..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kasety vhs
Autor Wiadomość
Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2009-05-19, 15:10   

Dobra, na czas nieokreślony robię sobie przerwę z wrzucaniem fotek bo jakby tak dalej poszło to by mi kaset zabrakło :lol:

Judith Myers 
Krokodyl nilowy

Wysłany: 2009-05-19, 21:51   

w chuj pokaźna kolekcja, że się tak wyraże. Ostatnie zdjęcia mnie dość zaskoczyły: Z PIEKŁA RODEM i Tenebrae u nas na taśmach?!?!?!?!?! "Halołyn 4" widzę, że to chyba wersja sprowadzona z Niemiec, bez polskiego lektora, zgadza się?

Ps. Swoją drogą fajna recka "Night Shadow". Nistety, osobiście nie mam tego na taśmie :-(

Critters 
Administrator

Wysłany: 2009-05-20, 14:03   

Dziękuję dobry człowieku za docenienie mej zbieranej w dużym trudzie kolekcji ;-)

Tak jak napisałem w pierwszym poście wszystkie ukazane na zdjęciach kasety to wydania krajowe z Polskim lektorem i tak samo jest z Halołyn 4 z tym, że nie ma wątpliwości, że tak jak wiele innych kaset w moich zbiorach to totalny pirat ścigany przez wszystkie agencje ochrony praw videofonicznych a jedyne co jest w nim polskiego (poza lektorem) to nr z wypożyczalni i cena w starych złotych ;-)

Embalmer 
Aligator amerykański

Wysłany: 2009-05-25, 20:41   

Critters, kto wydal "Il Mostro di Firenze" u nas w kraju? To bardzo obskurne giallo oparte na serii morderstw Potwora z Florencji.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2009-05-25, 22:09   

Wiem co to jest bo oglądąłem ;-) ViR wydał, może kiedy recka będzie nawet :lol:

Judith Myers 
Krokodyl nilowy

Wysłany: 2009-05-26, 13:43   

Wiadomo, ze "Halołyn 4" wyszedł u nas pod pirackimi skrzydłami. Widzę jednak, że Ty masz nieco inną niemiecką okładeczkę. Stąd pytałem, czy masz tam wrzuconego polskiego lektora. Z niecierpliwością czekam na kolejne zdjęcia! Tylko daruj sensację :-P Mnie ona mało interesuje ;-)

Critters 
Administrator

Wysłany: 2009-05-26, 16:49   

Co do pudełka to faktycznie rubaszne, ale przez to bardzo miłe, przynajmniej ja lubię takie nietypowe. Tak samo mam z 'Heat' z Burtem Reynoldsem, też pudełko całe wyciete w papierze. Zresztą nielegalni dystrybutorzy czesto ściągać musiel okładki albo materiały do wykonania tych okładek z niemiec bo już nie jednokrotnie zauważyłem, że sa identyczne a ViR np drukował wyłącznie na niemieckim papierze fotograficznym.

Jeszcze raz powtórzę, żeby potem nie było niejasności ;) Ten temat dotyczy wyłącznie polskich kaset. Zagranicznych nie zbieram (choć mam kilkadziesiąt, ale wyłącznie po angielsku, niemiecka na nic by mi się nie przydała, gdyż nie władam niestety tym językiem prócz pokazowych kilku zdań :mrgreen: )

Wiem, że Ciebie sensacje mało interesują, ale nie samym horrorem człowiek żyje ;)
Chciałem przedstawić ogólne piekno wydawanych u nas kaset bez względu na gatunek (oczywiście gatunkowo ograniczony jestem do tego co mam w swoich zbiorach, czyli głównie horror i sensacja ;) )

Póki co robie przerwę bo zaczynają się powoli wakacje, które już ostro rozplanowałem i nie będe miał czasu robić fotek. Poza tym mam teraz bardzo ograniczony dostęp do jednej szafy gdzie też są kasetki no i zostaje jeszcze kwestia bardzo oczywista - moje zbiory nie są nieskończone ;)

