..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Territorial - Matthew Holmes
Autor Wiadomość
Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2013-05-21, 04:26   Territorial - Matthew Holmes

Będzie mityczny australijski potwór Bunyip (oby gumowy!), będzie outback, wszystko wyprodukuje McLean. Dawno nie czekałem tak na żaden film, oby dali jakiś w miarę sensowny budżet, żeby nie waliło totalna amatorką i cyfrą od wujka Władka ;) Całość opisywana jest jako połączenie "Van Diemen's Land" (grupa zbiegów na zadupiu) z "Predatorem" (wiadomo). Jesli zdjęcia i plenery będą jak w tym pierwszym, a akcyjka z potworem jak w tym drugim, to będzie hit. Fabuła:

Cytat:
Pursued by a dark and ancient force of nature, a group of escaped outlaws must join forces with those who hunt them to fight their way out of a forbidden and feared valley deep in a mountain wilderness.

Mega tizerowy plakat:

Strona na fb - https://www.facebook.com/territorialthemovie

Jaram się!

Przemo 
Redaktor
Koniec pieśni.

Wysłany: 2013-05-21, 11:55   

Łapa potwora na plakacie daje rady. Taki Sly w wersji Mr Hyde :) Jakby stwór miał gumowy ryj i konszachty z pozaziemską cywilizacją szykującą inwazję do rozjebania aborygenów byłoby konkretnie :)

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2013-05-21, 14:37   

Pozaziemska cywilizacja niech wypierdala. Ma być kryptyda i tyle w temacie. Trochę mi te zbiegi nie pasują, wolałbym cycate nastolatki ;-)

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2013-05-21, 14:41   

Jak dla mnie wszystko gra i buczy - z tego co reżyser pokazywał na storyboardach, fabuła ma rozgrywac się kilkaset lat wstecz, coś ala "Van Diemen's Land" właśnie, będa ludzie na koniach, rewolwery i inne, na oficjalnej fb stronie przebakuje się też cos o westernowym klimacie całości - dla mnie bomba. Jesli umiejętnie połączą fabułe wspomnianego filmu z akcyjka z potworem, może być rewelacja - czegoś takiego właśnie w "Van Diemens Land" brakowało - film byłby 100% lepszy, gdyby na tej Tasmanii jakiś gumowy potwór ich atakował, bo zdjęcia, klimat i plenery wymiatały w ciul.

Btw - australijski aktor Jordan Fraser opowiada o swojej roli i o samym obrazie, o ufach tez gada;) - http://vimeo.com/60538221 plus słowo od rezysera odnosnie potwora i efektów:

Cytat:
The creature on the poster is a photo, not a CGI render or painting. Territorial a deliberate move away from CGI effects. (...) There will be no CGI creature effects whatsoever in Territorial! We are deliberately using traditional, old school visual effects only – ie. man-in-a-suit, animatronics, puppetry, miniature and stop motion animation, but taking to all to level of realism rarely seen. It’s gonna look very, very cool… and its going to make the film very unique. I trust you will enjoy it when it hits cinemas next year sometime!!! Matthew Holmes, Director/Producer

Kurwa, ale sie napaliłem na ten film:)

Przemo 
Redaktor
Koniec pieśni.

Wysłany: 2013-05-21, 16:53   

Critters napisał/a:
Pozaziemska cywilizacja niech wypierdala. Ma być kryptyda i tyle w temacie. Trochę mi te zbiegi nie pasują, wolałbym cycate nastolatki ;-)

Nie no w tym wypadku to niech cycate laski spierdalają - skoro jest szansa na warczących i śliniących się redneckich zbiegów skurwysynów :) Dupy to oni mogą gwałcić po drodze. Akurat ten gość z linka Ślepego na takiego specjalnie nie wygląda, ale wszystko się jeszcze może zdarzyć.

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2013-05-21, 18:12   

Ciut bardziej szczegółowe streszczenie fabuły:

Cytat:
Set in outback Victoria in 1858, the narrative follows gold prospector Jim Houlden, who is arrested for horse-stealing and sent to Melbourne with outlaw Charlie Burke. En route the coach capsizes and they and two other convicts escape, pursued by cops and an Aboriginal tracker, the escapees take a landowner’s daughter as a hostage and cross the border into NSW via a valley rumoured to be the dwelling place of 'Great Evil’.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2013-05-21, 20:38   

Slepy napisał/a:
z tego co reżyser pokazywał na storyboardach, fabuła ma rozgrywac się kilkaset lat wstecz, coś ala "Van Diemen's Land" właśnie, będa ludzie na koniach, rewolwery i inne, na oficjalnej fb stronie przebakuje się też cos o westernowym klimacie całości

To jak dla mnie bardzo zły news. Tego typu filmy to z reguły hit or miss. Boję się żeby nie wyszło takie gówno skończone jak 'The Burrowers', tymbardziej, że to nie Greg reżyseruje. Dobrze, że potwór nie będzie cgi.

