..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
rogata dusza użytkownika forum
Autor Wiadomość
ave silesia 
Aligator amerykański

Wysłany: 2013-08-05, 15:38   rogata dusza użytkownika forum

tymi technicznymi prawymi walka z tuskowym systemem musi się udać naszemu forumowemu koleżce ! :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=Zo_rcnAFixE

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2013-08-05, 16:11   

Oby. Z tymi kurwami nie ma się co pierdolić. Kurwy z TVNu już dawno nie puszczali "Cobry"...

A tak w ogóle co Ty mówisz i jakiego użytkownika masz na myśli, bo już dawno nikt tu na polityke nie jechał.

ZARAZ myślisz że Fred K. mu najebał? :lol:

Gieferg
Aligator amerykański

Wysłany: 2013-08-05, 16:29   

Lulz, wiem który to użytkownik i nawet nie jestem specjalnie zdziwiony :lol: W google się znajdzie ;)

ERA VHS FORUM

Mapinguari 
Krokodyl różańcowy
Pan Ninja

Wysłany: 2013-08-05, 17:36   

Ooo no to muszę poszukać kto to bo nie wiem. Jedyne co wiem o nim z dementi, że nie jest w KNP to, że Oskar W. mieszka w Białystoku i nazwał Korwina Żydem. A to już jakiś trop. Myślicie, że nas wszystkich zamkną ?

P.S. A swoją drogą to niezła pipa z Andrusa, koleś włazi na scenę sprzedaje liście Miecugowowi a ten siedzi i się gapi, jak zobaczył, że leci ochroniarz dopiero zaczął wstawać. Wstyd by było się z takim na mieście pokazać.
Ostatnio zmieniony przez Mapinguari 2013-08-05, 17:48, w całości zmieniany 1 raz  

Gieferg
Aligator amerykański

Wysłany: 2013-08-05, 17:48   

Tu masz trop ;)

http://www.dziennikzachod...t.html?cookie=1

ERA VHS FORUM

Mapinguari 
Krokodyl różańcowy
Pan Ninja

Wysłany: 2013-08-05, 17:58   

http://www.czasbialegosto...zego-zaatakowal

To nawet jego nie zamknęli skoro wywiadów udziela. Eeee to ja chyba z powrotem tą skrzynkę z granatami do piwnicy zaniosę...

Gieferg
Aligator amerykański

Wysłany: 2013-08-05, 18:01   

W Fakcie napisali coś w rodzju: "Znany z dziwnych zachowań Oskar W." :)

ERA VHS FORUM

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2013-08-05, 19:06   

Powinni mu jeszcze dojebać za handel ripami filmów :lol:

Mapinguari napisał/a:
P.S. A swoją drogą to niezła pipa z Andrusa, koleś włazi na scenę sprzedaje liście Miecugowowi a ten siedzi i się gapi, jak zobaczył, że leci ochroniarz dopiero zaczął wstawać. Wstyd by było się z takim na mieście pokazać.

To, że Andrus jest pipą, to wiadomo, ale powinni wyjebać ochroniarza bo coś takiego, to czysta komedia. Leszcz już na etapie wejścia na scenę powinien być z niej wyprowadzony bez względu na cel wtargnięcia.

Szkoda, że nie trafił na Durczoka albo Lisa bo to konkretni kolesie i pewnie sami by mu ryja natrzaskali bo się kurwie z różnych powodów należy.

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2013-08-05, 19:23   

Mapinguari napisał/a:
http://www.czasbialegostoku.pl/artykul/oskar-wadolowski-lewakow-trzeba-zamykac-do-wiezien-tylko-u-nas-opowiada-dlaczego-zaatakowal

To nawet jego nie zamknęli skoro wywiadów udziela. Eeee to ja chyba z powrotem tą skrzynkę z granatami do piwnicy zaniosę...

Na Filmwebie się ze 3 godzinki temu logował :lol:

Jak czytam ten wywiad to chłopak ma sporo racji, ale za bardzo najebane w głowie żeby się oriwntować w którym kościele dzwoni. Ciągle tylko "lewica", "prawica", srica, a co to w jego bani znaczy to nie wiadomo.

