..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Konkurencyjne strony o temtyce horroru
Autor Wiadomość
Judith Myers 
Krokodyl nilowy

Wysłany: 2018-01-11, 22:22   

Strony o horrorach to juz niestety mogila, ktora coraz rzadziej sie odwiedza... na ho jest syf pospolity ktory nie ma juz nic z wytrawnymi fanami gatunku. Recki pirackich filmow do "ogladania na laptopie" serioż czytałem takie podsumowanie jakiejs recki!!!!! Chujowa merytoryka i o coraz rzeadszych aktualizacjach nie wspomnę. Horrormania umarla śmiercią naturalną, u was tez jakas chujnia i mrok. Cos tam królik naskrobal 2x, przemo cos tam sie spsci raz na ruski rok, krakers cos tam sie stara pisa 8-) c o kinie niskobudzetowym, ale jakiejs fajnej staroszkolnej recki za czasów vhs nie bylo od nie pamiętam kiedy. Najlepsza strona o horrorach - DM znikla juz kilka lat temu... dzisiejsza młodzież woli walic snapy i wrzycac pieroly na insta, niz pisac o horrorach. Kto by pomyślał, ze to sie tak kiedys skonczy?

popepug 
Gawial gangesowy

Wysłany: 2018-01-12, 00:09   

Są są, trzeba tylko poszperać po internecie.

Polecam:
http://kinomisja.pl/
http://caligulanoir.blogspot.com/
http://www.komnatadymu.pl/

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2018-01-12, 02:08   

Judith Myers napisał/a:
na ho jest syf pospolity ktory nie ma juz nic z wytrawnymi fanami gatunku.

HO to zawsze był poziom gówna. Strona nastawiona na ilość i popularność, nie na jakość. Nawet te kiedyś gloryfikowane przez nas recenzje z ich wczesnej działalności, to jak się dziś spojrzy obiektywnie - dno i metr mułu. Gówniane kilku zdaniowe teksty. To co jest dziś to już poziom absolutnie kompromitujący i nie chodzi o to, że recki z torrentów bo przecież zawsze były recki z torrentów, ale te ich teksty wyglądają jakby pisały je boty.

Judith Myers napisał/a:
Horrormania umarla śmiercią naturalną

Bardzo dobrze bo to zawsze była nieco lepsza i nieco bardziej profesjonalna wersja Areny Horror, niestety.

Judith Myers napisał/a:
u was tez jakas chujnia i mrok. Cos tam królik naskrobal 2x, przemo cos tam sie spsci raz na ruski rok, krakers cos tam sie stara pisa c o kinie niskobudzetowym, ale jakiejs fajnej staroszkolnej recki za czasów vhs nie bylo od nie pamiętam kiedy.

Nasza strona od dawna nie była nastawiona na regularne aktualki. To strona prowadzona przez kilku kumpli dla kilku innych kumpli. Jak ktoś rzuci jakąś recenzję bo mu się zachce, to spoko, jak nie to nie. Zero presji. Jeżeli chodzi o recki z czasów vhs, to jakiś tam czas temu(pewnie z rok) napisałem tekst o 'Gabinecie Figur Woskowych'. Czy fajny, to już nie mnie oceniać natomiast pisanie, że ja się 'staram' to spore nadużycie bo ja się kompletnie nie staram. Od dawna zajmuję się poważniejszymi rzeczami i nie przyświeca mi żadna misja regularnego pisania, czy propagowania czegokolwiek. Mam to w dupie. Myślę, że każdy od nas powie to samo. Jak ma czas i poczucie, że warto coś napisać, to pisze. Jak nie to nie i to jest moim zdaniem zdrowe podejście zamiast wymuszania na sobie pisania bo wypada coś dodać raz na tydzień, czy na miesiąc.

Tak naprawdę jedyną stroną trzymającą zawsze wysoki poziom(chociaż i tam nie u każdego) było DM i strona ta upadła bo nie było zainteresowania kontynuowaniem jej działalności przez samych twórców. W pewnym momencie nawet twórcy DM przyznali, że my zajęliśmy ich miejsce, choć przy naszym, jeszcze krótszym trybie regularnych aktualizacji było to działanie na krótką metę. Niemniej jednak działamy i działać będziemy bo jak stwierdziliśmy ze Ślepym, taki mamy kaprys.

popepug napisał/a:

Polecam:

Ktokolwiek to w ogóle czyta?

