..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy dział AA - DVD
Autor Wiadomość
MauZ 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2008-08-24, 21:34   Nowy dział AA - DVD

Witam.
Chciałbym poinformować czytelników Animal Attack o nowym dziale naszej strony, czyli recenzje DVD. Rzecz planowana przez nas od dłuższego czasu, ukrywana w tajemnicy od samego początku powstania idei i wreszcie jest. Parę osób pisało, że minusem Animal Attack jest to, że nie jesteśmy stroną czysto tematyczną zajmującą się filmami od których powstała nazwa naszego portalu. W redakcyjnym gronie postanowiliśmy, że w nowym dziale recenzowane będą tylko i wyłącznie animal attack i monster movies. Rzecz jasna nie będą to tylko recenzje polskich wydań. Dlaczego nie trzeba chyba tłumaczyć ;)

Może o samych recenzjach słów kilka. Postaraliśmy się (i starać w przyszłości również będziemy), żeby wszystko było maxymalnie przejrzyste, wydania dvd opisane były w sposób możliwie najdokładniejszy i co najważniejsze, żeby zawrzeć jak najwięcej informacji. Tym samym mamy nadzieję, że czytanie recenzji będzie czystą przyjemnością i przede wszystkim, że pomoże w podejmowaniu decyzji dotyczących zakupów.

Korzystając z okazji chciałbym podziękować firmie Monolith Video za dostarczenie płyt do recenzji i mamy nadzieję, że współpraca będzie trwała dalej. Czytelników zapewniam, że pomimo otrzymywania dvd nie będzie to wpływać ulgowo na opisywane wydania i palec nie zadrży nam przed napisaniem kilku krytycznych, ale zawsze konstruktywnych, uwag.

Dział można oficjalnie uznać za otwarty ;) Mam nadzieję, że recenzje spełnią maxymalnie swoją funkcję i nie raz zachęcą bądź odradzą nabycie konkretnego wydanka. Zapraszam i zachęcam do jak najczęstszego zaglądania na www.animalattack.pl :-)

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2008-08-24, 21:52   

Ja ze swojej strony może dodam tylko, jak w skrócie przedstawia się sprawa z ocenkami poszczególnych rzeczy - otóż wymyśliliśmy sobie, że dawac będziemy 5 cząstkowych ocen za kolejno - film, obraz, dźwięk, wygląd zewnetrzy (opakowanie filmiku ogólnie rzecz biorąc, w jeszcze większym skrócie pudełko po prostu :lol: ) oraz dodatki. Zrezygnowalismy z oceny ogólnej wydania, gdyż naszym zdaniem tego typu ocenka mija się zupełnie z celem, bo co np. począć gdy mamy do czynienia z mega gównianym filmem ale ladnie wydanym lub odwrotnie, ze świetnym filmem acz wydanym do dupy - podnosic ocene ze względu na sam film lub ją obniżać? Uznaliśmy, że same oceny cząstkowe wystarczająco dużo mówią o interesujacych wszystkich aspekatch wydania, toteż to co widziecie jest naszym moznaby rzec autorskim pomysłem na ocenianie filmów i szczerze mówiąc nie patrzyliśmy, jak w na innych portalach ten problem został rozwiązany. Skala ocen jest rzecz jasna standardowa dla naszego portalu czyli od zera czaszek do sześciu z ocenkami połowicznymi począwszy o 1 do 5 (bez ocenek typu 0,5 oraz 5,5). Napisy postanowiliśmy opisywac razem z dźwiękiem, gdyż tak jakoś nam wyszło w toku dyskusji i tego raczej będziemy się na przyszłość tez trzymali, no chyba że ktoś nas uświadomi i powie, że odstawiamy w ten sposób wiochę czy inne bajabongo :lol: Mamy nadzieję, że nasze recenzje wydań DVD filmów z podgatunków animal attack oraz monster movies Was zainetresują i pomoga w dokonywaniu zakupów różnych ciekawych wydań, o które warto uzupełnic swą domową kolekcję. Planujemy także wkrótce ruszyć z opisami filmów w formacie Blu-ray, jednak czekamy na wyciek jakichs ciekawych wydań aa/mm, bo póki co na tym polu blu-reje niestety kuleją. To co - zapraszam do lektury pierwszych trzech recek wydań DVD w historii AA ;-)

