..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Basket Case
Autor Wiadomość
major
Aligator amerykański

Wysłany: 2013-01-26, 13:13   Basket Case

Pany, ktoś może się na temat tej trylogii wypowiedzieć? Bo rzuciłem okiem na horror online, ale nim kliknę "Place your order" wolę się spytać tutaj jeszcze co sądzita :->

Skaras 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2013-01-26, 18:32   

Piszesz o ostatnim wydaniu 3bluraye? Też się czaję, ażeby zamówić.

major
Aligator amerykański

Wysłany: 2013-01-26, 19:27   

Tak, na Amazonie jest za 25 funciaków.

Odarpi
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2013-01-27, 13:41   

Moim zdaniem brać - jedynka to mroczny klimat obskurnego hoteliku Czterdziestej Drugiej ulicy, dwójka - moim zdaniem jeszcze lepsza, moc gumowych potworów i fabularne twisty, a trójka to już odjazd na całego - Henenlotter twierdzi, że ten film mu absolutnie nie wyszedł i jest fatalny, ale trudno się z nim zgodzić :-D Świetna trylogia, wielka szkoda, że legalnie na VHS wyszła u nas tylko dwójka. Polecam też stronkę: http://www.hotelbroslin.com/

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2013-01-27, 21:27   

Mam takie samo zdanie jak Odarpi. Cała trylogia bardzo fajna, choć jedynka chyba najsłabsza. Niby czysty grindhouse, niby jest brud i syf obskurnej części Nowego Jorku lat 70tych, ale momentami jest też nuda.

Dwójka i trójka fantastyczne. Sam mam dvd, więc z zakupem BD się póki co wstrzymam, ale gorąco polecam.

Odarpi napisał/a:
wielka szkoda, że legalnie na VHS wyszła u nas tylko dwójka.

Wprawdzie co do legalności się nie wypowiem, ale ponoć wyszła też jedynka. Info kumpel uzyskał kiedyś w wypożyczalni od pracowniczki. Kupował właśnie 'Basket Case 2' a babeczka powiedziała mu, że fajny film i że mieli też kiedyś jedynkę, ale taśma uległa zniszczeniu i wyrzucili, a nie był to byle kto bo jedna z miss Cinema Press Video, czy jak to się tam zwało :lol:

Coffin Joe
Kajman karłowaty

Wysłany: 2013-03-05, 20:36   

Jedynka bardzo mi się podobała - mroczna, brudna i obskurna. Dwójka zdecydowanie na nie. Niby scenariusz ciekawszy, niby Belialek ładniejszy ale jednak zbyt to wszystko przegięte, groteskowe i absurdalne.

O wiele bardziej przypadł mi do gustu "międzykoszykowy" film Henenlottera, mianowicie Brain Damage.

Odpowiedz do tematu