..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kasety vhs
Autor Wiadomość
Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2020-08-28, 22:12   

https://allegro.pl/uzytkownik/0954Ton?bmatch=baseline-product-cl-eyesa2-engag-dict45-uni-1-5-0717&order=t - Wystawiłem 13 nowych aukcji z wieloma bardzo unikatowymi kasetami z unikatowych dystrybucji. Aukcje kończą się w niedzielę. Zapraszam :)

eNeR 
Krokodyl różańcowy
VHSowy fetyszysta

Wysłany: 2020-08-29, 23:02   

Również zapraszam na moje aukcje, które potrwają do następnej niedzieli, a na nich mniej i bardziej rzadkie akcyjniaki :)
https://allegro.pl/uzytkownik/DJ_eNeR/kasety-wideo-20602?order=t&bmatch=baseline-product-eyesa2-engag-dict45-cul-1-5-0717

Critters 
Administrator

Wysłany: 2020-08-30, 03:35   

Myślę, że w przypadku tego 'Przewrotu' z Delty warto by wspomnieć, że okładka to xero, które nie jest kopią okładki wydania Delty, tylko po prostu alternatywny artwork z zagranicznego wydania vhs bo ktoś może nie ogarnąć, a może to mu robić różnicę ;)

eNeR 
Krokodyl różańcowy
VHSowy fetyszysta

Wysłany: 2020-08-30, 14:47   

Dzięki za wskazówkę :) Napisałem, że to xero, ale rzeczywiście lepiej uściślić. Opisu już nie mogłem edytować (kolejne dziwne zasady Allegro?), ale uzupełniłem jako informację dodatkową.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2020-09-01, 19:37   

https://allegro.pl/uzytkownik/0954Ton?bmatch=baseline-product-cl-eyesa2-engag-dict45-uni-1-5-0717&order=t - Wystawiłem na sprzedaż kolejnych 13 aukcji z kasetami z kolekcji. Polecam :)

eNeR napisał/a:
(kolejne dziwne zasady Allegro?

Słów szkoda na to allegro. Coraz bardziej chcą wszystkich wykopać na to allegro lokalnie. Teraz od 1 września wprowadzili przymus wystawiania jakiegoś produktu połączonego z aukcją w dziale z kasetami. Ktoś wie o co w tym chodzi? Bo ja nawet po zapoznaniu się z ich 'wyjaśnieniem' nie rozumiem o co biega. Produkt musi mieć między innymi kod kreskowy. To co? Sprzedając używaną kasetę mam wystawić nowy pakiet garnków albo twardy dysk? Pojebało ich konkretnie z tej chciwości.

eNeR 
Krokodyl różańcowy
VHSowy fetyszysta

Wysłany: 2020-09-01, 19:43   

No właśnie, to jest kolejne kuriozum. 1% ofert sprzedającego musi mieć kod EAN. Kasety video go nie mają, więc wkrótce pewnie Allegro nam wyśle ostrzeżenia albo od razu obdaruje banem.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2020-09-02, 00:31   

Czyli dobrze zrozumiałem, że trzeba będzie wystawiać coś, czego wcale się nie chce sprzedać, byle miało kod i żeby zadowolić allegro. Wspaniale. Ma ktoś pomysł jak to obejść? Czy da się wystawić jakieś fikcyjne ogłoszenie, czy coś w tym guście, tylko po to aby mieli ten swój produkt?