Judith Myers 
Krokodyl nilowy

Wysłany: 2009-05-26, 19:58   

Tak. Wszystko w życiu ma kres, nawet zbiór kaset Crittersa :lol: Ja ostatnio trafiłem sobie na kilka perełek. Mianowicie: KOBIETA WISIELEC którą szukałem od dawna bez rezultatów, INFERNO oraz rewelacyjną NOC DEMONÓW z Video Rondo, a także coś z kina eksploatacji: OBÓZ W DŻUNGLII. Udało mi się równiez kupić NOC WAMPIRÓW 2 oraz całkiem klimatyczny slasherek FINAL TERROR. Mam również pytanie, bo nie mam go niestety do kogo skierować. Film MAD DEATH traktujący o lisie zarażonym wirusem wścieklizny jest coś wart? Czy to zwykły kasetowy szarak spotykany niegdyś praktycznie w każdej wideotece?

A co do wakacyjnych planów. Uchylisz szczerbek tajemnicy?

KeniG 
Krokodyl różańcowy
Palladyn Gwiazdy Północy

Wysłany: 2009-05-27, 00:05   

Critters masz bardzo gustowne wykładziny i dywaniki! Serio. Sam kiedyś taką czerwoną wykładzine miałem.

Kaset nie skomentuje bo aż mnie ściska i krew zalewa gdy widze twój zbiór!

Przy okazji, kupiłem film Karate Cop i potrzebuje Omega Cop. Karate Cop to druga częśc przygód gliniarza i głupio by mi było to oglądać bez znajomości "jedynki". jak ktoś ma niech się odezwie.

Co do mad Maxów to mam już tego od ITI i tego WB. Niezła akcja z tym, bo okazało się że z tymi filmami jest inaczej niż myślałem. Właściwie to zapomnijecie o tym co napisałem bo okazało się że to bzdury :lol: Wszysko mi się pomerdało :evil: I ogólnie dałem dupy! :oops: Opisze dokładniej jak znajde więcej czasu.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2009-05-27, 12:51   

Judith Myers napisał/a:
Ja ostatnio trafiłem sobie na kilka perełek. Mianowicie: KOBIETA WISIELEC którą szukałem od dawna bez rezultatów, INFERNO oraz rewelacyjną NOC DEMONÓW z Video Rondo, a także coś z kina eksploatacji: OBÓZ W DŻUNGLII. Udało mi się równiez kupić NOC WAMPIRÓW 2 oraz całkiem klimatyczny slasherek FINAL TERROR.

Gratuluje udanych zakupów ;-) Inferno to faktycznie perełka i przy tym naprawdę klimatyczne filmidło choć kompletnie nie w moich klimatach to bawiłem się na nim naprawdę dobrze. Za to już współczuję Kobiety Wisielca - klimat to może i jakiś ma bo okolica gdzie film kręcono temu sprzyja, ale sam film....imo bardzo, bardzo słaby i przede wszystkim straszliwie nudny. Noc Demonów part I to aż się wstyd przyznać jedyny jakiego jeszcze z tej serii nie widziałem, jak tylko będe mieć chwilę czasu to trzeba będzie obejrzeć. Obóz w Dżunglii ma zajebistą okładkę, ale to niestety chyba wszystko co ma do zaoferowania ;)

A Final Terror w którym wariancie okładkowym?

Judith Myers napisał/a:
Film MAD DEATH traktujący o lisie zarażonym wirusem wścieklizny jest coś wart? Czy to zwykły kasetowy szarak spotykany niegdyś praktycznie w każdej wideotece?

Własciwie to jest to dość rzadki film. Spotkałem go tylko dwa razy, ale odnośnie jego walorów to nie za bardzo jest się czym zachwycać. Przede wszystkim to jest miniserial BBC i trwa ponad 2 godziny no i niestety przez większość czasu jest cholernie monotonny. Niektórzy nazywają go animalem, ale dla mnie to bardziej zwykły dramat o walce z rozprzestrzeniającą się wścieklizną. No i to jest na faktach, więc spektakularnych ataków rodem z animalistycznych horrorów nie ma.

Judith Myers napisał/a:
A co do wakacyjnych planów. Uchylisz szczerbek tajemnicy?

Chyba nieprecyzyjnie się wyraziłem tzn miałem na myśli, że sporo będe wyjeżdżać za granicę i nie będe mieć czasu na robienie fotek, ale kilka wypożyczalni też mam w planach, choć na horrory to już się nie nastawiam zbytnio bo ostatnimi czasy to najczęściej na pytanie o stare horrory słyszłe - Tak, mamy - 'Krzyk 2', 'Relikt', 'Gothika'.....

