..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kasety vhs
Autor Wiadomość
Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2018-08-21, 21:13   

Hehe, kisnę z tego dziś tak samo jak lata temu. Debilizm i ułomność się nie starzeje.

A co do planowanego samobójstwa axela, to zapomnijcie. Ten gość to jest atencyjna kurwa jakich mało. Gdyby jakąkolwiek nawet najbardziej podrzędną lokalną telewizję, czy radio zainteresowała ta historia, to jeszcze przed pogrzebem by biegł udzielić wywiadu. Oczywiście, fajnie by było gdyby się zabił bo im mniej takich toksycznych zjebów na ziemi tym lepiej, ale specjalnie bym na to nie liczył :lol:

Przemo 
Redaktor
Koniec pieśni.

Wysłany: 2018-08-22, 21:46   

Zawsze jak ktoś pierdoli publicznie że chce się zajebać to tak na prawdę chce zwrócić na siebie uwagę, tym bardziej że chodzi o telewizyjno internetowego pajaca żyjącego anonimowymi wpisami pod swoim zdjęciem. Tacy goście nigdy się nie zabijają. Szukają cudzego współczucia, bo ich ego podbudowuje psychiczny sadomasochizm. Przypadek raczej nieuleczalny ale nadal kliniczny.

Kaz
Aligator amerykański

Wysłany: 2018-08-23, 19:56   

Ostatnio wpadł o mi do kolekcji Back to the Future dystrybucji Video Total, czy ów pirat wydał coś ciekawego czy celował raczej w kinowe hiciory?

Critters 
Administrator

Wysłany: 2018-08-23, 22:56   

A to wśród kinowych hiciorów nie sposób znaleźć czegoś ciekawego?

Kaz
Aligator amerykański

Wysłany: 2018-08-23, 23:06   

Jasne, że można ale ciekawi mnie czy wydali coś bardziej z "undregroundowego" kina.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2018-08-24, 02:43   

Wedle mojej wiedzy nie wydali nic takiego. 'Rambo' i 'Zaginiony w Akcji 3' to jedyne znane mi wydane przez nich kasety.

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2018-08-24, 14:11   

Przemo napisał/a:
Zawsze jak ktoś pierdoli publicznie że chce się zajebać to tak na prawdę chce zwrócić na siebie uwagę, tym bardziej że chodzi o telewizyjno internetowego pajaca żyjącego anonimowymi wpisami pod swoim zdjęciem. Tacy goście nigdy się nie zabijają. Szukają cudzego współczucia, bo ich ego podbudowuje psychiczny sadomasochizm. Przypadek raczej nieuleczalny ale nadal kliniczny.

No raczej. Nie wiem czy ktokolwiek jeszcze pamięta szoł tego zjeba sprzed 10 lat: https://www.dailymotion.com/video/x2tdsam

Po obiecankach, że "ujrzycie samobójstwo przed kamerą", po dramatycznych listach pożegnalnych itp. wszystko skończyło się tak: https://www.youtube.com/watch?v=2frgcIohc6M

Jedi
Gawial gangesowy

Wysłany: 2018-08-30, 02:56   

Jako ze nie mam zadnej kasety od dystrybutora Satex, ciekaw jestem czy przedstawia sie na nich lektor?

Critters 
Administrator

Wysłany: 2018-09-07, 15:16   

https://allegro.pl/uzytkownik/0954Ton?order=m - Wystawiłem 9 aukcji z unikatowymi kasetami. Sporo rodzynków kolekcjonerskich, zapraszam serdecznie :)

BTW: dla kasetowych purystów - naklejka z okładki 'Hannie Caulder' znajduje się na pudełku, nie na okładce ;-)

Odpowiedz do tematu