..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Hatchet & Hatchet 2 - Adam Green - 2006 / 2010
Autor Wiadomość
Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2011-10-08, 15:36   

Już wiadomo, że będzie trójka. Zaplanowano na 2012 rok. Ma być bezpośrednią(znowu) kontynuacją dwójki. Z tego co wiadomo Adam Green umywa od projektu ręce, reżyserować ma zdjęciowiec, ze scenariuszem jeszcze nie wiadomo.

Trochę strach się bać bo jak dla mnie Hatchety zajebiste były głównie dzięki Greenowi, koleś ma niesamowity talent, czuje klimat, wie o co chodzi w horrorach grozy i umie to pokazać.

Szkoda trochę, że nie mogli na dwójce poprzestać bo zakończenie uber genialne było. No, ale skoro oba filmy zarobiły tyle forsy na sprzedaży dvd, to nic dziwnego, że piszą się na kolejny sequel.

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2013-03-20, 15:29   

Tizer trójki - http://www.youtube.com/watch?v=d8reB0hv6FM

Critters 
Administrator

Wysłany: 2013-03-22, 02:22   

Tizer taki se, ale jest Danielle, jest dobrze!

Widzę też remajkowego Jasona. Pewnie się będzie z Krałlejem napierdalał hand to hand.

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2013-04-13, 04:44   

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2013-04-25, 05:46   

Red Band trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=7loRXdZcBk0

Dobre! :)

Critters 
Administrator

Wysłany: 2013-04-25, 06:43   

Nie mogę się doczekać !!! Niech tylko wyjdzie dvd a będę szarpał jak Reksio szynkę!

F.P.V.iolence 
Kajman karłowaty

Wysłany: 2013-04-25, 22:13   

skojarzyło mi się z Jasonem co to do piekła poszedł - akcja jak wojsko nakurwia w Crowleya i laska za kratami, która ostrzega ludzi przed zagrożeniem, ale nikt jej nie wierzy.
poza tym to będzie zajebisty film.a
aaa, i dobrze rozpoznałem typa (tego łysego) co nowego Jasona grał.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2013-04-26, 06:39   

F.P.V.iolence napisał/a:
aaa, i dobrze rozpoznałem typa (tego łysego) co nowego Jasona grał.

Taa, Derek Mears. W obsadzie jest też gościu z 'Gremlinów' i Caroline Williams z 'Texanskiej 2'

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2013-05-29, 06:09   

Dali nowe foty. Chyba będzie dobry film ;)

"Nowy" Wiktor:

"Nowy" Wiktor w akcji:

Skaras 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2013-05-29, 16:18   

Ostatnio jestem po powtórce jedynki i dwójki i muszę przyznać, że filmy genialne i mega rozrywka. Coś czuję, że trójka też taka będzie.

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2013-05-31, 04:44   

http://www.youtube.com/watch?v=qQmpq4QrELs

Kurwa, to będzie arcydzieło!

Critters 
Administrator

Wysłany: 2013-06-18, 04:33   

Ukradłem - obejrzałem.

Krótko mówiąc - super film. Rozpierdol zaczyna się ok. 26 minuty i od tej pory nie odpuszcza ani na chwilę. Początek też rwie jaja, szczególnie akcyjka ala 'Just Before Dawn'. Goru jest tu wuchta, ale to zasadniczo nic nowego. Nie jest może szczególnie pomysłowo, za to dość hurtowo. Odrywane są głowy, ręce, piła mechaniczna i toporek również w robocie a nie brakuje też innych atrakcji. Nie zabrakło też akcentów humorystycznych, szczególnie kozackie jest cameo Sida Haiga, który nie przestaje cisnąć po czarnuchach - gość zagrał rolę życia ;) Jest też trochę nawiązań do poprzednich części, znalazło się nawet miejsce dla animatronicznego aligatora i pewnej osoby, której nie spodziewalibyśmy się ujrzeć. Aktorzenie idzie średnio. Poza Danielle Harris ciężko jest wogóle giwać faka wobec kogokolwiek, ale jak mniemam takie było założenie. Niewiele tu 'gatunkowych' twarzy niestety(szczególnie w stosunku do poprzednich czesci). Zach Galligan gra szeryfa, ale idzie mu to w chuj średnio, trochę przeaktorzył, zapomniał chyba, że gra szeryfa z Nowego Orleanu a nie jakiegoś przygłupiego cajuna a takie wrażenie sprawia jego postać. Do kompletu można dorzucić Caroline Williams, znaną z głównej roli w drugim parcie 'Texańskiej'. Jej aktorstwo, mnie osobiście nie przekonuje, jest nierówne, momentami nieco zbyt manieryczne. Całości dopełnia remakowy Jason - Derek Mears jako kapitan SWAT(tak, mamy na bagnach ekipę uderzeniową :lol: ), który grać nie umie a jego postać ostatecznie nie została wykorzystana. No, ale wiadomo, średnio - słabe aktorstwo zdecydowanie na plus bo i radocha podczas rozrywania na czynniki pierwsze owych delikwentów jest większa. Zakończenie sugeruje, że to już ewidentnie koniec i więcej części nie powstanie, jest trochę przykro i depresyjnie.

Słowem podsumowania - kto kocha pierwsze dwa party, ten pokocha i trzeci. Kto nie kocha - chuj mu w dupę(dosłownie i w przenośni ;) ). Ja kocham i trójką jestem zachwycony, ale też nie spodziewałem się niczego innego jak euforii.

Tylko ten 'metal', który przygrywa podczas czołówki, mogli w końcu nam darować. Nie pasuje to w chuj do całośći. Całe szczęscie to tylko czołówka.

Dawać mnie tu dvd! Migusiem!

Odpowiedz do tematu