KeniG napisał/a:
Critters masz bardzo gustowne wykładziny i dywaniki! Serio. Sam kiedyś taką czerwoną wykładzine miałem.

Hehe dzięki, też uważa, że są git ;)

Omega Cop kiedyś widywałem bardzo czesto w wypożyczalniach, to już jakieś nowsze wydanie chyba było. Jak będę w jakiejś wypożyczalni to się rozejrzę.

Gustave 
Aligator amerykański
PAWSON

Wysłany: 2009-06-02, 15:08   

Witam :mrgreen:
No takiej kolekcji mozna tylko pozazdroscic :-P Zeby tyle uzbierac trzeba poswiecic nie tylko duzo czasu ale tez wytrzymalosci.
Pozdrawiam

Critters 
Administrator

Wysłany: 2009-06-28, 21:29   

Z racji iż znalazłem chwilę czasu wrzucam kilka dalszych fotek z kasetami wśród których znajduje się komedia sensacyjna 'Konsul' - pierwszy film wydany przez Video Rondo w drugiej połowie 1989 roku, jeszcze z nieco inną, twardszą okładką niż późniejsze. ;-)

Tak btw - byłem ostatnio w jednej z ostatnich wypożyczalni jakie mają stare kasety u mnie w mieście i rozglądałem się, czy nie mają tego Nemesis 3, ale niestety była tylko 1 i 2 część :-|

Judith Myers 
Krokodyl nilowy

Wysłany: 2009-07-01, 12:10   

Siema. Ja ostatnio zakupiłem kilka kasetek za niewielkie pieniądze. Mianowicie: "Girl from hell" (VIM), "The Bloob" (ITI), "Eaten alive" (Imperial), "Cameron's closet" (Top Video), oraz to, z czego najbardziej się ucieszyłem - "DEADLY PREY" (AIP) ;-) Czuję, że może tego ostatniego aż szarpnę się na reckę po odświeżeniu. Widział ktoś z Was może "Camoron's closet"? Słyszałem, że to dość dobry horrorek i idzie się przestraszyć w kilku momentach.

Swoją drogą - kurwa jak ja nienawidzę tych upałów 30 stopniowych :-/

Critters 
Administrator

Wysłany: 2009-07-15, 13:37   

No kurwa upały mnie dobijają. Ledwo wróciłem z jukej i już zdycham :-D

Cameron's Closet widziałem z 10 lat temu po raz ostatni i jakoś mnie nie zachwycił. Owszem, pamiętam, że jest jedna scena na początku, gdy ojciec dzieciaka wchodzi po drabinie, która przyprawia o gęsią skórkę, ale później to już raczej jest bez rewelacji.
No, ale z tego co pamiętam pod koniec jest gumowo- mechaniczny demon, coś w stylu dżina z 'The Lamp' za co ogromny plus ;-)

Recenzja 'Deadly Prey' ? No proszę proszę a kto tu marudził, że nie horror zrecenzowałem ;)

Aha 'Deadly Prey' wydało Hanna Barbera Poland. AIP to tylko nazwa Amerykanskiej dystrybucji - American Independent Pictures.

KeniG 
Krokodyl różańcowy
Palladyn Gwiazdy Północy

Wysłany: 2009-07-15, 14:34   

Na upały (do domu) polecam wiatraczek Zefirek firmy Metrix mam taki z 1973 i po odmalowaniu zardzewialej stopki i żółtego smigełka wentyluje jak mały huragan (kiedyś w gniazdku było 220 teraz jest 230 więc wiatraczek dostał małego kopa).

Przy okazji Criters kupiłem Emipre of Ash! Teraz już nie tylko ty tym filmidłem szpanujesz ;) Zeszło mi jakieś dwa lata więc pewnie za jakieś 4 do 5 lat kupie pozostałe dwie części :lol:

Jednak stało się też coś złego mianowicie okazało się że w pudełku od Damtetion Aley mam film Commitments czyli musze przekopać się przez pudła w szafie i piwnicy i donaleźć DA :\ A tak mi się kutwa nie chce...

Odpowiedz do tematu