..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dlaczego?! O_O
Autor Wiadomość
grzEGOrz
Krokodyl nilowy
Waszka G riprizents!!!

Wysłany: 2008-05-30, 16:32   

Kuba napisał/a:
Czyli tematyczny serwis to bzdura. Róbmy kolejne HO. O wszystkim.

no nie. tak jak piszą Ślepy z Crittem - nacisk na stronie położony jest na aa/mm. ale jest tyle ciekawego materiału, tyle ciekawych horrorów do opisania, że nie ma co się ograniczać i trzymać dogmatycznie profilu strony.

jeśli Was kręci tworzenie serwisu ściśle poświęconego zombie to świetnie - inicjatywa godna pochwały. ale nie rozumiem przytyków do twórców innych serwisów, że mają inny pomysł na bycie w sieci.

ja tam nie wiem, czy twórcy AA mają ambicję być drugim HO. raczej wątpię.

Kuba napisał/a:
Ważne jak się pisze, ale czy nieważne o czym ? Raczej ważne.

szczerze? wolę sobie poczytać ciekawy tekst o nowej komedii romantycznej w dajmy na to Kinie niż kolejne wypociny o horrorze na Arenie.

Ogar napisał/a:
To nie jest bzdura, tworzenie kolejnej strony jakich pełno w sieci o wszystkim to jest bzdura :)

sugerujesz, że AA jest stroną jakich pełno w sieci i jest o wszystkim? nie wydaje mi się.

"podtrzymuję kulturę więzienną, złodzieja nigdy nie okradnę i cudzej dziewuchy nie ruszę."

Waszka G21

Ogar 
Kajman karłowaty

Wysłany: 2008-05-30, 18:04   

grzEGOrz napisał/a:
ale nie rozumiem przytyków do twórców innych serwisów, że mają inny pomysł na bycie w sieci.

Nikt nikomu nie wytyka tutaj :) więc proszę Cię nic nie sugeruj ;)

grzEGOrz napisał/a:
sugerujesz, że AA jest stroną jakich pełno w sieci i jest o wszystkim? nie wydaje mi się.

Nic nie sugeruje, ale wchodząc na stronę, która nazywa się Animalattack spodziewam się poczytać czegoś tylko o zwierzakach a chyba nie bardzo mnie interesują recenzje innych filmów o_O Sama nazwa strony sugeruje mi, o czym ona będzie 8-) Idąc do dentysty wiem że będzie leczył mi zęby a nie serce ;)

Nie pomyślcie Panowie, że was atakujemy :) zadałem pytanie w pierwszym poście i dostałem wyczerpującą odpowiedz i wiem, że nie recenzujecie filmów jak leci ;) Byłem święcie przekonany, że będziecie recenzować tylko filmy o zwierzakach i kiedy zobaczyłem inne recki to nie ukrywam, że trochę się rozczarowałem ;)

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2008-05-30, 20:47   

Ogar napisał/a:
a chyba nie bardzo mnie interesują recenzje innych filmów

Dlatego wtenczas wchodzisz w działy aa, mm, kryptozoologia a nie w dział pozostałe horrory, czy krótkometrażówki ;)

Btw takiej ilości animali i mm nie znajdziesz na żadnej stronie w necie (poza Francuskim Agressiones) dlatego uważam, że z naszą specyfikacją nie jest tak źle a lubimy pisać też o innych filmach zawsze zapomnianych i najczesciej niskobudzetowych.

Odnośnie Zombie - to jest jednak szersza tematyka niż animale, więcej tego typu produkcji powstało i macie więcej materiału do zrecenzowania. Jeżeli wy lubicie tylko zombiaki to spoko. My kochamy ogólnie(a przynajmniej ja ;) ) kino lat 80 tych niskobudzetowe i dlatego tez piszemy o filmach, których recenzje jesli juz mozna spotkac to w zasadzie na danse macabre tylko bo w większości inne serwisy jakoś wolą recenzować co innego lub realizują to co my lubimy tylko w małym stopniu. ;-)

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2008-06-05, 12:37   

Nie wiem o co te dymy, od siebie powiem tylko że takiej właśnie strony mi brakowało, tj. strony skupionej na podgatunku AA, który lubię, w którym filmów produkuje się od groma, ale rzadko da się wśród nich znaleźć coś naprawdę ciekawego. Poza tym recki mają równy, solidny poziom, co w internecie na różnego rodzaju fanowskich stronach nie zdarza się często. A że prócz recenzji filmów z gatunku AA są też inne, umieszczone w innych działach, to chyba bardziej plus niż minus, kto nie chce niechaj to tych działów nie zagląda.

Embalmer 
Aligator amerykański

Wysłany: 2008-06-06, 17:34   

To troche wazeliny od redaktora Danse Macabre. Uwazam AA prawie za bratni serwis - podejscie do recenzowania filmow grozy zapomnianych, trudno dostepnych, nie wydanych do tej pory na DVD uwazam za wspaniale i godne pochwaly. Sam czasem zbaczam z tego toru recenzujac produkcje mainstreamowe, ale nie wyobrazam sobie kiedykolwiek zrezygnowac z recenzowania zakurzonej obskury. To dla mnie kurewska frajda! Po co sie ograniczac tylko do produkcji animal attack, jak na IMDb jest tyle horrorow, ktore maja 5 votes albo ponizej. :-) Trzeba je odkopac i przekazac swiatu, ze istnieja, jak koszmarne by one nie byly!

A ja obiecuje, ze w niedlugim czasie sprobuje na DM opisac jakis animal attack! Moze "Rogue", kto wie?

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2008-06-06, 22:28   

Embalmer napisał/a:
A ja obiecuje, ze w niedlugim czasie sprobuje na DM opisac jakis animal attack! Moze "Rogue", kto wie?

Nie zapomnij w takim razie wystawić najwyższej noty ;-) A za wazelinkę i miłe słowo oczywiście dziękujemy :mrgreen:

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2008-06-06, 22:29   

Embalmer napisał/a:
To troche wazeliny od redaktora Danse Macabre. Uwazam AA prawie za bratni serwis

Bez wazeliny - takie słowa szczególnie z ust takiej osoby jak Ty naprawde wiele znaczą. Jeżeli opisujemy jakiś mainstream to tylko naszym zdaniem naprawdę dobry.
'Rogue' w twoim wykonaniu byłaby naprawdę ciekawa recenzja, więc trzymamy za słowo :mrgreen:

Odpowiedz do tematu