..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PILNE !! Poszukuje tytul filmu !!
Autor Wiadomość
Mapinguari 
Krokodyl różańcowy
Pan Ninja

Wysłany: 2013-12-18, 16:43   

Critters napisał/a:
A to nie jest czasem z jakiejś gierki?

Ok znalazłem, to jest z króciutkiej krótkometrażówki z jewtuba

http://www.youtube.com/watch?v=9WoM2bHfr48

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2013-12-18, 16:47   

Ta, też właśnie wygooglałem, co to - http://www.cinesite.com/shorts

Cytat:
Beans - Animated Short

Beans is the first animated short film to be made at Cinesite. It takes the form of a mock-commercial. We see this movie as a fantastic opportunity for us to showcase the quality of Cinesite artists' work.

The film was written and directed by animator Alvise Avati and produced by Cinesite’s Animation Director Eamonn Butler.

Alvise approached Cinesite with an idea for the film. He says, “Working in visual effects, it’s usually other people’s visions and creatures that you’re creating. This was an opportunity to take some creative control and make a film of our own.”

The look of the lunar environment is based on NASA film footage and actual lunar photography. Eamonn says, “At the start, the film is quite serious in tone and then it develops, becoming more dramatic as it progresses before ending on a surprise. To support this, the environment needed to be photo-realistic. We also wanted to push the animation and effects as far as we could to make the film as dramatic as possible before the payoff.

Eamonn says, “In terms of the creature design, we worked in a very collaborative way. Alvise brought some great artwork and ideas as starting points which we developed through modelling, rigging and animation. We brought on more talented artists as we went to help develop the look of the film through textures, lighting and compositing.”

Because the creature would be seen so briefly, it was important for him to stand out and be scary. Alvise says, “I wanted the creature’s eyes to glow. We also added bioluminescence effects to parts of his head to make him stand out.”

“Beans is Cinesite’s first in-house, content-creation project,” says Eamonn, “and I’m sure it won’t be our last. This has been an invaluable and fun way for us to show what we’re capable of.”

Zajebista fejkowa reklama ;)

edkrak
Aligator amerykański

Wysłany: 2013-12-19, 09:21   

Ten Alvise to jakiś krewny Pupiego?

Born 
Aligator amerykański

Wysłany: 2014-03-11, 09:50   

Szukam tytułów dwóch filmów, prawdopodobnie z lat '70, lub '80, coś pomiędzy kryminałem, a thrillerem.

1. Przypomina mi się scena w ciemnym, zasyfiałym pokoju, w którym przy ścianie siedziała młoda dziewczyna, była cały czas ubrana chyba w piżamę. Pewnej nocy przyszedł jakiś facet z kolegami i powiedział do swoich kumpli, że mogą przelecieć tę dziewczynę tyle razy ile chcą, ale za każdy "stosunek" :lol: muszą dać jej jednego centa. Po kilku godzinach do tej dziewczyny przyszło chyba dwóch policjantów w cywilu, dziewczyna im o wszystkim opowiedziała i gdy jeden z policjantów zapytał się jej ile uzbierała tych centów, dziewczyna wyciągnęła rękę przed siebie, a z jej dłoni wysypała się cała garść monet.

2. W drugim filmie niewiele pamiętam, ale była taka scena, że na jakąś farmę przyszło dwóch, może kilku facetów, weszli do wielkiej stodoły, zobaczyli kilku innych facetów ze strzelbami i pełno całkiem nagich dziewczyn, większość z nich była za zagrodami, były chyba naćpane. Faceci zapytali się ich co tu robią te nagie dziewczyny, oni im odpowiedzieli, że będą ćwiartowane i sprzedawane w sklepach jako ludzkie mięso. Pod koniec filmu była strzelanina na strychu w stodole, tuż nad łbami bydła. Oczywiście dużo scen działo się na farmie, więc wszyscy byli przebrani jak kowboje.

