..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Night Claws
Autor Wiadomość
Skaras 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2012-10-16, 20:45   

Już się bałem, że pozwoliłeś, żeby ta CGI krew została dodana w postprodukcji. Na trailerze wygląda ona beznadziejnie, jak w produkcji SyFy Channel. Stary trailer fajniejszy, w oldschoolowym stylu.

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2013-01-08, 22:07   

Cytat:
Już się bałem, że pozwoliłeś, żeby ta CGI krew została dodana w postprodukcji.

Nieee, nigdy w życiu. W post produkcji, to wszelką cgi krew kazałem skasować. Ale smutna prawda, że jakby dystrybutor się uparł, żeby tą cgi krew dodać do filmu, to de facto ma takie prawo, no i ma materiały źródłowe, więc to nie problem.

BTW, jeśli ktoś jeszcze nie wie, to dvd z 'Night Claws' od 11 grudnia 2012 do nabycia.

Dla tych, którzy wolą mieć oryginał niż kraść, podaję kilka popularnych miejsc, gdzie można nabyć ów dvd. W dodatkach music video do piosenki country napisanej i zaśpiewanej przez Teda + 50 minutowy making of(25 minut wywiadów + 25 minut materiału z planu)

http://www.amazon.com/Nig...rds=Night+Claws

http://www.tower.com/nigh.../wapi/123457103

http://www.atomicmovies.c...&utm_medium=cpc

http://www.moviesunlimite....asp?sku=D58503

http://www.dvdempire.com/...item_id=1629260

Plus (Jak, kto lubi) w różnych netflixach i innych oglądalniach online, które chyba w Polsce nie działają, ale się nie orientuję na 100%

Zapraszam :)

eNeR 
Krokodyl różańcowy
VHSowy fetyszysta

Wysłany: 2013-01-08, 23:01   

Good news :!: Trzeba będzie się zaopatrzyć w takie dywydy :)

Mapinguari 
Krokodyl różańcowy
Pan Ninja

Wysłany: 2013-01-08, 23:16   

Poczekam aż będzie na allegro albo na TV Plus, w któryś poniedziałek.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2013-01-08, 23:25   

Na Polski rynek ogólnie bym nie liczył. Za mało płacą za licencję.

Skaras 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2013-01-09, 23:10   

Poczekam, aż ktoś kupi, obejrzy, stwierdzi, że chujowe i puści na ebayu za 30 zeta. Wtedy łyknę :-)

eNeR 
Krokodyl różańcowy
VHSowy fetyszysta

Wysłany: 2013-01-09, 23:19   

A może Mr Executive Producer będzie miał jakieś egzemplarze na sprzedaż? :roll:

Przemo 
Redaktor
Koniec pieśni.

Wysłany: 2013-01-09, 23:44   

Skaras napisał/a:
Poczekam, aż ktoś kupi, obejrzy, stwierdzi, że chujowe i puści na ebayu za 30 zeta. Wtedy łyknę

Japierdole. Nie jarzę zupełnie, po co nowy film, który dopiero wychodzi kupować używany od jakiegoś kogoś z ebay. Takie typowe dziadowskie podejście, żeby te 15 srebrników mogło zostać w kielni. Chyba że masz patent na omijanie krążków za +30 jak ten oszołom z HO :lol:

Critters 
Administrator

Wysłany: 2013-01-10, 00:45   

Skaras napisał/a:
Poczekam, aż ktoś kupi, obejrzy, stwierdzi, że chujowe i puści na ebayu za 30 zeta. Wtedy łyknę

Ze stwierdzeniem, że chujowe, raczej nie będziesz musiał długo czekać a na ebaju już jest, ale mimo wszystko się 'ceniom'

Aczkolwiek na Amazonie u prywatnych już nawet za 10 dolców chyba używane chodzą.

eNeR napisał/a:
może Mr Executive Producer będzie miał jakieś egzemplarze na sprzedaż?

