..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Komiksy i ich ekranizacje
Autor Wiadomość
Mapinguari 
Krokodyl różańcowy
Pan Ninja

Wysłany: 2012-08-21, 14:14   

Najlepszym komiksem Marvela z TM-Semic była oczywiście podwójna gra z Gijoe 3/92 :!:

Nie ma żadnych dialogów - sama akcja. Snake Eyes kontra Storm Shadow i jego czerwoni Ninja. czytałem tak często, że do dzisiaj mam w mózgu wypalone poszczególne kadry.

I pomyśleć, że wszystkie swoje zeszyty z tej serii spyliłem ... tracąc na tym, bo wysyłałem w paczce, którą źle zaadresowałem i zapłaciłem za wysyłkę, zwrot i ponowną wysyłkę. :lol:

Ciężko mi powiedzieć jak tam z innymi komiksami bo przeczytałem może tylko z 10% tego co wydali z Marvela i DC, kiedyś nie było na to kasy, teraz nie ma już raczej ochoty, ale zerknę na następnej giełdzie staroci może coś będzie raz mi chciał taki pan co wyciąga książki ze śmietników spylić WSZYSTKIE spidermany za 50 zł a ja nie wziąłem bo były klejone grzbiety :lol:

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2012-08-21, 19:56   

Przemo napisał/a:

Pamiętam z niego tylko jedną scenę top-less - tyle zostaje w pamięci z Supermana po latach :lol:

Sceny top-less akurat nie pomnę ale pamiętam jak Superman napiął bice i gleba się pod nim rozstąpiła :lol:

eNeR 
Krokodyl różańcowy
VHSowy fetyszysta

Wysłany: 2012-08-21, 20:11   

Critters napisał/a:
A widział ktoś tą wersję z lat 90tych wyprodukowaną przez Cormana?

Przyznam, że kompletnie zapomniałem o istnieniu tego filmu, widziałem tylko animowany serial (który zresztą był też na kasetach Elgaz ze Spiderem)..da się to oglądać?

Critters napisał/a:
Skurwysyny zbeszcześcili jedną z moich ulubionych neutralnych postaci w universum Marvela - Deadpoola i zrobili z niego jakiegoś dałna walącego laserami z oczu :lol:

Heh, dokładnie :lol: ..i nie chcę Cię martwić, ale.. http://www.imdb.com/title/tt1431045/ :-P

Critters napisał/a:
Bez sensu robić komiks na 3 kartki bo mniej więcej tyle zajełoby Venomowi rozpierdolenie gacka.

:lol:

Critters napisał/a:
było jeszcze 'Lobo vs Mask' totalnie dziwny versus

Taa, albo Lobocop :lol:

Król Zombich napisał/a:
Super-Man dla Ziemi", to było nieZiemskie super-gówno

No raczej :lol: Pamiętam, jak z powodu utrudnionego dostępu do komiksów DC cieszyłem się, że zdobyłem to Wydanie Specjalne..a następnego dnia kombinowałem, czy by się z kumplem na coś nie wymienić :lol:

Król Zombich napisał/a:
Sam widok Supermana prawiącego kazania obcym to był kurwa szczyt wszystkiego. W sumie trochę żałuję, że pozbyłem się tego komiksu ;)

Tak, arcydzieło! Musieli długo nad tym myśleć :lol: Ja nie żałuję, że się pozbyłem..nawet mnie w Komikslandii wyśmiali, że chcę to opchnąć, też gadali, że gówno (a że za nie krzyczą chyba 39zł to inna sprawa), ale na Allegro poszło ;-) Ciekaw jestem jak Supcio poradziłby sobie z Predatorem :lol:

Król Zombich napisał/a:
Że "X-Men" to banda pedałów nikt chyba nie ma wątpliwości, ale...
http://booklips.pl/newsy/...aterow-marvela/
wygląda na to, że zrobili coming out

Oż fuck o_O Wczoraj czarny Nick Fury, dziś pedały w X-Men, jutro Superman stanie się hermafrodytą albo przynajmniej bi :lol:

O ironio! :lol: http://booklips.pl/newsy/...acje-seksualna/

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2012-08-21, 22:23   

eNeR napisał/a:

Przyznam, że kompletnie zapomniałem o istnieniu tego filmu, widziałem tylko animowany serial (który zresztą był też na kasetach Elgaz ze Spiderem)..da się to oglądać?

