..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Slepy
2008-02-29, 22:43
Terminatory wszelakie

T2 - rimejk T1 czy kolejna czesc?
zupelnie nowa czesc. kontynuacja
66%
 66%  [ 6 ]
rimejk - to samo tylko za wieksza kase :) jak ED 1,2
33%
 33%  [ 3 ]
Głosowań: 9
Wszystkich Głosów: 9

Autor Wiadomość
Shark Attack 3: Megalodon 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2007-12-08, 14:39   Terminatory wszelakie

joł joł horroromaniacy

od wczoraj nie moge dojsc do porozumienia ze Slepym w sprawie Terminatora 2, albowiem uwaza on, go za rimejk czesci pierwszej w znaczeniu takim jak Evil Dead i Evil Dead 2 (666/10) czyli to samo tylko z wiekszym budzetem:) ja przeciwnie, uwazam T2 za kontynuacje wydarzen z czesci pierwszej dlatego, ze:
- Arnie jest tu pozytywnym bohaterem
- jest john connor ktory zostal poczety w czesci pierwszej
- jest nowy terminator bandyta T1000 ulepszony prototyp T800 :)
- Sara pamieta wydarzenia z poprzednije czesci i przy pierwszym spotkaniu z T800 w Teminatorze 2 panicznie sie go boi. dopiero jej syn uswiadamia jej, ze przybyl aby ich chronić
- inna fabula, inne sceny, inny bohaterowie

zgadzam sie w jednym. czesc pierwsza najlepsza bo straszna w chuj :)

zapraszam do postowania i glosu w ankiecie :lol:
Ostatnio zmieniony przez Slepy 2008-08-02, 18:45, w całości zmieniany 1 raz  

Judith Myers 
Krokodyl nilowy

Wysłany: 2007-12-09, 00:09   

Przecież T2 to kontynuacja jak w pysk strzelił !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2007-12-09, 13:20   

Jasne, że T2 to kontunuacja pierwszej części, tyle że nakręcona na zasadzie "jeszcze raz to samo tyle że za większą kasę" ;-) Schemat fabuły się praktycznie nie zmienił, no może poza tym, że zły robot ściga młodego Johna Connora a nie jego matkę a w jego obronie zamiast pana z przyszłości staje dobry robot, który w pierwszej części był złym robotem :mrgreen: Pierwszy "Terminator" przy budżecie 6,5 mln dolarów zarobił prawie 40 tylko w samych Stanach (80 mln na świecie) i po sukcesie swych dwóch kolejnych filmów (ponad 200 mln wpływów) producenci dali Cameronowi 100 baniek na kolejną część przygód robocika z przyszłości. James chcąc pokazać to, czego nie mógł przy skromnym budżecie pokazać w części pierwszej nakręcił jej kontynuację, która jest wg mnie (zaznaczam, hehe) swego rodzaju opowiedzeniem tej samemj historii, tyle że przy uzyciu większych środkow, kontynuującą niejako wątki pierwszego filmu ale w wielu miejscach kopiującą rozwiązania zastosowane w filmie z 84 roku. Wiadomo też, że producenci czuwali, toteż zaginął gdzieś ten mroczny i duszny klimat pierwszego obrazu na rzecz trochę młodzieżowego klimaciku (fajny dobry robot grany przez Arnolda, bo przecież Arnold nie mógł już zagrać kolejny raz szwarc charakteru gdyż był już w Hollywood gwiazdą, cool texty, lzawe zakonczenie itd) co nie zmienia faktu, że uważam "Terminatora 2" za naprawdę dobry i udany film, choć czy potrzebny to już inna sprawa ;-) Na pewno przysłużył się dla rozwoju technik CGI a także producentom i twórcom, którzy swoje zarobili. Jednak o klasę lepszym filmem jest dla mnie część pierwsza, choć i tak wiadomo, że najlepszym obrazem z Arnoldem pozostanie na wieki wieków "Conan the Barbarian" :mrgreen: Aha, głosu nie oddałem na żadną z odpowiedzi, bo trzeba by było je połączyć w jedną, wtedy by się wszystko zgadzało ;-)

[ Dodano: 2008-03-13, 02:34 ]
Dobra, głupi byłem i pijany chyba, po obejrzeniu wersji reżyserskiej "Terminator 2" jak najbardziej 10/10 :mrgreen: Film równie wspaniały co część pierwsza, znakomita kontynuacja a to, że wykorzystano ten sam schemat opowieści w tym akurat przypadku także zaliczam jako plus bo nie wyobrażam sobie szczerze mówiąc inaczej poprowadzonej fabuły sequela. Piękny film, dodane sceny w większości rewelacyjne. Oglądać!

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2008-07-16, 21:10   

Temat o Terminatorze jest, więc nowego nie ma co zakładać, toteż wklejam tu - teaser trailer Terminator: Salvation - nie powiem, klimacik toto ma, Christiana Bale'a ma, Sama Worthingtona znanego z "Rogue" ma, kilka epickich ujęć ma - niby wszystko ma, tylko martwi mnie to nieszczęsne PG13. Aha, kapitalny motyw z zakłóceniami przechodzącymi w znany z 2 części muzyczny motyw przewodni. Po tym co zobaczyłem jestem jednak umiarkowanym optymistą, choć z początku byłem nastawiony negatywnie do tego całego projektu.

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2008-07-17, 00:08   

Ja od siebie pragne dodac, ze najlepszym filmem z Arnoldem w roli glownej jest 'Commando' oraz 'Conan The Barbarian' ze wzgledu na animatronicznego weza, którego niniejszym pozdrawiam.
Dziekuje ;)

MauZ 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2008-07-17, 13:30   

http://www.bloody-disgusting.com/news/12939
trailer do nowego Terminatora. w sumie to za wiele po jego obejrzeniu powiedzieć sie nie da.

