..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kasety vhs
Autor Wiadomość
Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2020-05-05, 21:02   

https://allegro.pl/uzytkownik/0954Ton?bmatch=baseline-al-product-cl-eyesa2-dict43-uni-1-5-0318&order=t Wystawiłem 14 nowych aukcji z kasetami. Zapraszam serdecznie :)

aproxx 
Kajman karłowaty

Wysłany: 2020-05-06, 18:00   Uwaga na typa o nicku 100 na allegro

Koles sprzedaje kasety z pudelkami bez folii i okladkami przyklejonymi bezposrednio do wybrakowanego pudelka. Zero wzmianki o tym w opisach, czyli jawny przekret.

eNeR 
Krokodyl różańcowy
VHSowy fetyszysta

Wysłany: 2020-05-06, 18:07   

Były już kiedyś okładki oderwane z dykty, to dlaczego nie przyklejone do pudełek :lol:
Ale swoją drogą dziwne, kupowałem o tego gościa i nie miałem takich przypadków - ale to było kilka dobrych lat temu, może nieco zmienił profil :lol:

Critters 
Administrator

Wysłany: 2020-05-06, 18:25   

aproxx napisał/a:
Koles sprzedaje kasety z pudelkami bez folii i okladkami przyklejonymi bezposrednio do wybrakowanego pudelka. Zero wzmianki o tym w opisach, czyli jawny przekret.

Jakbyś mógł to napisz w poście jego nick, że to o niego chodzi bo teraz jest jakoś dziwacznie, w tytule postu i słabo to widać.

eNeR napisał/a:
Ale swoją drogą dziwne, kupowałem o tego gościa i nie miałem takich przypadków - ale to było kilka dobrych lat temu, może nieco zmienił profil

Ja z kolei kilka lat temu kupiłem u niego dwie kasety dość pospolite 'No Holds Barred' i 'Survival Game' i dostałem podróby tzn kserowane okładki na chujowym papierze xero i filmy nagrane na zwykłe 'lekkie' kasety, bez żadnych naklejek. Małpa by się zorientowała, że to podróby. Wystawiłem mu negatywy, to w odpowiedzi dostałem coś w stylu 'Ten pan ma dziwne wizje wskutek oglądania przez niego samych horrorów' :lol: :lol: Do tego jest aroganckim bucem, co potwierdza mój kumpel, który od niego kupował jakieś kasety osobiście, czy odbierał jakąś kasetę z allegro. Jak widać nie zmienił się.

whacker
Kajman karłowaty

Wysłany: 2020-05-06, 18:50   

Chodzi o uzytkownika 100, jak w tytule wczesniejszego komentarza. Brak slow, jak mozna zataic taki fakt ? Akurat przegladam inne jego aukcje i praktycznie na wszystkich widac, ze pudelka nie maja folii, a okladki sa doklejane. Nie chcialbym kupic tego The Beyond za 450 zl w takim stanie...

Jedi
Gawial gangesowy

Wysłany: 2020-05-07, 08:12   

Użytkownik 1OO za "starych, dobrych" czasów, w okresie kiedy była moda na podrabianie kaset, ten również uczestniczył w tym procederze. Nie mam pewności, czy to słynny _kenny podrabiacz, a właściwie jego multikonto, ale na 100% kiedyś ten gość wciskał ludziom parszywe podróbki.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2020-05-07, 22:28   

https://allegro.pl/oferta/zombi-2-1979-vhs-totalny-rarytas-9198693004#oferty-kupna

https://allegro.pl/oferta/zombi-2-1979-vhs-totalny-rarytas-9248217778

Sprzedający 100 bawi się w najlepsze. Najpierw podbija swoją aukcję do 360zł żeby po paru dniach wystawić na 'kup teraz' za 500. :lol:

aproxx 
Kajman karłowaty

Wysłany: 2020-05-07, 23:02   

A ten picerholio, czy jak mu tam jest jeszcze lepszy ... Niedawno zakonczyl sie Bad Channels u niego, a kilka dni temu znowu go wystawil, to samo Sila Jednego i jeszcze cos ...