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2018-01-12, 13:33   

Judith Myers napisał/a:
u was tez jakas chujnia i mrok

Bo dojrzewamy i teraz jesteśmy emo :lol:

Przemo 
Redaktor
Koniec pieśni.

Wysłany: 2018-01-12, 17:56   

popepug napisał/a:
przemo cos tam sie spsci raz na ruski rok
Nie no, jeszcze tak źle z moim wytryskiem nie jest, przynajmniej ja nie narzekam :lol:
Jeszcze Król Zombich czasami coś napisze.

Strona jest aktualizowana tak samo od lat czyli jak komu pasuje. To jest serwis ogolnie dla nas i przez nas robiony, bez restrykcji i ciśnienia. Jest wena to są teksty. Żywotnosc forum glownie koncentruje sie wokol kaset video, wiec co jakis czas tezjest temat do rozmow. A że inne strony pozdychały, albo fora przycichly - no kurwa stało się co sie stac mialo, nie ma co płakać.

Judith Myers 
Krokodyl nilowy

Wysłany: 2018-01-13, 17:59   

Critters napisał/a:
Judith Myers napisał/a:
Horrormania umarla śmiercią naturalną

Bardzo dobrze bo to zawsze była nieco lepsza i nieco bardziej profesjonalna wersja Areny Horror, niestety.

...i wtedy na całe szczęście odszedłeś z redakcji cielęcino :mrgreen:

popepug napisał/a:

Polecam:

Zaistne zacne strony! WIELKIE DZIĘKI!!!!

Critters 
Administrator

Wysłany: 2018-01-13, 20:02   

Judith Myers napisał/a:
.i wtedy na całe szczęście odszedłeś z redakcji cielęcino

Rzeczywiście to szczęście było obustronne. Dla mnie bo tworząc od podstaw ze Ślepym własny projekt chciało się jednak bardziej. Mnie popchnęło do tego żeby bardziej się przykładać, a Tobie umożliwiło dostanie się do Horrormanii bo na gwałt potrzebny był ktoś, kto będzie pisał bez względu na reprezentowany poziom. Bez obrazy, ale później nie było lepiej, tylko gorzej. Odszedł Kroolik, który był najlepszym recenzentem, a wzięliście jakąś niedorozwiniętą dziewuszkę, tylko dlatego że jako jedyna poza wami siedziała i pisała na forum. Doceniam nieudolną próbę przytyku, ale wypada ona blado kiedy jest kierowana przez gościa, którego przerasta napisanie poprawnie w recenzji imienia i nazwiska aktorki grającej główną rolę, mimo że świeci ono po oczach zarówno z okładki vhs (z której podobno oglądał film) jak i z plakatu zamieszczonego w recenzji. ;-)

Judith Myers 
Krokodyl nilowy

Wysłany: 2018-01-13, 21:41   

Critters napisał/a:
Rzeczywiście to szczęście było obustronne. Dla mnie bo tworząc od podstaw ze Ślepym własny projekt chciało się jednak bardziej. Mnie popchnęło do tego żeby bardziej się przykładać, a Tobie umożliwiło dostanie się do Horrormanii bo na gwałt potrzebny był ktoś, kto będzie pisał bez względu na reprezentowany poziom. Bez obrazy, ale później nie było lepiej, tylko gorzej. Odszedł Kroolik, który był najlepszym recenzentem, a wzięliście jakąś niedorozwiniętą dziewuszkę, tylko dlatego że jako jedyna poza wami siedziała i pisała na forum. Doceniam nieudolną próbę przytyku, ale wypada ona blado kiedy jest kierowana przez gościa, którego przerasta napisanie poprawnie w recenzji imienia i nazwiska aktorki grającej główną rolę, mimo że świeci ono po oczach zarówno z okładki vhs (z której podobno oglądał film) jak i z plakatu zamieszczonego w recenzji. ;-)

Ja nie wiem, czy celowo popychasz te rozmowę w dalsza dyskusję bo forum zdechło, coś tam między wierszami się do mnie srając (no bo zawsze lubiłeś się spuszczać w takich potyczkach prowadząc je stronicami), czy faktycznie jesteś takim biednym, zakompleksionym chujkiem, który onegdaj co drugą reckę puentował "fajny ser do pizzy i piwa" :mrgreen:

Critters 
Administrator

Wysłany: 2018-01-13, 21:53   

Judith Myers napisał/a:
Ja nie wiem, czy celowo popychasz te rozmowę w dalsza dyskusję bo forum zdechło, coś tam między wierszami się do mnie srając, czy faktycznie jesteś takim biednym, zakompleksionym chujkiem, który onegdaj co drugą reckę puentował "fajny ser do pizzy i piwa"

Moim zdaniem to raczej Ty jesteś takim biednym zakompleksionym chujkiem skoro uznałeś, że musisz spróbować dosrać mnie personalnie bo nie spodobało ci się to co napisałem o stronce dla której kiedyś pisałeś recenzje. Nie moja też wina, że robisz to na poziomie moich recenzji sprzed wielu lat czyli chujowo, a do tego do teraz nie potrafisz poprawnie się wypowiedzieć.

