..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
The Jungle - Andrew Traucki - 2012
Autor Wiadomość
Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2011-10-26, 05:39   The Jungle - Andrew Traucki - 2012

An exploration deep into the dense rainforests of Indonesia to film and tag the endangered and elusive Javan leopard leads to a journey of terror. On their search for a reported alpha male leopard, spotted wandering outside of its normal territory, reportedly terrorizing local settlements, a team of conservationists discover a new species, a horrifying “apex predator” that has no fear of humans!

In his new film director Andrew Traucki takes audiences on an adventure ride of suspense, terror, and thrills, using his proven talent to deliver another gripping tale of engrossing entertainment, only this time, the ride will be more frightening because this time ... it’s real!

Ok, no to czekamy.

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2011-10-26, 08:16   

O kurwa. Zaczynam naprawde zajebiscie lubic tego Trauckiego. 3 filmy robi i 3 animale. Kocur!

eNeR 
Krokodyl różańcowy
VHSowy fetyszysta

Wysłany: 2011-10-26, 08:43   

Critters napisał/a:
3 filmy robi i 3 animale. Kocur!

:!: :-o O querva, naprawdę nieźle! Mam nadzieję, że w każdym z trzech przypadków efekt będzie oglądalny, fabuła powyższego zapowiada się ciekawie.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2011-10-26, 08:48   

eNeR napisał/a:
O querva, naprawdę nieźle! Mam nadzieję, że w każdym z trzech przypadków efekt będzie oglądalny,

No dwa juz nakrecił bo chodziło mi o 'Black Water' i 'The Reef'

eNeR 
Krokodyl różańcowy
VHSowy fetyszysta

Wysłany: 2011-10-26, 11:02   

Aaa..to "robi" mnie zmyliło, myślałem, że teraz 3 powstają.
Ale ani jednego ani drugiego jeszcze nie oglądałem, więc może warto nadrobić przed The Jungle (?).

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2011-10-26, 15:11   

Pewnie, że warto.
Moja recka "Black Water" - http://animalattack.pl/in...lack-Water.html
Jest tez temat na forum, rożne ludzie chwalili - http://animalattack.pl/forum/viewtopic.php?t=28
"The Reef" już trochę słabszy, ale nadal to porządne i co ważne, poważne a także realistyczne podejście do tematu zwierz pozera ludzi. Na forum tez coś pisaliśmy - http://animalattack.pl/fo...der=asc&start=0
Z kolei "The Jungle", sądząc po opisie, ma wszelkie predyspozycje ku temu, by być najlepszym filmem z całej tej trójki, bo i miejsce akcji zajebiste (na pewno bardziej zróżnicowane niż drzewo na mokradłach czy otwarte morze) a i killer zwierzęcy moze zarządzić - ciekawe tylko o jaki nowy gatunek chodzi? Jak będzie kot to będzie gitara, ja tam czekam z niecierpliwościa bo co jak co, ale Traucki wie jak za pomoca skromnych środków stworzyć mega klimat i pokazać zajebiste sceny ataków animali.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2011-10-26, 16:45   

Jak dżungla, to przypuszczam, że budżet będzie większy, no chyba, że Traucki będzie chciał aby Australia/Nowa Zelandia udawała Indonezję, kto wie.

Tak, czy siak - ja zacieram ręce bo 'Black Water' moim zdaniem doskonały a 'The Reef' całkiem dobry.

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2011-10-26, 17:50   

Critters napisał/a:
no chyba, że Traucki będzie chciał aby Australia/Nowa Zelandia udawała Indonezję, kto wie

Jeśli wierzyć temu niusowi to bedzie właśnie tak jak piszesz, bo budżet podobno ma być niewiele wyższy niz jego dwóch poprzednich filmów:

if.com.au / Sam Dallas napisał/a:
Australian director Andrew Traucki has confirmed he will finish his “creature feature” trilogy with a new film expecting to be shot next year.

The Sydney writer/director, who has survivor thrillers The Reef and Black Water under his belt, has been working on new feature The Jungle, finishing the 90-page script last month.

While Traucki won’t disclose what type of creature, he says it will be set in the wild Indonesian jungle – and that it’ll be filmed in Australia.

The Jungle, which has already locked down some presales, will most likely be shot in March/April next year if it secures finance – which Traucki expects won’t be any higher than his previous films. Michael Robertson, who produced Traucki's other survival flicks, isn't currently on board the latest feature.

