..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Predators - Nimrod Antal - 2010
Autor Wiadomość
Shark Attack 3: Megalodon 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2010-06-15, 11:02   

jezeli nie wygladasz jak na avatarze to masz wpierdol za spoilera:)

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2010-06-23, 13:46   

Predators - International Official Trailer

Mesjasz 
Krokodyl różańcowy
better than Jesus

Wysłany: 2010-06-29, 16:12   

awesome :!:

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2010-06-30, 11:09   

Dali na Internet 3 klipy prosto z filmu:

#1 / #2 / #3

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2010-06-30, 16:45   

Na razie to wygląda dość nędznie. Morfeusz kurwa w każdym filmie gdzie gra ma ten sam rodzaj gadki - don't fuck with me', 'I'm the one you don't wanna fuck with' itp.

Kurwa takie teksty to może rzucać Clint albo Ted Prior, ale kurwa nie cieć z trzeciego Freddy'ego :lol:

Szkoda, że go w 'Posterunku 13' Byrne nie zajebał to by przynajmniej tu nie grał a tak, to już widzę, że zjebie ten film, nawet Brody w trailerze ma mniej krzywy kinol niż zwykle i wkurwia mniej.

Wogóle to jakaś klątwa jebana jest. Czego ostatnio nie włączę nowego, to Morfeusz tam gra. Myślałem, że sie odprężę na 'Event Horizon' no i kto kurwa gra tam główną rolę? Całe szczęście, że lodówkę mam za małą by się tam zmieścił bo bałbym się drzwi otworzyć :-(

Aha no i dżungla zdaje się miała być, nie? (nawet łoterfale jakieś są) a na wielu ujęciach to wygląda jak dżungla z filmów Davida w Alabamie a wydaje mi się, że filmik Rodrigueza jednak większy budżet miał :lol:

jahbimba 
Aligator amerykański
wielki nieobecny

Wysłany: 2010-08-19, 16:45   

Critters napisał/a:
Czego ostatnio nie włączę nowego, to Morfeusz tam gra

e tam, on to ma dopiero zjebane życie, nie dość że zawsze musi grać murzyna to jeszcze takiego kwiatka wyhodował http://film.wp.pl/idGalle...34,galeria.html :cry:

Critters 
Administrator

Wysłany: 2010-08-19, 17:24   

Ta, czytałem :lol: Serio mu współczuje chociaż go nie znosze. Ciekaw jestem co na to Mesjasz, który jest znany z tolerancji ;-)

Mesjasz 
Krokodyl różańcowy
better than Jesus

Wysłany: 2010-09-04, 13:44   

Critters napisał/a:
. Ciekaw jestem co na to Mesjasz, który jest znany z tolerancji

jak najbardziej jestem za!

powiem nawet ze o wiele bardzej mi odpowiada ogladnie jego corki niz jego. mogli ja dac w Predators!

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2010-09-25, 22:03   

Take se, choć pare fajnych motywów jest. W większości bardzo ładnie technicznie i bez gównianego CGI, piekne, naturalne plenery, charakteryzacja i inne tez po bozemu, ogólnie od tej strony naprawdę na plus. Na minus za to wesoła ekipa bohaterow tzw. głównych, których obsadzono tak jak obsadzono, źle znaczy. O ile pianista moze i jako najemnik sprawdza się nieźle, to już jak walczy z big madafakin blak kok predatorem wywołuje jedynie usmiech politowania - Arnold miał problemy z mniejszym kosmitą, który w tej części robi za popychadło i zabawkę dla tego wiekszego, a Brody raczej bez większych klopotów spuszcza wpierdol złemu Predowi i koniec filmiku. Reszta ekipy też bezjajeczna raczej, totalna pomyłka to wątek Topera Grace'a, do zaorania też predo-psy i predo-sokoły. Morfeuasz żeby nie był taki spasiony to nawet może i by dawał radę, chociaż jakiś totalnie chujowy nie jest. Fajnie, ze filmik został nakręcony raczej klasycznie, bardzo w duchu oryginału, niefajnie, że jest od niego sporo słabszy i często wyglada jak jego marna kopia. Sredniak, ale mimo wszystko mozna rzucic okiem.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2010-09-26, 14:14   

Slepy napisał/a:
a Brody raczej bez większych klopotów spuszcza wpierdol złemu Predowi i koniec filmiku.

Czy ja wiem. Męstwo Brody'ego zawsze będzie przeze mnie poddawane w wątpliwość, ale z tego co pamiętam to ten Predator go tam jechał jak szmatę. Brody coś tam dopiero zdziałał jak predatorowi najebał granat.

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2010-09-26, 14:33   

E tam, wystarczyło, ze rozpalił ognisko i młócił tego Preda po ryju jak szmaciarza jakiegoś. To juz Arnold musiał się wykazac o wiele wiekszym sprytem i skillami zeby w ogóle się do łowcy zblizyć, a ten kurwa skakaniec napierdala tego blak kok preda jak jakiegoś leszcza, w dodatku upierdala mu leb przy samej dupie jednym ciosem. Końcowa bitka to jak dla mnie jedno wielkie nieporozumienie.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2010-09-26, 14:58   

No Predator leszczyk :lol:

Ale można sie pocieszyć, że Arnold by Brodiemu najebał garści, nawet teraz, zaraz!

Zbyszko3cytryny 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2010-09-27, 16:53   

8-) dobre był w nukeee

Mapinguari 
Krokodyl różańcowy
Pan Ninja

Wysłany: 2017-02-21, 17:29   

Obsada nowego Predatora... :shock:

Na odtrutkę stara obsada:

popepug 
Gawial gangesowy

Wysłany: 2017-02-21, 19:27   

Najbardziej mnie zastanawia co tam robi ten pajac Keegan-Michael Key. Do Shane'a mam dosyć dużo zaufania, szczególnie po The Nice Guys. Oby tylko nie zrobił z The Predator zbioru zabawnych one-linerów

Odpowiedz do tematu