..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Netflix
Autor Wiadomość
Mapinguari 
Krokodyl różańcowy
Pan Ninja

Wysłany: 2018-08-29, 20:09   Netflix

Pytanko. Slasher i Scream na Netflixie warto, czy nie warto ?

Albo inaczej - jakiś horror co tam jest warto? Bo skończyły mi się już islandzkie kryminały...

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2018-08-30, 00:34   

Rzeczonych seriali nie widziałem ale z ichniejszych horroro-thrillerów bardzo podobały mi się: "Gra Geralda", "1922", "Rytuał", "Hush" i rednecki "Kaliber" (jeden z lepszych filmów tego roku moim zdaniem). Niezłe momenty miała też "Anihilacja". Z nieichniejszych (tzn. nie wyprodukowanych przez Netflixa ale dostępnych na platformie): "Don't Breathe" i hiszpańska "Droga" (jest też trochę klasyki ale tej chyba nie ma sensu polecać takiemu wyjadaczowi jak Kinson).
Jeśli chodzi o seriale ghozy to "Bates Motel" mnie pozamiatał. Zwłaszcza, że spodziewałem się gówna.
I jeszcze 3 animal attack seriale: 72 najniebezpieczniejsze zwierzęta Australii, Ameryki Łacińskiej i Azji.

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2018-08-30, 12:31   

Najlepsze co Netflix ostatnio zarzucił to zdecydowanie "Power of Grayskull: The Definitive History of He-Man and the Masters of the Universe" plus 2 sezony "The Toys That Made Us";)

Mapinguari 
Krokodyl różańcowy
Pan Ninja

Wysłany: 2018-08-30, 22:22   

Cytat:
"Gra Geralda", "1922", "Rytuał", "Hush" i rednecki "Kaliber" (jeden z lepszych filmów tego roku moim zdaniem). Niezłe momenty miała też "Anihilacja". Z nieichniejszych (tzn. nie wyprodukowanych przez Netflixa ale dostępnych na platformie): "Don't Breathe" i hiszpańska "Droga" (jest też trochę klasyki ale tej chyba nie ma sensu polecać takiemu wyjadaczowi jak Kinson).
Jeśli chodzi o seriale ghozy to "Bates Motel" mnie pozamiatał. Zwłaszcza, że spodziewałem się gówna.
I jeszcze 3 animal attack seriale: 72 najniebezpieczniejsze zwierzęta Australii, Ameryki Łacińskiej i Azji.

Gra Geralda, 1922 i rytuał widziałem - Hush i Caliber dodane już miałem do listy więc niedługo obejrzę.
Anihilacja - widziałem, Don't Breathe - widziałem
Droga - to się nazywa Sendero ? dosyć niskie noty wszędzie...
Bates motel - to już jest skończony serial ? Nie lubię zaczynać oglądać takich co się nie skończyły jeszcze bo mogą się zrobić kupowate jak Walking Dead, Lost albo Dexter

Jeśli chodzi o jakieś klasyki co niby już widziałem to nie bardzo rozumiem - bo akurat starszych filmów to jak na lekarstwo na Netflixie ??? Upflix pl pokazuje że na N jest 8 horrorów sprzed 2000 roku :-/

Cytat:
Najlepsze co Netflix ostatnio zarzucił to zdecydowanie "Power of Grayskull: The Definitive History of He-Man and the Masters of the Universe" plus 2 sezony "The Toys That Made Us";)

Powera nie widziałem - Toys - widziałem i polecam. W power jest pewnie to samo co było w odcinku o He-menie ? Jak tak to chyba nie warto...

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2018-08-31, 10:13   

Warto, więcej ciekawostek i ogólnie pełniejszy obraz pokazują, plus Langella fajnie o roli Szkieletora opowiada;)

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2018-08-31, 10:20   

Mapinguari napisał/a:

Droga - to się nazywa Sendero ? dosyć niskie noty wszędzie...

Dokładnie to. Bardzo eksploatacyjne i zwyrolskie hiszpańskie "hicksploitation" z pokaźną ilością analogowego gore. Nie jest to może dzieło powalające oryginalnością ale jak ktoś gustuje w klimatach "Teksaskiej masakry" i w schemacie "mieszczuchy w łapach wiejskich wariatów" nie powinien być zawiedziony.

Mapinguari napisał/a:

Bates motel - to już jest skończony serial ? Nie lubię zaczynać oglądać takich co się nie skończyły jeszcze bo mogą się zrobić kupowate jak Walking Dead, Lost albo Dexter

Skończony, z tym że na Netflixie są na razie 4 sezony z pięciu. Piąty pewnie niebawem wrzucą.

Mapinguari napisał/a:
Jeśli chodzi o jakieś klasyki co niby już widziałem to nie bardzo rozumiem - bo akurat starszych filmów to jak na lekarstwo na Netflixie ??? Upflix pl pokazuje że na N jest 8 horrorów sprzed 2000 roku :-/

Ile ich jest to trudno się połapać, bo zależnie od terminów umów licencyjnych starsze filmy pojawiają się i znikają, niektóre wiszą tam od 3 lat a niektóre gościły przez 4 miesiące. Pisząc o klasykach, które widziałeś, miałem na myśli takie rzeczy jak "Lśnienie", "Dziecko Rosemary", "Noc żywych trupów" Saviniego, "Piątek trzynastego VII" czy "Horyzont zdarzeń"; do niedawna wisiały tam m.in. "The Thing" Carpentera, pierwszy "Evil Dead", "Psychoza", "Szczęki". Czyli coś z tzw. "żelaznego repertuaru" zawsze się znajdzie. Dzięki Netflixowi nadrobiłem "The Reef", którego wcześniej nie widziałem.

Mapinguari 
Krokodyl różańcowy
Pan Ninja

Wysłany: 2018-08-31, 17:41   

Tylko, że to co wymieniłeś co jest teraz to już absolutnie wszystko - sprawdzałem tutaj https://upflix.pl/ Szkoda, że żadna streamerska stronka nie inwestuje w duży wybór starszych rzeczy - oprócz TVP VOD oczywiście :lol:

Mapinguari 
Krokodyl różańcowy
Pan Ninja

Wysłany: 2018-10-05, 21:00   

Hold the Dark już ktoś widział ? Film gościa od Blue Ruin i Green Room.

A poza tym polecam serię dokumentalną Vietnam War Kena Burnsa- nawet nie wiedziałem, że potrzebuję coś takiego obejrzeć. 10 odcinków a każdy długości filmu fabularnego. Ułożone chronologicznie pokazują genezę, przebieg i pokłosie wojny. Pokazane od góry - czyli wielka polityka do samego dołu - żołnierzy w błocie i ich rodzin w domach, dużo wywiadów - i novum chyba 1/3 czasu poświęcona na stronę wietnamską.

Odpowiedz do tematu