..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nieznane i nowe zwiastuny filmowe.
Autor Wiadomość
popepug 
Gawial gangesowy

Wysłany: 2018-06-09, 17:48   

Przemo napisał/a:
Critters napisał/a:
Jamie Lee 'koński ryj' Curtis wraca

To chyba akurat plus, bo wygląda ja totalnie zażulona stara ladacznica wyciągnięta z odwyku/psychiatryka/kubła na śmieci. Wreszcie coś do czegoś pasuje w tym trailerze :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

To będzie wyborne kino! Trailer mi się podobał do sceny gdzie psychole przykuci są do "spacerniaka" w jakiś kwadratach 2x2m. Wybuchłem za to gromkim śmiechem jak zobaczyłem rozbity amerykański, żółty, szkolny autobus, którym ich przewozili :lol:

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2018-06-09, 19:59   

Co mi kurwa po gore w nowym ED skoro Gor < bohaterowie emo cioty bez wyjątku, a główna bohaterka na narkotykowym detoksie.

Halloween nigdy nie słynęło z mega goru, ale myślę, że coś tam będzie. W końcu wszystko musi być wedle prawideł 'jak przypodobać się wiecznym prawiczkom mieszkającym u matki w piwnicy' :lol:

BTW, odnotowaliście, że ten sequel osrywa wszystkie sequele jakie powstały, w tym dwójkę, która toczyła się tej samej nocy co jedynka :lol: Ciekawe jak ujęto Myersa skoro pod koniec filmu po otrzymaniu 8 kulek i tak spierdolił + jestem pełen emocji na ten geriatryczny pojedynek. Stara kurwa Jamie Lee kontra stary dziad Michael Myers. Ile on kurwa będzie miał teraz lat? 60? :lol:

popepug napisał/a:
Wybuchłem za to gromkim śmiechem jak zobaczyłem rozbity amerykański, żółty, szkolny autobus, którym ich przewozili

Wiadomo. Najbezpieczniejszy i najznakomitszy środek transportu niebezpiecznych więźniów ever. Najśmieszniejsze natomiast jest jak Jamie rzuca się na niego z nożem. Ciekawe, czy postawili im tam butle tlenowe na wypadek zmęczenia.

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2018-06-09, 23:46   

Critters napisał/a:
Gor < bohaterowie emo cioty bez wyjątku

No ale to fajne przecież, że możesz sobie popatrzeć jak te emo cioty giną w różny wymyślny sposób;)

Critters napisał/a:
Ile on kurwa będzie miał teraz lat? 60?

60 to ma Jamie Lee, Myers to będzie z 70 miał bo on troszkę starszy w pierwszym filmie od niej chyba był, nie? :lol:

Critters napisał/a:
Ciekawe, czy postawili im tam butle tlenowe na wypadek zmęczenia.

E tam, bugimen przecież się nie męczy, bo on nie jest zwykłym człowiekiem tylko uosobieniem zła :lol:

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2018-06-10, 00:03   

Zwiastun obiecujący. Przede wszystkim widać po nim, że twórcy przynajmniej częściowo wywiązali się z tego, co naobiecywali, tj. zrobili mocny zwrot w stronę pierwszej części ignorując sequele. Muzyka i strona wizualna, a także wygląd maski Myersa (sfatygowanej przez 40 lat leżenia w szafie) sugerują, że film będzie próbą odtworzenia klimatu pierwowzoru. Poza tym fajna scenka z zębami wsypywanymi przez Myersa do srajbudy, w której siedzi wystraszona panienka i klimatyczne kadry z manekinami na chodniku.

Slepy napisał/a:
chuj wie o co chodzi

A o co ma chodzić w "Halloween"? Myers ucieka i robi polowania w Haddonfield a Jamie Lee Curtis musi go powstrzymać. Tak było zawsze i tyle dokładnie wynika z trailera, a jeśli po drodze wypłyną jakieś inne niuanse to poznamy je zapewne w trakcie seansu.

Slepy napisał/a:
film totalnie nikomu niepotrzebny

Nie zgadzam się, uważam, że jeśli jakikolwiek sequel "Halloween" jest potrzebny to właśnie ten. Może nie każdemu ale przynajmniej tym fanom filmu Carpentera, którym nie podoba się jakimi torami podążyła seria i co zrobiono z Myersa w późniejszych częściach - że do postaci, która w jedynce była alegorią zła, dopisano cuda na patyku. Czy najnowszy film zaoferuje coś ciekawszego od familiady na linii Myers-Strode tudzież historyjek o sektach, które stworzyły Michaela, trudno na dzień dzisiejszy wyrokować.

Critters napisał/a:
Do Auschwitz z nimi. Wszystkimi.

Czyli z kim? Z fanami "Halloween" czy ogólnie z fanami, którzy niecierpliwie wypatrują nowinek dotyczących kolejnych części ich ulubionych filmów? Jeśli to drugie to całe to forum musiałoby się już dawno udać czwóreczkami do Auchwitzu. Jedni czekają na nowego Rambo z 70-letnim Slajem, inni na "Halloween" z 60-letnią Curtiz, a jeszcze inni (np. ja) na jedno i drugie.

