..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze Kolekcje DVD
Autor Wiadomość
Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2009-07-28, 18:47   

Judith Myers napisał/a:
Skąd Wy kurwa macie na to wszystko pieniądze?

Jakie Wy? :lol: Te obrazki to wszystko moje :lol:

Poza tym jak wspomniałem, nie stać nas na Carismę to kupujemy z Buio takie szroty zagraniczne :-(

KeniG 
Krokodyl różańcowy
Palladyn Gwiazdy Północy

Wysłany: 2009-07-28, 21:15   

Się kurde lansujesz po prostu i w necie szpanujesz! Teraz czekać tylko na podsumowanie co kupiłeś przez cały rok 2009-ty.

"Andrew jest jak wino - im starszy, tym lepszy"

GDYBY BÓG NIE CHCIAŁ, ŻEBYŚMY JEDLI ZWIERZĘTA, NIE ZROBIŁBY ICH Z MIĘSA!

Critters 
Administrator

Wysłany: 2009-07-29, 13:37   

Aktualnie planuję grubszy lans, mianowicie podsumowanie wszystkiego co wszamałem i wychlałem w ubiegłym roku, ale że było tego dużo, to owe podsumowanie może zająć sporo czasu.

Buio Omega
Aligator amerykański
Ruszkowski Eugeniusz - ŁOGER

Wysłany: 2009-07-29, 20:46   

Critters napisał/a:
Aktualnie planuję grubszy lans, mianowicie podsumowanie wszystkiego co wszamałem i wychlałem w ubiegłym roku, ale że było tego dużo, to owe podsumowanie może zająć sporo czasu.

czekam na sporządzenie szczegółowego raportu co do ilości litrów wyszczanego moczu oraz kilogramów wysranej kupy :lol: :lol: :lol:
bez tego nie mamy o czym w ogóle rozmawiać :!:

Buio Omega
Aligator amerykański

Wysłany: 2009-07-31, 08:02   

CzarnaPani napisał/a:
Całkiem niedawno sprawiłam sobie tego "Zabójcę Rosmery", bo bardzo lubię oldskulowe klimaty lat 80- tych.

Normalnie zazdroszczę, skąd ona takie unikaty sobie załatwia :?: :shock:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nie ma chuja nad Czarną!

MauZ 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2009-07-31, 12:34   

poważnie, już słabe te pojazdy po czarnychpaniach czy innych kolekcjonerach z kerfura :roll:

Buio Omega
Aligator amerykański

Wysłany: 2009-07-31, 12:44   

MauZ napisał/a:
poważnie, już słabe te pojazdy po czarnychpaniach czy innych kolekcjonerach z kerfura :roll:

słabe to było to co właśnie napisałeś :lol: :lol: :lol:
a po kimś jeździć trzeba, ot choćby z nudów i wrodzonej złośliwości :-P

ja wiem, najlepiej jak evilmg - pogłaskać po główce i powiedzieć "fajna kolekcja". tylko po co tak dyplomatycznie kłamać? a z karfurowych kolekcjonistów żartów nigdy dość! zwłaszcza z takich jak czarnapani, która co i rusz zaskakuje tłuszczę coraz to nowymi i odkrywczymi zakupami za 10,99.

Już gdzie jak gdzie, ale tutaj się takiej HOjowej reakcji nie spodziewałem :-?

MauZ 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2009-07-31, 12:49   

to pośmiej sie z niej na HO, bo sie z leksza bucerka robi gdzie sie można pośmiać z każdego i w każdym poście rzucić 10 kurw, 12 chujów itd. śmieszy Cie czarnapani to napisz jej to na tamtym forum, a nie tutaj gdzie i tak tego nie przeczyta.
to, że u nas można luźno podyskutować bez cenzury ma też jakieś granice.
a HO-we reakcje to miałeś do zaobserwowania już kilka razy u Ciebie na DM :-?