Ten tez nic lepszy ...

https://archiwum.allegro.pl/oferta/bloody-new-year-1987-vim-unikat-i8851937278.html#oferty-kupna

https://allegrolokalnie.pl/oferta/bloody-new-year-1987-vim-horror-unikat

Critters 
Administrator

Wysłany: 2020-05-13, 00:57   

https://allegro.pl/uzytkownik/0954Ton?bmatch=baseline-al-product-cl-eyesa2-dict43-uni-1-5-0318&order=t - Wystawiłem 13 nowych aukcji z kasetami. Zapraszam :)

Hans 
Kajman karłowaty

Wysłany: 2020-05-18, 18:26   

U 1OO kupowałem 2x i osobiście nie miałem problemów. Jednak jest inna sprawa. Kilka miechów temu na OLX sprzedawał ok 14000 kaset (200 kartonów, jakieś 5 ton), na fotkach mi. Ilsa i coś tam jeszcze ciekawszego. Okazało się, że kupił to ziomek ode mnie z miasta. Kaset z fot oczywiście nie tam nie było (istnieć istniały ale to zaraz). Kasety przebrane w opór, ponoć sam "gruz" duble itp. Z resztą widać co 1OO wystawia i nawet sobie zostawił wiele zwykłych pozycji za kilka złotych. Oczywiście ww. Ilsa z fotki też pojawiła się na allegro xD
Co do picerholio to przy zakupach wspomniał, że allegro lokalnie samo wznawia aukcje, które nie zostały opłacone przez kilka dni. Moje też się wznowiły, ale że potwierdziłem wcześniej, że na pewno biorę i tylko czekam na zakończenie innych to od razu pozamyka wznowienia.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2020-05-19, 14:05   

Hans napisał/a:
Jednak jest inna sprawa. Kilka miechów temu na OLX sprzedawał ok 14000 kaset (200 kartonów, jakieś 5 ton), na fotkach mi. Ilsa i coś tam jeszcze ciekawszego. Okazało się, że kupił to ziomek ode mnie z miasta. Kaset z fot oczywiście nie tam nie było (istnieć istniały ale to zaraz). Kasety przebrane w opór, ponoć sam "gruz" duble itp. Z resztą widać co 1OO wystawia i nawet sobie zostawił wiele zwykłych pozycji za kilka złotych. Oczywiście ww. Ilsa z fotki też pojawiła się na allegro xD

To już zupełnie inna rzecz, o której wiadomo od dawna. Jak wystawiał to ogłoszenie, to kolega z Poznania pisał do niego i pytał, czy można przejrzeć kasety, nawet pobieżnie, żeby wiedzieć co się kupuje i dostał odpowiedź, że nie ma takiej możliwości. Gość wystawiał najpierw za 20 tysi, potem systematycznie obniżał cenę. Zrobił jedną fotkę z widocznymi okładkami, gdzie były w zasadzie same śmieci i zarzekał się, że ma wszystko popakowane i nie będzie żadnych więcej fotek robił(spisu tytułów też oczywiście brak). Najwyraźniej zerowe zainteresowanie zmusiło go jednak do działania bo potem pojawiła się fotka z kilkoma dobrymi kasetami, która zastąpiła tamtą z beznadziejnymi. Już wtedy było wiadomo, że coś śmierdzi bo stężenie ciekawych kaset względem ich ilości na tym zdjęciu było mocno podejrzane i 'ustawkowe'. No i oczywiście odkąd tylko wrócił do wystawiania kaset na allegro, rozpoznawałem wszystkie te kasety, które były na tym zdjęciu, z 'The Beyond' na czele :lol: Nie wiedziałem tylko, że w końcu znalazł frajera, który by od niego te kasety kupił. Zwrotu 'frajer' używam celowo bo warunki jakie sobie postawił odnośnie zakupu totalnego kota w worku, za jakby nie patrzeć duże pieniądze i dużo wysiłku fizyczno - logistycznego, były nie do zaakceptowania dla kogokolwiek rozsądnego. Ignorancką i bezczelną postawę sprzedającego jeszcze bym rozumiał gdyby to sprzedawał wszystko za 1-2 tysiące złotych, ale jak się chce 12-20 tysięcy, czy za ile on to w końcu sprzedał, to ma się psi obowiązek znacznie bardziej przyłożyć do tego aby umożliwić potencjalnemu kupującemu sprawdzenie co właściwie kupuje i w jakim to jest stanie.

