..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PILNE !! Poszukuje tytul filmu !!
Autor Wiadomość
Przemo 
Redaktor
Koniec pieśni.

Wysłany: 2012-01-31, 18:08   

Phineas napisał/a:
Słuchajcie potrzebuje zamówić lub ściągnąć film ZAGUBIONE DNI z 1942 roku. Musi być lektor lub napisy. To bardzo pilne, więc proszę o pomoc

ps. Wiem, tu szuka się tytułu, ale ...

jeżeli chcesz film ściągnąć to od razu mówię, że nas to nie obchodzi. przez Animal Attack nie załatwia się takich spraw.

Phineas
Aligator amerykański

Wysłany: 2012-01-31, 18:17   

ok spoko

eNeR 
Krokodyl różańcowy
VHSowy fetyszysta

Wysłany: 2012-01-31, 18:22   

KeniG napisał/a:
eNeR, jeśli chodzi o te zdeformowane twarze to może tym filmem jest Johnny Przystojniak http://www.imdb.com/title/tt0097626/ albo Maska http://www.filmweb.pl/film/Maska-1985-7584 (wydaje mi się że Maskę to kiedyś widziałem pod tytułem "Człowiek Lew").

Nie nie, to nie były zdeformowane twarze, to był na 100% włoski thriller albo kryminał i dotyczyło to jednej osoby, jakiegoś psychola czy mafiosa. Ale dzięki za fatygę :-)

zipo87 
Kajman karłowaty

Wysłany: 2012-08-24, 00:21   

Witam.
Poszukuję filmu, który oglądałem za małolata.
Najprawdopodobniej występuje tam Tom Selleck ale na 100% nie jestem pewien.Pamiętam taką akcję: Do pewnej rodziny włamują się bandyci z pończochami na twarzach. Gwałcą tam matkę, mordują ojca i z całej rodzinki przeżywa tylko córka. Po jakimś czasie córka zaczyna się mścić za śmierć rodziców, ponieważ rozpoznaje morderców.Z jednym umawia się na randkę. On jest mechanikiem i ginie zmiażdżony silnikiem od samochodu. Na samym końcu główny morderca z wąsikiem (moim zdaniem Tom Selleck) zostaje zrzucony z okna i wpada na kolczaste ogrodzenie.Jeszcze jest jeden morderca i z tego co pamiętam zostaje on przygnieciony autem do ściany.
Już bardzo długo poszukuję tego filmu i bardzo proszę Was o pomoc.

Skaras 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2012-08-24, 14:11   

To nie Class of 1984? Brzmi podobnie.

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2012-08-25, 08:10   

Skaras napisał/a:

Nie no, tu nic nie brzmi podobnie :)

Tata_Mariana
Kajman karłowaty

Wysłany: 2012-08-25, 09:51   

Ten film to na 100%:

http://www.imdb.com/title/tt0186908/

Polski tytuł - "Na tropie zła"

Jest na Allegro:

http://allegro.pl/zestaw-...2576937869.html

Skaras 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2012-08-25, 10:16   

Critters napisał/a:
Skaras napisał/a:

Nie no, tu nic nie brzmi podobnie :)

Chciałem Ci odpisać, że zgadza się sporo, ale jak jak raz jeszcze przeczytałem tego posta to w sumie nichuja nic się nie zgadza :mrgreen:

Mapinguari 
Krokodyl różańcowy
Pan Ninja

Wysłany: 2012-08-25, 10:33   

TOM SELLECK :!:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Rypol 
Gawial gangesowy

Wysłany: 2012-08-25, 11:24   

Ciekawe, najpierw nowy user rzekomo szuka tytułu filmu, a potem inny nowy użytkownik daje link do aukcji z filmami gdzie ten film jest 8-)

zipo87 
Kajman karłowaty

Wysłany: 2012-08-25, 14:40   

DZIĘKUJĘ BARDZO!!! :-D Nawet nie wiece jak długo szukałem tego filmu. Jestem bardzo bardzo wdzięczny. Tak to jest film "Na tropie zła " :mrgreen:

