..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wymierzanie dykty - piwa, wódki i inne trunki:)
Autor Wiadomość
grzEGOrz
Krokodyl nilowy
Waszka G riprizents!!!

Wysłany: 2009-09-01, 02:10   

Slepy napisał/a:
czyli zielonego Kasztelana

co to jest zielony kasztelex?

"podtrzymuję kulturę więzienną, złodzieja nigdy nie okradnę i cudzej dziewuchy nie ruszę."

Waszka G21

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2009-09-01, 08:43   

Kasztelan Niepasteryzowane - sezonowe, niepasteryzowane piwo warzone w browarze Sierpc należącym do Carlsberg Polska. Piwo dostępne jest jedynie od kwietnia do września i pozwala poczuć smak piwa prosto z browaru.

http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=69922

Ostatnio zmieniony przez Slepy 2009-09-01, 12:44, w całości zmieniany 1 raz  

Mesjasz 
Krokodyl różańcowy
better than Jesus

Wysłany: 2009-09-01, 11:46   

Slepy napisał/a:
Kasztelan Niepasteryzowane - sezonowe, niepasteryzowane piwo warzone w browarze Sierpc należącym do Carlsberg Polska. Piwo dostępne jest jedynie od kwietnia do września i pozwala poczuć smak piwa prosto z browaru.

ee to caly rok masz dostepnego znakomitego Ciechana Wybornego, tez niepasteryzowane.
http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=48655
do tego juz 3 rok z rzedu dostaje pierwsze miejsce w kategorii browar roku wg plebiscytu browar.biz. i do tego prawdziwie polska firma a nie jakis producent pseudopiwa carlsberg. wspierajmy polskie browary, tak malo juz ich jest, a potrafia robic jeszcze znakomite piwa, niszczace wszystkie te lechy itp..

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2009-09-01, 11:51   

Chcesz to sobie wspieraj, ja wole Kasztelana ;-)

Mesjasz 
Krokodyl różańcowy
better than Jesus

Wysłany: 2009-09-01, 12:35   

od dawna wiem, ze na trunkach to sie chuja znasz ;-)

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2009-09-01, 12:40   

A co tu sie trzeba znać - każdy pije to co lubi.

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2009-09-01, 12:46   

Na chuj te same posty w dwóch tematach? :cry:

Ciechan dobry jest, Kasztelan też! Najlepszy i tak jest browar Konstancin jego piwo 'Zdrojowe'!

Mesjasz 
Krokodyl różańcowy
better than Jesus

Wysłany: 2009-09-01, 12:49   

nie badz taka pipka tolerancyjna z milosnym przekazem :-) kazdy wie ze sa zle i dobre gusta. do niektorych smakow trzeba dojrzec. akurat z piwami nie jest to tak bardzo widoczne. ale wg mnie lepiej kupic produkt miejscowy niz zasilac kapitaly duzych miedzynarodowych firm. szczegolnie ze jakoscia czesto przewyzszaja korporacyjne wymysly. ale piwo obadam, jak znajde gdzies jeszcze.

ps. a najlepszy z najlepszych jest:

i

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2009-09-01, 12:58   

Mesjasz napisał/a:
do niektorych smakow trzeba dojrzec.

Ty tak na poważnie czy jaja sobie robisz? Może jeszcze mi zaczniesz pierdolić, że mam jeść zielenine zamiast mięsa, bo jest dużo smaczniejsza? :lol: Zrozum raz na jutro, że każdy wkłada do ryja to co lubi - jedni lubią takie piwo, inni srakie a jeszcze inni od piwa wolą murzyńskie gałki i nikt do niczego dojrzewać nie musi, bo albo się dany smak lubi, albo się go nie lubi. Proste jak drut. Także nie dorabiaj do żarcia i picia żadnej ideologii, bo jej tam po prostu nie ma.

Mesjasz napisał/a:
ale wg mnie lepiej kupic produkt miejscowy

A jaki ja niby kupuje jak wydaje hajsy na sierpeckiego Kasztelana, który warzony jest - uwaga - w Sierpcu?

