..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Prośby o recenzje!
Autor Wiadomość
Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2008-02-28, 22:18   

Mapinguari napisał/a:
Wyglądał jak jakiś ciula z brodą.

No jak nie lubi akcji i horrorów to, tylko tak mógł wyglądać :lol:

Island of Fishmen - bardzo lubię ten film, jeszcze bardziej boską Basię Bach ;-) Ona uratuje każdy film, tak jak zrobiła to z 'Great Alligator', który sam w sobie jest filmem jakby nie patrzec mocno chujowym :mrgreen:

Recka Island of Fishmen pojawi się jak odswieze sobie ten film, a kiedy to nastąpi nie mam pojęcia.

'Ghost and the Darkness' też lubiałem, ale jakoś bez rewelacji, inna sprawa, że widziałem to wieki temu a wiadomo, młodsze, głupsze ;-)

To ty slepy wez 'Duch i Mrok' a ja wezme 'Savage Harvest' i będzie gitara ;)

Judith Myers 
Krokodyl nilowy

Wysłany: 2008-02-28, 22:57   

...wporządku chłopcy, to ja wezmę Basię Bach i ubiliśmy interes życia ;-)

Critters 
Administrator

Wysłany: 2008-02-28, 23:46   

Judith Myers napisał/a:
wporządku chłopcy, to ja wezmę Basię Bach

Czy ja wiem, czy taki dobry ten interes dla ciebie? Basia Bach to teraz emerytka, więc z ruchania raczej nici ;-) :lol:

Judith Myers 
Krokodyl nilowy

Wysłany: 2008-02-29, 07:40   

...zniszczyłeś moje marzenia, spotka Cię za to sroga kara!

- Czekam na recki o które prosiłem ;-)

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2008-02-29, 10:17   

Critters napisał/a:
Basia Bach to teraz emerytka, więc z ruchania raczej nici

jak to się mawia - ni to miasto, ni to wieś, ni poruchać, ni coś zjeść :lol:

[ Dodano: 2008-02-29, 18:03 ]
Judith Myers napisał/a:
Czekam na recki o które prosiłem

trochę się dziś nudziłem więc po grubszym zastanowieniu postanowiłem część Twej prośby spełnić - łapaj reckę "Ducha i Mroka" :mrgreen:

Judith Myers 
Krokodyl nilowy

Wysłany: 2008-03-03, 16:47   

Slepy napisał/a:
trochę się dziś nudziłem więc po grubszym zastanowieniu postanowiłem część Twej prośby spełnić - łapaj reckę "Ducha i Mroka" :mrgreen:

:-) :-)

To proszem teraz o recke filmu NOCNE OCZY (zaległa to WYSPA LUDZI RYB) opowiadającego szczurach, bo ciekawi mnie co o nim napiszecie. Wg mnie to całkiem nieźle skręcony animalek :-)

Critters 
Administrator

Wysłany: 2008-03-03, 19:00   

Fajny animal, opisze w wolnej chwili, tyle ze nie za bardzo przepadam za szczurami ;-)

Judith Myers 
Krokodyl nilowy

Wysłany: 2008-03-04, 08:50   

że niby się boisz :-D ? Ja mam takiego kolege co boi się schodzić do piwnicy i wyciągać ręke w mroczne zakątki ponieważ sądzi że ugryzie go szczur. Ma dosłownie fobie na tym punkcie

(HAHAHA Jużnei jestem kajmanem tylko ALIGATOREM AMERYKAŃSKIM AHAHAHAHA!)

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2008-03-04, 11:29   

Fobie ciekawa rzecz. Ostatnio oglądałem program o klientce, która panicznie bała się spojrzeć na... zdjęcie krokodyla. Leczenie trochę trwało, w końcu odważyła się ową fotografię do rąk nawet wziąć i na nią popatrzeć. A szczurki bardzo sympatyczne i inteligentne stworzenia, dużo lepsze do hodowli niż chomiki czy inne świnki morskie i sto razy bardziej sympatyczne. Inna sprawa z tymi żyjącymi na wolności, im lepiej dac spokój :mrgreen: Co do rangi to jak chcesz mogę ci ją z powrotem zmienić na kajmana karłowatego :lol:

MauZ 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2008-03-04, 11:45   

no ja widziałem program w którym babka opowiadała o swojej fobii przed... kurczakami O_o
żeby ją dobić to puszczali za nią na telebimie filmiki z ferm i tym podobnych... po czym wpadło dwóch kolesi strojach ogromnych kurczaków to babka była w stanie pod zawałowym. ogólnie chujówka zaprosić kogoś do publicznego talk show, wypowiada sie kobita o swoim strachu, a oni ją jeszcze tak potraktowali, że cała sala beczke z niej, a ona w panice i łzami w oczach.
to sie wczułem i rozpisałem :D

Judith Myers 
Krokodyl nilowy

Wysłany: 2008-03-04, 13:11   

a ja czytałem o gościu który boi się ryb i przez to nie pływa w jeziorkach i nad rzeką !!!!!!!!!!!!! Ale paluszków rybnych już się nie boi ;-)

MauZ 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2008-03-04, 14:19   

no jak nie pływa nad rzeką to wszystko jednak z nim ok =]

Critters 
Administrator

Wysłany: 2008-03-05, 14:02   

Judith Myers napisał/a:
że niby się boisz

Nie no bez przesady, pojebało cię ? :lol: Poprostu szczury uważam za nieciekawe i nudne stworzenia a jedyne miejsce jakie dla nich widzę to jako karme dla mojego warana ot co!

A Swinki morskie i chomiki też sie zgadzam, że chujnia, miałem kiedys to pierwsze - sztuk 2. Jeno srało, szczalo i biegało. Pożytku z obserwacji - żadnego. Nie to co u gadów.

Edit : apropo fobii, to kiedys na Animal Planet bodajze oglądałem program o kolesiu co panicznie bał się grzechotników a że mieszkał na pustyni to się domyślcie jak bardzo miał przejebane :lol:

Pamiętam, że go leczyli i finalnym testem było pudełko z grzechotnikiem w środku, które miał wziąć do rąk, ale pamiętam że nawet bał się doń podejść a czy w końcu mu sie udało(chyba tak - wszystkie programy na animal Planet się szczesliwie konczą :lol: ) to nie pamiętam bo płakałem ze śmiechu :lol:

Shark Attack 3: Megalodon 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2008-03-06, 00:21   

jeszcze paniczny strach przed jadowitymi wezami to ja rozumiem, ale tez widzialem jakis tego typu podobny program gdzie kobita panicznie bala sie kur :lol:

Judith Myers 
Krokodyl nilowy

Wysłany: 2008-03-06, 22:24   

z fobii nie ma podśmiechujek ;-) ;-) Mój znajomy boi się przeraźliwie węży, keidyś odtowrzyłem mu ksiażke gdzie było wielkie zdjęcie węża a ten o mały włos nie zemdlał... Że juz nie wspomne jak na ognisku w lesie spotkał jednego... śmiechu było co nie miara z niego :-D :-D :-D

Odpowiedz do tematu