..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kasetowi oszuści
Autor Wiadomość
boloyoung 
Kajman karłowaty

Wysłany: 2016-10-30, 23:29   

To już chyba najgorszy rodzaj kasetowego cebulizmu i walenia w huja :lol:

Trzeba zakończyć ten kurewsko-cwaniacki biznes, by nikt z ripków nie robił sobie dalej biznesu. Wydaje mi się, że jakiś rok temu/dwa lata też widziałem T1 z jakąś dziwną okładką(matową), czyli możliwe , że było tego więcej ( Nie mówię, że to sprawka wyżej wymienionych)

popepug 
Gawial gangesowy

Wysłany: 2016-11-11, 23:34   

Ostatnio na Allegro pojawiło się wiele kaset wystawionych przez użytkownika , z mojej obserwacji wynika że podbija własne aukcje z nicku e...e. (Kasety, które e...e wygrał wracają do sprzedaży jako "kup teraz")

Na miejscu zainteresowanych byłbym bardzo ostrożny przy licytacji kaset u tego gościa.

Kaz
Aligator amerykański

Wysłany: 2017-05-08, 11:11   

Gabryś ponownie atakuje http://allegro.pl/kickbox...02.html#thumb/1

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2017-05-08, 15:15   

Mały skurwysyn. Na kilometr widać, że podróba. Okładka kserowana, naklejki zeskanowane. Posiadam tą kasetę.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2018-02-14, 01:45   

http://allegro.pl/maniac-...7173515853.html - Gabryś Szeloch powraca. Albo wystawia z konta kolegi albo wcisnął kolesiowi kasetę. Tak, czy siak ten 'Maniac Cop' to bezczelna podróba. Kserowana okładka, dolepiane naklejki domowej roboty. Jestem w posiadaniu oryginalnej wersji tej kasety, także bezwzględnie przestrzegam, nie łapcie się na to gówno bo to podróba tak ordynarna jak się tylko da. Oryginał ma okładkę na porządnym papierze i dodatkową adnotację o hologramie na kasecie, który jest potwierdzeniem autentyczności. Naklejki na kasecie powinny wyglądać jak na brytyjskim oryginale. W tej aukcji kaseta jest dość sprytnie ukryta i widać tylko sam spód, na którym powinny być napisy dystrybutora Medusa Video. Tak kurewskiej podróby dawno na allegro nie było :lol:

Edit:

Aha, no i pieczątka z Gabrysiowej rzekomo istniejącej(choć nie potwierdzonej przez google) wypożyczlani Video Tabu, która ciął w chuja na wszystkich swoich kasetach.

popepug 
Gawial gangesowy

Wysłany: 2018-02-14, 11:36   

Na początku wystawiony był także Punisher nagrany z TVP1 z dodrukowaną niemiecką okładką (posiadającą znak wodny jakieś strony www), ale pracownik Allegro zdjął tą aukcje szybko.

popepug 
Gawial gangesowy

Wysłany: 2018-02-15, 15:07   

http://allegro.pl/joshua-...7187003590.html o wilku mowa

Critters 
Administrator

Wysłany: 2018-02-16, 00:09   

Kisnę :lol: 115zł. Typowo Szelochowe zagranie z tymi dwoma kasetami. Czy ten dałn jest jebnięty w głowę? Drzewo Jozuego warte jest jakieś 5zł i to w porywach szaleństwa. Serio, za kasetę nagraną z tvp koleś chce 110zł? :lol:

eNeR 
Krokodyl różańcowy
VHSowy fetyszysta

Wysłany: 2018-02-16, 09:04   

A oto i okładka, którą zajumał (wyraźnie widoczny adres www pod facjatą Lundgrena):

http://www.robotgeekscult...ig-box-vhs.html

:lol:

Przemo 
Redaktor
Koniec pieśni.

Wysłany: 2018-03-29, 18:03   

SEBASTIAN SMYK - RZESZÓW. Nick z allegro : SS3313 z zielonym listkiem. Oszust i naciągacz.
Najpierw (20.02) dokonał zakupu dwóch kaset, za które nie zapłacił ani się w żaden sposób ze mną nie skontaktował. Aukcja warta 10 zł więc nawet go nie ścigałem. Następnie (02.03) znowu nakupił taśm przez allegro tym razem na około 320 zł. Nie skojarzyłem jeszcze że to ten sam kupujący, który uprzednio nie raczył się kompletnie odezwać. W trakcie korespondencji okazało się, że jest chętny na zakup większej partii kaset poza allegro z gatunku sexploitation/XXX. Nabrał ich w opór tak, że wypełniłem nimi spory karton po telewizorze. Odkąd dostał dane do przelewu (11.03) kontakt się urwał. Pisałem maile, dzwoniłem, wysłałem smsa. Co ciekawe w międzyczasie wystawiłem znowu aukcje i w dwóch licytacjach pojawił się znowu Smyk, który mailowo już kontatku ze mną unikał. Dopiero we wtorek 20.03 z rana odpisał uroczyście, że rozliczy się do piątku. W piątek dalej zero kasy, zero kontaktu. W weekend również usiłowałem się do niego dobić - ani nie odpisał, ani nie podniósł słuchawki. Zero honoru i za grosz godności - nawet nie mając kasy mógł napisać prosto z mostu cokolwiek ale wolał olać sprawę. Unikać gnidy jak ognia zwłaszcza że ciągle licytuje.

popepug 
Gawial gangesowy

Wysłany: 2018-04-09, 21:55   

Chciałbym ostrzec przed zakupami u tego o to gościa.

https://www.olx.pl/oferta...html#77d6bb13b9

W styczniu kupiłem od niego 7 kaset z czego otrzymałem tylko 4 - wg. sprzedającego zawartość pudełek 3 pozostałych nie zgadzała się z okładką. Oczywiście były to 3 najcenniejsze kasety, które najprawdopodobniej sprzedał komuś innemu a mi przez 3 miesiące wciskał kit, że się może właściwe kasety znajdą :lol:

W międzyczasie dodawał kolejne ogłoszenia z kasetami, z których miałem sobie wybrać "coś dla siebie" - no to jak sobie wybrałem to zawartość pudełka się nie zgadzała. Oczywiście było to kłamstwo, bo jak się potem okazało kasetę kupił sobie kolega :lol:

Minęły blisko 4 miesiące a ja nie dostałem jakiejkolwiek kasety (zadośćuczynienia) ani częściowego zwrotu.

Podsumowując chuj mu w dupsko.

Odpowiedz do tematu