..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dlaczego?! O_O
Autor Wiadomość
Ogar 
Kajman karłowaty

Wysłany: 2008-05-19, 22:03   Dlaczego?! O_O

Panowie, przeglądając waszą stronę widzę coraz więcej recenzji filmów które nie pasują do tematyki waszej stronki :) Dlaczego recenzujecie horrory jak leci, nie lepiej byłoby się trzymać tych filmów ze zwierzakami?
Opisują wszystkie horrory wasza strona schodzi na inny tor niż chyba zakładaliście? :> Bez urazy ale stanie się stroną jakich wiele w internecie a jak dla mnie ma świetny klimat i szkoda by było jakby tak się stało :)

MauZ 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2008-05-19, 22:13   

przyszedł nowy i niewygodne pytania zadaje :lol:
ja to jestem świeżak w redakcji więc niech się wypowie starszyzna ;)

Ogar 
Kajman karłowaty

Wysłany: 2008-05-19, 22:51   

Spoko pewnie wejdę jutro a tu betonowy mur do tego ogrodzony trzy metrową siatką i tabliczka STREFA AA 51 :D ;-)

MauZ 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2008-05-19, 22:58   

czas chyba założyć kłódkę na temat, a Tobie wlepić pierwszego w historii tego forum bana ;-)
żarty żartami, ale na odpowiedź na pytanie musisz poczekać, aż wypowie się Critters albo Ślepy :idea:

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2008-05-20, 13:10   

No to może się ślepy wypowie, skoro MauZ sie boi :lol: Od samego początku nasza stronka nie była stricte nastawiona tylko i wyłącznie na filmy z podgatunków AA i MM ale także i na wszelkie obskurne horrory a nawet i filmy tylko zachaczające w jakiś tam sposób o kino grozy (różnego rodzaju stare i zapomniane survivale choćby) stąd pojawiają się u nas i recenzje tego typu filmów, z tym że nie uświadczysz na AnimalAttack recek typowo komercyjnych filmideł, a jeśli juz trafi się jakis opisik nowości to albo jest to film naprawdę warty uwagi, jak ostatnio francuski "Frontiers" albo należący do podgatunków aa/mm. Reszta to starocie, obskura i mało znane tytuły, które ze swoich zbiorów wygrzebuje dla Was Critters albo krótkometrażówki, których oprócz MauZa i ich reżyserow nikt na oczy nie widział ;-) Ostatnio może teochę więcej tego typu recek się pojawia choć ja nie zauważyłem żebyśmy zmierzali w złą stronę, ja sam staram się dostarczać w miarę możliwości raczej recki filmów o potworach czy innych pierdołach, moze tylko jakichś gumowych kreatur trochę brakuje ale i to z pewnością nadrobimy, choćby w zbliżającej się aktualce tematycznej poświęconej...a to już się przekonacie za jakiś czas. A stronką jakich wiele nie zostaniemy bo prędzej byśmy zakończyli 'działalność' niż mieli zacząć opisywać "pory mroku" czy inne pierdoły, więc spokojna Twoja rozczochrana :mrgreen:

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2008-05-20, 18:21   

Sprawa oczywista. Nasz główny profil to AA/MM, ale od początku istnienia nastawialiśmy się na opisywanie filmów obskurnych, trudno dostępnych, bądz w ogóle niedostępnych a także tych niesłusznie zapomnianych i pomijanych przez inne portale.
Pozostajemy stroną undergroundową - staramy sie tworzyć coś na kształt Danse Macabre, tyle że o wiadomym profilu.

A ze recek 'zwyczajnych' horrorów jest więcej to oczywiste bo i animali i monsterów nakręcono znacznie mniej. Nasza sekcja newsów dotyczy jedynie filmów z aa/mm i możecie być pewni, że strona nigdy nie upodobni się do innych klasycznych stron o horrorach z racji recenzowanego materiału. Jak to już ładnie Slepy wspomniał zadne Pory Mroku ani Amerykanskie blockbustery nie mają tu wstępu i nie będą miały.
Nie ruszamy też klasyki, którą męczą setki, jesli nie tysiące innych stron.
Jesteśmy unikalni i tacy będziemy ;-)

Kuba 
Kajman karłowaty
Zombie Hunter

Wysłany: 2008-05-22, 19:59   

To ja też pozwolę sobie wtrącić swoje trzy grosze.

Przyznam że mam podobne zdanie jak i Ogar. Z resztą kiedyś już na forum czachopisma, chyba pisałem na ten temat ze Ślepym.

