..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dead Cert
Autor Wiadomość
Budd Dwyer 
Krokodyl różańcowy
Suicide - the only right

Wysłany: 2014-02-23, 15:01   Dead Cert

Szwagier Freddiego "Dead Cert" Frankhama, Eddie Christian sprowadza do klubu "Inferno" rumuńskiego gangstera, Dante Livenko. Freddie dość szybko wyprasza nieznajomego i jego ekipę, ci jednak powracają następnego dnia z propozycją nie do odrzucenia - Dennis, brat Eddiego, ma stoczyć walkę bokserską z potężnym zawodnikiem Livenki. Nagrodą są 3 miliony funtów - lub utrata klubu przez Frankhama. Dennis zostaje zabity w walce, Freddie traci klub, a do tego na pogrzebie pojawia się dziwaczny starzec, krzyczący coś o pięćsetletnich wilkach i ostrzegający gangstera przed nowym właścicielem. Okazuje się bowiem, że Dante i jego kompani są wampirami, wykorzystującymi Eddiego jako "wprowadzającego" w londyński półświatek. Dowiedziawszy się prawdy, "Dead Cert" postanawia wziąć odwet za śmierć brata swej żony - za wszelką cenę...

Połączenie "Przekrętu" z "Od zmierzchu do świtu", z obsadą pełną "znajomych twarzy". Jest Craig Fairbrass (już chyba na zawsze "skazany" na granie gangstera z East Endu), Jason Flemyng, Danny Dyer (obaj w epizodach), Billy Murray i nawet Steven Berkoff, domorosły Van Helsing, wykrzykujący teksty w rodzaju "zleją ulice miasta waszą krwią". Kto widział choć 5 filmów o wampirach i tyle samo gangsterskich, wie czego się spodziewać. Parę ładnych kobiet, standardowe efekty specjalne, przewidywalna fabuła i brak humoru obecnego choćby w "Cockneys vs Zombies".

Do obejrzenia... i zapomnienia po 5 minutach :]

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2014-02-23, 23:47   

Wydawało mi się, że to recenzowałem swego czasu(albo mi się coś pojebało ;) ), ale muszę powiedzieć, że się nie zgadzam iż jest to film do zapomnienia po 5 minutach. Oglądałem ponad rok temu i nadal pamiętam. Świetnia rola Berkoffa. Po tym poznać wybitnego aktora, że nawet grając w filmie, który delikatnie mówiąc 'nie działa na korzyść jego kariery' nie odwala badziewia, tylko tworzy mega fajną kreację. W zasadzie to tylko jego w tym filmie do dziś pamiętam bardzo dokładnie. Craig Fairbrass nawet nie pamiętam kogo tam grał.

Odpowiedz do tematu