..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
The Toxic Avenger (2014/15) - Stevie Pink
Autor Wiadomość
eNeR 
Krokodyl różańcowy
VHSowy fetyszysta

Wysłany: 2013-05-15, 09:17   The Toxic Avenger (2014/15) - Stevie Pink

Ktoś wpadł na szalony pomysł zrobienia remake'u kultowej produkcji studia Troma - Toksycznego Mściciela. Czy imię i nazwisko reżysera dobrze wróżą i czy to w ogóle ma szansę się udać?

Reżyserem nowej odsłony Toxic Avengera został niejaki Stevie Pink (!) - gość, który ma w dorobku reżyserskim 3 filmy na krzyż, z czego same komedie niskich lotów (choć to może akurat dobrze -> patrz Troma :-P ) a wśród filmów, gdzie Pan Pink pojawił się jako aktor można znaleźć Crime Story, gdzie - z pewnością brawurowo - zagrał kucharza :lol: Z nie mniejszym wdziękiem w innych produkcjach wcielił się m.in. w futbolistę, kamerzystę i kierowcę. A jak pokieruje remakiem tak kultowego filmu?

Póki co wiadomo, że na ekranie mamy zobaczyć Arnolda Schwarzeneggera i Johna Travoltę, nie wiadomo w jakich rolach..ale ich angaż został potwierdzony przez reżysera. Aktorsko zatem może być nieźle (chyba, że ich występy ograniczą się do cameo), a reszta?

Za scenariusz odpowiadać będzie reżyser wraz z Danielem C. Michellem, który na koncie ma zaledwie serial Dead Last (pracował przy nim z Pinkiem), zaś producentami będą Kerry Foster (grzebał m.in. przy remake'u Dark Water) oraz nie kto inny jak słynny duet Tromy: Michael Herz i Lloyd Kaufman. Co z tego wszystkiego wyjdzie..?

..miejmy nadzieję, że coś więcej, niż wielkie G, które Melvin posprząta swoim mopem :lol:

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2013-05-15, 10:07   

Jaki Arnold? Jaki Travolta? :lol:

Nie ma opcji.

eNeR 
Krokodyl różańcowy
VHSowy fetyszysta

Wysłany: 2013-05-15, 12:45   

Cóż, parę jankeskich serwisow podaje takie rewelacje, jeden dodał nawet, że dajrektor podał takie info - uwaga - na twitterze :lol:

Arnold ma zagrać "unknown lead role", czyli sami nie wiedzą kogo :-P ..może będzie jakiś Mr Freeze :lol:

EDIT: Byłem blisko xD
Cytat:
A press release has revealed that Schwarzenegger would play The Exterminator, a former black ops agent, who trains Toxie to use his powers for good. Together they take on the lurking menace created by the polluters, and the polluters themselves. So it's clear this is going to be ridiculous and tongue in cheek, maybe even comparable to Schwarzenegger's work in Batman & Robin.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2013-05-15, 15:29   

Ciekawi mnie tylko, kiedy do sądu trafią pozwy od agentów obu panów.
To, że jakiś cieć podał info na twitterze, nic nie znaczy. Zaraz mogę założyć tam konto i ogłosić, że razem ze Slajem, kręcę Rambo V :lol:

Troma i remake Toxica w Hollywoodzkim wydaniu? Nie chce mnie się wierzyć i dopóki to nie zostanie nakręcone, to za nic nie uwierzę bo to wszystko zwyczajnie zbyt grubymi nićmi szyte. Jeżli to prawda, to znaczy, że kariera Schwarzeneggera i Travolty nie mogła upaść niżej. :lol:

Mapinguari 
Krokodyl różańcowy
Pan Ninja

Wysłany: 2013-05-15, 16:20   

Oczywiście to info nie ma nic wspólnego z tym, że startuje festiwal w Cannes i Troma chce tam zdobyć inwestorów :lol:

Critters 
Administrator

Wysłany: 2013-05-15, 20:05   

Troma jako taka raczej nie ma z tym nic wspólnego. Dostaną siano za udzielenie zgody na użycie postaci w filmie i raczej tyle. Nie mają ani koneksji ani pieniędzy żeby łapać się za takie przedsięwzięcia.

Mapinguari 
Krokodyl różańcowy
Pan Ninja

Wysłany: 2013-05-17, 22:49   

Może i prawda, myślałem że to Kaufman znowu świruje i że całe ploty o rimejku są wyssane z tyłka.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2013-05-17, 23:04   

Też tak myślałem, ale skoro ogłasza to koleś od 'Hot Tube Time Machine' czy jak to się tam zwie i to on rozgłasza, że Arnold jest 'in talks', to raczej wykupili licencję od Tromy na ten film. W końcu te anonsy nie wychodzą od Kaufmana, tylko od tego gościa co ma reżyserować.

Pożyjemy, zobaczymy :lol:

Odpowiedz do tematu