..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
katolickie LOLe
Autor Wiadomość
Mesjasz 
Krokodyl różańcowy
better than Jesus

Wysłany: 2009-10-27, 15:46   katolickie LOLe

chcialbym pokazac wam kawalek niezlego humoru. koles jest moim nowym mistrzem, prawie tak smieszny jak Tekieli, a moze nawet bardziej. nazywa sie Stasiek Michalkiewicz i potrafi niezle dojebac. macie fragment:
Cytat:
oczekiwanie od ateistów rozsądku też specjalnie rozsądne nie jest, bo na przykład uważają oni, że trzeba postępować moralnie, chociaż, prawdę mówiąc nie bardzo wiadomo właściwie dlaczego. W przypadku ludzi religijnych sprawa jest jasna, bo tak każe Bóg, więc jeśli już nie ze względu na miłość i szacunek dla Niego, a także – na przekonanie, że On, ponieważ wie wszystko, to wie też najlepiej, co dobre, a ostatecznie - przynajmniej ze strachu przed Jego gniewem. No a w przypadku ateistów? Dlaczego właściwie nie rabować bliźniego swego, nie molestować dzieci, a zwłaszcza kobiet dojrzałych i zamężnych, nie mordować niewygodnych osób, bez względu na to, czy są zygotami zwyczajnymi, czy już odpowiednio wyrośniętymi, jak np. pani Wanda Nowicka, nie łamać uroczystych przysiąg - jak właśnie uczynił to pan prezydent Lech Kaczyński, podpisując traktat lizboński – i tak dalej? Brak konsekwencji aż bije w oczy, bo uprzejmie nie dopuszczam myśli, że ateiści powstrzymują się przed tymi swawolami ze strachu przed turmą i katowskim toporem. W tej sytuacji nic, tylko trzeba przyjąć, że zwyczajnie pasożytują oni na moralności chrześcijańskiej. A ładnie to tak?

http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=956
:lol: :lol: :lol: x100

temat zakladam po to aby wrzucac tu od czasu do czasu rozne smieszne newsy czy felietony z katotalibowego swiata i kosciola katolicko-ginekologicznego, zebyscie sie mogli posmiac :-)

ps. fajny tekst od Tekieli
Cytat:
Albo czlowiek wchodzi na droge rozwoju duchowego i zblizajac, upodabnia sie powoli do boga. Albo nie podejmujac tej decyzji, upodabnia sie powoli do zwierzecia.

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2009-10-27, 16:37   

Bez kitu Mesjasz, ty to z tą propagandą antykatolicką zachowujesz się czasem jakby cię jakiś ksiądz zgwałcił za młodu. To, że w kościele katolickim jak i wszędzie nie brakuje debili i zboczeńców nie znaczy, że trzeba się śmiać do rozpuku z ogółu.

Mesjasz 
Krokodyl różańcowy
better than Jesus

Wysłany: 2009-10-27, 16:48   

ee tam, wiecej luzu. zawsze dobrze jest sie posmiac z tego co smieszne. dla kontrastu ty mozesz wklejac smieszne i glupie teksty ateistow jak znajdziesz takie ;-)

Gustave 
Aligator amerykański
PAWSON

Wysłany: 2009-10-27, 17:14   

Mesjasz, bardzo prosze. Bede tu czasami zagladal aby muc sie posmiac z Ciebie i twoich kompleksow. Moze kazdy z nas pootwiera taki watek? Ty Critters wezmiesz sie za ateistow a ja za wyznawcow judaizmu. :lol:
Ciekawe kto zgarnie wiecej fanow we swoim humorystycznym watku :->

A tak na powaznie: Critters, chyba masz racje ze swoja teoria o Mesjaszu.