BTW, raz już chyba o tym pisałem, ale przypominam bo raz na rok - dwa lata trafi się gość, który coś kupi, a potem zaniża ocenę za koszt wysyłki. Jeżeli nie pasuje ci koszt wysyłki za kasetę wg cennika poczty polskiej (w przypadku jednej kasety jest to 15zł wliczając kopertę bąbelkową, której koszt hurtowy to 1zł/szt), to po prostu nie licytuj u mnie bo zaniżenie oceny sprzedającego sprawi, że natychmiast trafisz na czarną listę kupujących i niczego już więcej nie kupisz na moich aukcjach. Nie wymyślam kosztów wysyłki z kosmosu, nie zarabiam na niej ani grosza, mało tego - tracę 1,5zł odkąd allegro wprowadziło złodziejski haracz w postaci 10% prowizji od kosztów wysyłki. Ten haracz odliczany jest od ceny jaką uzyskałem za kasetę i przy cenie końcowej na poziomie ceny wywoławczej(11zł) jest wyższy od samej prowizji za sprzedaż, która wynosi 1,1zł. Krótko mówiąc:

Kaseta sprzedana za 11zł = 11-1,10zł(koszt prowizji od sprzedaży) - 1,50zł(koszt prowizji za wysyłkę) = 8,40zł na czysto dla mnie za kasetę. Jaką trzeba być tępą pałą żeby jeszcze zaniżać ocenę sprzedaży? Ona rzutuje na wizerunek sprzedającego, a nie poczty polskiej, która ma serdecznie w dupie, czy się komuś jej stawki podobają, czy nie. Warunki wysyłki mam z góry określone w aukcji. :roll:
:roll: :roll:

eNeR 
Krokodyl różańcowy
VHSowy fetyszysta

Wysłany: 2020-09-02, 10:09   

Podpisuję się pod tym...też już dostawałem niższe oceny za koszt przesyłki, który tak samo wyliczam na 15 zł. W ogóle te gwiazdki i oceny to kolejny poroniony pomysł. Tyle lat było przejrzyście - pozytyw, negatyw i cześć...

Aha, jeszcze dostałem już jakiś czas temu zjeby za czas wysyłki - zaznaczyłem 48h i jak się okazało to nie jest mój czas na wysłanie, a na dostarczenie (sic!). Raz poczta coś popieprzyła i paczka spędziła ponad tydzień w sortowni a ja dostałem maila od Allegro, że mój czas dostarczenia przesyłki był niższy niż u pierdyliona procent sprzedających i częstsze takie sytuacje spowodują...obniżanie moich aukcji w wyświetlanych wynikach wyszukiwania. Brak słów na ten terror na idiotycznych podstawach. Hajsu ściągają coraz więcej, strzelają batem a sprzedawca nie ma już nic do gadania.

Niedawno automatycznie odświeżyli mi sprzedaną wcześniej aukcję na tym Lokalnie, mimo, że nic takiego nie zaznaczałem, oczywiście - jak to na Lokalnie - nie dostałem o tym powiadomienia, ktoś kupił ponownie a ja musiałem się tłumaczyć poprzez tę ich dyskusję, że nie mam z tym nic wspólnego :lol:

Bardzo bym chciał serdecznie porozmawiać z autorem tych wspaniałych pomysłów :-x

Critters 
Administrator

Wysłany: 2020-09-02, 21:55   

eNeR napisał/a:
W ogóle te gwiazdki i oceny to kolejny poroniony pomysł. Tyle lat było przejrzyście - pozytyw, negatyw i cześć...

Dokładnie.

eNeR napisał/a:
Aha, jeszcze dostałem już jakiś czas temu zjeby za czas wysyłki - zaznaczyłem 48h i jak się okazało to nie jest mój czas na wysłanie, a na dostarczenie (sic!). Raz poczta coś popieprzyła i paczka spędziła ponad tydzień w sortowni a ja dostałem maila od Allegro, że mój czas dostarczenia przesyłki był niższy niż u pierdyliona procent sprzedających i częstsze takie sytuacje spowodują...obniżanie moich aukcji w wyświetlanych wynikach wyszukiwania. Brak słów na ten terror na idiotycznych podstawach. Hajsu ściągają coraz więcej, strzelają batem a sprzedawca nie ma już nic do gadania.