Judith Myers 
Krokodyl nilowy

Wysłany: 2018-01-14, 10:19   

Critters napisał/a:
Moim zdaniem to raczej Ty jesteś takim biednym zakompleksionym chujkiem skoro uznałeś, że musisz spróbować dosrać mnie personalnie bo nie spodobało ci się to co napisałem o stronce dla której kiedyś pisałeś recenzje. Nie moja też wina, że robisz to na poziomie moich recenzji sprzed wielu lat czyli chujowo, a do tego do teraz nie potrafisz poprawnie się wypowiedzieć.

Ty chłopie wyżej srasz niż dupę masz, bo w moje pierwszej odpowiedzi nie było krzty złośliwości, a ty posrałeś się, jakbym nie wiem, co napisał. I to świadczy tylko o tym, że jesteś zwykłym baranem, o czym już wielu się przekonało, a recki notabene na tle redaktorów z HM i AA miałeś i masz najsłabsze :lol:

Critters 
Administrator

Wysłany: 2018-01-14, 12:04   

Judith Myers napisał/a:
Ty chłopie wyżej srasz niż dupę masz, bo w moje pierwszej odpowiedzi nie było krzty złośliwości, a ty posrałeś się, jakbym nie wiem, co napisał.

Judith Myers napisał/a:
...i wtedy na całe szczęście odszedłeś z redakcji cielęcino

Wiem, że to dla ciebie za wysoki pułap myślowy, ale bądźmy jednak konkretni. Na moją ogólnikową wypowiedź o poziomie Horrormanii, stronce którą również sam pomagałem tworzyć swego czasu, bez żadnej spiny i atakowania kogokolwiek personalnie, Ty odpowiedziałeś tekstem zacytowanym powyżej. Jeżeli to Twoim zdaniem jest brak złośliwości (plus ta 'cielęcina' :lol: ), to gratuluję samopoczucia. Widocznie w tej wiosce, z której pochodzisz to normalne.

Ponadto, ja się nie 'posrałem' tylko ci odpisałem tak jak się moim zdaniem sprawy mają. Nie jest mnie w stanie obrazić ktoś kto jest dla mnie kompletnie nikim, a ty taką właśnie funkcję spełniasz. Problem polega na tym, że to ty wyżej srasz niż dupę masz wiejski chłopku roztropku i ja ci to chętnie uświadomię skoro się domagasz. Używając twojej retoryki 'zesrałeś się', że w twoim mniemaniu obraziłem stronkę dla której pisałeś recenzje bo to jedyne miejsce w życiu gdzie mogłeś(również wyłącznie w twoim mniemaniu bo stronka nikogo nie obchodziła) zaistnieć, więc uznałeś że najlepiej spróbować mi dosrać w najmniej oryginalny sposób. Ja oceniłem i oceniam sprawy na chłodno i skoro pisałem dla tej stronki(oraz namówiłem Ślepego po wypatrzeniu jego merytorycznych wypowiedzi na oborze) zanim ty się zjawiłeś, to mam pełną świadomość, że wpisywałem się w tę słabiznę. Plany były spore, nie było wykonania, także 'logistycznego'. Miło wspominam ten czas, nie mam problemu z tym żeby stwierdzić, że moje recenzje, czy tam, czy gdzie indziej wcześniej, a także znaczna część pisanych mocno na siłę dla Animal Attack były żenujące/słabe/chujowe. Tak było. No i generalnie ok, tylko że poziom jaki ty reprezentowałeś czyli żaden, sprawia że aż mnie rozbawił twój komentarz bo gdyby go napisał ktoś, komu pisanie recenzji wychodziło dobrze to spoko, ale jesteś ostatnią osobą z tamtej redakcji(nie wliczam wynalazków, które sobie na 5 minut znaleźliście), która by się mogła wypowiadać o poziomie bo nigdy nie potrafiłeś pisać choćby poprawnie. Dlatego też twoje oburzenie uważam za śmieszne i żenujące. Nie muszę od razu dostawać piany na ustach żeby ci odpisać na twoje głupotki, bądźmy poważni.