Witam spowrotem
GUSTAVE, a killer-crocodile with a lengh of 6.7 metres and weighing around 1.3 tons. He's a notorious man-eater who killed as many as 300 people. Gustave has even killed and eaten an adult hippopotamus. One bullet in the head, and three on his right side couldn't stop this monster. It's the Jason Voorhees under the crocodiles !
Ostatnio zmieniony przez Gustave 2009-10-27, 17:39, w całości zmieniany 2 razy  

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2009-10-27, 17:29   

Gustave napisał/a:
Ty Slepy wezmiesz sie za ateistow

Znaczy za siebie mam sie brać? :lol:

Gustave napisał/a:
Slepy, chyba masz racje ze swoja teoria o Mesjaszu.

Chyba Critters ;-)

Odnośnie samego tematu to jak dla mnie Mesjasz może się naśmiewac z kogo chce, nic mi do tego, oczywiście dopóki nie zacznie obrażać murzynów, homoseksualistów i mniejszości żydowskich! A tak w ogóle to w 100% zgadzam się z Fabiem :*

Gustave 
Aligator amerykański
PAWSON

Wysłany: 2009-10-27, 17:35   

Przepraszam, oczywiscie chodzilo mi o Crittersa :-D
PS - juz poprawilem.

Kurde was to mozna szybko pomylic, tu i tu jakys badass motherfucker z okularami :lol:
GUSTAVE, a killer-crocodile with a lengh of 6.7 metres and weighing around 1.3 tons. He's a notorious man-eater who killed as many as 300 people. Gustave has even killed and eaten an adult hippopotamus. One bullet in the head, and three on his right side couldn't stop this monster. It's the Jason Voorhees under the crocodiles !

Mesjasz 
Krokodyl różańcowy
better than Jesus

Wysłany: 2009-10-27, 17:59   

Gustave napisał/a:
Kurde was to mozna szybko pomylic, tu i tu jakys badass motherfucker z okularami

bo to ekipka z Deadly Pray! wstyd ze nie rozpoznajesz :-)

Gustave napisał/a:
posmiac z Ciebie i twoich kompleksow

zapraszam. z tym ze zadnych nie mam :-( ale smieszy mnie ich wymyslanie u innych :-) poza tym:
Mesjasz napisał/a:
wiecej luzu

:!: bo to nie jest powazny temat.
Critters napisał/a:
Bez kitu Mesjasz, ty to z tą propagandą antykatolicką zachowujesz się czasem jakby cię jakiś ksiądz zgwałcił za młodu

jakby zgwalcil to moze bym ich lubil :lol: aaa, istnieje teoria ze kazdy w mlodosci byl molestowany przez jakiegos ksiedza. polecam:
http://www.youtube.com/watch?v=VABSoHYQr6k
:-D
Slepy napisał/a:
czywiście dopóki nie zacznie obrażać murzynów, homoseksualistów i mniejszości żydowskich!

i prawidlowo. tylko ze z judaizmu tez mozna ;-)

poza tym mam dobry humor bo sie
http://i38.tinypic.com/28cnlnb.jpg
leje ;-)

Gustave 
Aligator amerykański
PAWSON

Wysłany: 2009-10-27, 18:08   

Mesjasz napisał/a:
Gustave napisał/a:
Kurde was to mozna szybko pomylic, tu i tu jakys badass motherfucker z okularami

bo to ekipka z Deadly Pray! wstyd ze nie rozpoznajesz :-)

No niestety, proboje ten film juz od dluzszego czasu dorwac ale niestety we szwablandii nie jest to latwe. Jeszcze nigdzie go nie widzialem :-/
Prawdziwy rarytas :-P

grzEGOrz
Krokodyl nilowy
Waszka G riprizents!!!

Wysłany: 2009-10-27, 18:12   

Mesjasz napisał/a:
nazywa sie Stasiek Michalkiewicz

ale Ty tego pana nie kojarzyłeś wcześniej? przecież to LOLek UPRowski, który dostarcza rozrywki szerokim masom od wielu już lat. smutne natomiast jest, że on wśród prawicy robi za inteligenta. ale cóż, jakość polskiej prawicy pozostawia wiele do życzenia... (lewicy niestety też)

"podtrzymuję kulturę więzienną, złodzieja nigdy nie okradnę i cudzej dziewuchy nie ruszę."

Waszka G21

Mesjasz 
Krokodyl różańcowy
better than Jesus

Wysłany: 2009-10-27, 18:15   

Gustave napisał/a:
Jeszcze nigdzie go nie widzialem

pozostaje divx albo zaplacenie kritowi za rip, co chyba sam uczynie niedlug, bo chcialbym to obejrzec z lektorem polskim.
grzEGOrz napisał/a:
ale Ty tego pana nie kojarzyłeś wcześniej?

no wlasnie niezbyt sie UPRem interesowalem zawsze :-( ehh teraz mi glupio ze tyle pieknych tekstow mnie moglo ominac.
grzEGOrz napisał/a:
ale cóż, jakość polskiej prawicy pozostawia wiele do życzenia... (lewicy niestety też)

100% racji, niestety.

Mesjasz napisał/a:
Slepy napisał/a:
czywiście dopóki nie zacznie obrażać murzynów, homoseksualistów i mniejszości żydowskich!

i prawidlowo. tylko ze z judaizmu tez mozna ;-)

aha. i nie mozna obrazac tez mojej religii czyli Dyskordianizmu!!

Gustave 
Aligator amerykański
PAWSON

Wysłany: 2009-10-27, 18:34   

Mesjasz napisał/a:

poza tym mam dobry humor bo sie
http://i38.tinypic.com/28cnlnb.jpg
leje ;-)

Z jakiej okazji? Udalo Ci sie na cmentarzu zniszczyc jakies krzyze?

Mesjasz napisał/a:

pozostaje divx albo zaplacenie kritowi za rip, co chyba sam uczynie niedlug, bo chcialbym to obejrzec z lektorem polskim.

No pewnie ja tez skorzystam... a przy okazji o tego zapytam:

Critters napisał/a:
oglądałem ostatnio dwa razy 'The Final Sanction' - genialny film, wszystkim miłośnikom takiego kina polecam, szczególnie w wersji z lektorem, który czyta film tak jakby ktoś chwilę przed zgwałcił mu na jego oczach żonę. Kiedy pada słowo Kurwa, to nie jest kurwa to jest Kuuuuuuurwa! :lol:
Poza tym jak nie kochac filmu, w którym dwa mocarstwa (Rosja i Stany) szykując się na wojnę nuklearną, postanawiają ostatecznie rozstrzygnąć spór 'pokojowo' poprzez walkę na smierć i życie dwóch najlepszych żołnierzy swego kraju na neutralnym, zalesionym terytorium. Stany reprezentuje mający wszystko w dupie, wyciągnięty z więzienia, były komandos - Ted Prior! Ruska natomiast gra posiadacz największej szczęki (sorry, ale Bruce z 'Jaws' się chowa ;-) ) Robert Z'Dar. W dodatku trenera Ruska gra William Smith!

:lol:

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2009-10-27, 18:42   

No jak dla mnie "The Final Sanction" to film jeszcze lepszy niż "Deadly Prey" i jednocześnie najlepszy Prior, jakiego oglądałem. Kapitalne kino!

http://www.youtube.com/watch?v=UtJLf500KVM

Sergei lubi wszystkie!

Mesjasz 
Krokodyl różańcowy
better than Jesus

Wysłany: 2009-10-27, 18:46   

Slepy napisał/a:
Z jakiej okazji? Udalo Ci sie na cmentarzu zniszczyc jakies krzyze?

z okazji wolnego w pracy i w zyciu ;-) a flaszke dostalem od kolesia jednego za zamowienie mu dziwki :-D

FS nie widzialem jeszcze ale z checia zobacze!

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2009-10-27, 18:48   

O, dupa rzuciła :-(

Mesjasz 
Krokodyl różańcowy
better than Jesus

Wysłany: 2009-10-27, 18:50   

ehehehe, dobry jestes detektyw. ale to ze szczescia pije a nie smutku :-)

Odpowiedz do tematu