..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
JEZUS - Michał Drejer - 2015
Autor Wiadomość
Fred K 
Krokodyl różańcowy
Kurafon P

Wysłany: 2015-05-11, 13:31   

Szalony człowiek z pustyni :lol:

Fred K 
Krokodyl różańcowy
Kurafon P

Wysłany: 2015-06-01, 03:47   

https://www.youtube.com/watch?v=ha4PSESwwuM

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2015-06-01, 16:37   

W środę w Firleju na KRFie, tak? :lol:

Fred K 
Krokodyl różańcowy
Kurafon P

Wysłany: 2015-06-01, 16:56   

wstepnie to powiem Ci, że chyba tak, bo i czemu by nie :-D taka wstępna wersja jezusa jest gotowa już, trwa 70 min - udzwiekowiona w calosci itd, na festiwale bedzie jednakże inna wersja, równie dobrze udzwiekowiona ale przycięta i już bez pachelbela w czołówce bo niestety akurat do tego kawałka nie mam praw i nigdzie nie moge znalezc takiej darmowej wersji, a jak juz znalazłem to nie mozna jej pociąc lub wykorzytac dla celow komercyjnych, wiec na dluzsza mete chujnia.

Ale poznałem kompozytora, który właśnie robi mi wlasna wersje tego kawałka i moze cos z tego bedzie na dniach.

Takze chyba taki mały przedpremierowy pokaz wstępnego Jezusa bedzie chyba w krf w srodę, taka odmiana, ze na krf będzie PRAWDZIWY FILM.

PS. takze jesli pokaz wypali to po projekcji postaram się promowac dłuzsze formy filmowe i trochę nawijki na ten temat zarzucić, a jezeli ktos nie daj boże cos tam zarzuci co do samego filmu to bedą prawdziwe jaja sie dzialy, rozjebię krf.

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2015-06-01, 17:46   

Fred K napisał/a:
a jezeli ktos nie daj boże cos tam zarzuci co do samego filmu to bedą prawdziwe jaja sie dzialy, rozjebię krf.

Poza tym, że niektórym może się wydać długi, to chyba wielkiej spiny tym razem nie będzie bo film ani nie jest specjalnie obcesowy ani brutalny (nie licząc sceny krzyżowania). Zatem powinien trafić w gusta zarówno typa w niebieskiej koszuli, jak i pani Janiny :lol: Chyba, że trafi się tam jakiś hardkorowy fan Jezusa, któremu nie spodoba się interpretacja postaci i odjebie z tego powodu jakąś pikietę :lol:

Fred K 
Krokodyl różańcowy
Kurafon P

Wysłany: 2015-06-01, 18:02   

Król Zombich napisał/a:
Jezusa, któremu nie spodoba się interpretacja postaci i odjebie z tego powodu jakąś pikietę

Wiesz, to jest pełna nieocenzurowana wersja więc niektóre scenki mogą nie wszystkim przypasc do gustu, ale lepiej niech siedzą cicho na dupie, albo skończa tym razem zgnojeni aż im się przypomną czasy ich podstawówki :lol:
a jesli chodzi o hardkorowych fanów Jezusa, to powinni byc zadowoleni - Jezus jest w filmie przedstawiony wszak jako postać jeszcze bardziej pozytywna i dobra niż było to w rzeczywistosci. no chyba ze się trafi jakis na wszechmiar w piśmie uczony. :-?

Przemo 
Redaktor
Koniec pieśni.

Wysłany: 2015-06-02, 01:10   

To tam długometrażowe filmy można puszczać? Niestety w tym tygodniu druga zmiana, czyli wyjdę z roboty jak już wszyscy najebani będą wracać do domu :lol:

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2015-06-02, 05:03   

Fred K napisał/a:
lub wykorzytac dla celow komercyjnych

Ale przecież to nie jest film komercyjny, więc nie powinno być problemu.

Fred K 
Krokodyl różańcowy
Kurafon P

Wysłany: 2015-06-02, 11:21   

Przemo napisał/a:
To tam długometrażowe filmy można puszczać?

Mozna, ponoc juz kiedyś dwa-trzy razy czyjs długometrazowy film tam poleciał.

Przemo napisał/a:
Niestety w tym tygodniu druga zmiana, czyli wyjdę z roboty jak już wszyscy najebani będą wracać do domu

Spoko, wstepne wersja jezusa i kanibala juz zmontowane wiec zawsze moge wrzucic na plytke czy cos 8-)

Critters napisał/a:
Ale przecież to nie jest film komercyjny, więc nie powinno być problemu.

No w sumie racja ale np jakbym kiedys zechcial komus to sprzedac czy cos to juz problem, ogolnie to nie jest tez film, ktory do jakiegos cannes trafi czy cos tam (nie licze na szczegolnie duze grono odbiorców jednak), więc moze i nie ma sensu :-P
Ostatnio zmieniony przez Fred K 2015-06-05, 00:01, w całości zmieniany 1 raz  

Przemo 
Redaktor
Koniec pieśni.