topvideo 
Kajman karłowaty

Wysłany: 2014-09-02, 12:50   

Szukam tytułu pewnego filmu, i w zasadzie nie pisałbym o tym na forum bo przecież oglądało się w latach 90 mnóstwo rzeczy z których pamięta się może jedną, dwie sceny i zapomina się o sprawie, ale... Tym razem o ile pamięć mnie nie myli to jakiś włoski WIP i to oglądany z lektorem w polskiej tv a więc rzecz może być ciekawa. Zapowiada się na niezłą perełkę kina klasy B, C?
Nie wiem jak zacząć więc zacznę od początku... Był kiedyś w ofercie tv taki kanał chyba atv się nazywał, już nie do końca pamiętam (to coś na wzór dzisiejszego tele5 bądź tv puls). Z tego co pamiętam to puszczali tam też m.in. "Pamiętniki różowego pantofelka". Film leciał bodajże w środku nocy. Spróbuje teraz streścić co zapamiętałem z fabuły... Rzecz dzieje się na jakiejś włoskiej prowincji, pokazują więzienie dla kobiet o zaostrzonym rygorze, czy coś w tym stylu. Jedna z więźniarek romansuje z klawiszem facetem (chyba, bo podobny motyw był przynajmniej w kilku innych filmach jakie widziałem) i być może on ułatwia im ucieczkę a może nawet jedna z kobiet go zabija... Tego już nie pamiętam. Przechodząc do rzeczy kilka więźniarek ucieka z tego mamra, nie pamiętam ile ich było, ale to jakaś konkretna grupka była, raczej więcej niż 3. Pamiętam jak przez mgłę, że jedna bądź 2 uciekinierki były naprawdę ładne i jedna była chyba niezbyt urodziwa i ze sporą nadwagą. W ślad za nimi ruszył nieustraszony inspektor ZAMBONI (tak tą postać i jego dokładne nazwisko zapamiętałem chyba najbardziej). Uciekając tak więźniarki trafiały chyba na jakieś farmy, brały zakładników, nawet chyba kogoś zabiły. Pamiętam jakąś scenę miłosną, bądź goliznę pod prysznicem. Film tak po jakości taśmy, otoczeniu, ciuchach i fryzurach oceniłbym na lata 80, ewentualnie późne lata 70. Aktorzy gadali po włosku, nie kojarzę angielskiego dubbingu. Całość była podana w sposób niezwykle surowy i autentyczny, taki exploitation. Wygląd inspektora Zamboniego zapadł mi dosyć dobrze w pamięć, chodził w takim jasno-beżowym płaszczu z matowego materiału jak porucznik Colombo lub dr Loomis z Halloween, miał czarne włosy zaczesane do góry i brodę, wyglądał trochę jak postać Bucho z Desperado.
Pamiętam jeszcze scenę finałową jak Zamboni przygwoździł resztkę więźniarek, które pozostały przy życiu i gadał przez megafon jak w najlepszych amerykańskich kryminałach jakieś epickie gadki, tu inspektor Zamboni z jakiejś tam komendy policji, że muszą się poddać bo nie mają szans. Oczywiście co stało się na kilka senund przed napisami końcowymi nie pamiętam. Rzecz naprawdę kultowa jeśli film jest taki jakim go zapamiętałem. Próbowałem kiedyś wpisywać nazwisko Zamboni we wszelkich możliwych konfiguracjach w necie, ale nic konkretnego nie udało mi się znaleźć. Dlatego też proszę was o pomoc, może ktoś zna tytuł lub ma pomysł jakby to znaleźć?

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2014-09-02, 13:20   

Może to - http://www.imdb.com/title/tt0085250/combined ?

topvideo 
Kajman karłowaty

Wysłany: 2014-09-02, 14:46   

Critters napisał/a:
Może to - http://www.imdb.com/title/tt0085250/combined ?

Dzięki za odp. i właściwy poniekąd trop, ale to film trochę starszy, poza tym Laurę Gemser bym zapamiętał ;)

To jest dokładnie ten film:

"Escape From Women's Prison" (1978) AKA. "Jail Birds" ["Le Evase - Storie di sesso e di violenze"]

http://www.imdb.com/title...ref_=ttfc_fc_tt

... i qrde nie dali w obsadzie tego inspektora co je ścigał :-?

Swoją drogą beznadziejna ta okładka dvd, sugeruje, że to jakiś film z 1995-7 r :-|

Przemo 
Redaktor
Koniec pieśni.

