..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
KUNG FURY
Autor Wiadomość
Mapinguari 
Krokodyl różańcowy
Pan Ninja

Wysłany: 2015-07-08, 19:29   

Świetna muzyka, ale 2-3 minuty to max co można wysiedzieć przed ekranem na tym na trzeźwo. To jest jakaś składanka śmiesznych gifów z podkładem muzycznym a nie film.

HYENA 
Gawial gangesowy

Wysłany: 2015-10-27, 22:11   

Jakoś teraz dopiero zauważyłem, że poruszyliście temat KUNG FURY. Film obejrzałem w lato na trzeźwo nawet :mrgreen: i powiem Wam, że ja byłem zachwycony.

Urzekła mnie dbałość o szczegóły imitacji obrazu z taśmy. Odwzorowania jej uszkodzeń w obrazie, szukanie ścieżki (tracking), 'duchy' ostrych kontrastowych krawędzi i tak dalej. Czułem się jak bym oglądał film z analogowego magnetowidu. I to mnie urzekło na początku.
Wiem, że teraz nowoczesne programy robią takie efekty w locie ale mimo wszystko.

Fajne były rekwizyty, wnętrza no i muzyka. Owszem - film absurdalny z chaotyczną fabułą ale dla mnie jest to hołd erze lat 80-tych. Tu prawie wszystko zostało upchane do takiej miniaturki symbolu. Ta kreskówka w punkcie kulminacyjnym... no naprawdę fajnie zrealizowany film. Plus za 1/2 H trwania. Na taki film to akurat.

Myślałem że film odbierzecie entuzjastycznie a tu lekkie zdziwienie.
Ja przyznam, że poczucie humoru i absurd twórców Kung Fury przypadł mi do gustu.

Odpowiedz do tematu