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2009-09-01, 13:38   

Mesjasz napisał/a:
nie badz taka pipka tolerancyjna z milosnym przekazem

Po pierwsze - twój stary :lol: Po drugie, nie jestem tolerancyjny, tylko oba browary lubię i mnie smakują. Zresztą tak cwaniakujesz a nie wiesz, że piwa dzielą się tylko na dobre i lepsze! :mrgreen:

Slepy napisał/a:
który warzony jest - uwaga - w Sierpcu?

No Konstancin w konstancinie choć jakby wymówić z łamerykańskim akcentem to rzeczywiście mogłoby zabrzmieć zagranicznie :lol:

Ja tam uwielbiam zagraniczne piwa, z Belgii co roku przywoże ich w ilosci okreslonej blizej - 'od chuja'
Uważam, że Belgijskie piwa są zwyczajnie dużo lepsze od polskich. Trzeba próbować piw z całego świata - życie jest zbyt krótkie by pić, tylko to co krajowe!

Mesjasz 
Krokodyl różańcowy
better than Jesus

Wysłany: 2009-09-01, 14:11   

Critt, to nie bylo do ciebie tylko do slepego :-)

Slepy napisał/a:
A jaki ja niby kupuje jak wydaje hajsy na sierpeckiego Kasztelana, który warzony jest - uwaga - w Sierpcu?

no ale kase zgarnia carlsberg.

Mesjasz 
Krokodyl różańcowy
better than Jesus

Wysłany: 2009-09-01, 14:15   

Critters napisał/a:
Uważam, że Belgijskie piwa są zwyczajnie dużo lepsze od polskich. Trzeba próbować piw z całego świata - życie jest zbyt krótkie by pić, tylko to co krajowe!

no oczywiscie, sam uwielbiam czeskie pilsy, niemieckie pszenniczaki czy irlandzkie ciemne. lubie posiedziec w piwach swiata i powybierac ciekawe browarki. ale mowie nie "polskim" piwom siedzacym w kieszeni zachodnich koncernow.

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2009-09-01, 14:20   

Mesjasz napisał/a:
no ale kase zgarnia carlsberg.

Nie. Kase zgarnia miła pani w sklepie ;-)

Mesjasz napisał/a:
ale mowie nie "polskim" piwom siedzacym w kieszeni zachodnich koncernow.

Nikt ci nie broni. Ja zamiast mówić nie piwom, wole je najzwyczajniej w świeicie pić, tym bardziej, gdy są tak dobre jak zielony Kasztelan.

Mesjasz 
Krokodyl różańcowy
better than Jesus

Wysłany: 2009-09-01, 14:28   

Slepy napisał/a:
Także nie dorabiaj do żarcia i picia żadnej ideologii, bo jej tam po prostu nie ma.

ale w niektorych sprawach jest ta ideologia. szczegolnie w rynku alkoholi, ktory jest zdominowany przez koncerny(w polsce), a mali wytworcy, ktorych jakosc przewyzsza wszystkie badziewia mainstremowe, sa przywalani akcyzami i innymi pierolami i z trudnoscia wiaza koniec z koncem(albo sa zupelnie nielegalne, jak maja producenci tradycyjnych destylantow np sliwowicy).

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2009-09-01, 14:32   

Nie zrozumiałeś - chodziło mi o gadanie, że "do niektórcyh smaków trzeba dojrzeć". A co robią wielkie koncerny to mnie akurat guzik obchodzi - w Sierpcu żeby nie Carlsberg to cały browar (czyli de facto masa ludzi) by poszedł z torbami i by w ogóle sierpeckiego piwa nie było. Także cała ta sytuacja nie jest taka jednoznaczna w ocenie, jakby się to mogło na pierwszy rzut oka wydawać. Odnośnie jakości to jak mówiłem - każdy pije to co lubi.

I żeby dalej nie ciągnąć tej bezsensownej dyskusji, bo widzę ze się nie dogadamy i tak, dlatego, że Ty do żarcia i picia sobie dorabiasz jakąś ideologię (wegany, korporacje i inne) a ja mam to głęboko gdzieś, bo wolę się cieszyć smakiem każdej potrawy na jaką tylko mam ochotę i pić takie piwo, jakie mi najbardziej smakuje - żegnam staropolskim - peace ;-)

Odpowiedz do tematu