..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kasety vhs
Autor Wiadomość
Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2009-07-31, 14:39   

Klatwe Doliny Wezy bym chcial bo nie mam a ponoc dobre.
No, ale jaka wymiane, przeciez ja nie mam nic co by Cie moglo interesowac?

Buio Omega napisał/a:
bezinteresownie to ja mogę Ci co najwyżej kupę na dywan pierdolnąć

O widzisz. Tego vhsa nie mam :lol:

Buio Omega
Aligator amerykański
Ruszkowski Eugeniusz - ŁOGER

Wysłany: 2009-07-31, 15:04   

Critters napisał/a:
Klatwe Doliny Wezy bym chcial bo nie mam a ponoc dobre.

no masz! dobre? toż to jeden z najwybitniejszych polskich serników! wchodzi gładko jak mineralna.
Critters napisał/a:
No, ale jaka wymiane, przeciez ja nie mam nic co by Cie moglo interesowac?

dobra dobra, są sposoby. może jakieś niedrogie blue undergroundy byś włączył do kolejnego zamówienia? Uważam, że interes w miarę uczciwy, bo BU ma dobrą ofertę a w dodatku przystępną dla kieszeni (opcjonalnie może być coś Severinu lub Shriek Show - też porządna taniocha).
Zresztą się spotkamy, się dogadamy!

KeniG 
Krokodyl różańcowy
Palladyn Gwiazdy Północy

Wysłany: 2009-08-08, 00:26   

Dzisiaj do zbioru dołączyły dwa kolejne filmy.

Norseman (Wiking) - Wikingi desantują się w Ameryce i robią rozpierduche u Indian. To może być tak złe że aż dobre. Oglądał to ktoś?

Texax Gladiators 2020 (tytuł PL - Gladiatorzy z Teksasu roku dwa tysiące dwudziestego :lol: ) - Z ciekawych właściwości to w ciagu pierwszych 20 sekund mamy gwałt, scene z zakonnicą, cycki, kilka trupów i fajne zbiliżenie postrzału w głowe. Bohaterzy są natomiast w takich kostiumach jak Szon Konery w "Zardoz" a muzyka niczym z telewizyjnego kryminału z lat 70\80. A to tylko pierwsze 20 sekund!

P.S
Nie opisuje tego aby się lansować tylko poto aby podtrzymać temat (to do pewnego bywalca pewnych forów).

"Andrew jest jak wino - im starszy, tym lepszy"

GDYBY BÓG NIE CHCIAŁ, ŻEBYŚMY JEDLI ZWIERZĘTA, NIE ZROBIŁBY ICH Z MIĘSA!

Buio Omega
Aligator amerykański
Ruszkowski Eugeniusz - ŁOGER

Wysłany: 2009-08-08, 00:34   

KeniG napisał/a:
Texax Gladiators 2020 (tytuł PL - Gladiatorzy z Teksasu roku dwa tysiące dwudziestego :lol: ) -

nosz kurna, tylko ruchanie Ci w głowie :!: nawet w "normalnym" filmie D'Amato musiałeś zrobić delikatne podteksty :lol: :lol: :lol:
Ale film smakowity, sam bym obejrzał, ale jak na razie rynek DVD w temacie spaghetti post-apoc leży i kwiczy, a tyle parszywego gówna jest do wskrzeszenia! A vhsów nie zbieram bo to gówno! Przekonałem się o tym ostatecznie u Crittersa :lol:
KeniG napisał/a:
Nie opisuje tego aby się lansować t

Nie pierdol :!: Nie wierzę, to lans przez duże L :!:

KeniG 
Krokodyl różańcowy
Palladyn Gwiazdy Północy

Wysłany: 2009-08-08, 00:43   

Ta, włoskie SF maja fajny klimat, szczególnie podobają mi sie kostiumy (wydaje mi się że często gęsto gejowskie, jak to w tamtych latach bywało, takie w stylu geja Himena ;) ). Odrazu można poznać że za tym jacyś włosi stoją. A i mi sie tam cycki na samym poczatku podobają. Odrazu czyć klimat apokalipsy gdzie bohaterowie czczą ideały RPG czyli Rabować Palić Gwałcić.

A i jeszcze co do tego "Wikinga". Na okładce jest opisany jako film historyczno - przygodowy. :lol:

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2009-08-08, 01:01   

KeniG napisał/a:
forów

For. Panowie, dbajmy o czystość i poprawność forumowego języka :lol:

Critters 
Administrator

Wysłany: 2009-08-08, 15:12   

KeniG napisał/a:
Dzisiaj do zbioru dołączyły dwa kolejne filmy.

