..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kasety vhs
Autor Wiadomość
Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2021-02-10, 18:43   

https://allegro.pl/uzytkownik/0954Ton?bmatch=cl-cx210105ap-enfmswp-diap-uni-1-5-0129&order=t - Wystawiłem na licytację kolejnych 13 kaset z kolekcji. Same unikatowe rzeczy. Aukcje kończą się w niedzielę. Zapraszam!

Critters 
Administrator

Wysłany: 2021-02-17, 17:26   

https://allegro.pl/uzytkownik/0954Ton/filmy?order=t&bmatch=cx210105ap-enfmswp-diap-cul-1-5-0129 -

Wystawiłem 10 nowych aukcji z kasetami z kolekcji. Praktycznie same sztosy. Zapraszam do licytacji! Aukcje kończą się w niedzielę.

zuzazuza1113
Kajman karłowaty

Wysłany: 2021-02-20, 00:51   

Czytałam trochę o tym, że niektórzy otwierają kasety, czyszczą je i ze jest to wpływanie na oryginalność. Wiem, że plomby mogą świadczyc że kaseta nie była czyszczona, ale nie zawsze te plomby są. Mam na oku pewną kasetę ale ona żadnych plomb nie ma. Sprzedawca mówi że według jego wiedzy nie była czyszczona, ale skąd mieć pewność?

Critters 
Administrator

Wysłany: 2021-02-20, 15:23   

1. Otworzenie kasety samo w sobie, w żadnym stopniu nie wpływa na jej oryginalność. Co to w ogóle za debilizm? Czy jeżeli wyciągniesz obraz z ram, żeby dokładnie wyczyścić ramę i wsadzisz go potem w tę ramę, to obraz straci coś na swojej oryginalności? Nie.

2. Plomby o niczym nie świadczą. Jedni dawali plomby, a inni nie dawali ich wcale. Kasety w wypożyczalniach mogły być wielokrotnie otwierane i potem znowu plombowane w zależności od potrzeby właściciela. Jeżeli taśma się zsunęła albo przerwała, to otwierał kasetę żeby to naprawić. Normalna rzecz.

3. Plombę sprzedający może sobie zrobić samemu jak mu będzie zależeć. Widziałem już, nawet całkiem niedawno taką aukcję gdzie sprzedający chwalił się 'oryginalnymi' plombami, które wyglądały jakby zrobił je wczoraj. Nie pokładaj swojej wiary w coś takiego jak plomba, szczególnie jeśli nie potrafisz ocenić, czy jest to nowa plomba, czy stara.

4. Jeżeli problemem dla Ciebie jest samo to, że kaseta mogła być otworzona, to polecam przejść na dvd albo blu ray i nie bawić się w vhs. Nie będzie problemu. W przypadku vhs nigdy nie będziesz mieć pewności, że kaseta nie była otwierana albo czyszczona. Po prostu nie da się tego sprawdzić na 100% w żaden sposób. Po prostu trzeba prześwietlać każdego sprzedawcę, nie kupować od byle kogo, zwłaszcza jeśli oczekuje on dużych pieniędzy.

Matka_Joanna 
Kajman karłowaty

Wysłany: 2021-03-03, 20:32   

Cześć,
Z przyjemnością nawiążę kontakt z horrormaniakami obojga płci, którzy posiadają w swoich zbiorach vhs z filmem "Mr. Frost".
Pozdrawiam, licząc na jakikolwiek odzew.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2021-03-05, 17:46   

https://allegro.pl/uzytkownik/0954Ton/filmy?order=t&bmatch=e2101-d3681-c3682-cul-1-5-0304 - Wystawiłem 13 nowych aukcji z kasetami z kolekcji. Aukcje kończą się w najbliższą niedzielę wieczorem. Zapraszam :)

Odpowiedz do tematu