Filmu nie ogladałem a serial to było to zjebane 'Spiderman and his Amazing Friends', ale miło wspominam serial z fox kids.

eNeR napisał/a:

Heh, dokładnie ..i nie chcę Cię martwić, ale.. http://www.imdb.com/title/tt1431045/

Nie zamierzam nigdy ogladac. Ryan Reynolds.... :lol:

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2012-08-21, 23:10   

eNeR napisał/a:

Ciekaw jestem jak Supcio poradziłby sobie z Predatorem :lol:

Pewnie tak samo: powiedziałby mu parę kazań, że nie wypada robić z ludzi trofeów, a potem spaliłby go promieniami z oczu ;) Chociaż Predator to w sumie rasa myśląca, więc mogliby się dogadać :)

eNeR napisał/a:

O ironio! :lol: http://booklips.pl/newsy/...acje-seksualna/

Czasy niestety zmieniają się na gorsze, ale X-Men to zawsze była banda ciot , które kozaczą super-mocami i promieniami z dupy, a tak naprawdę chodziło tam głównie o przesłanie typu "przytul mnie, jestem inny". Poza Wolverinem, który miał generalnie wyjebane na to całe towarzystwo i stanowił jedyny przykład jako takiego zdrowia umysłowego, cała reszta "klasy" prof. Xaviera to była szkoła specjalna z gikami, którzy pałują się tym, że są mutantami i nikt ich nie rozumie. Dlatego nawet mnie nie dziwi ta cała afera, bo od dawna się spodziewałem, że pierwszy coming out w świecie superherosów nastąpi właśnie w X-Menach.

A niech no tylko spróbują zrobić geja z Punishera. Albo z Batmana. Wątpię, żeby po tych wszystkich zjebach, jakie otrzymał Schumacher znalazł się taki kozak który chciałby powtórzyć jego "sukces" ;)

eNeR 
Krokodyl różańcowy
VHSowy fetyszysta

Wysłany: 2012-08-22, 00:19   

Critters napisał/a:
serial to było to zjebane 'Spiderman and his Amazing Friends', ale miło wspominam serial z fox kids.

Mam i ten wydany przez Elgaz i ten z Fox Kids (wiadomo, dużo lepszy), ale miałem na myśli animowany serial Fantastic Four, był też na tych kasetach ze Spider-Manem, wymiennie z Hulkiem, Robocopem, Spider-Woman i Cadillacs & Dinosaurs. W sumie był "na poziomie" Spider-Man & His Amazing Friends, czyli naiwnie i dosyć drętwo.

Król Zombich napisał/a:
X-Men to zawsze była banda ciot , które kozaczą super-mocami i promieniami z dupy, a tak naprawdę chodziło tam głównie o przesłanie typu "przytul mnie, jestem inny". Poza Wolverinem, który miał generalnie wyjebane na to całe towarzystwo i stanowił jedyny przykład jako takiego zdrowia umysłowego, cała reszta "klasy" prof. Xaviera to była szkoła specjalna z gikami

Trudno się z tym nie zgodzić..zawsze irytowały mnie sytuacje, kiedy po fajnych historiach z całkiem dobrą akcją kolejny numer przynosił jakieś sercowe czy moralne rozterki któregoś z mutantów, patrz Jean Grey/Cyclops, Storm/Forge bodajże..rzygi :-P

Co do komiksowej gejowni :lol: - może Green Lantern? Odtwórca głównej roli w filmie (wspomniany już tu, uwielbiany Ryan Reynolds :-P ) by pasował, no a że byli tam sami faceci..samotne chwile w kosmosie i takie tam :roll: :lol:

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2012-08-22, 20:00   

eNeR napisał/a:

Co do komiksowej gejowni :lol: - może Green Lantern? Odtwórca głównej roli w filmie (wspomniany już tu, uwielbiany Ryan Reynolds :-P ) by pasował, no a że byli tam sami faceci..samotne chwile w kosmosie i takie tam :roll: :lol:

Ustalmy raz na zawsze: Hal Jordan nie jest ciotą. To, co odjebali producenci obsadzając w jego roli Reynoldsa to inna sprawa, ale w komiksach Hal =/= ciota. Sprawdzone info.

