..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Slepy
2008-02-29, 22:43
Terminatory wszelakie

T2 - rimejk T1 czy kolejna czesc?
zupelnie nowa czesc. kontynuacja
66%
 66%  [ 6 ]
rimejk - to samo tylko za wieksza kase :) jak ED 1,2
33%
 33%  [ 3 ]
Głosowań: 9
Wszystkich Głosów: 9

Autor Wiadomość
Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2015-10-27, 23:09   

Obejrzałem. Wybitnie chujowy, nielogiczny cgi fest. 2/10 za nawet sympatyczną Emilkę Clarke i Jasona Clarke i jego zakazany ryj. Niestety jako film nadaje się tylko do kibla.

Fred K 
Krokodyl różańcowy
Kurafon P

Wysłany: 2015-10-28, 02:27   

tez obejrzalem no i filmik zasysa niestety.

Przemo 
Redaktor
Koniec pieśni.

Wysłany: 2019-11-11, 14:11   

Nowy Terminator 2/10 i to chyba wyłącznie z sympatii do S-F. Totalna zżyna/podróba dwójki, ale zamiast genialnego Roberta Patricka jest meksykaniec, główna rola kobieca też dla meksykanki, Arnold koncepcją na rolę przechodzi natomiast kurwa samego siebie. Jakby nie wypowiedział ani jednej kwestii byłoby może 3/10. Chuj w dupe z tym filmem :lol:

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2019-11-12, 16:23   

Czy może być coś bardziej przewidywalne niż to, że każdy kolejny film z serii "Terminator" będzie gównem wystylizowanym na odgrzewany kotlet? Już T3 był remake'm (nie pomnę, czy jedynki czy dwójki :lol: ) i to na nim zakończyłem 17 lat temu śledzenie serii. Nawiasem ile ten cykl ma trzecich części? Trzy?
Liczy się tylko jedynka. I "Shocking Dark".

Przemo 
Redaktor
Koniec pieśni.

Wysłany: 2019-11-12, 22:18   

Król Zombich napisał/a:
Liczy się tylko jedynka. I "Shocking Dark".

Nic dodać nic ująć.
Jakkolwiek upadek serii jest w tym momencie bezdennie druzgocący, bo z tych wszystkich odpadów, które powstawały na przestrzeni lat wyszedł w końcu najsłabszy możliwy film.

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2020-07-04, 19:11   

Odświeżyłem sobie po wielu latach część drugą, którą kiedyś jarałem się za dzieciaka jak leciała w tv, potem dorosłem i uznałem ją za zdziecinniałą i w sumie zdania nie zmieniłem. Pierwsze 40 minut bardzo dobre, film na swoich barkach ciągnie Robert Patrick bo na pewno nie Arnold. Niestety w pewnym momencie cukierkowość i familijność staje się naprawdę nie do wytrzymania, podobnie jak Edward Furlong, którego nie trawię jak tylko się da.

Do jedynki wracam średnio z raz na dwa- trzy lata. Do dwójki pewnie nie wrócę przez następne 20. Jedyna pociecha, że kultowe pirackie wydanie Start Audio ma kilka dobrych bluzgów i generalnie pociesznego lektora. Kupiłem kiedyś zagraniczne dvd w steelbooku, ale coś czuję, że nigdy go nie odpalę :lol:

Ten film mógłby być czymś dużo lepszym. Szkoda, że nie jest. Wolę nie myśleć jak wygląda trójka, której nigdy nie oglądałem.

Odpowiedz do tematu