..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kasety vhs
Autor Wiadomość
Jedi
Gawial gangesowy

Wysłany: 2018-10-30, 21:57   

Milusińscy, kto to jest C...3 na allegro?

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2018-10-30, 23:15   

'SEBASTIAN S. - RZESZÓW. Nick z allegro : SS3313 z zielonym listkiem' - przeklejone z postu Przema z innego tematu To zdaje się jego nowy nick.

Jedi
Gawial gangesowy

Wysłany: 2018-10-30, 23:22   

Oki, dzięki.

eNeR 
Krokodyl różańcowy
VHSowy fetyszysta

Wysłany: 2018-12-02, 18:56   

Taka ciekawostka - Filmy HD na VHS...
https://www.youtube.com/watch?v=jiu0LPeLQPE

Critters 
Administrator

Wysłany: 2018-12-11, 00:03   

https://allegro.pl/uzytkownik/0954Ton?order=m - Wystawiłem 9 nowych aukcji z unikatowymi kasetami vhs. Zapraszam serdecznie ;)

Odarpi
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2018-12-13, 15:17   

Ja również zapraszam, może uda się coś upolować na święta - jest dużo, jest różnorodnie, udzieliła mi się dobroć Dzieciątka Jezus i chyba po raz pierwszy w życiu nie przyjanuszowałem aż tak bardzo z cenami. Na próbę dołożyłem dwie płyty DVD z Video Leadera - gratka dla miłośników świeżej folii i lektora, którego nie da się wyłączyć: https://allegro.pl/uzytkownik/Pachuta_tu?order=m
Wszystkim, którzy z jakichś powodów dodają każdą moją aukcję do obserwowanych, a potem nie składają żadnej oferty albo po zakończonej aukcji piszą do mnie: "Ojej, spóźniłem/łam się z licytacją, czy kasetę nadal można kupić?". a kiedy odpisuję że tak, więcej się do mnie nie odzywają, chcę z tego miejsca pozdrowić słowami: nie rozumiem motoryki waszego działania. Niech ten magiczny czas będzie dla was okazją do zadumy i zmiany postępowania na logiczne. 8-)

Jedi
Gawial gangesowy

Wysłany: 2018-12-15, 21:16   

Jakiś czas temu wpadła mi w ręce bazarówka z "Władcami wszechświata". I tu mam pytanie, gdyż chcę mieć pewność czy jest to przegrywka czy oryginalna bazarowka.
Czy na tym "słynnym" bezimiennym, okładkowym piracie czyta (bynajmniej dla mnie) bardzo klimatyczny lektor, którego spotkac można spotkac m.in. kasecie od Video One "Dzikie gęsi 1/2", albo Rambo 2 z Polmexu?

Critters 
Administrator

Wysłany: 2018-12-16, 02:35   

Rambo 2 z Polmexu czyta Knapik. Video One kojarzę z Gajewskim, ale nie chce mi się teraz sprawdzać.

Jedi
Gawial gangesowy

Wysłany: 2018-12-16, 06:04   

Critters napisał/a:
Rambo 2 z Polmexu czyta Knapik.

; D
Tak czy owak o tego typka chodzi - https://vimeo.com/user90652197/review/306618813/6436cf0e5b

Critters 
Administrator

Wysłany: 2018-12-16, 09:23   

Błędny link. Nic się nie pokazuje.

A 'Rambo 2' z Polmexu serio czyta Knapik. Chyba, że pamięć mnie już zawodzi.

Jedi
Gawial gangesowy

Wysłany: 2018-12-16, 10:19   

Jeszcze raz daje - https://vimeo.com/306618813

Critters 
Administrator

Wysłany: 2018-12-16, 15:53   

Mam dwie wersje tego filmu, ale to żadna z nich. Tylko mnie ten gość z filmiku brzmi jak Andrzej Matul?

BTW, Rambo 2 sprawdziłem i czyta Knapik.

Jedi
Gawial gangesowy

Wysłany: 2018-12-16, 17:03   

Critters napisał/a:
Mam dwie wersje tego filmu, ale to żadna z nich.

Pewnie jedna z AVS.

No to nie jest Andrzej Matul, tylko mega klimatyczny glos bazarowy. Cieszy mnie to w sumie, ponieważ pewnie mam bazarowej a nie przegrywka. O chuj tu chodzi, tą kasetę z Polmexu kupiłem w wypożyczalni. Potwierdzcie jeśli ma ktoś R2 z Polmexu kto u Was czyta.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2018-12-16, 17:31   

Jedi napisał/a:
Pewnie jedna z AVS

Mam 3 różne kasety. 2 to wydania AVS, a jedno pirat tzw zwykły okładkowy. Na nim jest wersja dla AVS. Z kolei na jednym wydaniu AVS jest ta sama wersja, a na drugim inna, z innym lektorem i na napisach końcowych jest informacja, że udźwiękowione przez Gregory's Video. I tutaj się zastanawiałem, czy to nie ten lektor co w podanym przez Ciebie fragmencie, puszczałem sobie oba nagrania równocześnie, ale to chyba jednak nie ten. Też mi się wydaje, że masz stadionówkę.

Odnośnie Rambo 2 z Polmexu to nie wiem, czy ktoś tu jeszcze ma bo to Biały Kruk, ale ja mam dwa egzemplarze z zupełnie innych stron Polski, jeden nabyty naście lat temu, drugi kilka lat temu i na obydwu jest Knapik, a kasety są w 100% oryginalne, Polmexowe. Także nie wiem skąd masz wydanie z innym lektorem, ale tego Leona przegrywkowego też miałeś z wypożyczalni, więc to żaden argument. W wypożyczalniach też bywały wałki. No chyba, że Polmex opracował dwie wersje lektorskie, ale nie spotkałem się z tym wcześniej.

Jedi
Gawial gangesowy

Wysłany: 2018-12-16, 18:20   

Critters napisał/a:
Jedi napisał/a:
Pewnie jedna z AVS

na obydwu jest Knapik, a kasety są w 100% oryginalne, Polmexowe.

No dla mnie to potwierdzenie tego że na "popularnym" polmexowym wydaniu czyta Knapik. Ale bym nie powiedział też że moja jest kombinowana. Ciężko porównywać do łysego Leona. Mój Rambo ma wszystko naklejki oryginalne. Ale co prawda to prawda, mogły być kombinacje w wypożyczalniach.
Tą ścieżkę lektorska z kultowym dla mnie dialogiem "to ja przyjdę po ciebie" miał przegrywka wieki temu mój ojciec.

A powiedz mi, czy kopia z którejś z kaset jest porównywalnie do reszty penisowsza. Bo u mnie w porównaniu do wydania z AVS tą z bazarowki jest znacząco gorsza.

A ten, Ty może kupiłeś te kasetę co była w bodajże 2004-2006 roku na allegro? Była kiedyś w archiwum allegro. Tam była taka niebieska szata graficzna okładki.

Odpowiedz do tematu