Wysłany: 2015-06-02, 23:27   

Fred K napisał/a:

Umieram z ciekawości o czym mogły te filmy być ;)

Fred K napisał/a:
Spoko, wstepne wersja jezusa i kanibala juz zmontowane wiec zawsze moge wrzucic na plytke czy cos

A no to jak najbardziej, możesz nagrywać 8-)

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2015-06-03, 15:01   

Przemo napisał/a:
Fred K napisał/a:

Umieram z ciekawości o czym mogły te filmy być ;)

Pełna wersja Wałęsy trwała chyba koło godziny i była tam wyświetlana.

Fred K 
Krokodyl różańcowy
Kurafon P

Wysłany: 2015-06-04, 23:00   

o dziwo obyło się bez rozpierdolu w KRFie bo Jezus został nadzwyczaj spoko przyjęty, jak i powinien. a nawet "the Cellar" z ronda dostalem :lol:

ale filmy 48h oj slabe poszly, ale filmik z kotem był fajny mimo ze bez zakonczenia.

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2015-06-04, 23:10   

"Jezus" przyjęty został dobrze i nie ma co ukrywać, że był najlepszym filmem wczorajszego KRFu. Nawet Janina stwierdziła że była "mile zaskoczona" choć z początku "się przestraszyła na widok głównego bohatera" (myśląc zapewne, że szykuje się powtórka z "Wieśniackiej krwi" lub "Islamskiego terroru"). Natomiast Kuba powiedział Fredowi, że jak będzie w dalszym ciągu wytrwale kręcił filmy, to za 10 lat widzi go w Cannes :)
Film, jak na pełen metraż pozbawiony właściwie żywszej akcji, zaskakująco dobry (pomijając parę rzekomych dłużyzn, które mi niezbyt przeszkadzały); robotę robią zwłaszcza świetne długie ujęcia i dobrze dobrana celtycka muzyka. Jeśli chodzi o wyczucie klimatu, formy, kadrowania czy o samą treść trudno uwierzyć, że to film twórcy "Islamskiego terroru" ;) Fred wprawdzie straszył mnie przed seansem, że film trochę przynudza, jednak klimat jest na tyle wkręcający że te 70 minut zleciało mi w mgnieniu oka.

Fred K 
Krokodyl różańcowy
Kurafon P

Wysłany: 2015-06-04, 23:27   

Król Zombich napisał/a:
"Jezus" przyjęty został dobrze i nie ma co ukrywać, że był najlepszym filmem wczorajszego KRFu. Nawet Janina stwierdziła że była "mile zaskoczona" choć z początku "się przestraszyła na widok głównego bohatera" (myśląc zapewne, że szykuje się powtórka z "Wieśniackiej krwi" lub "Islamskiego terroru"). Natomiast Kuba powiedział Fredowi, że jak będzie w dalszym ciągu wytrwale kręcił filmy, to za 10 lat widzi go w Cannes :)
Film, jak na pełen metraż pozbawiony właściwie żywszej akcji, zaskakująco dobry (pomijając parę rzekomych dłużyzn, które mi niezbyt przeszkadzały); robotę robią zwłaszcza świetne długie ujęcia i dobrze dobrana celtycka muzyka. Jeśli chodzi o wyczucie klimatu, formy, kadrowania czy o samą treść trudno uwierzyć, że to film twórcy "Islamskiego terroru" ;) Fred wprawdzie straszył mnie przed seansem, że film trochę przynudza, jednak klimat jest na tyle wkręcający że te 70 minut zleciało mi w mgnieniu oka.

W sumie może patrzylem na to inaczej bo widziałem to juz pare razy, ale trzeba sie wczuc :-) poza tym osobiscie w prawdzie myslałem, że będzie kilka głosów sprzeciwu, ale w koncu nawet sama scena przed-końcowa niby służyła zaznaczeniu idei jezusa o zyciu jako nieustannym odrodzeniu.
film co prawda eksperymentalny, kilka rzeczy osobiscie bym przycial ale wygladał jednak zacnie na wiekszym ekranie. Wg mnie trzeba bedzie jednak obrobić i na paru festiwalach z powodzeniem będzie mógł polecieć, tylko zeby poleciał trzeba zrobic napisy angielskie jeszcze niestety, ale wiekszego problemu z tym nie powinno byc, tylko czasochłonne.

klimat natomiast wlasnie jest tą rzeczą, której w rzeczach przed jezusem zabrakło, ale będzie od teraz zawsze główna siłą :!:

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2015-06-14, 21:51   

https://www.youtube.com/watch?v=Mn2TI2ae4xg

Co to? :lol:

Odpowiedz do tematu