Buio Omega
Aligator amerykański

Wysłany: 2009-07-31, 12:57   

MauZ napisał/a:
to pośmiej sie z niej na HO, bo sie z leksza bucerka robi gdzie sie można pośmiać z każdego i w każdym poście rzucić 10 kurw, 12 chujów itd. śmieszy Cie czarnapani to napisz jej to na tamtym forum, a nie tutaj gdzie i tak tego nie przeczyta.
to, że u nas można luźno podyskutować bez cenzury ma też jakieś granice.
a HO-we reakcje to miałeś do zaobserwowania już kilka razy u Ciebie na DM :-?

sie nie spoć tylko! nie szkoda Ci czasu na produkowanie się na forum, którego "i tak nikt nie czyta"?
I co to do ciula za dzielenie na "nas" "was"? Nie wiedziałem, że to forum jest Twoje :-/

MauZ napisał/a:
to pośmiej sie z niej na HO,

http://horror.widmo.biz/v...p=190430#190430

a proszę uprzejmie! swoją drogą ciekawe czy to zdejmą?
Ostatnio zmieniony przez Buio Omega 2009-07-31, 13:02, w całości zmieniany 1 raz  

Buio Omega
Aligator amerykański

Wysłany: 2009-07-31, 13:01   

cipciripcip

MauZ 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2009-07-31, 13:08   

nawet Critters na DM napisał, że forum AA "nie jest specjalnie oblegane", ja napisałem, że czarnapani i tak nie przeczyta tych wrzutów, a nie, że "i tak nikt nie czyta" jak już próbujesz posługiwać się cytatami.
dzielenie żadne, ale przez to, że na forum AA można przeklnąć, pożartować, pospamować to forum jest uważane za takie gdzie sie wypowiada banda kretynów i dałnów, a DM gdzie panuje dyscyplina i posty na temat postrzega się za bastion inteligencji. Tobie to zapewne nie przeszkadza, ale jeżeli już jestem redaktorem AA to wolałbym, żeby postrzeganie AA było jednak troche inne.

Buio Omega
Aligator amerykański

Wysłany: 2009-07-31, 13:33   

MauZ napisał/a:
gdzie sie wypowiada banda kretynów i dałnów

raczej wąskie grono ludzi NAPRAWDĘ siedzących w temacie, które dzięki pewnej zażyłości i wrodzonemu dystansowi do życia może sobie pozwolić na bycie - tu adekwatne do sytuacji słowo - BUŃCZUCZNYM
MauZ napisał/a:
DM gdzie panuje dyscyplina i posty na temat postrzega się za bastion inteligencji

Nie chcę tu roztrząsać tematu, ale masz z pewnością na myśli pewne dyskusje światopoglądowe i postawę jednego z naszych kolegów wobec - słusznego skądinąd - ukarania pewnego młodego człowieka, za gadanie bredni o homoseksualiźmie. A dyscyplina panuje raczej na HO, bo tam dużo naiwnej młodzieży, którą łatwo manipulować. Na DM jest jedynie ład i porządek. A że "bastion inteligencji"? Nie moja wina, że to forum skupia najbardziej wybitnych ekspertów w temacie (włącznie ze mną oczywiście 8-) )
MauZ napisał/a:
jestem redaktorem

czy tylko mnie się wydaje, że to słowo jest trochę na wyrost (bez podjazdów personalnych)?

Critters 
Administrator

Wysłany: 2009-07-31, 14:32   

Buio Omega napisał/a:
zekam na sporządzenie szczegółowego raportu co do ilości litrów wyszczanego moczu oraz kilogramów wysranej kupy
bez tego nie mamy o czym w ogóle rozmawiać

Zrobie co w mojej mocy by nie zawiesc Twoich oczekiwan :lol:

MauZ napisał/a:
o pośmiej sie z niej na HO, bo sie z leksza bucerka robi gdzie sie można pośmiać z każdego i w każdym poście rzucić 10 kurw, 12 chujów itd. śmieszy Cie czarnapani to napisz jej to na tamtym forum, a nie tutaj gdzie i tak tego nie przeczyta.

