..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Islamski Terror - Drejer - 2014
Autor Wiadomość
Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2015-03-01, 14:14   

Fred K napisał/a:
Będzie na pokazie w centrum filmowym we Wro w srode, a byc moze też w kwietniu tam gzie Srogi Gnoj

Mówisz o DCF-ie na Piłsudskiego? http://www.dcf.wroclaw.pl

W kwietniu koniecznie musi pójść :)

Fred K 
Krokodyl różańcowy
Kurafon P

Wysłany: 2015-03-04, 00:43   

pojebalo sie, ok 17:40 w firleju :mrgreen:

oczywiscie, ze musi :!:

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2015-03-04, 01:05   

Ej, to kiedy i gdzie będziemy mogli to obejrzeć? W kwietniu na tym pokazie 'Operacji Srogi Gnój' będzie lecieć? Dobrze zrozumiałem?

Fred K 
Krokodyl różańcowy
Kurafon P

Wysłany: 2015-03-04, 01:20   

No dokladnie, w kwietniu powinno byc i mozna bedzie zobaczyc obok seansu Srogiego gnoja.

tyz zawsze moge na plytke jaka wrzucic bo o udostepnienie w necie ciezko

Przemo 
Redaktor
Koniec pieśni.

Wysłany: 2015-03-04, 07:53   

Kurde, chyba się nie wyrobię dzisiaj do tego firleja :-/

Fred K 
Krokodyl różańcowy
Kurafon P

Wysłany: 2015-03-04, 15:49   

spoko jak nie dzis to pewno na dniach ponownie, zawsze moge wrzucic na plytke tyz w razie czego

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2015-03-05, 11:58   

"Twój nos wygląda normalnie jak mój kutas, tak poważnie mówiąc" :lol:

W firleju film wczoraj nie poszedł gdyż Fred go zgłosił dopiero jak już repertuar był ustalony, czyli pójdzie pewnie za miesiąc i na Dniach Filmu Amatorskiego razem z "Operacją". Może to i lepiej bo właśnie jestem po seansie "Islamskiego terroru" i jest tam parę rzeczy, które przydałoby się do premiery dopracować. Ogólnie wyszedł ładnie pokurwiony film, w którym tyrady filozoficzne przeplatają się z dyskusjami o kutasach i odbytach, a muzyka skrzypcowa J.S. Bacha z obskurno-parcianymi scenami gore. Polecam :-)

Fred K 
Krokodyl różańcowy
Kurafon P

Wysłany: 2015-03-15, 00:12   

Film będzie na 200% we frileju na pokazie w kwietniu,
Na pozniejszym festiwalu tez powinien.
Ciekaw jestem wrazen ;D

A tak zapowiadają się plany na kolejne czesci :lol:

:arrow: ISLAMSKI TERROR 2: NARZECZONA ISLAMISTY

czas. ok 30 min

FABUŁA:

Islamista po wbiciu sobie noża w brzuch i rzuceniu się z okna, przeżywa. W spiączce zostaje przetransportowany do szpitala, gdzie jest pilnie strzeżony przez policję.
Niespodziewanie odzyskuje przytomnośc, po czym poprzez okno ucieka ze szpitala.

Film zaczyna się od momentu ucieczki ze szpitala.
Islamista uciekając przed policją schronienie znajduje w mieszkaniu byłej przyjaciółki jego zamordowanej żony (u której jak się okazuje za dawnych czasów bywał z zoną).
Okazuje się, że pod wpływem zbrodniczej działalności islamisty dziewczyna staje sie jemu podobną fanatyczną wyznawczynią islamu.
Islamista nie podejrzewa jednak, że dziewczyna pod przykrywką jego nowej islamskiej narzeczonej ma wobec niego inny, mroczny plan.
- budową film lekko przypomina fabułe filmu "nekromantik 2", czyli bohaterka nawiązująca romans z bohaterem by go zabić.
- na końcu kiedy bohaterka tnie islamiste na cześci, okazuje się że jego ciało składa allahowi . Okazuje się, że faktycznie stała sie ona fanatyczna islamistką, a islamistę zabija z racji tego, że wg niej popełniając samobójstwo okazał słabość, gdyz powinien podporządkowac sie allahowi i zabić duzo więcej osób niz zabił.

:arrow: ISLAMSKI TERROR 3: ZEMSTA ISLAMISTY

czas. ok 30 min.