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2010-07-13, 09:32   

Doszło ostatnio kilka nowych recek autorstwa Mesjasza, także może z mojej stronki słówko wyjaśnienia, bo już niektórzy płaczą, że miały być same recki filmów aa i mm a tutaj pojawia się np. taka "Noc żywych trupów" ;-) Otóż nic się nie zmieniło, nadal będą w ogromnej większości przeważały recenzje wydań DVD tematycznie dotyczących naszej stronki, czyli przeróżnych animal attacków i filmów o potworach, a wspomniana recka pojawiła sie z takiego względu, że od czasu do czasu będziemy chcieli także przybliżyć Wam co fajniejsze wydanka krajowe filmów z szeroko pojętego gatunku horroru grozy ;-) Może wprowadzimy też do recek na prośbę samego Mesjasza, który obecnie będzie trzymał pieczę nad całym działem, kolejne części składowe mające poszerzyć zakres informacji przedstawianych w recenzjach tak, aby były one jeszcze ciekawsze i bardziej pomocne w dokonywaniu decyzji kupna jakiegoś wydanka. Drobne zmiany jak widać, ale jak głosi stara prasłowiańska prawda - kto się nie rozwija ten stoi w miejscu, także myślę że i my tego będziemy się trzymali, choć oczywiście bez szaleństw. To tyle, dziękuję za uwagę :lol:

Mesjasz 
Krokodyl różańcowy
better than Jesus

Wysłany: 2010-07-13, 10:02   

Slepy napisał/a:
bo już niektórzy płaczą, że miały być same recki filmów aa i mm a tutaj pojawia się np. taka "Noc żywych trupów"

kto? i na ktore jeszcze placza? :lol:

nawet nie znalem tego tematu i zalozen dzialu, mogles mi dac poczytac przed tym jak zaczalem to olalbym Noc :-) wychodzilem z zalozenia ze jak na stronie sa fotki innych horrorow to w dziale DVD tez mozna :D juz nawet mialem TCM 3DVD recenzowac :lol: poza tym NotLD to w sumie monster movie ;-)

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2010-07-13, 10:20   

No w sumie ;-) Mnie tam recka "Nocy..." nie wadzi, od czasu do czasu można i taką wrzucić jak jakieś fajne krajowe wydanko jest czy się pojawi.

Sam o tym temacie zapomniałem, ale przypomniało mi sie dziś, że kiedyś MauZ przy okazji startu działu DVD takie coś otwierał, żeby wyjaśnić co nieco odnośnie recek itd. W sumie to i ja pozapominałem jak się początkowo umawialiśmy odnośnie oceniania np. bo tyle tych recek DVD wrzucaliśmy na stronkę, że ho ho i he he :lol: Mam nadzieję, że teraz się coś ruszy, w końcu musi być jakieś życie na osiedlu ;-)

Mesjasz 
Krokodyl różańcowy
better than Jesus

Wysłany: 2010-07-13, 10:29   

jesli bedzie samo AA i MM to ja dlugo nie popisze, bo filmow malo w kolekcji. chyba ze Critt mi bedzie wysylal :lol:

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2010-07-13, 10:42   

No dlatego mówie, że można też zacząć opisywać co fajniejsze krajowe czy nawet zagraniczne wydanka innych horrorów grozy, coś tam zawsze do opisania będziesz miał - z dystrybutorami popisz, może podłapiesz tak jak MauZ jakąś współpracę to będą podsyłać filmy do recenzowania. No chyba, że im się oceny, które wystawiamy różnym "hitom" nie podobają i stwierdzili, że jak mają mieć złą prasę to lepiej nam żadnych DVD nie wysyłać do opisywania :lol:

major
Aligator amerykański

Wysłany: 2010-07-15, 18:13   

Od siebie tylko dodam, że fachowo opisane krok po kroku i zawsze wiadomo, czy warto w ogóle nabywać dane wydanie czy lepiej dać sobie spokój. Wiec, pisać jak kto ma ochotę ;)

Odpowiedz do tematu