Przemo 
Redaktor
Koniec pieśni.

Wysłany: 2018-06-10, 00:20   

Król Zombich napisał/a:
film będzie próbą odtworzenia klimatu pierwowzoru

Nie ma szans, żeby go odtworzył. Nie z tymi śmiesznymi scenami typu 'szafa się nie domyka-ale zaraz!-jest w niej Myers'. To aż slapstickiem wali.

Król Zombich napisał/a:
Jedni czekają na nowego Rambo z 70-letnim Slajem, inni na "Halloween" z 60-letnią Curtiz

Różnica jest zasadnicza - Sly w wieku lat 70ciu wygląda jak chodząca maszyna do zabijania, testosteron wyłazi mu z kabli i czuć, że ma jeszcze pierdolnięcie starego die-harda, bo to weteran z charakterem.
Curtis natomiast wygląda, jak obiekt doświadczeń doktora Mengele. Nie ma na co czekać, chyba że ktoś liczy na to, że zobaczy ją, jak się wypierdala w outtakesach na prostej drodze.

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2018-06-10, 00:28   

Przemo napisał/a:

Różnica jest zasadnicza - Sly w wieku lat 70ciu wygląda jak chodząca maszyna do zabijania, testosteron wyłazi mu z kabli i czuć, że ma jeszcze pierdolnięcie starego die-harda, bo to weteran z charakterem.
Curtis natomiast wygląda, jak obiekt doświadczeń doktora Mengele. Nie ma na co czekać, chyba że ktoś liczy na to, że zobaczy ją, jak się wypierdala w outtakesach na prostej drodze.

Ale też postaci przez nich grane są pod każdym względem inne. Rola Rambo wymaga testosteronu i sprawności fizycznej a Strode to przerażona ofiara, która z konieczności niewprawnie chwyta za broń. U Carpentera mieliśmy nastolatkę w opałach to tu będziemy mieli babcię w opałach, musi być czasem jakaś odmiana w tych do bólu schematycznych slasherach :lol:

Przemo 
Redaktor
Koniec pieśni.

Wysłany: 2018-06-10, 00:50   

Król Zombich napisał/a:
Rola Rambo wymaga testosteronu i sprawności fizycznej a Strode to przerażona ofiara, która z konieczności niewprawnie chwyta za broń.

Role mogą wymagać diametralnie różnych rzeczy. Ale sęk w tym, że w przypadku Slya będzie kogo oglądać. A w przypadku Curtis, ma baba swoje lata, no i w zasadzie tylko tyle można o niej powiedzieć, bo z trailera wynika, że grabarze niedługo skasują rodzinę za jej ubieranie. To nie jest Henry Silva, że na sam widok drętwieją nogi i że nawet jakby Silva miał setkę na ekranie to człowiek bałby się że Henry rozpierdoli go samym oddechem przenikającym przez szklany ekran w kinie 6D. A Curtis? Będzie zwiewać przed Myersem. W tempie rozklekotanego wózka inwalidzkiego - czekać na takie kino, to jak czekać na starą, chujową telenowele typu Dynastia, stare dziady w łachach za milion baksów i młode dupy, które nie chcą się rozbierać :lol:

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2018-06-10, 01:01   

Król Zombich napisał/a:
A o co ma chodzić w "Halloween"?

No przecież nie o to pytałem, tylko o chuj chodzi z tym, że ten zwiastun tak biednie wygląda - że albo nic ciekawszego do pokazania nie mają, albo mają tylko się nie chcą pochwalić, w co, patrząc po zwiastunach wypuszczanych obecnie, nie wierzę :lol:

Król Zombich napisał/a:
Ale też postaci przez nich grane są pod każdym względem inne. Rola Rambo wymaga testosteronu i sprawności fizycznej a Strode to przerażona ofiara, która z konieczności niewprawnie chwyta za broń.

Ja może nie ogarnąłem czegoś, ale tam przecież pokazują, że ona 40 lat się na kolejne spotkanie z bugimenem przygotowywała i właśnie taką Rambo-babę z niej chcą zrobić. Zresztą sama tam coś bełkocze, że już się nie może doczekać aż Majkel ucieknie bo go będzie mogła w końcu prawilnie ubić:)

Toż to komicznie wygląda, odrzut z takiej strzelby babci rękę przecież z barku wyjebie gorzej niż Glikowi :lol:

Król Zombich napisał/a:
Poza tym fajna scenka z zębami wsypywanymi przez Myersa do srajbudy

Ale to taka scena bardziej w klimacie rimejku Zombiego, gdzie przemoc była dosyć realistyczna a nie pierwszego "Halloween" gdzie nawet kropelki krwi nie było i tego typu wiks, o ile dobrze kojarzę. No chyba, że oprócz personifikacji zła chcą z Majkela też zębową wróżkę zrobić :lol:

Król Zombich napisał/a:
Czy najnowszy film zaoferuje coś ciekawszego od familiady na linii Myers-Strode tudzież historyjek o sektach, które stworzyły Michaela, trudno na dzień dzisiejszy wyrokować.

