..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bigfoot, Yeti i reszta włochatych panów
Autor Wiadomość
Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2008-11-15, 00:48   

Embalmer napisał/a:
Jasna cholera, gdzie jest ten film? Jak dotrzec do kogokolwiek z ekipy realizacyjnej?

Przypuszczalnie nie ma takiej możliwości i nie będzie. Generalnie wiekszosc tych ludzi co pracowało tych koszmarnie zapomnianych produkcjach albo nawet nie wie o istnieniu imdb albo ma to totalnie w dupie. A to, że banda pojebów(tak nas nazywam :lol: ) szuka kilku obskur to już ich problem ;)

Kurwa opis brzmi ciekawie a jeszcze ciekawiej to blood and gore :-D
Ten twój koleżka pisał, że to wyszło na vhs w stanach w jakimś limitowanym nakładzie na vhs zapewne. Nie jest to pewne,w końcu posiadacz najwiekszej ilosci Amerykanskich vhsów też tego nie ma.

Embalmer 
Aligator amerykański

Wysłany: 2008-11-15, 17:22   

Critters napisał/a:

Przypuszczalnie nie ma takiej możliwości i nie będzie. Generalnie wiekszosc tych ludzi co pracowało tych koszmarnie zapomnianych produkcjach albo nawet nie wie o istnieniu imdb albo ma to totalnie w dupie. A to, że banda pojebów(tak nas nazywam :lol: ) szuka kilku obskur to już ich problem ;)

Kurwa opis brzmi ciekawie a jeszcze ciekawiej to blood and gore :-D
Ten twój koleżka pisał, że to wyszło na vhs w stanach w jakimś limitowanym nakładzie na vhs zapewne. Nie jest to pewne,w końcu posiadacz najwiekszej ilosci Amerykanskich vhsów też tego nie ma.

Problem w tym, ze "Sasqua" nie wyszla ani na DVD, ani na VHS. I tylko puscili ja w kilku drive-ins. Podobnie ma sie chyba sprawa z "King Monster". Niemniej poprzez IMDb mozna nawiazac kontakt z ludzmi ze swiatka filmowego, bo czesto pisza na Message Boardach do danego filmu. Takze jest nadzieja odnosnie "Sasqua" i paru innych filmow - ze ktos moze kiedys da mi stosowny trop.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2008-11-15, 18:22   

Embalmer napisał/a:
Problem w tym, ze "Sasqua" nie wyszla ani na DVD

No jakby wyszła na dvd to mógłby mieć ją każdy :lol: :-P

Embalmer napisał/a:
I tylko puscili ja w kilku drive-ins.

I takie filmy są kurwa najgorsze(najlepsze). ;-)

Embalmer napisał/a:
Niemniej poprzez IMDb mozna nawiazac kontakt z ludzmi ze swiatka filmowego, bo czesto pisza na Message Boardach do danego filmu. Takze jest nadzieja odnosnie "Sasqua" i paru innych filmow - ze ktos moze kiedys da mi stosowny trop.

To to ja wiem, że piszą różni ludzie, ale mało kiedy są to reżyserzy totalnie zapomnianych gniotów, które nie mają wcale głosów na imdb. Mnie się wydaje, że ci ludzie, którzy w dorobku mają jeden tytuł na reżyserskim koncie raczej potraktowali to jako dobrą zabawę kiedyś tam i obecnie nawet o tym nie pamiętają, nie wspominająć o posiadaniu kopii. Skoro taki JAmes Wasson od stosunkowo znanego 'Night of the Demon' mógł się rozpłynąć w powietrzu, to nie sądzę żeby pojawili się ludzie od totalnych obskur, tymbardziej, że weź namiar na to, że większość z nich albo już nie żyje albo na chleb mówi bep :lol: :-( W końcu te filmy są z lat 70tych a przecież ludzie, którzy pracowali przy produkcji tych filmów nie byli nastolatkami.
Jedyny aktor o jakim wiadomo, że zagrał w 'Sasqua' z tego co napisali na imdb zakończył swą karierę na początku lat 80tych i rozpłynął się w powietrzu :->
Pozostaje mieć nadzieję, ale jak mówią nadzieja matką głupich ;) Z każdym rokiem dostanie takich filmów będzie cięższe.