Przemo napisał/a:
Nie no w tym wypadku to niech cycate laski spierdalają

Chyba na głowę upadłeś. Nie ma filmu bez fajnych lasek :-) Posta napisałem zanim Ślepy ogarnął, że to się bedzie działo w czasach dawniejszych, więc bałem się takich typowych do bólu zbiegów z gatunku 'koks', 'nazista' , 'latynos', 'murzyn'

Przemo 
Redaktor
Koniec pieśni.

Wysłany: 2013-05-22, 17:40   

Critters napisał/a:
Chyba na głowę upadłeś. Nie ma filmu bez fajnych lasek

Tam pierdzielisz, przecież wyraźnie napisałem że dupy mogą w filmie być (gwałcone po drodze ;-) ). Niech jeszcze śpiewają Jingle Bells i szepczą przez łzy Thank you mr rapist for choosing me – ja naprawdę nie mam nic przeciwko temu :-)
Z aktorkami też może być schemat - jedna kolorowa, druga ruda, trzecia katoliczka dziewica ze spiczastym nosem. Tyle że skoro jest to od producenta od WCreek i Rogue, to napaliłem się żę będzie kino z pierdolnięciem, a że posta napisałem po Ślepym, to w tym wypadku liczę jednak na męski film oby czerpiące ze spaghetti westernów jak najwięcej.

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2013-05-22, 17:54   

Slepy napisał/a:
the escapees take a landowner’s daughter as a hostage

Jedna na pewno będzie, w roli takiej, w jakiej być powinna - jako zakładniczka. Pewnie złe bandziory gwałcić też będą chcieli, a ten jeden ciul sie bedzie wyłamywał i ją uratuje, zabijając przy okazji potwora. Oby jednak nie :)

Ja tam mega wierzę w ten film, serio, dawno się na nic tak nie napaliłem - creature feature w stylu "Predatora" z historycznym sznytem i porządnym, no-CGI wykonaniem. Od lat czekam na taki film i mam nadzieję, że Matthew Holmes spelni moje oczekiwania.

Przemo 
Redaktor
Koniec pieśni.

Wysłany: 2013-05-22, 17:56   

Żeby potwór ją zerżnął to by było na wypasie :lol:

Slepy napisał/a:
Ja tam mega wierzę w ten film, serio, dawno się na nic tak nie napaliłem - creature feature w stylu "Predatora" z historycznym sznytem i porządnym, no-CGI wykonaniem. Od lat czekam na taki film i mam nadzieję, że Matthew Holmes spelni moje oczekiwania.

A propos Predatora w którymś komiksie (bodaj trójka Batman vs Predator) był wątek o ataku łowców na gości w westernowej konwencji i wyszło zajebiście. Dlatego jest na co czekać.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2013-05-22, 18:12   

Przemo napisał/a:
Tam pierdzielisz, przecież wyraźnie napisałem że dupy mogą w filmie być (gwałcone po drodze

Zabawne bo mnie się wydaje, że napisałeś coś takiego:

Przemo napisał/a:
Nie no w tym wypadku to niech cycate laski spierdalają

To jednak w dużym stopniu sprawia, że upadłeś na głowę bo laski muszą być, niekoniecznie gwałcone(na to mam wyjebane) bo sama ekipa złych madafakierów to jednak nie jest pełnia szczęścia, no chyba, że mowa o najemnikach na misji, ale i tam zazwyczaj jakaś ładna pani musi się znaleźć ;)

Przemo napisał/a:
Z aktorkami też może być schemat - jedna kolorowa, druga ruda, trzecia katoliczka dziewica ze spiczastym nosem

Schemat, nie schemat. Laski mają być! Wolę schematyczne laski niż schematycznych kolesi :lol:

Przemo napisał/a:
to w tym wypadku liczę jednak na męski film oby czerpiące ze spaghetti westernów jak najwięcej.

Z tymi włoskimi westernami, to bym się nie rozpędzał. Po takie inspiracje, to do Tarantino :lol:

Slepy napisał/a:
Ja tam mega wierzę w ten film

Ja też wierzę. Byłbym spokojniejszy gdyby to jednak Greg reżyserował. Trochę nie do końca rozumiem jaki jest jego wkład w ten projekt. Czy jest producentem dla kasy(tzn wykonuje usługę), czy jest to projekt, w którym bierze udział z przekonania i będzie miał na efekt końcowy znaczny wpływ.