Judith Myers napisał/a:
I to świadczy tylko o tym, że jesteś zwykłym baranem, o czym już wielu się przekonało

O tym, że Ty byłeś, jesteś i najprawdopodobniej będziesz zwykłym baranem nikt się nawet nie musiał specjalnie przekonywać. Widać było od razu gołym okiem po twoich wypowiedziach i recenzjach.

Judith Myers napisał/a:
a recki notabene na tle redaktorów z HM i AA miałeś i masz najsłabsze

Fajnie, że wyraziłeś swoją aktualną opinię na temat moich wypocin(piszę, że 'aktualną' bo jeszcze niedawno chciałeś tworzyć stronkę z recenzjami i proponowałeś mi współpracę, którą nie byłem zainteresowany. Wówczas najwyraźniej byłem wystarczająco dobry jak na twój gust. :lol: ). Dodam tylko, że z twoją subiektywną oceną się nie zgadzam lub zgadzam połowicznie, to znaczy odnośnie AA zgodzić się mogę. Niestety przez Horrormanię przewinął się taki szrot, że nawet z dużą dozą dystansu nie mogę się z tym zgodzić. Szczególnie, że jeśli ja reprezentowałem poziom dna, to ty nie byłeś nawet blisko aby w to dno zapukać od spodu. Poza tym co tu dużo mówić, już na tym dość śmiesznym poziomie, kiedy jeszcze byłem w Horrormanii twoja recka testowa została odrzucona jako zdecydowanie poniżej poziomu. Dlatego też nie było słowa przekłamania w tym co napisałem. Moje i Ślepego odejście umożliwiło tobie przyjście bez konieczności poprawy poziomu.

Generalnie jeżeli masz coś do dodania, to proszę merytorycznie. W przeciwnym wypadku daruj sobie proszę bo to jednak nie te czasy i mam ciekawsze zajęcia niż ciągłą dyskusję polegającą na przerzucaniu się informacjami, kto jest baranem i dlaczego większym :lol:

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2018-01-14, 15:12   

Wzruszyłem się. Aż się stare dobre czasy przypomniały :lol:

Judith Myers 
Krokodyl nilowy

Wysłany: 2018-01-21, 15:29   

Krakers, jest takie powiedzenie, że człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy, no i ono idealnie pasuje do Ciebie - bo jaki byłeś burak, taki jesteś po dziś dzień. Jak ty mi coś tam dopierdalałeś w rozmowie odnośnie "47 Meters Down", to się nie srałem jak dziecko. Jeżeli ci ulży, to dla twojej wiadomości nie jestem też ze wsi, ale prywatnie nie wiem jakie to ma do chuja znaczenie, czy ktoś na wsi się urodził, mieszka czy zamierza mieszkać? Bo takie dyrdymały może pisać jakiś psikutas bez es na końcu z górą kompleksów. Zajebiście że jesteś człowiekiem ze stolicy, i że masz silny charakter. Gratulację. Wiec następnym razem nie strzęp sobie nerwów, bo cielęcina akurat do twojej nadwagi nie piło. No i jeszcze fakt usunięcia mnie ze znajomych z fejsa złamało mi serce złamasie :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Judith Myers 2018-01-21, 15:35, w całości zmieniany 1 raz  

Critters 
Administrator

Wysłany: 2018-01-21, 17:44   

Fajny wywód, szkoda że jak zwykle z twojej strony nie na temat. Zgodnie z przewidywaniami nie załapałeś, że nie chodzi o to, czy jesteś urodzony na wsi, czy w mieście bo to dla mnie nie ma żadnego znaczenia. Mądrzy i głupi ludzie są wszędzie. Chodzi o mentalność jaką prezentujesz i jeżeli kogoś można określać mianem 'buraka', to akurat właśnie ciebie. Kto miał zauważyć, to już zauważył nie zamierzam się powtarzać bo wyłożyłem ci kawa na ławę suche fakty, ale ty dalej nie rozumiesz, więc już raczej nie zrozumiesz.

Judith Myers napisał/a:
bo jaki byłeś burak, taki jesteś po dziś dzień.

Ostre słowa jak na kogoś, kto nigdy mnie nie poznał :lol:

Judith Myers napisał/a:
Jak ty mi coś tam dopierdalałeś w rozmowie odnośnie "47 Meters Down", to się nie srałem jak dziecko.

