..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
MMA panowie, MMA - walczymy o coś!
Autor Wiadomość
KrOOlik
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2009-09-10, 11:28   MMA panowie, MMA - walczymy o coś!

Jak w temacie, zainspirowany dyskusją o Tytanach postanowiłem sprawdzić kto Waszym zdaniem komu lepszy oklep mordy zapewni. No to jak będzie?

KeniG 
Krokodyl różańcowy
Palladyn Gwiazdy Północy

Wysłany: 2009-09-10, 11:36   

Już pisałem i powtórze. Gołota walczył z najlepszymi bokserami ŚWIATA paru wpierdolił od paru dostał w morde jak to w sporcie.

W każdym razie sam był jednym z naj i osiągnoł taki poziom jakiego taki Adamek nigdy nie dosięgnie.

Zastanówcie się z kim walczył Adamek i z kim Gołota. Porównanie będzie dobre bo Adamek jest już w swoim najlepszym okresie kariery a Gołota już jakiś czas po nim. Gołota rozjebie Adamka doświadczeniem i tyle.

I pamiętajcie że bokser walczący większość kariery w USA to zawsze lepsza liga niż jego adekwatny odpowiednik z Europy.

"Andrew jest jak wino - im starszy, tym lepszy"

GDYBY BÓG NIE CHCIAŁ, ŻEBYŚMY JEDLI ZWIERZĘTA, NIE ZROBIŁBY ICH Z MIĘSA!

KrOOlik
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2009-09-10, 11:40   

Ja tam osobiście trzymam kciuki za Andrzeja, no bo to legenda polskiego pięściarstwa i bądź co bądź bardzo dobry fajter, choć z plamami na burzliwym życiorysie. Nie wiem czy wygra, bo tak jak mówi słusznie KeninG Adamek jest teraz w szczytowej formie, Gołota najlepsza lata ma już dawno za sobą. Mimo tego wierzę, że Endrju mu skopie dupe lub chociaż zbełta jajca :lol: Andrzej Gablota to mój typ

KeniG 
Krokodyl różańcowy
Palladyn Gwiazdy Północy

Wysłany: 2009-09-10, 11:48   

Choć z drugiej strony Andrzej ma spore problemy z lewym (chyba lewym) ramieniem więc na walke by się zgodził za naprawde dużą kase. To by był taki pojedynek jak w Rokim - stary, kontuzjowany, zasłużony KONTRA młody w szczytowej formie!

Tylko że Adamek na te walke się pewnie nie zgodzi bo właściwie nie jest mu ona do NICZEGO potrzebna. A sama walka jest pomysłem Soloża z Polsatu któremu maży się kasiora za transmisje. Więc tak: Gołota się nie zgodzi z powodu kontuzji a Adamek bo nie jest mu to potrzebne. Więc walki nie będzie ale pogadać sobie można :-)

KrOOlik
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2009-09-10, 11:57   

KeniG napisał/a:
Choć z drugiej strony Andrzej ma spore problemy z lewym (chyba lewym) ramieniem więc na walke by się zgodził za naprawde dużą kase. To by był taki pojedynek jak w Rokim - stary, kontuzjowany, zasłużony KONTRA młody w szczytowej formie!

to będzie taki pojedynek ;-) Gołota i Adamek staną naprzeciwko siebie w ringu już 10 października, czyli za równy miesiąc, dla mnie walka roku.

A Endrju faktycznie ma problemy z lewym ramieniem

Obaj się zgodzili, walka o prestiż bardziej niż o cokolwiek innego- niemniej ważna w ciul z punktu widzenia kibica.

KeniG 
Krokodyl różańcowy
Palladyn Gwiazdy Północy

Wysłany: 2009-09-10, 11:58   

No to nie wiedziałem że jednak będzie. A na jakim kanale? Bo ja już od następnego miecha trace kablową TV.

KrOOlik
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2009-09-10, 11:59   

zapewne polast wyemituje ten pojedynek, tak że spoko :-)

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2009-09-10, 12:12   

http://www.boxingnews.pl/...d=1:latest-news

Tomasz Adamek tuż przed weekendem był razem z Rozalskim w Warszawie, gdzie omawiał z przedstawicielami telewizji Polsat szczegóły walki z Andrzejem Gołotą.

Co prawda jeszcze kilka kwestii zostało do ustalenia, ale, jak zapewnia Tomek, walka jest pewna. - Po niedzieli podpiszemy kontrakt. Kasa się zgadza i za chwilę ustalimy termin konferencji prasowej. Ma się na niej pojawić Gołota. A Polsat na pewno się nie wycofa. W końcu sami chcą to organizować - przekonuje Ziggy Rozalski.

Pieniądze po równo

Według naszych ustaleń, pojedynek niemal na pewno odbędzie się 30 października. Oficjalnie mówi się też, że w grę ciągle wchodzą trzy miejsca, czyli Wrocław, Łódź i Katowice, ale to ostatnie miasto jest faworytem. Wiemy też, jak pieniądze zostaną podzielone między stronami. Bokserzy dostaną po równo, ale całość będzie dzielona na trzy części: Adamka, Gołotę i Polsat. - Ryzyko dla wszystkich, ale może być tak, że do podziału będzie grubo ponad milion dolarów - twierdzi Kmita i przyznaje, że wszystko wskazuje na to, że całą galę pokaże otwarty Polsat.