To ja ci od razu odpowiem, że nie zaoferuje. Wspomnisz moje słowa;)

Critters 
Administrator

Wysłany: 2018-06-10, 02:24   

Król Zombich napisał/a:
Czyli z kim? Z fanami "Halloween" czy ogólnie z fanami, którzy niecierpliwie wypatrują nowinek dotyczących kolejnych części ich ulubionych filmów? Jeśli to drugie to całe to forum musiałoby się już dawno udać czwóreczkami do Auchwitzu. Jedni czekają na nowego Rambo z 70-letnim Slajem, inni na "Halloween" z 60-letnią Curtiz, a jeszcze inni (np. ja) na jedno i drugie.

Z dałnami mieniącymi się die hard fanami wszystkiego co związane z Halloween, srającymi od miesiąca na facebooku i wypisującymi w necie i przerzucającymi tweety 'o jezujapierdole Blum obiecał trailer oboże daj mi doczekać, oboshe o boshe jeszcze tylko 2 tygodnie do trailera, o jezu jeszcze tydzień, jezu jak ja wytrzymam' do tego napierdalający nerdowskie memy i odliczanki w stylu 'jeszcze tylko 9 dni do nowego trailera'. Przecież strach wejść na facebooka, o horror stronach nie mówiąc bo to gówno atakuje z każdej strony. Chuj mnie obchodzi na co czekają. Jak napisałem - wycieczkę do obozu im wszystkim. Jak ja na coś czekam to nie walę sobie konia codziennie do wszystkiego co jest z tym związane. Myślę, że nikt z tego forum tak nie robi.

A co do 'Rambo' to ja jakoś specjalnie wcale nie czekam. Dla mnie 'John Rambo' był perfekcyjnym zakończeniem tej serii i rzucanie go na jakieś kartele to będzie rozmienianie na drobne. Nie na taką potęgę jak dalsze ruchanie trupa jak 'Halloween', ale jednak.

Król Zombich napisał/a:
Zwiastun obiecujący.

Zaiste. Obiecujący totalny kał.

Król Zombich napisał/a:
co naobiecywali, tj. zrobili mocny zwrot w stronę pierwszej części ignorując sequele.

Tym gorzej. Co to jest kurwa komiksowe uniwersum żeby ignorować wszystko co było do tej pory i jebać sequel po tylu latach? Przecież to się kupy nie trzyma.
Slepy napisał/a:
Ja może nie ogarnąłem czegoś, ale tam przecież pokazują, że ona 40 lat się na kolejne spotkanie z bugimenem przygotowywała i właśnie taką Rambo-babę z niej chcą zrobić. Zresztą sama tam coś bełkocze, że już się nie może doczekać aż Majkel ucieknie bo go będzie mogła w końcu prawilnie ubić:)

O tototo to. Przecież śmiech pusty ogarnia jak się ogląda jak ta stara wydra próbuje zgrywać twardą Rambo sucz. No, ale fanboje zachwycone :lol:

Mapinguari 
Krokodyl różańcowy
Pan Ninja

Wysłany: 2018-06-11, 20:48   

35 nieprzeczytanych postów - myślę - znowu afera w VHS. A tu na animalattack dyskusja o zwiastunie Halloween. Jestem naprawdę zdziwiony, Loomis pewnie też.

Edit: A dobra, afera w VHS też jest.

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2018-06-11, 23:49   

A jaka jest Twoja teoria na temat zwiastunu?

Mapinguari 
Krokodyl różańcowy
Pan Ninja

Wysłany: 2018-06-12, 22:17   

Chyba jedyne co odebrałem z tego zwiastuna to, że kolorystyka jakaś wujowa. Nie wiem czy to kwestia słabej cyfrówki czy znowu coś grzebali w postprodukcji z niebieskimi filtrami ? Na film mam kompletnie wywalone - wolę obejrzeć jakiś islandzki kryminał na Netfliksie niż się jarać nowymi częściami starych slasherowych telenowel.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2018-06-12, 22:19   

Mapinguari napisał/a:
wolę obejrzeć jakiś islandzki kryminał na Netfliksie niż się jarać nowymi częściami starych slasherowych telenowel.

Oto głos rozsądku :-)

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2018-06-14, 10:17   

Kryminałów akurat nie lubię ale jako horror Netflix wyświetla mi "Cargo"/"Ładunek" (2018), produkcja australijska. "Zdesperowany ojciec próbuje znaleźć w ogarniętej pandemią australijskiej dziczy kogoś, kto będzie gotów zaopiekować się jego maleńką córką."

Widział to kto?

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2018-06-14, 10:40   

popepug napisał/a:

mam nadzieje że nie będzie to taka CHUJNIA, jaką zaprezentował w "Duchach Kanionu"

"Duchy kanionu" naprawdę aż tak ciulskie? Też mi to Netflix wyświetla jako horror.

Odpowiedz do tematu