"Cywilizacja łacińska, prawicowa istnieje od około 4.000 lat." :lol: "Dlatego lewica przejęła władzę na świecie, ponieważ opozycja z Europy Zachodniej wdawała się z nimi w dyskusje."

Tak czy inaczej, Miecugowowi liść się należał i tutaj szacun, acz wypadu na wieśniacką imprezę dla obszczymurów typu Woodstock nie popieram i gdybym był ojcem Oscara W. spuściłbym mu za tą eskapadę dobry wpierdol :lol: Na lewackie balangi trzeba uderzać z napalmem, a nie z piąstkami gdy łapka grubości witki :lol:

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2013-08-05, 20:28   

To prawda, że plan tego kolesia dla Polski po obaleniu reżymu brzmi: KONONOWICZ NA PREZYDENTA? :lol:

Sorki że głupio pytam, ale to wy się z nim wymienialiście vhs-ami a nie ja :lol:

Critters 
Administrator

Wysłany: 2013-08-05, 22:49   

Nie bardzo mi się chce o takich szmaciarzach jak Axel gadać. Transakcje na vhsy, to ja bym ubił nawet z diabłem, to jest tak zwana wartość nadrzędna, aczkolwiek też do pewnego czasu. Od dawna cwel jest na czarnej liście.

Król Zombich napisał/a:
Tak czy inaczej, Miecugowowi liść się należał i tutaj szacun,

Zero szacunku, tylko wpierdol. Niech się idzie z lewackimi bojówkami naparzać jak mu tak przeszkadzają zamiast starszego człowieka atakować. Nie bardzo kumam, czym niby sympatyczny Borsukowaty pan sobie zasługuje na obrażanie? Co, Królu?

Prawda jest taka, że niedorozwój ma parcie na szkło, a że to jedyny sposób w jaki się może na ekranie pokazać... :lol: Nie wyszło z Kononowiczem, nie wyszło ze startem na radnego, to wyszło teraz.

Król Zombich napisał/a:
i gdybym był ojcem Oscara

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Że też ci taka myśl przez głowę przeszła :lol:

ave silesia 
Aligator amerykański

Wysłany: 2013-08-05, 23:38   

Critters napisał/a:
Szkoda, że nie trafił na Durczoka albo Lisa bo to konkretni kolesie i pewnie sami by mu ryja natrzaskali bo się kurwie z różnych powodów należy.

Critters napisał/a:
Niech się idzie z lewackimi bojówkami naparzać jak mu tak przeszkadzają zamiast starszego człowieka atakować. Nie bardzo kumam, czym niby sympatyczny Borsukowaty pan sobie zasługuje na obrażanie? Co, Królu?:

Critt, jak Cię znam, tak powiedz, że kurwa żartujesz, błagam. Durczoka ? Lisa ? Miecugowa ? kurwa, jeszcze Kraśkę i Olejnik mi tu wymień.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2013-08-06, 00:50   

Ale o co konkretnie chodzi? Kraśki i Olejnik nie cierpię organicznie. Kraśki za ogólne zniewieścienie i lamusiarstwo jakie sobą reprezentuje a Olejnik z różnych powodów, do tego uważam ją za chujową dziennikarkę. Nic nie mam do Lisa ani Durczoka, Miecugow jest mi obojętny. Może jestem nie na czasie bo telewizji nie mam już od dobrych 7 miesięcy, ale ciekawi mnie czemu waszym zdaniem Miecugow zasługuje na wpierdol? Axel to dałn i jego powody są tak idiotyczne, że szkoda nawet komentować, ale zwyczajnie mnie to ciekawi czemu inni go tak nie lubią i dlatego zapytałem Króla Zombich.

Gieferg
Aligator amerykański

Wysłany: 2013-08-06, 01:08   

http://www.youtube.com/wa...Vdd_LTXDQ#at=38

FUCK YEAH!

ERA VHS FORUM

eNeR 
Krokodyl różańcowy
VHSowy fetyszysta

Wysłany: 2013-08-06, 01:22   

To ładnie Axel się popisał :lol:

Odpowiedz do tematu