“Because of the success of The Reef and Black Water, there was a lot of encouragement to do a third film in this area – that being the thriller ‘creature feature’ sort of area,” he told IF earlier today.

“So I searched around for a while, and rejected ideas of a ‘killer jellyfish’, and have come up with something now.

“It’s got a lot of energy behind it so I feel quite confident – but having said that you have to be cautious because things can fall over so easily and they’re very fragile until everyone’s signed on the dotted line.

“But no it’s all feeling good, and I’m feeling positive about it. And hopefully it’ll be another incredibly thrilling and exciting film to watch.”

Traucki says his films tend to do better overseas rather than in Australia, particularly on DVD.

Shark film The Reef sold to 106 countries, while 2007 killer croc thriller Black Water, sold to 76 countries.

The Jungle will be Traucki’s third feature film in five years, which is a rare feat for Australian filmmakers.

Dobrze, że porzucił pomysł na film o meduzie, bo to raczej byłaby nudna kiszka.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2011-10-26, 19:02   

Slepy napisał/a:
Dobrze, że porzucił pomysł na film o meduzie, bo to raczej byłaby nudna kiszka.

Dokładnie.

Slepy napisał/a:
Jeśli wierzyć temu niusowi to bedzie właśnie tak jak piszesz, bo budżet podobno ma być niewiele wyższy niz jego dwóch poprzednich filmów:

W sumie to nie powinien być problem na miarę Bułgarii udającej tropikalną dżunglę :lol: Aborygeny też podobne do Hindusów, więc powinno być git :lol:

Mam jedynie nadzieję, że Traucki nie odpierdoli i nie wymyśli jakiegoś pojebanego zwierza. Ten jaguar, czy czego tam mieli szukać to nawet dobry pomysł byłby.

Pytanie, czy kiedyś doczekam się horroru z Megalanią? :lol:

eNeR 
Krokodyl różańcowy
VHSowy fetyszysta

Wysłany: 2011-10-26, 19:20   

Slepy napisał/a:
Pewnie, że warto.
Moja recka "Black Water" - http://animalattack.pl/in...lack-Water.html
Jest tez temat na forum, rożne ludzie chwalili - http://animalattack.pl/forum/viewtopic.php?t=28
"The Reef" już trochę słabszy, ale nadal to porządne i co ważne, poważne a także realistyczne podejście do tematu zwierz pozera ludzi. Na forum tez coś pisaliśmy - http://animalattack.pl/fo...der=asc&start=0

Dzięki! Jak widzę, oba można już dorwać za ok.20 zeta, więc kupię i zobaczę co pan Traucki popełnił :-)

Slepy napisał/a:
ritters napisał/a:
no chyba, że Traucki będzie chciał aby Australia/Nowa Zelandia udawała Indonezję, kto wie

Jeśli wierzyć temu niusowi to bedzie właśnie tak jak piszesz

Przeżyłem Uwe Bolla, u którego dżunglę udawał las iglasty, to i indonezyjską Australię przetrwam :lol:

Critters napisał/a:
Pytanie, czy kiedyś doczekam się horroru z Megalanią?

O, dobre! Mogłaby na przykład szamać w Afryce tubylców:

a za fragmenty intro mógłby posłużyć ten filmik: http://www.metacafe.com/w...g_giant_lizard/

Critters 
Administrator

Wysłany: 2011-10-26, 20:55   

eNeR napisał/a:
O, dobre! Mogłaby na przykład szamać w Afryce tubylców:

Raczej w Australii ;)

eNeR 
Krokodyl różańcowy
VHSowy fetyszysta

Wysłany: 2011-10-26, 21:54   

Fail :lol: No to w Australii..byleby wpieprzała tubylców, byłoby klawo 8-)

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2011-10-29, 16:02   

Zainspirowany powyżśzą dyskusją kupiłem sobie kolejne DVD "Black Water", tym razem to jedyne słuszne z Regionu 1, z kometarzem obu reżyserów, no i muszę przyznać, ze panowie sporo ciekawych rzeczy mówią, np. że woda była płytka, brudna i takie tam ;-) Oczywiście bardzo mocno polecam to wydanko i z jeszcze większą niecierpliwością czekam na "The Jungle" od Trauckiego.

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2012-08-05, 20:16   

http://www.thefilmcatalog...Language=Korean

Critters 
Administrator

Wysłany: 2012-08-05, 22:00   

Fajne, szkoda, że małe i chuja widać a raczej...nie widać :-)

Odpowiedz do tematu