FABUŁA:
W tym filmie znów pojawia się islamista, gdyż jest to PREQUEL opowiadający o wydarzeniach sprzed pierwszej cześci.
Ukazuje powolna chorobe psychiczna bohatera, wraz z jej rozwojem bohater coraz bardziej zaczyna wierzyć w islamskie dogmaty, w międzyczasie zabijając ludzi o innych poglądach.

Bohater z zakupioną na miejscowym bazarze bazuką postanawia udać się 10 marca 2010 roku do smolenska w celu zestrzelenia samolotu prezydenckiego. dokonuje udanego zamachu. Po wszystkim udaje mu sie uciec poprzez lasy i po kilku dniach wrócić do polski. Cieszy się, że dzięki temu iż zabił chrzescijańskich teoretyków, którzy byli u władzy (m.in lech kaczynski) teraz zrobi się więcej miejsca na islamskich bojowników takich jak on, którzy dojdą do władzy a polska stanie sie islamska. Czeka on na rozwój wydarzeń, w międzyczasie bijąc żonę. Film opowiada o kulisach tegoż zamachu.
Kończy się dokładnie w miejscu, w którym zaczyna się pierwsza część.

Przemo 
Redaktor
Koniec pieśni.

Wysłany: 2015-03-15, 19:23   

Islamski Terror obejrzany. Jak dla mnie srogi kawał ekstremalnie pierdolniętej eksploatacji. Od Jorga Buttgereita po stare włoskie produkcje w duchu Joe'a D'Amato. Wulgarna struga śliny w kierunku religii islamu przeplatana multum komentarzy, bluzgów, filozoficznych one-linerów, znowu bluzgów, etc. Starcie światopoglądów hippisa racjonalisty i przy okazji homoseksualisty - jak wynika z bajery - z psychicznie chorym fanatykiem religijnym który na końcu wycina numery żywcem wyjęte z Maniaca Williama Lustiga i Nekromantika Jorga. Kurwa, w tym filmie jest wszystko :lol: Na początku wkurwia niemiłosiernie operatorka kamery, tego już się nie da poprawić i dźwięk (w jednym programie do odtwarzania filmów non stop katują jakieś szumy/stuki w innym daję volume na maxa i chuja słychać) ale w miarę rozwoju akcji jedyne co leci w dół to kopara od tego co się tu wyprawia z finałem włącznie 8)

Critters 
Administrator

Wysłany: 2015-03-17, 18:41   

Przemo napisał/a:
Starcie światopoglądów hippisa racjonalisty i przy okazji homoseksualisty - jak wynika z bajery

Mesjasz? :lol:

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2015-03-17, 19:41   

Critters napisał/a:
Przemo napisał/a:
Starcie światopoglądów hippisa racjonalisty i przy okazji homoseksualisty - jak wynika z bajery

Mesjasz? :lol:

Podobno postać wzorowana trochę na Mesjaszu :-)

Critters 
Administrator

Wysłany: 2015-03-17, 20:04   

Król Zombich napisał/a:
trochę

:lol:

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2015-03-17, 20:07   

Critters napisał/a:
Król Zombich napisał/a:
trochę

:lol:

W odróżnieniu od tej postaci Mesjasz chyba jeszcze nie jest bezdomnym hippisem :lol:

Fred K 
Krokodyl różańcowy
Kurafon P

Wysłany: 2015-03-17, 21:53   

Król Zombich napisał/a:
jeszcze nie jest

niektóre filmy lubią wyprzedzać swoje czasy :lol:

Fred K 
Krokodyl różańcowy
Kurafon P

Wysłany: 2015-04-08, 01:29   

zapodaje lepszy trailer islamskiego terroru.
https://www.youtube.com/watch?v=fdxZx40yT0Q

Dzis film wraz z Gangsterami miał premierę we Wroclawiu na kRF.

Większość wrażeń ludzi po seansie?

starszy gościu (debil) domagający sie aby wprowadzic jakąś cenzurę na łamanie zasad kultury w filmach i przebierac je wg tej cenzury (i tekst Przema na kontre, ze do wcielenia tego w zycie nie wystarczy opinia jednej słabej psychicznie jednostki :lol: ), dziewczyna mocno zniesmaczona scenami nekrofilskimi w obydwu filmach (wiadomo) i chlopaczki komentujące skrajny prymitywizm niektórych textów rzucanych w filmie "Gangsterzy" :lol:

czy jest lepsza rekomendacja 8-)

Odpowiedz do tematu