..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Konkurencyjne strony o temtyce horroru
Autor Wiadomość
Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2017-05-24, 08:11   

http://film.org.pl/a/rank...rzetach-112431/

Widział ktoś to "Burning Bright" (2010)???

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2017-05-24, 15:19   

Ja widziałem, była chyba nawet recenzja u nas, tylko może Ślepy nie wrzucił jej na nowy serwer. Bardzo dobry film moim zdaniem, chociaż dzieciak z autyzmem wkurwiał jak diabli :lol:

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2017-05-25, 14:03   

Nie było u nas recki bo się nikomu nie chciało dupy ruszyć i jej napisać :lol:

Film jak na moje w porywach niezły, chociaż spodziewałem się czegoś o wiele lepszego - tak jak Fabio wspomniał, dzieciak wkurwia niemiłosiernie, a całość raczej w żadnym momencie nie wykorzystuje potencjału tkwiącego w tej historyjce - są ze dwie, trzy fajne sceny z tygrysem, ale dupy to nie rwie. Ogólnie cały ten wątek dzieciaka z autyzmem no moje niepotrzebny i niewiele wnoszący do filmu.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2017-05-25, 20:34   

Moim zdaniem wątek dzieciaka da się obronić choćby z tych przyczyn, o których pisze autor artykułu - że jest to dodatkowe utrudnienie i wyzwanie dla głównej bohaterki, próba nerwów i próba charakteru. Inna sprawa, że dla mnie to kompletnie niepotrzebne i generalnie dzieciaka w jakiejkolwiek postaci, z autyzmem, czy bez bym pchnął w objęcia tygrysa gdybym był na miejscu Evigan, ale to ja :lol: A tak to jest wzorowy scenariusz dla plebsu bo jakby dzieciak był normalny, tylko by wkurwiał, to by go publika znielubiła, mądre głowy by powiedziały, że źle rozpisany, a tak, to nie ma się do czego przyjebać bo xenomorph...znaczy się...autyzm :lol:

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2017-05-28, 16:58   

Critters napisał/a:
Moim zdaniem wątek dzieciaka da się obronić choćby z tych przyczyn, o których pisze autor artykułu - że jest to dodatkowe utrudnienie i wyzwanie dla głównej bohaterki, próba nerwów i próba charakteru. Inna sprawa, że dla mnie to kompletnie niepotrzebne i generalnie dzieciaka w jakiejkolwiek postaci, z autyzmem, czy bez bym pchnął w objęcia tygrysa gdybym był na miejscu Evigan, ale to ja :lol:

Nie wiem, czy ten autystyczny chłopiec przypadkiem nie był warunkiem pokrycia części budżetu przez jakąś rządową lub pozarządową fundację do walki z autyzmem, bo na końcu napisów pojawiają się jakieś adresy stron na ten temat. Dzieciak sam w sobie wiele do filmu nie wnosi (poza tym, że ciągle trzeba go szukać), niemniej seans uznaję za zaskakująco udany. Dużo napięcia i suspensu przy totalnym minimalizmie to jest to, co lubię w takich filmikach, do tego klaustrofobiczna duchota i spory współczynnik realizmu + żywy tygrys, który kręci się po domu. Klimat momentami przypominał "Shakmę", a momentami "Inside" ;) Ino bodycount mógłby być wyższy, przynajmniej o tego autystycznego chłopca.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2017-05-28, 20:30   

Król Zombich napisał/a:
Nie wiem, czy ten autystyczny chłopiec przypadkiem nie był warunkiem pokrycia części budżetu przez jakąś rządową lub pozarządową fundację

Chyba nie, z tego co w making of mówili, to tak było w scenariuszu od początku, chociaż chuj wi :lol: Natomiast sam fakt podawania stron fundacji itd. to nic nowego.

Król Zombich napisał/a:
+ żywy tygrys, który kręci się po domu

Z tego co pamiętam, to tam w ogóle 3 tygrysy były na planie i w zależności od sceny dawali różne. Jeden był mniej agresywny, inny bardziej :lol:

Critters 
Administrator

Wysłany: 2017-06-19, 00:52   

http://www.horror.com.pl/filmy/recka.php?id=3219 - HO znowu robi łapankę żeby było komu pisać chujowe recenzje. Autor zalinkowanego tekstu tak strasznie chce pokazać jak zły film, że wychodzi z tego totalna żenada, która zjada swój ogon i ciągnie się tak jakby wymogiem podesłania recenzji była konkretna ilość linijek tekstu :lol:

A tytułowy 'Krępulec' sądząc po screenach wygląda mega zacnie i gumowo. Aż zapragnąłem obejrzeć :lol:

Odarpi
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2017-06-19, 07:03   

Plusy: brak.
Minusy: cała reszta.