Nawet mi się nie chce myślami wracać do tego tematu bo to co ty nazywasz 'dopierdalaniem' w rzeczywistym świecie nazywa się merytoryczną wypowiedzią. Na tym polega forum internetowe, że jak piszesz bzdurę, to ludzie mogą to wytknąć i obśmiać. Nie przypominam sobie żebym cię pierwszy gdziekolwiek obrażał.

Judith Myers napisał/a:
Wiec następnym razem nie strzęp sobie nerwów, bo cielęcina akurat do twojej nadwagi nie piło

Tak jak mówiłem. Ja nie mam z powodu tej czy innej dyskusji żadnych nerwów. Gdybym miał, to bym nie kontynuował dyskusji i usuwał posty gdyby mnie coś obrażało i powodowało kompleksy. Tymczasem ja niczego nie kasuję, gdziekolwiek mnie ktoś obrażał wisi to sobie po wsze czasy widoczne dla każdego, nie rusza mnie to kompletnie. Natomiast jeżeli próbujesz oprócz bełkotu bezczelnie łgać, to ja mam kaprys ci to wytknąć bo jestem osobą dokładną.

Judith Myers napisał/a:
No i jeszcze fakt usunięcia mnie ze znajomych z fejsa złamało mi serce złamasie

Skoro o tym wspominasz( Do tego z błędem, chociaż to akurat u ciebie norma), to najwyraźniej tak własnie było.

Judith Myers napisał/a:
Bo takie dyrdymały może pisać jakiś psikutas bez es na końcu z górą kompleksów.

Skoro już przy kompleksach jesteśmy, to posłużę się jeszcze cytatem, który podesłały mi od czasu twojej wypowiedzi w tym temacie już 3 osoby. Oczywiście nie zrozumiesz dlaczego obnaża on twoje kompleksy bo gdybyś rozumiał, to byś tego na swój blog nie wstawiał, ale warto odnotować.

'To przecież ja przez te wszystkie lata motywowałem ludzi do pracy, to ja mówiłem im, że stabilizacja nie istnieje, że to mit, i że trzeba się cały czas starać, żeby być jak najmniej zastąpionym. To przecież ja powtarzałem, że praca na prowizji pokaże im, ile naprawdę są warci, to ja mówiłem, że toczący się kamień nie obrasta mchem, to przecież ja miałem te niesamowite metafory małżeńskie w odniesieniu do sprzedaży. Kto inny jak nie ja mówiłem, że jak nie dziś to jutro, że nie da się każdemu sprzedać, ale codziennie jest szansa. To ja wierzyłem w system, który kiedyś jakaś tęga głowa wymyśliła, i który działał, więc skoro jedni dają radę - ty też dasz radę! Bo nie jesteś od nich gorszy, ani głupszy. Ja powtarzałem, że trzeba widzieć perspektywę i możliwości. Wierzyłem, że trzeba wierzyć w znaki.

Skoro więc mówiłem tak ważne rzeczy, to dlaczego teraz tak bardzo się boję...? To przecież głupie. Lepiej się weź! Miłosz! Bo jak nie Ty, to kto...?'

A poniżej zapewne jedna z tych 'fantastycznych metafor małżeńskich'

'I jeśli ktoś zapyta mnie kiedyś - wiesz, co to są mieszane uczucia? Odpowiem - WIEM, i bynajmniej moja żona nie pokosztowała kutasów wszystkich moich kumpli (oby!).'

Stary, kompleksami wali od ciebie na kilometr. Wtedy załącza ci się Czesław Miłosz, ale po przelaniu myśli na klawiaturę zostaje już tylko....Miłosz.

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2018-05-01, 11:11   

Kolejny hicior do kolekcji:

http://horror.com.pl/filmy/recka.php?id=3291

Już pomijam ocenę, bo choć nie czaję żeby komuś kto widział więcej niż 2 filmy na krzyż ten przeciętny do bólu monster movie się podobał, to ostatni akapit rozpierdala w drobny mak:

Cytat:
Jeżeli więc liczymy na kolejny komercyjny horror w całości oparty na oklepanych jump scare’ach to nie będzie to najlepszy przykład. Jeżeli jednak spragnieni jesteśmy dobrego, psychologicznego horroru, trzymającego w napięciu i z intrygującą, niespotykaną fabułą

Żeby tak nakłamać w dwóch zdaniach to naprawdę trzeba mieć tupet :lol:

Odpowiedz do tematu