..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kasety vhs
Autor Wiadomość
Alien 
Kajman karłowaty

Wysłany: 2017-08-08, 21:13   

Mam dość nietypowe pytanie, a mianowicie:
Czy spotkał się ktoś kiedyś z pirackim wydaniem a konkretnie kasetą sprowadzoną z Niemiec na którą dogrywano polskiego lektora, która w rzeczywistości tego lektora nie ma? Sprawa wygląda tak że jest okładka z polskimi dopiskami, polska naklejka na kasecie ale sprzedawca(Niemiec) zapewnia że kaseta jest w języku niemieckim. Chodzi konkretnie o film Rosso Sangue(to jest chyba to samo wydanie, które Critters ma w kolekcji), czyli de facto sprawa dosyć poważna :lol:

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2017-08-08, 21:16   

Wydanie 'Rosso Sangue' z Niemiec lektora nie ma. Na moim jest, ale to było moim zdaniem dograne w Polsce po sprowadzeniu kasety z niemiec(a że kaseta ma polski opis to samograj).

Alien 
Kajman karłowaty

Wysłany: 2017-08-08, 21:26   

Dzięki. Podobną historię miałem też z "Tenebre", tam na samej kasecie z tyłu okładki było napisane chyba, że film jest z napisami, ale też dostałem informacje że film jest tylko po niemiecku.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2017-08-08, 21:34   

No niestety, nie ma lekko. Nie bez powodu nazywa się to w Polsce piratami.

eNeR 
Krokodyl różańcowy
VHSowy fetyszysta

Wysłany: 2017-08-18, 00:34   

Winnica za 76zł. http://allegro.pl/the-vin...6925318817.html
Hellraiser za 170zł. http://allegro.pl/powrot-...6925295348.html
Miasto żab za 400zł. http://allegro.pl/miasto-...6925362521.html

Kurwa, serio? Coś mnie ominęło?

Uwielbiam Elgaz i każdy z tych filmów, ale..ILE?
I pomyśleć, że każdy z tych tytułów kupiłem za grosze a duble sprzedałem (też na Allegro, żeby nie było) po góra 30-40zł. Trzeba było poczekać parę lat z wyprzedażami, spałbym teraz na hajsie :lol:

OK, rozumiem, egzemplarzy na rynku coraz mniej, wszystko coraz rzadsze a chętnych zdaje się przybywa, ale nie przestaje mnie dziwić, że tak pospolite (przynajmniej do niedawna) tytuły jak Hellraiser i Winnica latają dziś za takie sumy. Miasto żab jeszcze zrozumiem, bo to nigdy nie była pospolita rzecz. Niech ktoś teraz rzuci dwójkę z Europolu, też pewnie by poszła za niezły hajs :-P

Critters 
Administrator

Wysłany: 2017-08-18, 02:51   

eNeR napisał/a:
duble sprzedałem (też na Allegro, żeby nie było) po góra 30-40zł.

Raczej ie 'Miasto Żab' bo to nigdy za 40zł nie zeszło. W sumie nie jestem pewien, czy zeszło poniżej stówy?

170zł za mega pospolitego Hellraisera z Elgazu. Ciekawe za ile by poszła moja wersja piracka :idea:

Tylko 'Dead End Drive Inn' jakoś kiepsko - 183zł. Ludzie się chyba nie skapnęli, że pomimo kategorii w jakiej go wystawiono, to nie jest fantasy :lol:

eNeR 
Krokodyl różańcowy
VHSowy fetyszysta

Wysłany: 2017-08-18, 08:47   

Critters napisał/a:
eNeR napisał/a:
duble sprzedałem (też na Allegro, żeby nie było) po góra 30-40zł.

Raczej nie 'Miasto Żab' bo to nigdy za 40zł nie zeszło. W sumie nie jestem pewien, czy zeszło poniżej stówy?

