..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gała

Jak oceniasz logo EURO 2012?
Ładne
40%
 40%  [ 4 ]
Nieładne
50%
 50%  [ 5 ]
For tu for
10%
 10%  [ 1 ]
Głosowań: 10
Wszystkich Głosów: 10

Autor Wiadomość
Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2014-06-15, 18:12   

Ja tam trzymam kciuki za Iran (sentyment z Pro Evo ;)), mam nadzieję, że coś ugrają :lol:

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2014-06-15, 23:29   

Razziel napisał/a:
Critters napisał/a:
szacunek dla Holandii za rozjebanie tych leszczyków z Hiszpanii i obszmacenie Casillasa. Zemsta za finał Euro 2012 stała się faktem

:mrgreen: Jaaasne! Trafiło się ślepej kurze siano. Hiszpania jest zwyczajnie zmęczona wyjątkowo trudnym sezonem. Każda osoba, która ma jakiekolwiek pojęcie o tym, co się naodpierdalało ostatnio w Primiera Division wie, że ten mundial jest dla Hiszpanii praktycznie stracony i nie ma się czym ekscytować. Kiedy Hiszpanie dożynali się w finale LM, leszcze z Holandii siedziały przed TV. Obecna reprezentacja to grupa starszych panów, którzy raz że już wszystko po kilka razy wygrali i ni chuja nie maja motywacji do niczego, bo nikt i nic się z nimi równać nie może, a dwa potrzebują trochę więcej czasu na regenerację! A kibicowanie niemcom to wstyd, obciach i sromota! Dojdzie PIS do władzy to Ci o tym przypomni :mrgreen: :mrgreen:

Fajne znalazłeś wytłumaczenie dla leszczyków z Hiszpanii. Frajerskie i głupie, ale fajne :lol:

Póki co Hiszpanie wygrali MŚ raz i to psim swędem z Holandią właśnie. Teraz ta Holandia ich zniszczyła i nie zasłaniajmy się Primera Division i Ligą Mistrzów bo to zwyczajnie śmieszne. Kosmiczna bramka Van Persiego pokazała, kto tu jest leszczem.

A co do Niemców to oczywiście, że kibicuję, mam tam korzenie, tak jak u Włochów, więc nie widzę tego inaczej. A PiS może possać :lol:

Póki co idzie zgodnie z planem. Włosi ojebali ogórków z Anglii i jest git. Bardzo szkoda Australii i przykrej porażki z Chile. Teraz będą musieli wpierdolić Hiszpanom i zremisować z Holandią żeby wyjść z grupy 8-)

Razziel
Kajman karłowaty

Wysłany: 2014-06-16, 21:19   

No to masz kolejny powód do radości!Niemcy-Portugalia 4:0. Mina Ronaldo - bezcenna! :mrgreen:
"Jestem tak znudzony ludzkością i światem, że nic nie jest w stanie mnie zainteresować, chyba że znajdę co najmniej dwa morderstwa na stronie lub przeczytam o jakichś potwornościach rodem z nieznanych przestrzeni." H.P.LOVECRAFT

Critters 
Administrator

Wysłany: 2014-06-16, 22:43   

Przyznam szczerze, że ledwo się z pubu wytoczyłem o własnych siłach. Nie spodziewałem się aż takiego zmiażdżenia frajerstwa z Portugalii.

Trochę mi szkoda Bośni z wczoraj. Nie żebym im kibicował. ale jebać Argentynę i Messiego i te wszystkie podniety jakie uskuteczniają na jego punkcie dziennikarze.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2014-07-08, 23:54   

Ha ha ha ha ha ha ;)

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2014-07-09, 15:21   

Hawaje :lol: Ale co by nie mówić, lubić kogoś czy nie lubić, kibicować czy nie, to kurwa, dobre to było :lol:

Mapinguari 
Krokodyl różańcowy
Pan Ninja

Wysłany: 2014-07-09, 17:54   

Zobaczcie, kto miał wczoraj imieniny http://www.kalbi.pl/kartk...za-8-lipca-2014 :lol:

Critters 
Administrator

Wysłany: 2014-07-09, 22:07   

Slepy napisał/a:
Hawaje Ale co by nie mówić, lubić kogoś czy nie lubić, kibicować czy nie, to kurwa, dobre to było

No ja tam brazoli nigdy nie lubiłem, a od finału 2002 wręcz nienawidzę, więc bardzo się cieszę i nie zaprzeczam, że 'dobre to było'. Mam nadzieję, że kraj spłonie w zamieszkach :lol:

Razziel
Kajman karłowaty

Wysłany: 2014-07-13, 19:33   

Critters napisał/a:
Mam nadzieję, że kraj spłonie w zamieszkach

Popieram! O ile tylko "paliwo" będzie pochodzić z Niemiec! ;-) :-)

Dziś finał, dziś się wszystko rozstrzygnie. Argentyna chyba raczej nie da rady powstrzymać Niemców,chyba że cudem :-( Z drugiej strony Argentyna ma masę farta na tych mistrzostwach, stąd dla wszystkich to nerwowy wieczór - Löw chyba zacznie wyjadać zawartość cudzych nosów! :mrgreen:
"Jestem tak znudzony ludzkością i światem, że nic nie jest w stanie mnie zainteresować, chyba że znajdę co najmniej dwa morderstwa na stronie lub przeczytam o jakichś potwornościach rodem z nieznanych przestrzeni." H.P.LOVECRAFT

Critters 
Administrator

Wysłany: 2014-07-13, 19:59   

Cytat:
Löw chyba zacznie wyjadać zawartość cudzych nosów!

Albo wąchać cudze pachy :lol:

Zgadzam się, że będzie nerwowo, ale stawiam na Niemców. Piłkarsko są lepsi o kilka klas i przede wszystkim stanowią kolektyw. Argentyna zasługuje na jakieś 0:5 za styl gry jaki prezentuje na tym mundialu. Ciężko powiedzieć, że zasłużyli na wygraną w którymkolwiek meczu do tej pory.

Razziel
Kajman karłowaty

Wysłany: 2014-07-13, 21:17   

Cóż, obiektywnie rzecz biorąc, wyłączywszy sympatie i antypatie, Niemcy prezentują najlepszą i najstabilniejszą formę w turnieju. Są jak świetnie zaprogramowana maszyna i gdyby o mistrzostwie decydowała suma postawy w całym turnieju mieliby tytuł w kieszeni. Ale Argentyna w pierwszych minutach bardzo pozytywnie zaskakuje, szykuje się świetny mecz (lub jakby powiedział Szpaku - spektakl:))!

Critters 
Administrator

Wysłany: 2014-07-14, 01:56   

Dobry mecz i w sumie zasłużona wygrana Niemców. Argentyna zagrała na tym turnieju pierwszy dobry mecz, ale jak się nie potrafi oddać strzału w światło bramki to się nie wygrywa. Argentyna dziś celnego strzału nie oddała, same pudła, nawet po ewidentnych prezentach od Niemców. To się musiało zemścić.

Widok płaczących argentyńskich dzieci to browar na moje oczy :-)

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2014-07-14, 11:24   

Razziel napisał/a:
Cóż, obiektywnie rzecz biorąc, wyłączywszy sympatie i antypatie, Niemcy prezentują najlepszą i najstabilniejszą formę w turnieju. Są jak świetnie zaprogramowana maszyna i gdyby o mistrzostwie decydowała suma postawy w całym turnieju mieliby tytuł w kieszeni.

Niby tak, ale gdyby nie masa szczęścia w meczu z Ghaną, mogliby mieć problem z wyjściem z grupy, a taka Argentyna, chociaż się ślizgała jak pojebana, to w sumie wygrywała prawie wszystko ;) Fajne mistrzostwa, ale jebać mundial, w środę eliminacje LM a od weekendu wraca najlepsza liga świata! :lol:

Critters 
Administrator

Wysłany: 2014-07-14, 12:59   

Eeee? Niemcy wygrali na luzie ostatni mecz w grupie z USA, więc o jakich problemach z wyjściem z grupy mówisz? 7 punktów, a nie 9 to jeszcze nie są problemy z wyjściem z grupy. O ile mi wiadomo, wystarczy 6 ;)

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2014-07-14, 13:41   

O takich, że jakby murzyny ich ograli (a przy wyniku 2:1 dla Ghany mieli zajebistą, ale zjebaną konterkę na trzecią bramkę) to niekoniecznie musieliby na luzaku ograć Stany, zresztą tam grupa raczej dosyć wyrównana była i te różnice punktowe jakieś mega duże nie były. Zeby nie ten fartowny remis to mogliby mieć ciepło w dupce ;) Ale jak mówię, za samo zeszmacenie Nejmarów im się ten puchar należał jak psu buda :lol:

Liga wraca w piątek i na początek od razu mega pierdolnięcie z grubej rury, czyli mecz Podbeskidzie - Pogoń! :lol:

Btw - to mnie rozkurwilo:

"To były sceny jakby żywcem wyjęte z filmu "Szczęki"! Zreszta to z tą Polską, która zagra na wielkiej imprezie też wesołe :lol:

Odpowiedz do tematu