Nie no juz nie przesadzajmy z tą bucerką. Gadka jest na luzie i jest git. Mnie akurat smieszy to co pisze Buio i zgadzam sie z nim w pelnej rozciaglosci. A piszemy o tym tutaj bo...mozemy. Na wala pisac o tym na HO, tam i tak nikt tego nie zrozumie, takze nie sadzmy kwasow panowie. Mysle, ze Buio i mnie zreszta tez szczerze pierdoli co mysli o nas jakas czarna Pani, piszemy celowo O NIEJ a nie do niej.
Poza tym mnie tam szczerze pierdoli, czy nasze forum uwazane jest za siedlisko chamstwa i grubianstwa, czy nie . To specyficzna strona dla specyficznych ludzi, ktorzy rozumieja takie a nie inne żarty. Jezeli komus przeszkadzaja bluzgi zawsze moze sie zapisac do kólka różancowego. Także daj Sobie na luz MauZ bo nie ma sie o co sadzic.

MauZ napisał/a:
a HO-we reakcje to miałeś do zaobserwowania już kilka razy u Ciebie na DM

No to akurat jest fakt niestety.

Buio Omega napisał/a:
Nie chcę tu roztrząsać tematu, ale masz z pewnością na myśli pewne dyskusje światopoglądowe i postawę jednego z naszych kolegów wobec - słusznego skądinąd - ukarania pewnego młodego człowieka, za gadanie bredni o homoseksualiźmie. A dyscyplina panuje raczej na HO, bo tam dużo naiwnej młodzieży, którą łatwo manipulować. Na DM jest jedynie ład i porządek

Slusznego :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Obecnie na DM panuje duzo wiekszy rygor niz na HO. Dwaj panowie chyba zamienili sie miejscami. Na HO dzieki dobrej moderce EvilMG jest obecnie duzo bardziej spokojnie i na luzie. Na Danse wystarczy napisac, ze sie nie lubi pedalow i juz mozna sobie napytac biedy. A IMO nad naiwna i przyglupia mlodzieza zwlaszcza w ilosci hurtowej zapanowac jest duzo ciezej, jak to z dalnami zreszta.

Buio Omega napisał/a:
a wiem, najlepiej jak evilmg - pogłaskać po główce i powiedzieć "fajna kolekcja". tylko po co tak dyplomatycznie kłamać?

EvilMg jest w porzadku, takze prosze bardzo zostawic go w spokoju a funkcje ma taka, ze nawet jakby chcial to trudno zeby sie nasmiewal z czyjejkolwiek kolekcji jaka by ona nie byla. Wlasnie dlatego mozna tak dyplomatycznie klamac choc ja przyznam, ze bym nie umial. Zbyt wielkie rubaszne ze mnie chamisko :lol:

Buio Omega
Aligator amerykański

Wysłany: 2009-07-31, 15:28   

Critters napisał/a:
Na Danse wystarczy napisac, ze sie nie lubi pedalow i juz mozna sobie napytac biedy

to kwestia tolerancji i akceptacji. mnie osobiście osoby homoseksualne nie przeszkadzają (czego dobitnym przykładem może być moja dobra znajoma, najlepsza przyjaciółka mojej żony, która jest lesbijką i w niczym nie przeszkodziło to jej być świadkową na naszym ślubie i dobrze się bawić na weselu wraz z własną dziewczyną - wszyscy podchodzili do tego normalnie, wręcz z sympatią). Może irytować ostatnio modne obnoszenie się publiczne z tematem osób o takiej orientacji, ale z całkowitą pewnością (co zostało już przemielone jakiś czas temu przez tęgie głowy) nie jest to choroba ani zboczenie, co niektórzy z lubością podkreślają, tylko pieprzona orientacja seksualna. I tak już pomijając wszelkie sympatie i antypatie, nazywanie takich osób pedałami jest po prostu mało eleganckie. Można ich nie lubić, ale nie każdy ma to wypisane na czole i ciekaw jestem jaką postawę przyjąłby zdeklarowany homofob, który dowiedziałby się, że jakaś przykładowa osoba, choćby pan z kiosku, czy sąsiad, z którym codziennie się pozdrawia, uśmiecha i zamienia słowo, okazała się homo...
Critters napisał/a:
Slusznego :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