Fred K 
Krokodyl różańcowy
Kurafon P

Wysłany: 2012-08-25, 16:12   

hehe class of 1984 jesli wywalic cala opisaną fabułe i zostawic słowa "skarpety na glowiet" :-D ale przypomnialo mi sie, ze tez szukam jednego filmu wlasnie podobnego do class 1984, moze ktos kojarzy - widziałem za malolata, z 15 lat temu w rtl7, z tego co zapamiętałem jest kolo ktory pracuje w szkole i naraza się grupie uczniow, ktorzy zaczynaja go przesladowac. wydaje mi sie ze na czele przesladowcow stal ten sam aktor z class of 1984, ale raczej cos mi sie pojebało. pamietam jedną akcję, nauczyciel zamawia jakiegos robotnika, ktory wymieni zamek w drzwiach, a jeden z uczniow podsluchuje rozmowe i pod jego nieobecnosc przychodzi do jego zony w stroju robotnika, zmienia zamki w drzwiach. Pozniej nauczyciel wychodzi gdzies z żonką, a gdy wraca okazuje sie ze uczniowie wlamali sie do jego domu i rozjebali wszystko, a w jednym z pokoji powiesili martwego psa (lub inne zwierze, nie pamietam - byc moze nie powiesili tylko usadowili w fotelu). Pamietam, że był motyw, że uczniowie dzwonili do nauczyciela do domu i robili se jaja zmieniając głos tak zeby ich nie poznał i jadąc jego żonie od kurew. Pod koniec filmu jest motyw gdzie nauczyciel ma zamiar chyba zabic ucznia przewodzącego grupie przesladowcow, ale powstrzymują go pały (choc nie wiem czy powstrzymuja bo do konca nie pamietam)... moze ktos by wiedział cóż to 8-) 8-) 8-)

Axel 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2013-06-06, 14:51   

Proszę o pomoc w znalezieniu pewnego filmu z VHS

Film oglądałem jak jeszcze byłem dzieckiem oczywiście na VHS. Film jest o tematyce wojennej, akcja dzieje się w Wietnamie.

Akcja filmu rozgrywa się w Wietnamie chyba 1969 rok. Główny bohater to Amerykanin koleś pokroju RAMBO, ma swojego kolegę twardziela ale w porównaniu do niech to cherlak on potem popełnia samobójstwo wysadzając się granatem w dżungli ponieważ wpadł w pułapkę i został ranny, a że nie chciał by go dorwali wiec się rozrywa granatem.
Akcja filmu z tego co pamiętam zaczyna się scenami jak to kierowca pogotowia pędzi na sygnale do miejsca wybuchu bomby która została podłożona w jakimś tam klubie.
Następne sceny jakie kojarzę to zaraz potem jakaś reporterka (ona jest potem jakoś powiązana z tym naszym rambo ale w jaki sposób nie pamiętam) zdaje relacje z tego co tam się stało a ten nasz bohater RAMBO ogląda to w TV w takim małym wietnamskim domku na jakimś zadupiu. Następnie Jakieś są sceny strzelaniny w szpitalu ginie tam jedna z tych osób której najwidoczniej nie udało się załatwić ta bomba w klubie lub barze.
Jest też nasz anty-bohater - koleś tez typu rambo dobrze zbudowany rusek który usiłuje przeszkodzić naszemu przyjacielowi.

Kojarzę jakieś sceny jak ten nasz rambo pojawił się tez w łodzi podwodnej potem jak z niej wypłynął wywiązała się walka miedzy nim a rekinami, przy czym 2 rekiny zginęły. Następnie co pamiętam to jak nasz rambo robi wypad do bazy nieprzyjaciela takiej z wieżyczkami drutem kolczastym i namiotami i wpada on tam jakimś pojazdem - motorem chyba, takim śmiesznym z doczepianym wózkiem bocznym i robi rozpierduchę. Granatów ani amunicji nie oszczędzają, a przeciwnik trafić nie może. I uciekają wskakując do rzeki i wymykając się naszemu ruskowi. Ostatnie jakie sceny pamiętam to już ostatnie sceny z tego filmu to jak nasz rambo toczy ostateczna walkę z tym ruskiem wygląda to mniej więcej tak, że nasz rambo ucieka po polach ryżowych i jakiś tam mokradłach a rusek leci swoim śmigłowcem i naparza naszego rambo z działka i granatników ale wiadome naszego bohatera nic się nie ima i już nie pamiętam jak pokonuje tego ruska zabijając go.

Na koniec przypomniało mi się ze ten nasz rambo z tym swoim przydupasem spotykają się w dżungli i to byli jacyś starzy dobrzy koledzy z wojska. W filmie przewijają się jeszcze scenki jakiejś skradanki nocnej gdzie nasz bohater niczym Sam Fisher wykańcza po cichutku oponentów wietnamskich, jednego nawet popycha z drabiny a ten spada z impetem o jakieś pudła i gunie (pudła kartonowe wiec wyjaśnia to dlaczego umiera chłop na miejscu).

Kojarzy ktoś coś z tego opisu?
Hong Kong Cinema

Mapinguari 
Krokodyl różańcowy
Pan Ninja

Wysłany: 2013-12-18, 10:53   

Z czego ten gif :?:

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2013-12-18, 13:06   

A to nie jest czasem z jakiejś gierki?