..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kasety vhs
Autor Wiadomość
popepug 
Gawial gangesowy

Wysłany: 2019-03-16, 10:09   

Ja jeden egzemplarz sprzedałem do USA producentowi filmu Pennywise: The Story of It, nie miałem jednak sumienia brać więcej niż 10$.

popepug 
Gawial gangesowy

Wysłany: 2019-03-31, 12:51   

Powrót na bazar po przerwie zimowej nawet się udał. Szału nie ma, ale przynajmniej nie wróciłem z pustymi rękami, udało się ustrzelić:

Krew Grzesznicy oraz Threat z Video Rondo - niestety bez okładek :-( oprócz tego wpadły 2 stadionówki

Lwie Serce a dokładnie Samowolne oddalenie czytane przez Janusza Kozioła / Przyjaciele do grobowej deski, co chyba jest odcinkiem serialu Gliniarz i prokurator, nagranego w niemieckiej TV czyta Jurek Rosołowski.

Druga kaseta Okup (1975) czytany przez chyba Jarosława Łukomskiego oraz Obserwatorzy (1988) z nieznanym lektorem.

Na dokładkę wziąłem książkę Rambo: Pierwsza krew Davida Morella :lol:

Kaset było wyjątkowo dużo, niestety znaczną część stanowiły te typu lekkiego i nieopisanego. Oryginały także się znalazły, ale takie wydane po 1994 roku. Wyjątek stanowiła druga część Dziesięciu przykazań z Elgazu, jednakże przez stan czysto śmietnikowy nie chciałem tego nawet dotykać.

BadBulbulator
Kajman karłowaty

Wysłany: 2019-04-02, 22:09   

Czy ktoś ma wiedzę na temat wydań filmu Blood tracks z 1985 roku?
Czy poza wydaniem firmy OLECH z przetłumaczonym tytułem jako"Krwawe ślady", były jakieś inne?

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2019-04-03, 00:10   

Nie było.

BadBulbulator
Kajman karłowaty

Wysłany: 2019-04-03, 07:22   

Pytałem, ponieważ ostatnio ktoś proponował mi stadionówkę z tym filmem, a tytuł rzekomo czytany jest jako Krwawe ścieżki.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2019-04-04, 21:13   

Może. Stadionówek nie traktuję jako 'wydań'

eNeR 
Krokodyl różańcowy
VHSowy fetyszysta

Wysłany: 2019-04-04, 23:00   

Wydanie pana Zdzicha :lol:

No chyba, że Ramirez Home Video :lol:

aproxx 
Kajman karłowaty

Wysłany: 2019-04-08, 01:39   

,,Zauważyłem, że licytował Pan Charlie Przychodzi Nocą lecz nie wygrał tej aukcji i chciałbym Pana poinformować, że kupujący, który to wylicytował posiada już ten tylko a tego nie zauważył, wobec czego prosił o wycofanie oferty. Widzę, że jest Pan pierwszy w kolejce więc Jeżeli jest Pan dalej zainteresowany zakupem filmu proponuje Panu sprzedaż za kwotę 270 zł. Proszę o informację zwrotną dziękuję. Damian,,

Nie wiem kto tutaj leci w kulki sprzedawca, czy ten co wygral ten film, ale dopiero po wygranej aukcji przypomnial sobie, ze go jednak posiada. Tak dla przestrogi, bo sam nie wiem co o tym myslec.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2019-04-08, 11:22   

Wierzę, że się wycofał. Problemem jest kaseta, która jest podróbą z widocznej gołym okiem przyczyny. Okładka jest ok, ale kaseta jest firmy Artvision czyli innego dystrybutora. Do tego ma nalepkę z hologramem Artvision. Po pierwsze, nie ma szans żeby AVA nagrała swój film na kasetę, która na jak byk napisane logo innego dystrybutora na 1/3 kasety i do tego jego hologram. Po drugie i najważniejsze, ta kaseta Artvision funkcjonowała gdzieś od 93-94 roku(nowy design i hologram z nowym logo), podczas gdy 'Charlie Przychodzi Nocą' z AVY wydany był w 1991 roku kiedy Artvision nie miał jeszcze kaset z nadrukiem nazwy własnej. :lol: Wystarczy sobie porównać kasetę z np 'Evil Toons' (nie mówię o reedycji) bo to tytuł wydany w podobnym czasie co Charlie.

Nie wiem co stoi za tym składakiem. Być może komuś rozjebała się kaseta i przełożył taśmę do innej i naklejki też dokleił ze starej(karkołomna robota) bo nawet widać, że się odklejają, co nie zmienia faktu, że wygląda to mega chujowo i raczej żaden poważny kolekcjoner nie chciał by tego u siebie, chyba że za 50zł albo dla samego nagrania.

whacker
Kajman karłowaty

Wysłany: 2019-04-08, 16:00   

Szczerze to nawet sie nie przygladalem, weekend tak szybko mi zlecial, ze ledwo sie wyrobilem na aukcje, dobrze ze horrory szly pod koniec bo nie wiem, czy bym dal rade.
Widze, ze kaseta wyladowala juz w Kup Teraz za 250 zl. Gdyby wrzucil to na aukcje, to pewnie bym zalicytowal, ale po tym co uslyszalem, to leje na to. Chcialem dla odmiany miec i biala i murzynke, ale nie pozostaje mi nic innego, jak pozostac patriota i trzymac sie bialej. Czas na odrobine egzotyki przyjdzie pozniej :D

Critters 
Administrator

Wysłany: 2019-04-11, 00:01   

https://allegro.pl/uzytkownik/0954Ton?bmatch=baseline-var-cl-n-dict-sort-sqm-uni-1-3-0312 - Wystawiłem kilkanaście nowych aukcji z unikatowymi kasetami z mojej kolekcji. Zapraszam serdecznie ;)

Critters 
Administrator

Wysłany: 2019-04-13, 22:57   

https://www.olx.pl/oferta...html#f61803144d - :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

'm.in jedna kopia filmu znajduje się w muzeum narodowym w Warszawie.' - Chyba kurwa u ciecia w kanciapie :lol:

Przemo 
Redaktor
Koniec pieśni.

Wysłany: 2019-04-14, 12:44   

Niedługo będą kasety znalezione przy całunie turyńskim, albo z watykańskiego kibla i odciśniętym pejsem JP2 na folii po 777 tysięcy srebrników. Ludzkie szaleństwo jest nieskończone.

aproxx 
Kajman karłowaty

Wysłany: 2019-04-20, 13:39   

https://allegro.pl/oferta/vhs-night-of-the-demons-2-noc-demonow-2-lektor-7985903704

Czyzby ominelo mnie cos wielkiego na swiecie ostatnio, bo troche juz nie nadazam ?

Critters 
Administrator

Wysłany: 2019-04-20, 23:37   

Chyba jakaś zabawa w podbijanie bo nie wierzę, że ktoś mógłby być aż tak głupi i tak bogaty w jednym :lol:

https://allegro.pl/oferta/zmija-vhs-kaseta-video-7938003340 - mało się nie udusiłem ze śmiechu. Kaseta warta max 5zł za 1700. Gruby temat nawet jak na tego głąba. Chciałbym poznać powód decyzji, że akurat ta taśma ma kosztować tyle chajsu.

Odpowiedz do tematu