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2013-05-22, 18:20   

No wiadomo, ale Greg obecnie kręci "Wolf Creek 2". Mimo wszystko ten Holmes zdaje się być właściwą osoba na właściwym miejscu, na tym krótkim filmiku ze storyboardami wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie - ma plastyczny zmysł, wie konkretnie co chce osiągnac i widac w tym wszystkim pasję. Do tego ekipa, w ktorej nie ma żadnych przypadkowych ludzi, tylko praktycznie sami najlepsi w swoim fachu w kraju kangurow. Wiadomo, moze wyjść wszystko, ale coś czuję, że będę sie tym filmem jarał prawie tak jak jaram się "Rogue" :)

Critters 
Administrator

Wysłany: 2013-05-22, 18:43   

A jak tam 'Wolf Town'? :-)

Przemo 
Redaktor
Koniec pieśni.

Wysłany: 2013-05-22, 19:21   

Critters napisał/a:
Zabawne bo mnie się wydaje, że napisałeś coś takiego:

Critters napisał/a:
To jednak w dużym stopniu sprawia, że upadłeś na głowę bo laski muszą być, niekoniecznie gwałcone(na to mam wyjebane) bo sama ekipa złych madafakierów to jednak nie jest pełnia szczęścia, no chyba, że mowa o najemnikach na misji, ale i tam zazwyczaj jakaś ładna pani musi się znaleźć ;)

Aha, czyli jednak ty upadłeś na głowę :lol: Serio chcesz żebym zacytował tego posta ponownie, czy po prostu nie chcesz widzieć jego dalszej części ? :) No to proszę bardzo:
Przemo napisał/a:
Nie no w tym wypadku to niech cycate laski spierdalają - skoro jest szansa na warczących i śliniących się redneckich zbiegów skurwysynów :) Dupy to oni mogą gwałcić po drodze.

Skoro piszesz, żeby zamiast zbiegów były cycate dupy, a ja żeby nie to cały czas rozmawiamy o głównych/najważniejszych rolach w filmie. I tu zdania są podzielone. W kinie o najemnikach dupy też się pojawiają, ale niekoniecznie wśród najemników, więc jak twierdzisz że nie ma fajnego filmu bez fajnych dup, to spoko, bo mi nie zaprzeczasz. Np. w takim Hard Wayu też się dupa na trochę pojawia, potem ginie i jest wszystko git. Dlatego zaznaczyłem w tym samym poście, że w perypetiach po drodze dupy mi nie przeszkadzają, bo chodziło o to żeby spierdalały "w tym wypadku" o którym pisaliśmy, czyli z ról wiodących. W Born Killerze też są dupy w pomniejszych rolach a w głównych są kozacy i właśnie tak jest najlepiej :-)

Critters 
Administrator

Wysłany: 2013-05-22, 20:52   

No widzę, że nadal nie rozumiesz.

Przemo napisał/a:
Skoro piszesz, żeby zamiast zbiegów były cycate dupy, a ja żeby nie to cały czas rozmawiamy o głównych/najważniejszych rolach w filmie

Serio nie kumam jak możesz tego nie rozumieć bo napisałem wybitnie wyraźnie, że wolę laski od zbiegów i wcale nie 'gwałcone po drodze' jak to ująłeś bo żadna gwałcona być nie musi. Także jednak Ty upadłeś na głowę bo więzień wcale nie równa się redneck a laski muszą być i to właśnie w głównych rolach a nie jako jakiś 'zaruchacz' na jedną, czy dwie sceny po drodze, jak to Ty byłeś łaskaw zasugerować. Natomiast, gdy czytam, że główni bohaterowie to zbiegowie z pierdla to ja tam widzę proporcję 5 typa i żadnej laski w głównej roli co jak już podkreśliłem mnie się niezbyt podoba, czego w tym wszystkim jeszcze nie rozumiesz?

Przemo napisał/a:
więc jak twierdzisz że nie ma fajnego filmu bez fajnych dup,

Nie twierdzę, że nie ma fajnych filmów bez fajnych dup. Twierdzę natomiast, że nie ma dobrych monster movies bez dobrych/wartościowych dup bo to fakt ogólnie pojęty. No i dla podkreślenia tłumaczę, że nie mają być same cycate dupy w obsadzie, tylko, że takowe mają być wśród głównej obsady a nie jako jakiś zapychacz na 5 planie.

Ty mi tu z 'Hard Way' nie wyskakuj bo to jest kino wybitnie męskie, testosteron jak skurwysyn i jedynym i wyłącznym celem tego filmu(i podobnych) jest rozpierdol!
W 'Born Killerze' są dupy, jedna jest nawet w jednej z głównych ról i wywiera bardzo istotny impakt na fabułę i poczynania głównych bohaterów.

Przemo napisał/a:
W Born Killerze też są dupy w pomniejszych rolach a w głównych są kozacy i właśnie tak jest najlepiej

Ta, tylko, że faceci w rolach głownych nie oznaczają kozaków. 'Born Killer' - żeś sobie kurwa przykład znalazł. O ile chcesz się założyć, że każdy z bohaterów 'Teritorial' nawet nie zbliży się poziomem kozaczenia do tego co masz w BK, czy HW?

Odpowiedz do tematu