Historyczna gala

My za to wiemy, kto oprócz Adamka i Gołoty pokazałby się tego wieczoru. - Mam demokratyczną koncepcję. Chodzi mi o to, żeby każdy polski promotor mógł wystawić do ringu swojego zawodnika - mówi Kmita. I tak Tomasz Babiloński wystawiłby Krzysztofa Cieślaka, Andrzej Grajewski -Grzegorza Soszyńskiego, Andrzej Gmitruk - Mateusza Masternaka, a Andrzej Wasilewski -Damiana Jonaka, Łukasza Janika i Dawid Kosteckiego. A to nie koniec atrakcji, bo Polsat chce, aby Polacy bili się ze sobą! Soszyński miałby się zmierzyć z Kosteckim, a Janik z Masternakiem. - To byłyby fajne walki! - przekonuje Kmita. I ma rację! Polsat chciałby też, żeby na gali pokazał się kończący powoli karierę Wojciech Bartnik. Ostatni polski medalista olimpijski miałby spotkać się z... Arturem Szpilką, czyli bokserem, w którym wielu widzi przyszłego mistrza świata.

Konferencja jak wiadomo się odbyła, chłopaki sobie trochę pożartowali i walka na pewno będzie, chyba, że któryś z bokserów złapie kontuzję albo cuś. Jak na moje, to Gołota, jeśli mu nic nie odpali dziwnego we łbie, powinien walkę wygrać. Ogólnie to więcej do stracenia ma Andrzej, bo jakąś renomę juz zdobył i jest poważanym bokserem, dlatego porażka z dużo lżejszym typem chwały mu nie przyniesie. Natomiast Adamek to cały czas typ na dorobku, jeśli przegra te pokazową walke z dużo większym i cięższym od siebie Gołotą to nic wielkiego się nie stanie i raczej wybije sobie z głowy starty w wadze super ciężkiej, jeśli jednak wygra to będzie bohaterem pierwszej wielkości. Mimo wszystko stawiam na Andrzeja :-)

MauZ 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2009-09-10, 12:17   

akurat to Gołota nie ma nic do stracenia, bo Adamek jak dostanie od prawie emerytowanego boksera, który spieprzał z ringu i który odbywał walki, które kończyły się w ciągu 10 minut to będzie sie czuł poniżony, a rysa na bliansie szpetna do końca życia. ogólnie to sympatie do Andżeja mam i zawsze wstawałem na jego walki w środku nocy, ale w tej walce nie wiem na kogo postawić.
walką roku w życiu bym tego nie nazwał, tym bardziej, że niedługo Marquez vs Mayweather i to będzie chyba walka roku.

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2009-09-10, 12:20   

Aha, żeby nie było wiks - art który wkleiłem jest sprzed miesiąca ale ciekawe rzeczy sa odnośnie samej gali dlatego dałem. Walka odbędzie się tak jak pisał KrOOlik, 10 października prawdopodobnie w katowickim Spodku.

KeniG 
Krokodyl różańcowy
Palladyn Gwiazdy Północy

Wysłany: 2009-09-10, 12:38   

Prawdziwe starcie polskiego Tytana wszechczasów z polskim Tytanem na drobku?? No kurwa ROKI jak nic! Tylko że w PL a nie USA.

KrOOlik
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2009-09-10, 12:39   

dla mnie z pewnością pięściarskie wydarzenie roku, bo może i ranga nie jest najwyższa, ale mierzy się ze sobą dwóch Polaków, z których jeden to już prawdę mówiąc chodząca i wciąż bijąca legenda boksu, drugi aspirant do takiego miana. Dla mnie pojedynek ten liczy się znacznie bardziej niż potyczki bokserów gdzieś na szczycie, zresztą boksu zawodowego jakimś szczególnym fanem nie jestem, stąd ciekawi mnie starcie konkretnych dwóch postaci i dlatego zacieram na nie ręce.

Judith Myers 
Krokodyl nilowy

Wysłany: 2009-09-10, 13:37   

Mnie najbardziej rozbawiły wywiady z Gołotą, który znany z mrukliwych odpowiedzi, tym razem żartował sobie ile wlezie. Najbardziej spodobało mi się jak Andrzej na odpowiedź reportera mówi "No ja bym z sobą nie walczył, ale jak Adamek chce", czy coś w ten deseń. To na pewno będzie dobre widowisko, tylko z drugiej strony - po co? Gołota wpierdoli Adamkowi, to Adamek będzie lol, a i Andrzej na tym nie zyska większego szacunku. Adamek najebie Gołocie, to powiedzą, że Andrzej nie był dla niego przeciwnikiem i chłopina pójdzie już całkowicie na straty.

Andrzej był mega obiecującym bokserem. Walczył z najlepszymi, na zawsze pozostanie w naszych sercach :-P

KrOOlik
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2009-09-10, 14:15   

Walka typowo o prestiż moim zdaniem. Jest masa głosów, że Adamek to wielki pięściarz, że nastuka gołotę, bo Andrzej się skończył, dostaje po ryju jest cipa itp. Dlatego chciałbym, żeby pan którego darzę sporym szacunkiem oklepał jakiegoś Adamka i trochę skrócił jęzory wszystkim tym, którzy niestety nie pamiętają, że to jest świetny fajter tylko piszą jakieś pierdoły na necie :-) Niech wiedzą, kto z polskich bokserów okłada najlepiej na ringach światowych, nawet jeśli najlepsze lata ma za sobą

Shark Attack 3: Megalodon 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2009-09-10, 14:31   

Adamek wygra rzecz jasna. Albo Golota rzecz jasna

na owej gali ma sie rowniez odbyc walka mma Pudzian vs Najman (boxer). Prywatnie sie nie kochaja wiec moze byc ogien
Ostatnio zmieniony przez Shark Attack 3: Megalodon 2009-09-10, 14:32, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu