..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Slaj i jego pompa - dyskusja okołorambowa
Autor Wiadomość
Budd Dwyer 
Krokodyl różańcowy
Suicide - the only right

Wysłany: 2016-01-12, 04:28   

A tymczasem, Slay już niedługo może w końcu dostać Oscara. Przy pierwszym "Rockym" się nie udało, to może po eee raptem 39 latach się uda? Trzymać kciuki, Złoty Glob już jest.

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2016-01-12, 09:56   

Mam nadzieję, że się uda, choć odnoszę też wrażenie, że ten glob(i ewentualny Oscar), to tak trochę na przeprosiny i za całokształt bo rola z 'Creeda' nie jest niczym szczególnie wybitnym. Równie dobrze mógł już dostać statuetki za 'Johna Rambo' i 'Rocky Balboa'.

Przemo 
Redaktor
Koniec pieśni.

Wysłany: 2016-01-12, 10:37   

Ale ten Creed to ogólnie oglądalny jest? Bo jak zobaczyłem że Sly szkoli murzyna o murzyńskiej rodzinie, borykającym się z murzyńskimi problemami na murzyńskiej dzielnicy przy murzyńskich rytmach, to jakoś mi się w pizdu odechciało tego oglądać.

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2016-01-12, 11:29   

"Creed" bardzo dobry, muza świetna, co ty pierdolisz - https://www.youtube.com/watch?v=bx0Xo5FDJ-E

Przemo 
Redaktor
Koniec pieśni.

Wysłany: 2016-01-12, 11:39   

Slepy napisał/a:
"Creed" bardzo dobry, muza świetna, co ty pierdolisz

Nie no, co ty pierdolisz: https://www.youtube.com/watch?v=4zdIpXJlM8A
Że tam w OSTcie są klasyczne rzeczy to gitara. Ale jak słyszę rymowane zajawki na murzyńskiej dzielni przy tym wszystkim co wymieniłem w poście a do czego się nie odniosłeś :) to pytam uczciwie, bo tak nie do końca mi się to przednio zapowiada.

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2016-01-12, 11:46   

Toż to co wkleiłeś to jedna z lepszych scen filmu, pompa w chuj! A że w filmie murzyny graja to i trochę murzyńskiego folkloru być musi :lol:

Przemo 
Redaktor
Koniec pieśni.

Wysłany: 2016-01-12, 12:05   

Niepokoisz mnie :lol:
Ja poniekąd rozumiem i zdaję sobie sprawę że pewnych rzeczy przy tych jakkolwiek dziwacznych założeniach fabularnych nie dało się uniknąć ale serio nic Cię tam nie wkurwia w tym filmie, wszystko jest tip top? O'RLY ?? :lol:

Critters 
Administrator

Wysłany: 2016-01-12, 12:17   

Generalnie rzecz biorąc film jest dobry...nie bardzo dobry, nie wybitny, ale dobry. Slaj i McTavish kradną szoł no i spoko rolę w pierwszej części filmu ma zawsze wybitny Ritchie Coster. Slaj ma już opanowane granie gościa po przejściach, więc dlatego jego kreacji nie uważam za szczególnie wybitną. Moim zdaniem nie zbliżyła się do tej z 'Johna Rambo', ale wiadomo Rambo = rozwałka, więc pod żadnym pozorem nie będziemy doceniać takiego prostactwa. Film o młodym murzyńskim bokserze z domu dziecka, to już co innego - śmiało można dawać wszelkie nagrody, to i Slaj miał szansę się załapać.

'Creed' ma swoje mocne strony, w zasadzie wszystkie sceny ze Slajem robią robotę, końcowa walka tak samo durna jak we wszystkich partach, choć przyznam szczerze, że uboga wizualnie w porównaniu do innych. Zdecydowanie nie zrobiła na mnie wrażenia takiego jak pojedynki z Mr. T, a zwłaszcza z Lundgrenem. Zwyczajnie nie ten level hardkoru. Duża w tym wina przeciwnika, który jest...nijaki. Ot, taki tępy brytol z najniższej warstwy społecznej. Aktorsko gość nie istnieje i to przeszkadza, szczególnie w scenach z McTavishem, które bardzo obnażają jego braki. W sumie to żałuję, że nie McTavish się z czarnym napierdalał, większe napięcie by było.

Oczywiście film jest o czarnym, to i wszystko rozgrywa się w jego otoczeniu. Czarna przybrana matka, czarna dziewczyna, czarne rytmy. No nie da się od tego uciec, ale mnie to jakoś nie przeszkadzało specjalnie. Ogląda się ten film dla Slaja i to on jest tak naprawdę głównym bohaterem jak dla mnie. To film nie tyle o synu Creeda, który uczy się bić, ale film o człowieku, który radzi sobie z życiem po śmierci żony i nagle dostaje ponowną szansę aby nadać życiu cel, jednocześnie zmagając się z problemami zdrowotnymi. Ja to w taki sposób widzę. Ślepy pewnie też ;-)

Fred K 
Krokodyl różańcowy
Kurafon P

Wysłany: 2016-01-12, 19:28   

Mówcie co chcecie, ale wydaje mi sie, że w filmie zbyt duże nawarstwienie murzynów, jeden w głównej roli to już za dużo, a tu jeszcze cała dzielnia + ta muza... no nie wiem, ale i tak się zobaczy.

Ciekawie wg plotek prezentowac może się fabuła Rambo 5, słyszałem ze wyjściowym motywem może być Rambo walczący z panstwem islamskim i zawijający pokonanych terrorystów w świnskie truchła. :idea:

Kaz
Aligator amerykański

Wysłany: 2016-01-12, 21:02   

A ja słyszałem, że nowego Rambo nie będzie, tylko Creed 2, który opowie historie idącego dalej Adonisa, przeplatając to z genezą jego ojca Apolla.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2016-01-12, 21:33   

Fred K napisał/a:
a tu jeszcze cała dzielnia + ta muza... no nie wiem, ale i tak się zobaczy.

Nie kojarzę całej dzielni. Główny bohater jest czarny, jego przybrana matka no i dziewczyna. Przewinął się jeszcze inny bokser, ale całej dzielni czarnych, to ja tam nie kojarzę ;)

BTW - też czytałem, żę piątego Rambo już nie będzie.

Fred K 
Krokodyl różańcowy
Kurafon P

Wysłany: 2016-01-12, 22:23   

Critters napisał/a:
Nie kojarzę całej dzielni. Główny bohater jest czarny, jego przybrana matka no i dziewczyna. Przewinął się jeszcze inny bokser, ale całej dzielni czarnych, to ja tam nie kojarzę ;)

Fakt, dzielnia czarnych to rzeczywiscie nie jest, ale fragment, który zapodał Przemo z ta muzą wygląda trochę jak wycięty z jakiegoś unowocześnionego blaxploitationa, ale może to tylko taki fragment, sam trailer wyglada nieźle.

Critters napisał/a:
BTW - też czytałem, żę piątego Rambo już nie będzie.

Hmm więc chyba na razie wiecej w tym plot niż jakiegoś konkretnego info na ten temat. Bynajmniej jednak jezeli przewinąłby się gdzies motyw zawijania islamistów w swinskie skory, to az bym z całą rodziną się na to na pewno wybral do kin. 8-)

Kaz napisał/a:
tylko Creed 2, który opowie historie idącego dalej Adonisa, przeplatając to z genezą jego ojca Apolla.

Nie no kurwa, bokserska saga z murzynem w głównej roli? Slaju, nie idźcie tą drogą. :lol:

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2016-01-13, 17:20   

Fred K napisał/a:
słyszałem ze wyjściowym motywem może być Rambo walczący z panstwem islamskim i zawijający pokonanych terrorystów w świnskie truchła. :idea:

No, przydałoby się odpokutować wtopę popełnioną w części trzeciej :-)

Mapinguari 
Krokodyl różańcowy
Pan Ninja

Wysłany: 2016-01-13, 19:55   

Król Zombich napisał/a:

No, przydałoby się odpokutować wtopę popełnioną w części trzeciej

Jaką znowu wtopę. Dżon pomagał Mudżahedinom, poźniej większość z nich walczyła w szeregach Sojuszu Północnego z Talibami i Al Kaidą, teraz Al Kaida i Talibowie walczą z ISIS i potępiają zamachy xD

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2016-01-13, 20:46   

Mapinguari napisał/a:

Jaką znowu wtopę. Dżon pomagał Mudżahedinom, poźniej większość z nich walczyła w szeregach Sojuszu Północnego z Talibami i Al Kaidą, teraz Al Kaida i Talibowie walczą z ISIS i potępiają zamachy xD

I tak się niefortunnie złożyło, że wśród tych Mudżahedinów był niejaki Osama Bin Laden. :oops:
Btw my też mieliśmy swojego Rambo (lub "Mudżahedina", jak kto woli):

:lol:

Wojna w Afganistanie, szkolenie i zbrojenie przez CIA różnych odnóg "wojującego islamu" do walki ze wspieranym przez ZSRR świeckim rządem, to pierwsze kroki współczesnego terroryzmu islamskiego. Dobrze chociaż, że Al Kaida i Talibowie potępiają zamachy :lol:

Odpowiedz do tematu