Pomyślałem przez chwilę o Guyu Gardnerze, ale choć ten rudy pener potrafi wkurwić swoim cwaniakowaniem i nadpobudliwością, i choć ma fryz na grzybka, również daleko mu do cioty.

Był jeszcze John Stewart, taki murzynek w stylu Sidneya Poitiera - może on?

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2012-08-22, 20:10   

Król Zombich napisał/a:
Ustalmy raz na zawsze: Hal Jordan nie jest ciotą

Wiadomo! Hal to był mój ulubiony GL. Do dziś pamiętam komiks jak nakurwiali się z Gardnerem i Hal srogo mu napierdolił. No i Reynolds to pedał jebany - wiadomo, spierdolił już jedną postać z marvela, spierdolił i z dc.

Król Zombich napisał/a:
Pomyślałem przez chwilę o Guyu Gardnerze, ale choć ten rudy pener potrafi wkurwić swoim cwaniakowaniem i nadpobudliwością, i choć ma fryz na grzybka, również daleko mu do cioty.

Daleko to może nie, ale faktycznie aż dziw bierze, że pomimo tylu dyskwalifikujacych go punktów, które wymieniłeś, gość nie jest gejem.

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2012-08-22, 20:47   

Critters napisał/a:
Do dziś pamiętam komiks jak nakurwiali się z Gardnerem i Hal srogo mu napierdolił.

Gardner chyba przez 5 numerów cwaniakował, łaził za Halem, wkurwiał go, prowokował, aż się doigrał. Mimo wszystko nie uważam Guja za geja, raczej za takiego pryma z dyskoteki, który do wszystkich fika, w związku z czym bez przerwy zgarnia wpierdol albo opierdol.

Jak na ciotę jest za mało milusiński. Jakieś tam jaja, przyznać trzeba, jednak ma.

Mapinguari 
Krokodyl różańcowy
Pan Ninja

Wysłany: 2012-08-22, 20:50   

Król Zombich napisał/a:
może on?

Alan Scott

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2012-08-22, 20:56   

Mapinguari napisał/a:

Alan Scott

Raczej bez dwóch zdań :) Czyli mamy kandydata

Mapinguari 
Krokodyl różańcowy
Pan Ninja

Wysłany: 2012-08-23, 10:28   

A tak odchodząc od tematów około-odbytniczych, jakieś wydawnictwo Hachette skusiło się na wydawanie Marveli

http://booklips.pl/premie...ela-w-kioskach/

Jakby wyszło coś dobrego dajcie znać :lol:

Przemo 
Redaktor
Koniec pieśni.

Wysłany: 2012-08-23, 11:15   

Ta, już to widzę. 4 dychy co dwa tygodnie, jak dojadą do połowy serii to będzie cholerny sukces.

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2012-08-23, 12:11   

Pełna lista tytułów: http://kwejk.pl/obrazek/1...d-hachette.html

Daję znać Kinsonowi, że: "Spider-Man: Powrót do domu" i "Iron-Man: Extremis" to coś dobrego!

Przemo: kolekcję na bank doprowadzą do końca, a czym im się zwróci to inna sprawa.

Mapinguari 
Krokodyl różańcowy
Pan Ninja

Wysłany: 2012-08-23, 17:17   

Król Zombich napisał/a:
"Spider-Man: Powrót do domu"

Może kupię jak gdzieś zdybię.

Natomiast Iron mana sobie podaruję tam zawsze krzywe akcje jakieś są:

A i Piotrze, czy czytałeś już może PREQUELE WATCHMENÓW ?!? :lol: :lol: :lol: :lol:

Odpowiedz do tematu