..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Islamski Terror - Fred K - 2015
Autor Wiadomość
Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2018-04-14, 16:15   

Miałem od Ciebie, ale płyta się coś spierdoliła i nie odtwarza. Przemo powinien mieć?

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2018-04-17, 01:45   

Kurwa, chyba nie mam ale poszukam. Ale spoko, status "zaginionego" tylko przysłuży się kultowości filmu ;)

Fred K 
Krokodyl różańcowy
KURAFON PANOĆEK

Wysłany: 2018-05-11, 22:39   

Prawdopodobnie jedyna istniejąca wersja zaginionego filmu "Islamski terror" została odnaleziona w mieszkaniu Wujka Mańka (człowiek ze znanych tu i ówdzie opowieści o kozich bobkach)

Dwa lata temu film został zgrany Mańkowi na płytę, którą ten ostatnimi miesiącami używał jako podstawki do kufli piwnych. Ledwie żywa, upierdolona (aczkolwiek o dziwo warstwa brudu i kurzu być może skutecznie ochroniła ją przed najtragiczniejszymi zarysowaniami) płyta po trudach odzyskania z niej danych specjalnymi programami przyniosła skutek odzyskania jedynej istniejącej wersji Islamskiego terroru.
Po poprawieniu jej do wersji oglądalnej film trafił do potrzebujących. Powstały również liczne kopie zapasowe. Wkrótce film pojawi się w obiegu lokalnych kin niszowych.

INFO dla niewtajemniczonych w kulisy produkcji: Film pozbawiony jest w większości muzyki, kamera jest rozedrgana, kadry częstokroć są nagrywane w całości (bez przebitek) - wszystko w celu nadania wrażenia amatorskiej kamery - Wszystko to aby nadac jak największe znamiona realizmu.

Info dla wtajemniczonych - KMWTW. 8-)

Przez 7 dni będzie w promocji z myślą o użytkownikach portalu animalattack.pl do pobrania z tegoż oto linka:

https://wetransfer.com/downloads/a962f11c4633e2a21ee822b2dec6a57f20180511195902/db3a59

Plik w formacie WMV (stosunkowo popularny format, nikt w zdecydowanej większosci nie powinien mieć problemu z odtworzeniem)

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2018-05-11, 23:45   

Fred K napisał/a:
Wszystko to aby nadac jak największe znamiona realizmu.

:lol:

Zajebiście. Trzeba zachować to arcydzieło dla potomności ;)

Odpowiedz do tematu