Mialem oferte wziąć całą 'kratę', ale krata to 30 sztuk, więc spasowałem :)

Nie będe kurwa bulił za własny produkt :)

Przemo napisał/a:
Japierdole. Nie jarzę zupełnie, po co nowy film, który dopiero wychodzi kupować używany od jakiegoś kogoś z ebay. Takie typowe dziadowskie podejście, żeby te 15 srebrników mogło zostać w kielni. Chyba że masz patent na omijanie krążków za +30 jak ten oszołom z HO

No, na tych, którzy mnie znają i sie kolegują, to liczę, że kupią oryginał mimo wszystko :) Aczkolwiek zawsze lepiej kupić używane niż kraść z neta :)

Skaras 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2013-01-10, 08:08   

Przemo napisał/a:
Skaras napisał/a:

Japierdole. Nie jarzę zupełnie, po co nowy film, który dopiero wychodzi kupować używany od jakiegoś kogoś z ebay. Takie typowe dziadowskie podejście, żeby te 15 srebrników mogło zostać w kielni. Chyba że masz patent na omijanie krążków za +30 jak ten oszołom z HO :lol:

Sprawa prosta. Nie chcę płacić 75 zeta za film, który nie wiem, czy będzie mi się podobał tylko po to, żeby się podlizać Crittersowi. Film na pewno kupię, jumać go z netu nie będę, bo mam zasadę nie kraść pracy znajomych (heh, była taka sytuacja, że koledzy nagrali bardzo fajną płytę, ale, że ja płyt z muzą nie zbieram i tylko zaśmiecałaby mi półkę to napisałem do nich maila, że ściągam ich mp3jki i im mogę przelać za nie 2 dychy :lol: ), ale wolę poczekać, aż ktoś go puści taniej. Jazdy na ultranowe DVD nie mam, bo i tak staram się kupować w stanie idealnym, także nie widzę w tym dużego problemu.

Odarpi
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2013-01-10, 20:44   

Critters napisał/a:
Ze stwierdzeniem, że chujowe, raczej nie będziesz musiał długo czekać

Dlaczego? Nie jesteś zadowolony z efektu końcowego, czy sugerujesz, że "dzisiejsi" nie wyczują/nie docenią klimatu/konwencji itp?

Critters 
Administrator

Wysłany: 2013-01-10, 21:29   

To drugie. Takie filmy kręci się ku uciesze pewnie z kilkuset ludzi w skali świata. Całą resztę trzeba poprostu 'wychujać' :lol:

Przemo 
Redaktor
Koniec pieśni.

Wysłany: 2013-01-11, 13:47   

Skaras napisał/a:
Sprawa prosta. Nie chcę płacić 75 zeta za film, który nie wiem, czy będzie mi się podobał tylko po to, żeby się podlizać Crittersowi.

Nie pisałem nic o filmie ani o Crittersie tylko o samej taktyce, z uwzględnieniem śmiesznej kwestii w którą przy okazji popadasz, bo takie myślenie dyskwalifikuje zakup każdej płyty w sklepie z zawartością z którą nie miałeś jeszcze nigdy styczności po cenie nieco wyższej niż to, co widocznie zazwyczaj kupujesz. Ogólnie jakby tak czekać, aż ktoś kupi sobie nówkę i sprzeda dwa razy taniej - za jedyną słuszną w tym kraju kwotę 30 PLN - za chuj wie ile lat, to się można zwyczajnie nie doczekać. No i ślepo wierząc w fakt, że ktoś kupi ten film z owego forum tylko dlatego że ma z nim związek Critters (chyba że sam jesteś taką osobą) też mijasz się z prawdą, bo widocznie nie zdajesz sobie sprawy z tego jaką w pewnych kręgach renomą cieszą się bracia Prior, albo inne znane nazwiska z obsady, dla których film można śmiało brać w ciemno.

A propos niby wysokiej ceny za film, którą przytaczasz to ja tam widzę wyraźnie, że na amazonie ktoś sprzedaje za 16,66 dolca nówkę nie licząc wysyłki.

Z tymi mp3 i płytą kolegów to oczywiście głupota straszna, co piszesz dlatego nawet nie wnikam.

Odarpi
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2013-01-14, 21:06   

Kim jest ta pani? http://c.wrzuta.pl/wi1103...64eb/nightclaws

Critters 
Administrator

Wysłany: 2013-01-15, 16:29   

Ta z lewej, czy z prawej?

Odpowiedz do tematu