Ilość może nie powala na kolana, ale za to jakość jak najbardziej! O ile 'Wikinga' szło jeszcze kiedyś w jakiejś wypożyczalni (obecnie tzn jakieś 2 lata temu widziałem go jedynie tam gdzie go kupiłem) to Gladiatorów z Texasu nie widziałem nigdy na oczy w wypożyczalni, ale że jebnę spoilerem również zasilił niedawno moją kolekje i wkrótce pojawi się w galerii fotek :mrgreen:

Buio Omega napisał/a:
A vhsów nie zbieram bo to gówno! Przekonałem się o tym ostatecznie u Crittersa

To oddawaj wszystkie swoje vhsy skoro takie gówno albo wywal na śmietnik, tylko powiedz kiedy i gdzie :lol: :lol:

Swoją drogą poproszę o rzetelny opis 'Wikinga' po obejrzeniu bo nie wiem, czy w niedługim czasie brudzić sobie tym rączki :mrgreen:

A tak btw to dodałem trochę nowych fotek, jutro też dorzucę ACO! :lol: (powiało jakimś blogiem :lol: )

LOBO 
Kajman karłowaty

Wysłany: 2009-08-08, 15:57   

Buio Omega napisał/a:
A vhsów nie zbieram bo to gówno!

Widać zagraniczne 3-płytowe wydania limitowane w metalboxach poprzestawiały Ci w głowie ;-) Przyznasz jednak, że "Deadly Prey" z VHSka oglądało się zajebiście.

KeniG napisał/a:
A i mi sie tam cycki na samym poczatku podobają.

W "New Barbarians" były nawet kombinezony ze specjalnymi uwypukleniami na cycuchy.
Mnie z włoskich post-apokaliptików na VHSach ostały się już tylko dwie perełki:

Critters 
Administrator

Wysłany: 2009-08-08, 16:12   

LOBO napisał/a:

Pierwsza z nich MUSI w niedługim czasie zmienić właściciela :lol: :mrgreen:

KeniG 
Krokodyl różańcowy
Palladyn Gwiazdy Północy

Wysłany: 2009-08-08, 21:38   

Kurde :-? Raiders of Atlantis to postapo? Mogłem nabyć drogą zapłaty ale nie wziołem bo stwierdziłem że to zwykła sensacja SF i szkoda kasy :-x

Critters, co do "Wikinga" to narazie całego nie oglądałem ale przejżałem z pare minut na całej długości aby sprawdzić taśme (bardzo dobry stan) i zauważyłem między innymi czarnego wikinga i to nie brudnego ale najprawdziwszego murzyna! Jest też scena z sokołem wydłubującym oczy swoimi pazurami co prawda mało co widac ale jest!.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2009-08-09, 16:16   

Raiders of Atlantis to ponoć jak najbardziej postapo. Niestety poza podróbką na allegro nie widziałem nigdzie tego.

'Wiking' w takim razie kult! Każdy film musi mieć swojego murzyna!

Ja wczoraj (no dobra przedwczoraj bo wczoraj się schlałem) obadałem 'Oddział Trójząb' - bardzo przyjazna sensacja i chyba pierwszy film jaki widziałem, gdzie tytuł i napisy początkowe pojawiają się po ponad 20 minutach filmu :lol:
No i pod koniec niezłe kino zemsty się z tego Robi! Tylko ładnych panien i cycków brak :-|

Judith Myers 
Krokodyl nilowy

Wysłany: 2009-08-09, 17:28   

Brak ładnych panien i cycków to niczym brak anala dla Skarasia :-) A tak na marginesie, to myślałem, że Panowie zbierają stricto horrorki na wideo. A tu proszę, sensacja. Mnie się ostatnio trafiło "Dirty Dancing" z Colette :mrgreen:

Critters 
Administrator

Wysłany: 2009-08-09, 21:29   

Nie samym horrorem cżłowiek żyje :-) Na vhs wydano u nas masę godnych uwagi i posiadania sf, sensacji, czy przygodówek, nie mówiąc już o tym, że jako dramaty/sensacje oznacza się czesto filmy zemsty. Osobiście unikam obyczajów, komedii i dramatów (z kilkoma wyjątkami). Wszystko inne jest godne uwagi no i te okładki!!!

Dobra trzeba zrobić sobie kolejna przerwę we wrzucaniu fotek i ruszyć dupe do kolejnych wypozyczalni :mrgreen:

Gustave 
Aligator amerykański
PAWSON

Wysłany: 2009-08-10, 04:35   

LOBO napisał/a:

[url=http://www.stooorage...049.jpg]Obrazek[/url]

''Final Executioner'' mam na niemieckim Vhsie :-D
Calkiem niezly rarytasik, tak samo pewnie jest z Polska kaseta. A co do samego filmu to najlepsza scena gdy murzyn zaczyna filmowego bohatera trenowac: Skok przez ognisko, czolganie sie przez metalowa rure kiedy murzyn w nia wali kijem... czysty hardcor. Nawet Marines na takim ostrym poziomie nie sa szkoleni :lol:
GUSTAVE, a killer-crocodile with a lengh of 6.7 metres and weighing around 1.3 tons. He's a notorious man-eater who killed as many as 300 people. Gustave has even killed and eaten an adult hippopotamus. One bullet in the head, and three on his right side couldn't stop this monster. It's the Jason Voorhees under the crocodiles !

KeniG 
Krokodyl różańcowy
Palladyn Gwiazdy Północy

Wysłany: 2009-08-10, 19:58   

Masz racje, genialne! http://www.youtube.com/watch?v=hN01J-bSoEI Przeciez te worki z piaskiem chcą go zabić! Musze mieć polską kasete z tym filmem!

Odpowiedz do tematu