Skurwysyństwem jest też wystawianie kasety od 99zł lub 199zł i brak wspomnienia o tym, że pudełko nie ma folii, a okładka jest na stałe przyklejona do pudełka. Taka kaseta bez względu na unikatowość kolosalnie traci na wartości. Ten pajac doskonale o tym wie i przemilczał to celowo, a z zamieszczonych zdjęć nie da się tego dojść, chyba że już się taką kasetę otrzymało i wiadomo, w którym miejscu dokładnie się przyglądać.
Ostatnio zmieniony przez Critters 2020-05-19, 22:36, w całości zmieniany 1 raz  

Hans 
Kajman karłowaty

Wysłany: 2020-05-19, 16:10   

Nie śledziłem od początku. Jest "weselej" niż myślałem :lol:

Critters napisał/a:
Nie wiedziałem tylko, że w końcu znalazł frajera, który by od niego te kasety kupił. Zwrotu 'frajer' używam celowo bo warunki jakie sobie postawił odnośnie zakupu totalnego kota w worku, za jakby nie patrzeć duże pieniądze i dużo wysiłku fizyczno - logistycznego, były nie do zaakceptowania dla kogokolwiek rozsądnego.

Pełna zgoda, niestety nie da się tego inaczej nazwać. Trafił na cwaniaka ale jest sam sobie winny.

Critters napisał/a:
Skurwysyństwem jest też wystawianie kasety od 99zł lub 199zł i brak wspomnienia o tym, że pudełko nie ma folii, a okładka jest na stałe przyklejona do pudełka. Taka kaseta bez względu na unikatowość kolosalnie traci na wartości. Ten pajac doskonale o tym wie i przemilczał to celowo, a z zamieszczonych zdjęć nie da się tego dojść, chyba że już się taką kasetę otrzymało i wiadomo, w którym miejscu dokładnie się przyglądać.

Najwyraźniej nie wpadłem na te trefne. Foty są słabej jakości i faktycznie ciężko z nich coś wypatrzeć jak się nie wie.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2020-05-21, 21:25   

https://allegro.pl/uzytkownik/0954Ton?bmatch=baseline-al-product-cl-eyesa2-dict43-uni-1-5-0318&order=t - Wystawiłem 13 nowych aukcji z kasetami vhs. Zapraszam :) Jednocześnie informuję, że jeśli kogoś by interesowały kasety, które poprzednio się nie sprzedały to jest ostatnia szansa. Potem większość z nich leci na śmietnik.

fankomedi 
Kajman karłowaty

Wysłany: 2020-05-24, 19:40   

Critter mam pytanie czy ta seria animowana, która ma VHS HELL u siebie zdjęcia https://thelegendaryvhs.tumblr.com/search/laurel to wyszło z lektorem? Jest tego więcej?

eNeR 
Krokodyl różańcowy
VHSowy fetyszysta

Wysłany: 2020-05-25, 10:06   

Co prawda nie do mnie pytanie, ale wtrącę się i odpowiem:
- tak, z lektorem (Andrzej Dębski) i było więcej części, ale nie pamiętam ile dokładnie.

Odpowiedz do tematu