Bezwazelinowo i szczerze powiem że AA to mój ulubiony serwis ze wszystkich które istnieją w polsce. I jedynym minusem są właśnie te niepotrzebne recenzje horrorów innych niż AA czy MM. Tak samo kole w oczy dział S-F i Fantasy, seriale lub krótki metraż. Największym plusem w serwisach tematycznych jest właśnie fakt że są tematyczne ;) Po takim można oczekiwać nie tylko recenzji samych filmów ale i zgłębiania innych tematów z pogranicza AA i MM. Profil waszego serwisu jest trochę rozmywany przez te dodatki.

O ile lepiej by wyglądał wasz serwis gdyby miast tych niepotrzebnych recenzji, był dział z przez was napisanymi artykułami np na temat kryptozoologii lub cokolwiek innego związanego z AA i MM.

PS: Ślepy, z jakiego filmu jest ta scena którą masz w avatarze ?

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2008-05-22, 21:50   

Kuba napisał/a:
Największym plusem w serwisach tematycznych jest właśnie fakt że są tematyczne ;)

Tu wg mnie jest pies pogrzebany, bo my jak wspominałem ja a także Critters stricte tematycznym serwisem do końca nie jesteśmy - tzn. interesują nas w pierwszej kolejności wiadome filmy i im staramy się poświęcać największą uwagę, toteż wspomniany przez Critta dział Newsy choćby, jednak jeśli chodzi o recenzje to podział jest taki jaki jest i w tej materii raczej nic się nie zmieni, choć rozumiem że komuś nie do końca może się to podobać ;-) Cóż, ile osób tyle zdań i opinii, my jak już pisałem od samego początku podążamy pewną wcześniej ustaloną przeze mnie i Critta ścieżką i myślę, że te recki innych filmów niż tych z podgatunków AA i MM też są potrzebne choćby z takiej racji, że opisów niektórych z tych filmów ze święcą szukac gdzie indziej a często są to pozycje naprawdę zacne lub takie, przed którymi zobowiązani jesteśmy potencjalnego widza ostrzegać, bo jak wiadomo i takie "perełki" się trafiają :mrgreen: Jak mówię - interesuje nas ogólnie kino grozy, z naciskiem na podgatunki animal attack i monster movies jednak różnego rodzaju obskurę też cenimy i chcemy o niej pisać.
Kuba napisał/a:
Po takim można oczekiwać nie tylko recenzji samych filmów ale i zgłębiania innych tematów z pogranicza AA i MM.

Były (i nadal są) różne plany zagłębiania się bardziej w tego typu sprawy, jednak wszystko rozbija się o brak chęci i czasu momentami, a i stosowna wiedza jest też nieodzownym elementem, ażeby nie spłodzić przypdkiem potworka równie zabawnego jaki przypadł w udziale pewnemu wesołemu i niekompetentnemu panu z wiadomego serwisu. Poważnie pisząc mamy jakies bliżej niesprecyzowane plany jeśli chodzi o różnego rodzaju publicystykę czy artykuły przybliżające wielbione przez nas podgatunki i z całą pewnością kiedyś coś takiego się w naszym serwisie pojawi. Kiedy? Nie mam pojęcia szczerze mówiąc, jednak na pewno mniej lub bardziej ciekawe rzeczy, oprócz regularnych recek rzecz jasna, będą i u nas.
Kuba napisał/a:
kole w oczy dział S-F i Fantasy, seriale lub krótki metraż.

jak pisalem wcześniej - jednym się te działy podobają, innym nie - ogólnie są i będą nadal, w miarę możliwości je aktualizujemy o kolejne recki i tak np. dział Krotki Metraż to przede wszystkim oczko w głowie MauZa, więc on pewnie więcej będzie miał do powiedzenia na jego temat. Z kolei do działu Sci-Fi/Fantasy trafiają różnego rodzaju filmy zahaczające w jakiś tam sposób o MM przeważnie, jednak nie będące na tyle 'czystymi' przedstawicielami tego podgatunku, że gdzieś je upchnąć trzeba było. A że są w nich i różnego rodzaju gumowe kreatury, dinozaury oraz inne ciekawe potwory, to już wydaje mi się wystarczający powód by pojawiały się w naszym serwisie.
Kuba napisał/a:
PS: Ślepy, z jakiego filmu jest ta scena którą masz w avatarze ?

