..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Znaleziono ciało Bigfoota
Autor Wiadomość
Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2008-08-15, 19:13   Znaleziono ciało Bigfoota

Ogólonie to zacznę tak - pojechałem dziś rano do roboty, rozsiadłem się wygodnie na krzesełku, biore do łapy gazetę i szok - artykuł na całą stronę i fota, którą zapodaję poniżej wraz ze zdjęciem odkrywców tego arcyciekawego znaleziska:

Ci kolesie to Matthew Whitton i Rick Dyer, a ciało pokazali póki co jakiemus kolesiowi (nazwiska niestety nie pamietam), który zajmuje się badaniem naczelnych i tenże fachowiec orzekł, że zwłoki to autentyk. Jeśli okaże się to prawdą, to będzie to mega sensacja - no bo po prawdzie wszyscy naukowcy, którzy pukali sie w czoło na samą myśli o istnieniu tego rodzaju stworzenia, będa musieli przyznac się do ogromnego błędu a i teoria ewolucji jako taka będzie musiała ulec swego rodzaju odświeżeniu i ponownemu ogarnięciu z uwzglednieniem Bigfoota własnie. Już słynny filmik Pattersona wielu uważa za prawdziwy (w tym wielu naukowców, fachowców z zakresu anatomii naczelnych, chodu itd no i moja skromna osoba) ale w koncu byłby to dowód namacalny, taki, który można zbadać w laboratorium na wszystkie mozliwe sposoby - DNA, kościec itd. Wiecej o znalezisku na stronce searchingforbigfoot.com. Poniżej garść bardziej szczególowych faktów odnośle truchła:

*The creature is seven feet seven inches tall.
*It weighs over five hundred pounds.
*The creature looks like it is part human and part ape-like.
*It is male.
*It has reddish hair and blackish-grey eyes.
*It has two arms and two legs, and five fingers on each hand and
five toes on each foot.
*The feet are flat and similar to human feet.
*Its footprint is sixteen and three-quarters inches long and five and three-quarters inches wide at the heel.
*From the palm of the hand to the tip of the middle finger, its hands are
eleven and three-quarters inches long and six and one-quarter inches wide.
*The creatures walk upright. (Several of them were sighted on the same day that the body was found.)
*The teeth are more human-like than ape-like.

Obadajcie jeszcze ten filmik.

*DNA tests are currently being done and the current DNA and photo evidence will be presented at the press
conference on Friday, August 15th.

Mowa była też o sobocie - poczekamy, zobaczymy.

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2008-08-15, 19:44   

Dwa Słowa w typowo polskim tonie - ja pierdolę :lol:

Jeżeli to okaże się być prawdę strzeżcie się 'Nocy Demona'

Tylko kiedy znajdą Chupę? :cry: Zawsze sie z Chupą identyfikowałem ;-)

KillerCrocodile 
Kajman karłowaty

Wysłany: 2008-08-15, 20:09   

WOW :shock:

Czytałem, że mają jego ciało i że mają opublikować zdjęcia, ale sądziłem, że to jakiś żart. A tu być może szykuje się przełom. Martwi mnie jedynie, czemu, do cholery nie mogli zrobić zdjęcia w lepszej jakości, z lepszym oświetleniem itp. Może robili je tak, by nikt nie podpatrzył ciała(tzn. gdzie się znajduje), albo coś w tym stylu, sam nie wiem. Trzeba czekać...

Mapinguari 
Krokodyl różańcowy
Pan Ninja

Wysłany: 2008-08-15, 20:50   

Taaa i te zdjęcia jak zwykle niewyraźne :lol:

P.S. Mapinguari istnieje :-)

KrOOlik
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2008-08-15, 21:21   

Critters napisał/a:
strzeżcie się 'Nocy Demona'

słyszałem że reedycja DVD będzie miała dopisek "na faktach autentycznych" ;) :mrgreen:

Shark Attack 3: Megalodon 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2008-08-15, 23:04   

ja wiedzialem, ze tak bedzie. som na swiecie rzeczy ktore sie fozjologom nie snily. Teraz tylko czekac na czupakabre i ufo :)

KillerCrocodile 
Kajman karłowaty

Wysłany: 2008-08-16, 01:46   

Boję się jednak, że okaże się to mistyfikacją- na kryptozoo znalazłem, że Tom Biscardi który też ma jakiś udział w tym odkryciu był już zamieszany w mistyfikację z bigfootem w roli głównej- tak mi ta sprawa trochę śmierdzi(nie, nie ciałem pana B). Póki co staram się być dobrej myśli, ale wątpliwości mimo wszystko są

Raq 
Kajman karłowaty
Riot Starter

Wysłany: 2008-08-16, 11:33   

cholernie bym chciał zeby to wysżło tró...wkońcu kupa gatunków zwierząd jest odkrywana dlaczego nie bigfót?..fajnie jakby tak było serio

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2008-08-16, 15:24   

Fajnie to by było jakby się okazało, że ów bigfoot zanim wyciągnął kopyta zrobił rzeźnie z okolicznych wczasowiczów :lol:

Odnosnie tego Biscardi to nie znam zbytnio jego historii (więc mnie nie urzekła :lol: ), ale z tego co kojarze to on jest wytrwałym poszukiwaczem bigfoota, w związku z czym mógł być wzywany do niejednej mistyfikacji, co nie znaczy, że on za nią stoi ;-)