Czyli mam rozumieć, że oprócz "braku" film nie ma żadnych innych plusów?

"poziom niesmaku przeznaczony na poziom gry aktorskiej"

"Postać Krępulca i towarzyszące mu efekty wołają o pomoc"

Aż chuj człowieka strzela, że ktoś, kto w każdym zdaniu potyka się o język polski, przez cały tekst utrzymuje ton wyższości i pogardy dla cudzej pracy. Reżyser się nie postarał... a ty, chłopie? Poza tym: czy nikt tych tekstów nie czyta przed wysłaniem? Stężenie banału, oklepanych fraz, błędów logicznych (Reżyser chciał zrobić film aspirujący do miana horroru, ale się nie wywiązał z tego zadania. Czyli co? Nie zrobił filmu aspirującego do miana horroru?), koszmarne byki gramatyczne ("Mnie najmocniej w oczy uderzyły dwie rzeczy. Po pierwsze, gra aktor-ska Angelique Rivery, jak i postać Olivii, w której została obsadzona" - czyli autor chce nas przekonać, że gra aktorska Angelique Rivery została obsadzona w postaci Olivii. Już nawet pomijam fakt, że nie można nikogo obsadzić w postaci i to aktor-ska, które rzuciłoby się w oczy każdemu, kto choć jeden raz przeczytałby tekst przed publikacją). Do tego mamy typowe dla "recenzentów" z gimnazjum i okolic szafowanie najniższymi ocenami. To by się nadawało na niskich lotów komentarz na filmwebie, a nie na portal, który ma choćby minimalne ambicje. Chyba po prostu kompletnie już olewają cały interes, skoro dopuszczają do publikacji takie spady.

EDIT: Największym horrorem jest to, że ten gość pracuje jako copywriter i odpowiada między innymi za "organizację kampanii reklamowych pod kątem tekstowym", a w portalu Kvlt za "edycję merytoryczną i językową nadsyłanych tekstów": https://pl.linkedin.com/in/maciej-jędrejko-520440b0
Gdyby miał mi "zedytować językowo" (na marginesie: to się nazywa redakcja) nadesłany tekst, to chyba wolałbym go w ogóle nie publikować...

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2017-06-19, 13:53   

Odarpi napisał/a:

ten gość pracuje jako copywriter

Może na Ukrainie? :lol:

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2017-06-20, 00:43   

:lol:

Critters 
Administrator

Wysłany: 2017-09-09, 22:40   

Przebojów Horror Obory(Online) ciąg dalszy. Recenzja pierwszego sezonu 'Mgły' autorstwa jakiejś(chyba) nowej dupy i taki piękny tekst pod koniec.

'Jeśli nie macie przesadnie wysokich oczekiwań, to Mgła może okazać się dobrym wyborem na wieczór przed laptopem w towarzystwie pizzy'

Serio kurwa? Przed laptopem? Może jeszcze kurwa na telefonie, do puszki coli w metrze? Ja pierdolę, recenzentka, która ogląda filmy na laptopie i jeszcze potem je recenzuje. Jeszcze kurwa rozumiem, że w podróży, ale w domu nie ma telewizora? Czy może rodzice okupują? :lol:

Aha...pomijam już poziom tekstu i to, że nawet w tym ostatnim zdaniu zabrakło wzięcia tytułu w cudzysłów i wyszło na to, że mgła jest dobrym wyborem na popracowanie sobie na laptopie przy pizzy.

popepug 
Aligator amerykański

Wysłany: 2017-09-09, 22:57   

Mam jeszcze darmowy miesiąc Netflixa do wykorzystania, może spróbuje sił na HO :lol:

Przemo 
Redaktor
Koniec pieśni.

Wysłany: 2017-09-09, 23:51   

Obora znowu rządzi :lol: Trzeba jednak przyznać, że tam elita torrentów potrafi nieraz przypierdolić takim tekstem, na które normalny człowiek po prostu by nie wpadł. Zaraz w nowym tekście się jeszcze okaże że w jednej słuchawce oglądała, drugą ręką przeglądając fejsa.

Rypol 
Gawial gangesowy

Wysłany: Dzisiaj 18:32   

Sezon grzewczy uważam za otwarty. Nowa dziunia z HO dopierdoliła do pieca :mrgreen:

http://horror.com.pl/filmy/recka.php?id=3244

Odpowiedz do tematu