..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dredd 3d (2012) 10/10
Autor Wiadomość
Mapinguari 
Krokodyl różańcowy
Pan Ninja

Wysłany: 2013-01-08, 23:08   Dredd 3d (2012) 10/10

Zachęcam do obejrzenia najlepszego filmu minionego roku. Mega brutalny, surowy Sci Fi od ludzi, którzy wiedzą, że na tym poletku najlepiej naśladować mistrza Verhoevena.

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2013-01-09, 18:12   

Właśnie miałem zakładac temat, chwalić i polecać, ale widze, ze już jest :) Piekny film, po prostu, co tu więcej pisać ;) Blu-ray już dawno zamówiony, polecam wszystkim!

Mapinguari 
Krokodyl różańcowy
Pan Ninja

Wysłany: 2013-01-09, 20:49   

Swoją drogą żałuję, że nie wybrałem się do kina. Planowałem, ale nie sądziłem, że tak szybko zdejmą. Chyba już w trzecim tygodniu od premiery nie było seansów. Szkoda, bo słabe wyniki finansowe przekreślają szanse na planowany sequel.

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2013-01-10, 00:11   

Kupie Blu Raya 3d, tylko dlatego, że to 3d, obejrze i was zdissuje (AJAK)

Mapinguari napisał/a:
Zachęcam do obejrzenia najlepszego filmu minionego roku

Kurwa. A 'Cabin in the Woods', to chyba nie oglądał! (wiem, że oglądał)

Mapinguari 
Krokodyl różańcowy
Pan Ninja

Wysłany: 2013-01-10, 00:39   

Przykro mi, ale uznaję daty premier z IMDB więc to 2011 był rokiem "Domku w lesie". :lol:

Critters 
Administrator

Wysłany: 2013-01-10, 00:47   

:lol: :lol: :lol:

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2013-01-10, 04:12   

Mapinguari napisał/a:
Chyba już w trzecim tygodniu od premiery nie było seansów. Szkoda, bo słabe wyniki finansowe przekreślają szanse na planowany sequel.

Ano szkoda. W UK też jakoś po tygodniu czy dwóch zdjęli (przynajmniej w kinach w mojej okolicy), nawet nie zdążyłem się zdecydowac czy iść, bo już nie było na co :lol: Chyba nawet "Szczęki" dłużej ostatnio grali niez "Dredda" :lol: Inna sprawa, że wcześniej, bodajże przez seansem "Expendables 2" widziałem zwiastun i szczerze powiem, że specjalnego wrażenia na mnie nie zrobił - za dużo chyba tego slo-mo dali, człowiek myślał przez to, ze to jakies popcornowe niu gówno będzie w stylu nowych Residentów, a tu taka niespodzianka.

Później podczas seansu złapałem sie nawet na tym, ze chciałbym tego slo-mo więcej, bo nie dość, że super wygląda, to ma jeszcze świetne uzasadnienie w fabule, a tak w drugiej części filmiku pan reżyser postawił na czystą oldskul akcję, co oczywiście tez mega mi się podobało. Co by nie mówić, to proporcje są wyważone świetnie, całość zadziwiająco dobrze trzyma się kupy no i film super się ogląda.

Odnośnie planowanego sequela to rzeczywiście szkoda, chętnie zobaczyłbym film w takim samym stylu, tyle że z jakąś bardziej rozbudowaną fabuła (nie, żeby prostota pierwszego filmu była zła, co to, to nie) no i z dizajnem świata a raczej jego ukazaniem z wcześniejszego filmiku ze Slajem - tam wiadomo, był większy budżet, scenografia ma wiekszy power, jakieś akcje na zewnątrz Mega City też by się miło oglądało - tutaj w sumie mamy tylko pościg na początku filmu i to wszystko, reszta wiadomo, dzieje się w Peach Trees, po takiej dawce klaustrofobii przydałoby się zobaczyc cos wizualnie bardziej zróżnicowanego. No ale wiadomo, chuj wielki z tego będzie, dlatego trzeba się cieszyć z tego co jest i oglądać!

Critters 
Administrator

Wysłany: 2013-01-10, 21:44   

Nie ma co płakać. Sequel wciąż może powstać. Gi Joe też dostało grubo po dupie a kontynuację nakręcili :)

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2013-01-12, 16:05   

Miałem zakładać temat jak film był w kinie, ale tak się wtedy złożyło że forum padło ;)

Wzorcowy przykład jak powinno wyglądać kino komiksowe (czyt. jedność miejsca, czasu, akcji i odbijającego się echem od ścian sążnistego FUCK, a nie zasypywanie widza trzema tuzinami niedorozwiniętych wątków w rodzaju "Dark Knight Rises").

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2013-01-12, 18:01   

Critters napisał/a:
Sequel wciąż może powstać. Gi Joe też dostało grubo po dupie a kontynuację nakręcili :)

Tylko z tego co widzę, "G.I. Joe" zarobiło na świecie ponad 300 baniek przy 175 mln budżetu, a "Dredd" nawet się nie zwrócił - budżet 50 mln, zarobił nieco ponad 30 baniek. No chyba, że jakiś mega sukces na rynku DVD/Blu-ray będzie, bo na amazonie jest na 1 miejscu pre-orderów, ale wątpie by to kogoś przekonało to wykładania grubych baniek na część drugą.

Btw - dziś mi wysłali ;)

Gieferg
Aligator amerykański

Wysłany: 2013-02-15, 20:05   

Cytat:
Zachęcam do obejrzenia najlepszego filmu minionego roku

That sums it up.

Po trzech seansach nie mam najmniejszych wątpliwości. Dredd w 2012 nie miał sobie równych. Przy tym filmie poczułem się jak w czasch dzieciństwa gdy katowałem Robocopa, Terminatora i Szklaną Pułapkę (dalej te filmy katuję, ale wiecie o co chodzi). Cud, miód i mózg rozbryźnięty na posadzce.

10/10

Cytat:
Chyba już w trzecim tygodniu od premiery nie było seansów.

U mnie leciał normalnie przez tydzień, w kolejnym tygodniu już tylko jeden seans dziennie, a potem zdjęli.

ERA VHS FORUM

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2013-03-07, 15:12   

Francuski "Dredd" [Blu-ray 3D + Blu-Ray + DVD] w metalu (chyba najlepsze obecnie dostępne wydanie):

:)

Fabio się ucieszy jakby chciał kupić, bo box jest słusznej, DVD wielkości:

Mapinguari 
Krokodyl różańcowy
Pan Ninja

Wysłany: 2016-06-24, 19:09   

http://sciencefiction.com...-judge-dredd-2/

:!: :!: :!:

popepug 
Gawial gangesowy

Wysłany: 2016-06-24, 19:41   

świetna wiadomość!