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2008-07-17, 13:52   

A co ja niby MauZ wrzuciłem post wyżej? ;-) A powiedzieć da się tyle, że jest fajny postapokaliptyczny klimat no i podobało mi się wspomniane już przejście do motywu muzycznego Brada Fiedela z T2. Poza tym czekam na pełny zwiastun.
Critt: "Conan The Barbarian" nie jest najlepszy tylko dlatego, że ma animatronicznego węża boę ( :lol: ) ale ma wielki i epicki klimat, fantastyczne sceny takie jak początek i w ogóle cały film ( :lol: ) i genialną ścieżkę dźwiekową Basila Poledourisa - najlepszy soundtrack, jaki kiedykolwiek powstał. Wielki film!

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2008-07-17, 20:25   

Cytat:
Critt: "Conan The Barbarian" nie jest najlepszy tylko dlatego, że ma animatronicznego węża boę ( ) ale ma wielki i epicki klimat, fantastyczne sceny takie jak początek i w ogóle cały film ( ) i genialną ścieżkę dźwiekową Basila Poledourisa - najlepszy soundtrack, jaki kiedykolwiek powstał. Wielki film!

No tak tak ma tam jakies czynniki nieprawdopodobne np Animatronicznego weza Boe :lol: i tak jak wspominales cos tam jeszcze :lol:

MauZ
Gość
Wysłany: 2008-07-17, 23:57   

kuźwa nie zwróciłem uwagi. a niech to.
i w ogóle da sie u nas pisać jako gość? :lol:
nie wiedziałem :lol: :lol: :lol:

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2008-07-18, 00:09   

Ja też nie, no ale jak widać widocznie się da :lol:

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2008-07-18, 23:20   

Wracając do tematyki około terminatorowej - smutna wiadomość dla Pudziana i jego fanów, niejakiego T800 zagra ten oto pan a nie nasz tańczący jak mu zagrają strongman:

Imię jego Roland, nazwisko Kickinger i zagrał on w 2005 samego Arnolda w telewizyjnym filmiku "See Arnold Run", ja tam go kojarzę bardziej z mega obciachowego serialiku puszczanego swego czasu na Polsacie zatytułowanego po naszemu bodajże "Nagi patrol", w oryginale zaś "Son of the Beach" (troche ciekawiej ;-) ).
Jest też fota z filmu, jak Bale celuje w głowę terminatorka:

Fajna.
Ostatnio zmieniony przez Slepy 2008-07-19, 00:17, w całości zmieniany 1 raz  

Shark Attack 3: Megalodon 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2008-07-18, 23:58   

a znam znam :) Jak nie bedzie sie odzywac to bedzie dobry z niego elektroniczny mordulec.
a serial nagi patrol oczywscie pierwsza klasa :)

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2008-07-19, 00:13   

Koleś z forum KMF-u wykroił z teaserka taki oto fajny kadr, który podoba mi się:

Bardzo fajny.

Mapinguari 
Krokodyl różańcowy
Pan Ninja

Wysłany: 2008-07-20, 16:27   

Hahaahhaha Chip Rommel terminatorem.

http://www.youtube.com/wa...dYArdIuN3w&NR=1

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2008-07-27, 12:38   

Za Filmweb:

Podczas odbywającego się w San Diego Comic-Conu z fanami spotkał się McG, reżyser czwartego kinowego "Terminatora" i podzielił się kilkoma swoimi uwagami na temat produkcji. Przede wszystkim wyraźnie podkreślił, iż nie kręci filmu pod żadną szczególną kategorię wiekową. McG twierdzi, że nie ma nic przeciwko kategorii PG-13, jednak jeśli wyjdzie film kategorii R, to taka właśnie wersja zostanie wpuszczona do kin. W filmie bliżej poznamy historię Kyle'a Reese'a – ojca Johna Connora. McG stwierdził, iż fabuła będzie silnie związana z filmami Camerona ignorując niekonsekwencje w mitologii powstałe w późniejszych produkcjach (w tym w serialu). Fani mogą liczyć na sporo maszyn na ekranie. Pojawią się znane tylko z krótkich urywków hydroboty, aerostaty i zbieracze, a także T-600 – prymitywne terminatory, model poprzedzający ten, którym był Arnold Schwarzenegger. I na koniec McG ujawnił, że film zakończyć się w kluczowym momencie tak, że powstanie kolejnego obrazu będzie nieuniknione.

Wszystko ładnie, pięknie tylko co do kategorii wiekowej jakos mi sie w to wszystko wierzyc nie chce a na usta ciśnie mi się tylko - srali muchy, bedzie wiosna - panie reżyser McG. Choc chciałbym, bardzo chciałbym, by był to dorosły film na miare dwóch pierwszych części z Arnoldem. Jeszcze plakacik:

Bardzo fajny - headszocik i dymek - świetna sprawa. Poki co martwi mnie tylko kiategoria wiekowa właśnie. Oby slowa pana McG się sprawdziły i zrozumiał, że postapokalipsa z robotami to musi byc R i koniec. W końcu to nie transformersy czy inny szajs dla dzieci. Tutaj do obejrzenia panel z Comic Conu - wydaje się, że McG ma łeb na karku, cieszy oddanie hołdu Winstonowi a Sam Worthington mistrz! :mrgreen: No fajnie sie ten film zapowiada, byle tego nie speirdolyly ;-)

Odpowiedz do tematu