..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Abominable (2006) - Ryan Schifrin
Autor Wiadomość
Kuba 
Kajman karłowaty
Zombie Hunter

Wysłany: 2008-05-19, 19:11   Abominable (2006) - Ryan Schifrin

"Abominable" to mój pierwszy raz kiedy zetknąłem się z tymi sporymi, owłosionymi istotami. Od razu poczułem że między nami coś zaiskrzyło i nie dane mi będzie przejść nad tym zjawiskiem obojętnie :lol: Przyznam że nie spodziewałem się po nim wiele. Wiecie, niskobudżetówka etc etc. Ucieszyłem się kiedy zobaczyłem znajomą gębę Henriksena, bo kto jak kto ale ten gość to potrafi grać (moim skromnym zdaniem). Dalej już tylko miłe zaskoczenie i co raz większe skupienie na filmie. Historia, choć do bólu prosta i przewidywalna, to jednak całe 94 minuty przesiedziałem z oczami wlepionymi w ekran. Duża zasługa w tym wyglądu potwora. Co jak co, ale z tym panem nie chciałbym się spotkać.

Natomias końcówka chyba jedna z lepszych jakie widziałem. Współczuje tym gliniarzom ;-)

Judith Myers 
Krokodyl nilowy

Wysłany: 2008-09-06, 10:09   

ale buziaka aż chce się dać ;-) ;-)

Film naprawdę bardzo fajny. Szczególnie wygląd tytułowego włochacza. Było kilka scen, w których aż podskoczyłem z krzesła brRrRrRr... Naprawdę warto obejrzeć, a potem nic, tylko jechać w góry albo pod namioty nieopodal lasu :lol:

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2008-09-06, 10:30   

Sliczne futerko. Chce takiego w domu :lol: Z niecierpliwością czekam na sequel bo oryginał naprawdę świetny.

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2008-09-06, 11:54   

Mnie tam jakos zbytnio nie zachwycił ten filmik - oceniłbym go raczej jako po prostu dobry (choć w dziesiejszych czasach to znowu nie takie pospolite zjawisko w tym podgatunku). Zbyt wiele dłużyzn i raczej słabe aktorstwo (pomijając Henriksena, choc rólkę miał raczej niewielką) i masakrycznie denerwujące mieso armatnie pod postacią glupich dup, cieszy jednak oldskulowe podejście do samej historii, która jest dosyc prosta, jednak jest to w gruncie rzeczy jej największa zaleta. Sam wygląd bestii również znakomity, choć po takim przyjemniaczku spodziewałem się jednak większej ilości posoki i krwawej rozpierduchy. Do "Nocy demona" naprawdę daleka droga. No a sikłel ma byc oparty na podobnym patencie co "Aliens" Camerona, toteż jednak zbyt duzo sobie po nim nie obiecuję - nie, żebym nie lubil "Aliens", ale jakoś nie wyobrażam sobie tego typu historii przeniesionej w leśne ostepy i całej armii Bigfootów do wystrzelenia. Wg mnie to chybiony pomysł.

Shark Attack 3: Megalodon 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2008-09-11, 16:31   

nie kojarzę tego filmu szczerze mowiac ;( chyba sredni

Adrahal
Kajman karłowaty

Wysłany: 2008-09-20, 16:48   

Eee tam film bardzo fajny :) Można się nawet przestraszyć w kilku momentach czego przed obejrzeniem filmu się nie spodziewałem :) Wykonanie sasquatcha - 10/10 absolutnie...

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2018-02-14, 21:29   

http://www.blu-ray.com/news/?id=22866

Cytat:
Originally shot on 35mm, Abominable makes it HD debut featuring a brand new high definition transfer from the original camera negative and an ALL-NEW cut of the film with improved CGI-effects overseen by Director Ryan Schifrin and Editor Chris Conlee with enhanced color timing and correction and in this fully loaded collector's edition set!

Special Features and Technical Specs:
BRAND NEW 2K REMASTER of the film from the original camera negative
NEW Introduction from Director Ryan Schifrin (HD)
NEW''Basil & Mobius: No Rest For The Wicked'' (16:28, HD) Short film written and directed by Ryan Schifrin featuring a score by legendary composer Lalo Schifrin and starring Zachari Levi, Ray Park, Malcolm McDowell and Kane Hodder
Audio Commentary with writer/director Ryan Schifrin, Actors Matt McCoy and Jeffrey Combs
'Back to Genre: Making ABOMINABLE'' featurette (SD)
Deleted and Extended Scenes (SD)
Outtakes and Bloopers (SD)
''Shadows'' Director Ryan Schifrin's USC Student Film (SD)
The original 2005 version of ''Abominable'' (Blu-ray only, 94 mins, SD)
Original Theatrical Trailer
Poster & Still Gallery
Storyboard Gallery
Collectible Poster
Audio: 5.1 Surround Audio (Uncompressed PCM on the Blu-ray)

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2018-02-15, 07:29   

Następnemu się George Lucas załączył :lol: Nie przypominam sobie żeby w 'Abominable' było jakieś zjebane cgi, którego by się trzeba wstydzić.

Odpowiedz do tematu