KillerCrocodile 
Kajman karłowaty

Wysłany: 2008-08-16, 18:17   

Critters napisał/a:
Fajnie to by było jakby się okazało, że ów bigfoot zanim wyciągnął kopyta zrobił rzeźnie z okolicznych wczasowiczów :lol:

Albo zrobić trik ala Jason i uciec im z tego styropianu, najlepiej w czasie jakiejś konferencji :lol:

Apropo konferencji, jedna się już odbyła, ale prezentowali tylko jakieś zdjęcia i tego typu pierdoły. Co do wiarygodności ów pana, zacytuję jeden z postów z kryptozoo opowiadający o przebiegu konferencji:

"Za tydzień mają być wyniki autopsji. Na 45 minutowej konferencji pojawiła się masa sceptyków, w tym koleś :lol: w stroju Chewbacci ;P
Kiedy zapytano Biscardiego "Ile kasy masz zamiar na tym zarobić?", odpowiedział "Tak dużo jak zdołam". "

oraz

"W 2005 roku zarobił 1,5mln $ z hakiem na subskrypcjach na swojej stronie (zbierał kase na ekspedycję "w celu złapania Bigfoota"), a po wszystkim ogłosił, że to hoax "ześwirowanej starszej pani"."

Najbardziej rozwalił mnie ten przebrany koleś :lol:

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2008-08-16, 18:35   

Cała konferencja do obadania tutaj.

Edit:
No i obejrzałem całą konferencję i ogólnie ciężko cokolwiek powiedzieć ponad to, że znalazcy ciała to zwykłe amerykańskie redneki i ciężko ich podejrzewać o tego typu wielką mistyfikację, do tego koleś, który wypowiada się dłużej jest wg mnie dosyć wiarygodny i jak sam podkreśla, przed odkryciem w lesie podczas zwyczajnego wypadu z kumplem owego ciała, w Bigfoota nie wierzył. Biscardi to z kolei taki grubszy cwaniak, facet juz widać obcykany z prasą, ale też nie wygląda żeby sciemniał. Co do tekstu o wyciągnięciu z tego jak największej ilości kasy to był to ewidentny żart z jego strony, wystarczy obadac filmik by sie o tym przekonać. Poza tym można dowiedzieć się wielu szczegółów odnośnie okoliczności znaleziska i tego typu rzeczy, jak doszło do spotkania Biscardiego ze znalazcami no i mamy też info, że próbka została przekazana w odpowiednie ręce i jest obecnie badana, zrobiono też foty truchła i po wyodrebnieniu tych najlepszych mają one zostac pokazane - zresztą miały byc pokazane juz na owej konferencji a czy zostały tego nie wiem, bo zdaje sie, że filmik całości nie zaiwera i nie dowiedziałem się, czy zostały one zaprezentowane zgromadzownym ludziom. Ogolnie jestem mimo wszystko lekko sceptycznie do tego nastawiony, aczkolwiek ze sporą wiarą w to, że znalezione ciało okaże sie być rzeczywiście prawdziwe, bo jak mówię kolesie wygladaja na raczej wiarygodnych. Zobaczymy co przyniosą kolejne dni.

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2008-08-17, 15:17   

Filmik z konferencji, na którym Biscardi pokzuje fotę ryja znalezionego truchła i zdjęcie Sasquatcha, który kręcił się ponoć w pobliżu miejsca, gdzie dwóch rednekow znalazło trupa. Poniżej wrzucam foty, które panowie udostepnili a także kilka innych zdjęć z konferencji:

Pojawiły się tez różne teorie na temat "prawdziwości" znalezionego ciała, z których najpopularniejsza głosi, że truchło to nic więcej jak zwyczajny halloweenowy kostium Sasquatcha wrzucony do prowizorycznej styropianowej lodówki z wnetrznościami zwierząt na wierzchu. Sam kostium i jego porównanie z rzekomym truchłem wyglada tak:

Natomiast co do badanych próbek DNA, podobno zawieraja one w większosci kod genetyczny człowieka i dosyć pospolitego w Stanach dydelfa północnego. Biscardi jednak tłumaczy, że probki mogły ulec zanieczyszczeniu i mają zostac pobrane inne, tym razem fachowo.
Ogólnie to coraz mniej profesjonalnie to wszystko zaczyna wyglądać i boje się, że jednak jest to tylko zręczna mistyfikacja, bo ani foty jakościowo nie powalają ani nie pokazano wycinków futra, kości czy czegolkolwiek innego, należącego do rzekomego trupa.

dux
Kajman karłowaty

Wysłany: 2008-08-17, 17:31   

Popatrz na to z innej strony - pozostanie ten dreszczyk, wiecznie żywa legenda :mrgreen:

KillerCrocodile 
Kajman karłowaty

Wysłany: 2008-08-19, 20:51   

Mamy rozwiązanie- niestety obawy się potwierdziły: http://pl.youtube.com/watch?v=6AOgKx3k3uQ

Czyli znów próbowali zrobić nas w chuja :-?
To tyle, znowu mamy powrót do punktu wyjścia

Edit: filmik z dziwnym galaretowatym czymś wyrzuconym na plażę
http://pl.youtube.com/watch?v=M3OiDeyHJgM

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2008-08-19, 21:40   

KillerCrocodile napisał/a:
znów próbowali zrobić nas w chuja

Odpowiedz do tematu