..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kasety vhs
Autor Wiadomość
Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2019-06-04, 01:58   

Ciężko odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie. W porównaniu do największych graczy na naszym rynku, to dość niszowy, ale ja bym nie powiedział, że bardzo unikatowy. Niektóre tytuły od nich jak 'Warhead', czy 'Zabójca' Johna Woo(okrutnie pocięty) były dość popularne.

Goro Gondo 
Aligator amerykański
Pułkownik

Wysłany: 2019-06-21, 14:14   

Jeżeli kiedyś na tym forum pochlebnie wypowiadałem się o Axelu, to teraz się tego wstydzę. W ostatnich latach przyjechałem się na tym pajacu jak na nikim. Jemu chyba zależy, żeby mieć kose z każdym - praktycznie wszyscy, co mieli z nim kontakt, już nie chcą go mieć, a facet w jakie środowisko nie wejdzie, to tylko narobi smrodu i z kolejnymi ludźmi kose złapie. Mitoman z parciem na szkło, wśród zbieraczy kasety to już żadnego szacunku nie ma, to przerzucił się na gry.

Odarpi
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2019-06-21, 17:16   

Interesuję się retro graniem, więc niestety często się natykam na różne wykwity działalności Smakosza Kebabów, ale tam też już wiedzą, co to za człowiek. Nie spotkałem się jeszcze z pozytywną opinią o tym gościu. Ostatnio licytowałem u niego kasetę. Wycofał licytację, ale próbował mnie naciągnąć na priv, że mi sprzeda, jeśli zapłacę więcej. Typowy Axel, on już się nie zmieni. Nawet jeśli wszyscy się od niego odwrócą, i tak będzie miał wysokie mniemanie o sobie. Szkoda, że cierpią na tym inni.

Goro Gondo 
Aligator amerykański
Pułkownik

Wysłany: 2019-06-21, 18:12   

To ten Terminator z VIR-u? Co wystawił, ale wycofał się, bo za mało pieniędzy i nie będzie sprzedawał takiego unikata za taką kwotę? Nie zmieni, tyle osób co po nim jedzie i punktuje go jak przedszkolaka, notorycznie łapie na kłamstwie i wypisywaniu głupot, a on i tak nic z tego nie robi. Przeglądałem jeden lajw jego jak kasety wystawiał, to taka padaka, że głowa mała - mylił lektorów, aktorów (wiedzieliście, że Roy Schneider grał w "Sędzi Dredd?" ja nie, ale dzięki Axelowi dowiedziałem się) i wszystko, nawet jakieś nowe wydania po 95 r. jako "to rarytas, poszukiwany przed kolekcjonerów". A szczytem było, jak mówił, że coś tam super, sztos film, a za chwilę - "gówno jakieś, nie będę tego oglądał, idzie na sprzedaż, ale to unikat" ;). W ogóle nie szanuje nawet widzów swoich ani nic, czasem za darmo coś dostaje, a jak paczkę otwiera, to komentuje, że kto takie gówno dał i, że sprzeda na Allegro. Dziwię się, że w ogóle ktoś coś jeszcze mu daje, ale pod filmikami ma już więcej łapek w dół niż w górę, także... ;)

Critters 
Administrator

Wysłany: 2019-06-23, 02:25   

Na tym forum byłeś chyba jedyną osobą, która ceniła go wyżej niż kawałek rozmazanego na chodniku psiego gówna. Późno wyciągnąłeś wnioski, ale lepiej późno niż wcale.

Goro Gondo 
Aligator amerykański
Pułkownik

Wysłany: 2019-06-23, 13:23   

Tak, niestety. Teraz już wiem jaki to facet - dla niego żadna znajomość czy relacja nie ma znaczenia, chyba, że ma z niej jakąś korzyść - niekoniecznie finansową, ale choćby bronienie w dupy w necie, czy oglądanie jego "twórczości" na You Tube. Bardzo obłudny gość. Jeżeli kogoś obraziłem tutaj stając w jego obronie, to teraz mi kurewsko głupio, mieliście racje.

Goro Gondo 
Aligator amerykański
Pułkownik

Wysłany: 2019-06-25, 20:19   

Kojarzycie dystrybutora Logos i Wid-Mar? Legalnie oni działali?

Critters 
Administrator

Wysłany: 2019-06-30, 19:56   

Nielegale.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2019-07-09, 17:01   

https://www.olx.pl/oferta...4af112;promoted

Poproszę raka dla tego siusiaka :lol:

Edit:

A myślałem, że jeden ludzki śmieć nie jest w stanie już nic głupszego wymyślić :lol:

https://www.olx.pl/oferta...574e1f;promoted

'Pierwsze wydanie' - no szkoda kurwa, że jednak nie :lol:

https://www.olx.pl/oferta...574e1f;promoted - nie dość, że gówno reedycja warta w porywach do 50 groszy, to jeszcze z kserowaną okładką, ale co tam - czy się stoi, czy się leży, 6 stówek się należy :lol:

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2019-07-09, 20:25   

Ten "Willow" to reedycja z przeznaczeniem do użytku domowego, wydana chyba w 1996 czyli jakieś co najmniej pięć lat po wydaniu pierwszym (dla wypożyczalni).

Pytanie za 100 pkt: czy kopia tego filmu znajduje się w Muzeum Narodowym w Warszawie? :lol:

Critters 
Administrator

Wysłany: 2019-07-09, 22:02   

No raczej, przecież to gówno jeszcze ok roku 2000 szło kupić w Empikach. Już nie mówiąc o tym, że i pierwsza edycja ma wartość jakieś 10zł :lol:

Król Zombich napisał/a:
Pytanie za 100 pkt: czy kopia tego filmu znajduje się w Muzeum Narodowym w Warszawie?

Otóż w muzeum Narodowym w Warszawie są zabytki, a produkt z 1996 roku się jako zabytek nie kwalifikuje :lol:

TomekPaok 
Kajman karłowaty

Wysłany: 2019-07-20, 13:03   

Witam,tak realnie ile Burning jst warty ? Na allegro ktos wystawil za 7 stow

Jedi
Gawial gangesowy

Wysłany: 2019-07-20, 17:33   

Myślę, że tak do 7 dych można dać.

aproxx 
Kajman karłowaty

Wysłany: 2019-07-20, 20:44   70 dych ?

Halo tu ziemia !? za tyle to mozna sobie dzisiaj kupic akademie policyjna.
300-400 zl to mysle, ze realna cena za ten film na dzisiejsze warunki.
700 stow to i tak przesada.

Jedi
Gawial gangesowy

Wysłany: 2019-07-20, 21:11   

Tyle że spsiały warunki. Więcej jak stówę ten film wart nie jest. Co nie znaczy że nie pójdzie za 700 stówek ; ]

Odpowiedz do tematu