Wysłany: 2014-09-02, 21:13   

Racja, okładka koszmarna. Ale fajna obsada, Carati i Kerova grają, więc zapowiada się nieźle.

popepug 
Gawial gangesowy

Wysłany: 2014-12-11, 19:20   

Cześć! zwracam się z prośbą do o pomoc, przypomniał mi się film który widziałem ok. 10 lat temu, był to horror lata 80/90 a fabuła: bardzo nowoczesny wieżowiec sterowany przez komputer, któremu nagle odbija lub przejmuje jakis go wirus (tu braki w pamieci, nie jestem pewien) zaczyna mordować ludzi w budynku (spadające windy, przycinanie ludzi drzwiami itp.) Jeśli ktoś coś kojarzy będę wdzięczny za każdy trop!

Odarpi
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2014-12-11, 20:38   

Może to? http://www.filmweb.pl/film/De+lift-1983-171205

popepug 
Gawial gangesowy

Wysłany: 2014-12-11, 21:28   

Niestety nie, ale dzięki za interesujący film. Poszukiwania zakończone, nie było łatwo ale film odnaleziony.
Chodziło mi o: http://www.imdb.com/title...ref_=ttpl_pl_tt
http://www.filmweb.pl/film/Wie%C5%BCa-1993-31012

Born 
Aligator amerykański

Wysłany: 2014-12-13, 21:46   

Że tak siebie zacytuję :lol:

Cytat:
Szukam tytułów dwóch filmów, prawdopodobnie z lat '70, lub '80, coś pomiędzy kryminałem, a thrillerem.

1. Przypomina mi się scena w ciemnym, zasyfiałym pokoju, w którym przy ścianie siedziała młoda dziewczyna, była cały czas ubrana chyba w piżamę. Pewnej nocy przyszedł jakiś facet z kolegami i powiedział do swoich kumpli, że mogą przelecieć tę dziewczynę tyle razy ile chcą, ale za każdy "stosunek" :lol: muszą dać jej jednego centa. Po kilku godzinach do tej dziewczyny przyszło chyba dwóch policjantów w cywilu, dziewczyna im o wszystkim opowiedziała i gdy jeden z policjantów zapytał się jej ile uzbierała tych centów, dziewczyna wyciągnęła rękę przed siebie, a z jej dłoni wysypała się cała garść monet.

2. W drugim filmie niewiele pamiętam, ale była taka scena, że na jakąś farmę przyszło dwóch, może kilku facetów, weszli do wielkiej stodoły, zobaczyli kilku innych facetów ze strzelbami i pełno całkiem nagich dziewczyn, większość z nich była za zagrodami, były chyba naćpane. Faceci zapytali się ich co tu robią te nagie dziewczyny, oni im odpowiedzieli, że będą ćwiartowane i sprzedawane w sklepach jako ludzkie mięso. Pod koniec filmu była strzelanina na strychu w stodole, tuż nad łbami bydła. Oczywiście dużo scen działo się na farmie, więc wszyscy byli przebrani jak kowboje.

Trochę mi się pomieszało, ale pierwszy i drugi film to w rzeczywistości jest to jeden i ten sam film, chodziło mi o "Pierwszorzędne cięcie" ;-)

Rypol 
Gawial gangesowy

Wysłany: 2015-09-03, 22:40   

Poszukuję tytułu filmu, z którego pamiętam tylko tyle: mąż umiera, z tego co pamiętam był lekarzem i miał gorączkę. . Jego żona pochowala go w ich ogrodzie. Później pamiętam scenę, że ona siedziała przed domem i miała wizję, że go widzi, albo on ją nawiedzil. Im dłużej patrzyła tym mocniej miała zakrwawiony ubiór (koloru białego ). Później pamiętam, że ktoś chciał wysadzić jakiś budynek i słyszał głosy. Chaos, ale może komuś coś się skojarzy. Film był na VHS.

Rypol 
Gawial gangesowy

Wysłany: 2016-02-06, 20:16   

Ludzie ponawiam pytanie z powyższego posta- nic Wam to nie mówi?

Odpowiedz do tematu