Aż sprawdziłem i jest jeszcze gorzej - sprzedałem 6 lat temu za 10 zeta :lol:
http://allearchiwum.pl/mi...1920103298.html
No chyba, że to wywoławcza się tam zapisała, bo ja pamiętam, że poszło za 30-parę, ale sprzedawałem też drugi raz, z xerowaną okładką, to może wtedy.
Tak czy inaczej, trzeba było poczekać parę lat ze sprzedażą :lol:

Magnetar
Kajman karłowaty

Wysłany: 2017-08-25, 00:38   

Rebeliant/King Warrior (Video Prestige), film, który poszedł za solidne pieniądze:
http://allegro.pl/rebelia...6927333534.html

Co to właściwie jest? Nie mogę znaleźć ani na filmwebie, ani na imdb, ani nigdzie.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2017-08-25, 14:14   

Magnetar napisał/a:
Co to właściwie jest? Nie mogę znaleźć ani na filmwebie, ani na imdb, ani nigdzie.

http://www.imdb.com/title/tt0386580/?ref_=nv_sr_1

Ja bym powiedział, że to zdecydowanie więcej niż 'solidne pieniądze'. Inna sprawa, że podbijanie u tego gościa odchodziło moim zdaniem na potęgę. Wszędzie zielony listek bez komentarzy i jeszcze inny gość, też z zerowym dorobkiem. Nagle wszyscy rzucili się żeby kupować kasety i wpierdalali się w każdą cokolwiek znaczącą aukcję. Chyba najlepszym tego dowodem jest 'Deadly Prey', które 1,5 miesiąca temu poszło za 135zł i to u gościa, który gwarantował jakość bo sprawdzał kasetę. Teraz 'poszło' za 256zł i wygrał oczywiście 'zielony listek', a jak kaseta wygląda w środku i jak odtwarza, to już tylko jeden pan buk wie.

http://allegro.pl/listing...1905529&order=m - wystawiłem kolejne 6 kaset z kolekcji na sprzedaż. Myślę, że tytuły zdecydowanie warte uwagi no i u mnie nie musicie się bać, że będę podbijał aukcje :lol: Za ile zejdą, za tyle zejdą.

popepug 
Aligator amerykański

Wysłany: 2017-08-25, 21:40   

Albo Eternal Fist za 150zł :lol:

Critt jak to zrobiłeś, że wyświetla Ci ilość komentarzy i listki w ofertach? U mnie jest tylko t...7, C...2 itp. W starym allegro wyświetlało mi te ilości w nawiasie, a wraz z kolejnymi zmianami znikło.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2017-08-26, 01:40   

popepug napisał/a:
Albo Eternal Fist za 150zł

Albo 'Cop' z Woodsem za 202,50. Tak można w sumie wymieniać i wymieniać.

W obserwowanych mi się wyświetlało podczas aukcji, kto prowadzi, ile ma komentarzy i listek. Po zakończeniu aukcji to chyba znika bo teraz tego nie widzę.

Magnetar
Kajman karłowaty

Wysłany: 2017-08-26, 19:17   

"Deadly Prey" wygrałem akurat ja, a konto na Allegro mam od 13 lat i na pewno nie ma przy moim nicku zielonego listka ;) Kwota wysoka, ale już tak długo próbuję dorwać tę taśmę, że tym razem poszedłem w zaparte. Oby nie trzeba było reklamować ;)

Magnetar
Kajman karłowaty

Wysłany: 2017-08-26, 23:27   

Ktoś orientuje się, kto był lektorem na "Kickboxerze" Telehitu?

Critters 
Administrator

Wysłany: 2017-08-27, 03:01   

Magnetar napisał/a:
i na pewno nie ma przy moim nicku zielonego listka ;)

Zielony listek również brał udział w aukcji, bodajże do 127zł i bynajmniej nie licytował pod koniec, tylko prawie tuż po wystawieniu. J...i to owy zielony listek.

Magnetar napisał/a:

Nie pamiętam już na 100% bo dawno temu pozbyłem się tego wydania, ale chyba Knapik?

Meehow 
Aligator amerykański

Wysłany: 2017-08-27, 08:55   

Magnetar napisał/a:

Julian Rachwał

Odpowiedz do tematu