Z arcydzieła Johna Boormana zatytułowanego "Deliverance" 8-) Swoją drogą to chyba trzasnę w końcu i reckę do tego znakomitego survivalu, bo o świetnych filmach warto pisać nawet kosztem rozmycia profilu stronki ;-)

KrOOlik
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2008-05-24, 18:46   

dla mnie ścieżka obrana przez AA jest trafiona. Nie pałam miłością ani do animali ani do MM i jeśli już cokolwiek się trafi z tego zakresu to oglądam może raz na ruski rok- toteż recenzje survivali, slasherów (które pojawiają się co jakiś czas) czy ostatnio omawiane filmy Bavy to w moim mniemaniu całkiem przyjemne nowalijki. Nie wspominając już o ciekawych krótkometrażówkach spod ręki MauZa. Zamknięcie się w 4 ścianach konkretnego subgatunku jednym przypadnie do gustu innym (jak na przykład mnie) niekoniecznie i chyba ograniczy redakcję, która ma ciekawe rzeczy do powiedzenia nie tylko w kwestii AA/MM. Niemniej po szacie graficznej i dominujących działach widać bezsprzecznie główne zamiłowania twórców- i więcej nie potrzeba moim zdaniem

grzEGOrz
Krokodyl nilowy
Waszka G riprizents!!!

Wysłany: 2008-05-25, 00:38   

a mi się tylko takie pytanie na usta ciśnie: jeśli ktoś ma coś ciekawego do przekazania, to dlaczego do diabła nie?

zamykanie się w gettcie tylko dlatego, że nazywamy się Animal Attack czy Zombie Zone to bzdura.

nieważne o czym się pisze, ważne jak!!!

"podtrzymuję kulturę więzienną, złodzieja nigdy nie okradnę i cudzej dziewuchy nie ruszę."

Waszka G21

MauZ 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2008-05-26, 12:06   

bardzo dobrze, że AA nie opisuje samych aa i mm bo inaczej nie miałbym co robić na tej stronie ;-)
pojawiła się opinia, że strona "profilowana" nie tylko może opisywać filmy, ale też pisać o rzeczach dotyczących owej tematyki. dla mnie byłoby śmiesznym zrobienie z AA kącika przyrodnika... ja osobiście mam dość słuchania o zwierzakach na uczelni ;-)
na przykład przez wiele osób Danse Macabre kojarzone jest na zasadzie DM = filmy nie do zdobycia dla zwykłego śmiertelnika... a tu recki Frontieres, Inside czy REC. ze względu na poziom czyta się recenzje z przyjemnością, a i filmy dobre więc dlaczego by nie opisać takiej produkcji?
wszystko już zostało mniej więcej wyjaśnione.
ogólnie grzEGOrz zawarł w krótkich słowach cały sens rozmyślania.

Kuba 
Kajman karłowaty
Zombie Hunter

Wysłany: 2008-05-30, 11:24   

Oczywiście rozumiem wasze podejście. Wasz serwis i rozwijacie go w takim kierunku w jakim chcecie.

grzEGOrz napisał/a:
zamykanie się w gettcie tylko dlatego, że nazywamy się Animal Attack czy Zombie Zone to bzdura

Czyli tematyczny serwis to bzdura. Róbmy kolejne HO. O wszystkim.

grzEGOrz napisał/a:
nieważne o czym się pisze, ważne jak!!!

Ok, takie Twoje zdanie. Niech Ci będzie. Po części się zgadzam. Ważne jak się pisze, ale czy nieważne o czym ? Raczej ważne.

Ogar 
Kajman karłowaty

Wysłany: 2008-05-30, 11:36   

grzEGOrz napisał/a:

zamykanie się w gettcie tylko dlatego, że nazywamy się Animal Attack czy Zombie Zone to bzdura.

To nie jest bzdura, tworzenie kolejnej strony jakich pełno w sieci o wszystkim to jest bzdura :)

Weź sobie pierwszy numer Czachopisma, otwórz na stronie 57 i zobacz, co wyróżnia nas od pozostałych stronek :)

Jeżeli nasza strona nazywa się ZombieZone to znaczy, że osoba, która nas odwiedzi poczyta tylko o zombie a nie recenzje Kubusia Puchatka :)

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2008-05-30, 13:38   

Kuba napisał/a:

O przepraszam, ale wyzywania od ho sobie nie życzymy :-D :-P
Od początku taki był kierunek strony żeby opisywać filmy zapomniane i niskobudżetowe z naciskiem na aa/mm i kryptozoologię podczas gdy ho i strony tego pokroju opisują głównie masówke i nowosci. ;-)

dux
Kajman karłowaty

Wysłany: 2008-05-30, 14:32   

Kuba napisał/a:

Nie wydaje ci się że profile HO i AA to dwa przeciwległe bieguny?? Tak na marginesie to nawet zapuszczanie się na obrzeża gatunku, czy wyjście poza niego jeżeli ma się o czym pisać i warto zwrócić na coś uwagę nie jest grzechem, po co sobie sztucznie ograniczać horyzonty - m.in. tematyką - o co apelujesz?

Monotematyczność nuży i wierz mi, że owe zmęczenie materiału również i ciebie dopadnie za parę lat ;-)

Odpowiedz do tematu