dux
Kajman karłowaty

Wysłany: 2008-11-15, 20:22   

Tak płaczecie nad "Sasqua", a tu człowiek się martwi czy mu kiedykolwiek taki "Zoom Up: Rape Site" w ręce wpadnie :lol: (stary człowiek, a głupi - nadal się łudzę, że jednak nadejdzie taki dzień :mrgreen: )

Critters 
Administrator

Wysłany: 2008-11-15, 20:28   

dux napisał/a:
"Zoom Up: Rape Site"

A w dupie mam jakies pinku gówno :lol: Dla mnie sie moze nigdy nie odnalezc :lol:
A jak sie odnajdzie to zapewne Embalmer będzie je miał ;-)

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2008-11-15, 21:10   

dux napisał/a:
człowiek się martwi czy mu kiedykolwiek taki "Zoom Up: Rape Site" w ręce wpadnie

dux
Kajman karłowaty

Wysłany: 2008-11-16, 10:47   

A ta pani na zdjęciu zaniemówiła, czy wsparła głowę na dłoni bo tak długo oglądała, że się zmęczyła? :lol:

Embalmer 
Aligator amerykański

Wysłany: 2008-11-16, 10:50   

dux napisał/a:
Tak płaczecie nad "Sasqua", a tu człowiek się martwi czy mu kiedykolwiek taki "Zoom Up: Rape Site" w ręce wpadnie :lol: (stary człowiek, a głupi - nadal się łudzę, że jednak nadejdzie taki dzień :mrgreen: )

No bo nad "Sasqua" nalezy plakac.

A po "Zoom Up Rape Site" poki co pozostal jedynie review Roberta Hirschinga, ktory brzmi interesujaco.

Those viewers familiar with Japanese director Koyu Ohara's zany sex farces of the early '70s are in for quite a shock if they see this appallingly misogynistic excursion into sexual sadism. A vicious rape-killer terrorizes a city, while pretty Tomoko (Erina Miyai) unwittingly derails the investigation by fingering the wrong suspect. The predictable plot line, however, is lowered into the dark recesses of Sadean cinema by some of the most grotesque murders this side of Giallo a Venezia. One scene has the killer inserting a lightbulb into his female victim and kicking her stomach until it shatters inside her. This is the sort of material that gave extreme pinku eiga films their bad reputation, and while it would be nice to call it atypical, it was successful enough in Japan to result in half a dozen sequels. Yuki Yoshizawa, Kazuo Satake, and the ubiquitous Kenji Shimizu co-star. ~ Robert Firsching, All Movie Guide

I foto Koyu Ohary:

http://upload.wikimedia.o.../Koyu_Ohara.jpg

Nawet plakatu nie moge znalezc. Kolejna zagadka na miare "London After Midnight".

Koniec offtopa.

Embalmer 
Aligator amerykański

Wysłany: 2008-11-18, 16:02   

Pewnie sciema, podobnie jak "sLaughterhouse II" ( :mrgreen: ), ale oto kolejny widmowy slasher z lat 80-tych:

"The Last Prom" (1988)

http://www.movietome.com/...prom/index.html

Critters 
Administrator

Wysłany: 2008-11-20, 17:09   

Nie dzieje się w lesie, więc jebać go :lol:

MauZ 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2008-11-23, 18:44   

:lol:

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2008-11-23, 19:32   

It's Brokeback Mountain Meets King Kong

:lol: :lol: :lol:

Critters 
Administrator

Wysłany: 2008-11-24, 17:46   

:lol: :lol: :lol: Gdyby zamiast love story było gore story poczułbym się zaintrygowany a tak... :-(

MauZ 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2009-03-24, 23:01   

taki jeszcze filmik o Yeti wynalazłem

znany także jako

a jaki jest prawdopodobny poziom filmu to niech sobie każdy oceni po trailerze
http://www.spike.com/vide...-holler/2726726

MauZ 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2009-05-03, 21:51   

a na mieście krąży trailer do nowej produkcji o odpowiednim temacie - "Sasquatch Assault"
http://www.youtube.com/watch?v=riZfMcQd2wk
oj co to będzie za syf :lol:

Odpowiedz do tematu