..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe "Coś" - 2011
Autor Wiadomość
Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2011-07-16, 20:35   

Critters napisał/a:
W przypadku 'The Thing' mamy do czynienia z typową maszynką do mielenia chajsu

To inny przykład - typowa maszynka do mielenie hajsu, "X-Men: First Class", czyli filmik z tego roku za 160 baniek. Pomijam juz fakt, ze film bardzo dobry, zdecydowanie najlepszy z tych wszystkich X-filmów, i też, ludzie gadaja w różnych językach swiata - Niemcy napierdlają po niemiecku, Francuzi po francusku, itd. - ba, nawet Kevin Bacon musiał się wyuczyc sporo kwesti w języku naszego byłego okupanta. Smiesznie to brzmi z jego akcentem, ale efekt zajebisty ;)

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2011-07-16, 20:38   

No widocznie są chlubne wyjątki, ale jak ich nie ma to też nie ma co płakać, gdy film zapowiada sie dobrze pod innymi względami, ale w przypadku 'Cosia', to ewidentnie widać, że szykuje się tragedia.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2011-07-17, 00:43   

Właśnie obejrzałem 'The Thing' Carpentera i cos musze naprostować. Ci Norwegowie co ich Slepy przywołał że gadali po norwesku, to moze w sumie jedno zdanie powiedzieli :lol: Taki jezyk norweski, to ja rozumiem ;)

Natomiast film naprawdę dobry, może nawet lepszy, wciąż w kilku miejscach wywołuje ciarki na plecach, do tego Andrzej Matul swym głosem zrobił dobry klimat.
Już by się wzięli za sequel a nie prequel lepiej :/

Jedno smutne spostrzeżenie - Chyba już zawsze będę negatywnie nastawiony do Kurta.

Mesjasz 
Krokodyl różańcowy
better than Jesus

Wysłany: 2011-07-17, 10:51   

Critters napisał/a:
Chyba już zawsze będę negatywnie nastawiony do Kurta.

no ale dawal rade jednak? mial zajebista brode przeciez!

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2011-07-17, 11:48   

Critters napisał/a:
Ci Norwegowie co ich Slepy przywołał że gadali po norwesku, to moze w sumie jedno zdanie powiedzieli Taki jezyk norweski, to ja rozumiem ;)

No za duzo sie nie nagadali bo ich zaraz pomrozili na początku chłopaki z juełesej, ale fakt jest faktem, ze pierdolili blizej nieokreślone kocopoły po norwesku. Obejrzalem ten zwiastun nowego "Cosia" raz jeszcze i w sumie tam te brodacze głosu nie zabierają, takze może być i tak jak pisałem, że jednak do siebie bedą po norwesku gadać tylko tego nie pokazano, zeby potencjalnego amerykańskiego widza nie wystraszyć. Co dalej nie zmienia faktu, ze panie licealistki ze Stanów to tam pasują jak pięść do nosa.

Critters napisał/a:
Jedno smutne spostrzeżenie - Chyba już zawsze będę negatywnie nastawiony do Kurta.

Czemu smutne? Ja też tego pokurcza z wielką głową nigdy nie lubiłem. W "The Thing" powinien był zginąć zamiast murzyna, takie jest moje zdanie :lol:

Mesjasz 
Krokodyl różańcowy
better than Jesus

Wysłany: 2011-07-17, 11:58   

przeciez i tak zginal :-)

Mapinguari 
Krokodyl różańcowy
Pan Ninja

Wysłany: 2011-07-17, 12:05   

W komiksach i grze przeżył :!:

Critters 
Administrator

Wysłany: 2011-07-17, 12:13   

Slepy napisał/a:
Co dalej nie zmienia faktu, ze panie licealistki ze Stanów to tam pasują jak pięść do nosa

No totalnie! To tylko potwierdza, ze to maszynka do robienia pieniedzy, potwierdza teorie, ze w kazdym hollywoodzkim filmie obecnie musza byc na głównym planie tinajdżery bo inaczej nastoletni plebs, który zaleje kina nie bedzie sie miał z kim identyfikować. Porażka :/

Slepy napisał/a:
Czemu smutne? Ja też tego pokurcza z wielką głową nigdy nie lubiłem.

No ja też go nigdy nie lubilem i nigdy nie polubie. Dla mnie to jest taki pener, który kozaka próbuje zgrywać a nie prawdziwy kozak. Jakoś działał mi na nerwy w każdym filmie, w którym go widziałem. A smutne bo to kolejny 'kultowy' aktor, który działa mi na nerwy :)

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2011-07-17, 12:20   

Mesjasz napisał/a:
przeciez i tak zginal

Nic mi na ten temat nie wiadomo. Murzyn zginłał na pewno, bo wiadomo, to murzyn, ale Kurt? Zresztą, co to za śmierc - powinni byli go ubić już na początku filmu, albo jeszcze przed karta tytułową :lol:

Mesjasz 
Krokodyl różańcowy
better than Jesus

Wysłany: 2011-07-17, 12:47   

Mapinguari napisał/a:
W komiksach i grze przeżył

gra byla zajebista!

a Critt i Slepy jak zwykle sie nie znaja i liza sie po peniorach :-)

Critters 
Administrator

Wysłany: 2011-07-17, 13:13   

Mesjasz napisał/a:
Critt i Slepy jak zwykle sie znaja i nie liza sie po peniorach

Fixed!

Dodam jeszcze, że Bronson to wafel i Ginty to wafel. I możecie mi z Lobo nakrykać :lol:

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2011-07-17, 14:08   

Nie no, ale poważnie, przeciez Kurt to straszny wafel jest - zwykła ciotka z wielkim lbem i krótkimi rączkami i nóżkami, która pozuje/pozowała na twardego macho. W dodatku film, dzięki któremu ten waflon stal sie kultowy też chujowy jak nieszczęście - tak, mówię tu o mega przecenianej "Ucieczce z Nowego Jorku" Carpentera ;)

Critters 
Administrator

Wysłany: 2011-07-17, 15:03   

Slepy napisał/a:
W dodatku film, dzięki któremu ten waflon stal sie kultowy też chujowy jak nieszczęście - tak, mówię tu o mega przecenianej "Ucieczce z Nowego Jorku" Carpentera ;)

No ja mam dokładnie takie odczucia względem Kurta. Jeszcze wczoraj leciała 'Wielka Draka w Chińskiej Dzielnicy', to też próbował kozaczyć a był bez brody, więc jeszcze bardziej ciotowato wyglądał a esencja jego ciotowatości wyszła w 'Death Proof' Tarantino.

Odarpi
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2011-07-17, 21:15   

Ja tam Stuntmana Mike'a odebrałem właśnie dokładnie tak, jak wcześniej określiłeś samego Kurta: "taki pener, który kozaka próbuje zgrywać a nie prawdziwy kozak." I mam wrażenie, że jak najbardziej tak właśnie miało być - dowodem chociażby scena, w której próbuje zagadać do lasek, ale zbiera mu się na kichnięcie, albo jak jojczy i skamle pod koniec. Taka ciotowatość tej akurat postaci bardzo mi przypasowała i chociaż nie przepadam za Kurtem, a Tarantino mnie odrzuca, to akurat mnie ubawiło.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2011-07-17, 22:35   

No, ale ja nigdzie nie napisałem, że to było nie zamierzone bo wiem, że było. Co nie zmienia faktu, że postać była frajerska a ja lubie ogladac na ekranie kozaków a nie cioty, jak by one zabawne nie były.

Odpowiedz do tematu