trochę nieprecyzyjnie się wyraziłem. ban był istotnie zbyt surową karą (można było poprzestać na tymczasowym zakazie pisania), ale chyba przyznasz mi rację, że publiczne pierdolenie i powielanie katotalibowskich bredni nie może komukolwiek ujść płazem. Mam tu na myśli rzeczową i poważną dyskusję dorosłych ludzi a nie żartobliwe pierdolenie głupot i naśmiewanie się z ludzi, tudzież dysputy z przymrużeniem oka na temat różnych grup społecznych.
Critters napisał/a:
A IMO nad naiwna i przyglupia mlodzieza zwlaszcza w ilosci hurtowej zapanowac jest duzo ciezej, jak to z dalnami zreszta.

bo są już uprzednio podporządkowani i zmanipulowani przez twórców rimejków, sikłeli i innego badziewia, które w ich oczach urosły do rangi klasyki oraz alfy i omegi horroru. Czasem się cieszę, że nie urodziłem się o 15 lat później, bo dzisiejsze dzieciństwo i dorastanie jest strasznie zjebane w porównaniu do tego co było jeszcze nie tak dawno temu...
A niezależnie od wszystkiego dałn zawsze będzie dałnem!
Critters napisał/a:
EvilMg jest w porzadku, takze prosze bardzo zostawic go w spokoju

toć i ja do niego nic nie mam, wręcz przeciwnie, poczciwe chłopisko z niego. do tego kolekcjonuje normalne filmy.
Critters napisał/a:
przyznam, ze bym nie umial. Zbyt wielkie rubaszne ze mnie chamisko

ze mnie też, dlatego tak reaguję a nie inaczej. zamiast głaskania po główce zdecydowanie bardziej wolę siedzieć w loży szyderców. bo tak jest fajniej!

http://horror.widmo.biz/v...p=190441#190441
czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, dlaczego robimy sobie buńczucznie jajca z Czarnej Pani? Jej niszcząca odpowiedź na moje ironie nie wymaga chyba większego komentarza.
Karfur! Karfur! Karfur! Niech żyje jebany Karfur!
Ostatnio zmieniony przez Buio Omega 2009-07-31, 22:47, w całości zmieniany 1 raz  

MauZ 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2009-07-31, 16:22   

a, że kupiła "Prowlera", który śmiga dosyć tanio i to w koszach w hipermarketach i tym podobnych sklepikach to nie grzech. równie dobrze mogła zajebać film z internetu. jakby nie było to sie cięższy typ dałna na HO zdarza spotkać jak chociażby koleś o nicku Pudzian, który pochwalił się tysiącami diviksów elegancko uporządkowanych w segregatorach na półce. skoro kupuje oryginały to raczej nie jest powód żeby po kimś jeździć. to, że jeden postrzega słowo "kolekcja" jako zbiór wszystkich filmów jakie ma bez względu na cenę, a drugi jako posiadanie rzeczy wartościowszych to już było przerabiane. jeżeli ktoś ma ochotę coś obejrzeć i idzie po film za 10 zł do kerfura zamiast odpalać torenta to raczej też nie jest powód do pojazdów. rozumiem, że ktoś kto ma dziesiątki zagranicznych ultra-mega-rare wydań postrzega takich "kolekcjonerów" jako parodie, ale nie każdy ma kase i możliwości na takie rarytasy.

p.s. rozumiem, że używając słowa "redaktor" w stosunku do osoby piszącej do portalu internetowego słowo to jest na wyrost dla każdego jeśli bez podjazdów personalnych miało być.

Odpowiedz do tematu