To co zaznaczam w aukcji jako 48 godzin, to z tego co pamiętam czas realizacji wysyłki, a nie czas na to aby przesyłka już u sprzedającego była, chyba że o jakiejś innej opcji mówimy. Z tego tytułu nigdy nie miałem problemów, ale już na przykład pierdolenie, że nie uzupełniłem numeru nadania do przesyłek, których nie moglem uzupełnić bo płatność była przelewem zwykłym, a nie przez allegro, a wtedy ci geniusze takiej opcji nie udostępniają, to są jakieś jaja i wtedy też były pogadanki o pozycjonowaniu, które i tak mam w dupie bo kto przegląda aukcje z kasetami, ten wie, że się coś nowego pojawiło. Nie można się też skontaktować z kupującym mailowo, chyba że on skontaktuje się pierwszy, nie można też mieć dostępu do danych kupującego do wysyłki poprzez allegro, więc jeśli się przypadkiem skasuje maila, który przyszedł po zakończeniu aukcji, to już mogiła :lol:

Zagraniczny kapitał korpo przejął serwis i zaczęły się właśnie takie gówno akcje. Szkoda, że Ebay ma serdecznie w dupie reklamowanie się na polskim rynku żeby więcej ludzi się do niego przekonało bo to co się wyprawia na allegro jest naprawdę w chuj słabe. Aha, gość kupi 20 kaset - wyślę mu to w jednej paczce, a oni kurwa i tak naliczają mi prowizje od wysyłki każdej kasety z osobna :lol:

Critters 
Administrator

Wysłany: 2020-09-08, 21:57   

https://allegro.pl/uzytkownik/0954Ton/filmy?order=t&bmatch=baseline-product-eyesa2-engag-dict45-cul-1-5-0903 - wystawiłem 15 nowych aukcji z kasetami z kolekcji. Zapraszam do licytacji, która kończy się w niedzielę.

Przemo 
Redaktor
Koniec pieśni.

Wysłany: 2020-09-09, 00:31   

Akurat w miniony weekend na maratonie poleciał Lockdown. Nie spodziewałem się takiego urwania dupy, Richard Lynch gra arcyskurwysyna wszechczasów. Ogólnie to co się dzieje w pudle, teksty o murzyńskim dzieciaku żyjącym w namiocie tlenowym, patenty z mafią przelicytowującą się na gruby chajs:

- Dam 500.
- 6000.

Kino grubego kalibru!

eNeR 
Krokodyl różańcowy
VHSowy fetyszysta

Wysłany: 2020-09-09, 00:36   

Potwierdzam! Zajebisty film, jeden z moich ulubionych z Rondo. No i Richard Lynch jak zawsze kozak.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2020-09-09, 06:36   

Rzeczywiście film miał swoje momenty, a Lynch zawsze dostarcza, ale raczej nie będę do tego wracał, więc wylądowało na aukcji. Może kogoś zainteresuje ;)

eNeR 
Krokodyl różańcowy
VHSowy fetyszysta

Wysłany: 2020-09-09, 21:48   

Wystawiłem kolejne 20 kaset - niestety już na tym popieprzonym Allegro Lokalnie, bo Allegro już mi zablokowało możliwość wystawiania, chyba, że wystawię ileś tam ofert z tymi cholernymi kodami. Tak czy inaczej, zapraszam, może ktoś coś znajdzie...

https://allegro.pl/uzytkownik/DJ_eNeR/kasety-wideo-20602?order=t&bmatch=baseline-product-eyesa2-engag-dict45-cul-1-5-0903

Przemo 
Redaktor
Koniec pieśni.

Wysłany: 2020-09-10, 10:26   

Cytat:
Potwierdzam! Zajebisty film, jeden z moich ulubionych z Rondo

Z tych pospolitych sensacji Rondo po "Fear" z Frankiem to bedzie teraz chyba moj faworyt 8-) A oprawa graficzna jakoś totalnie nie chwyta, mozna nie zwrocic nawet uwagi przebierajac to w jakims pudle.

Cytat:
raczej nie będę do tego wracał, więc wylądowało na aukcji

Myslalem ze n-tego dubla sprzedajesz, my na tym wyliśmy wszyscy :-)

Odpowiedz do tematu