..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
The Pack 2015
Autor Wiadomość
Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2015-04-24, 06:10   The Pack 2015

Natknąłem się właśnie na imdb na nowy australijski horror 'The Pack'.

Trailer i plakat: http://www.28dayslaterana...-family-in.html

Fabuła przedstawia się następująco: After discovering the last of his livestock have been mauled to death on his rural cattle ranch by a pack of wild dogs, hardened farmer and devoted family man ADAM WILSON can do nothing but watch as his dreams of continuing the family business are shattered. As darkness falls, unsuspecting shadows begin to lurk outside their farmhouse. The pack of wild dogs are preparing to close in, ready to attack…

Through a series of frightening and bloody encounters Adam and his family are forced into survival mode. Will they make it out alive? Or will they fall victim to…THE PACK .

“Straw Dogs” meets “The Grey”

Producentem jest Michael Robertson, odpowiedzialny za 'Black Water' i 'The Reef', także można mieć spore nadzieje ;)

Grają: Anna Lise Phillips i Jack Campbell. Trailer fajny, choć nie oglądałem całego bo ponoć mocno spoilerują.

Generalnie, jak w przypadku wszystkiego z Australii - jestem na tak.

Critters 
Administrator

Wysłany: 2016-04-07, 02:23   

Będzie krótko bo kilka zdań więcej zamierzam napisać w recenzji. Straciłem już nadzieję, że doczekamy się dobrego animala(poza 'Red Machine', który też miał swoje drobne grzeszki) z prawdziwego zdarzenia. Wszystko co zapowiadalo się obiecująco, okazywało się chujstwem(pies cię jebał 'Unnatural'), ale jest jedno słowo, które definiuje wysoką jakość - Australia.

'The Pack' to nie jest animal attack. To PAN Animal Attack. Zrealizowane po Bożemu, świetne aktorstwo, zdjęcia, lokacje i psy.

Dziękuję, dobranoc :)

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2016-04-07, 13:47   

Critters napisał/a:
pies cię jebał 'Unnatural'

No to było dosyć chujowe, nie powiem :lol: Bez kitu ten "The Pack" taki dobry?

Critters 
Administrator

Wysłany: 2016-04-07, 15:25   

Naprawdę dobre kino w starym stylu. Historyjka oklepana(zły bank chce nam zabrać farmę, jak my to spłacimy?), ale wykonanie prima sort. Nawet dzieciak nie irytował, a to już mega sukces. Trup się nie scieli gęsto, więc jak ktoś oczekuje gorefestu to się rozczaruje, ale pod względem realizmu naprawdę dobrze.

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2016-04-10, 00:06   

Obejrzałem i oczywiście mam mieszane uczucia;) Z jednej strony tak jak piszesz - nakręcone jak buk przykazał, granie spoko itp. Ale ogólnie dupy nie urywa - sceny ataków to taka szarpanina, że chuja widać, bohatery takie, że ma sie ich tam gdzie słońce nie dochodzi, czyli w sumie tam gdzie 3/4 akcji filmiku - taka ciemna dupa, mrok i groza, że na zawał można zejść;) Ale ogólnie mimo wszystko spoko, takie horrrrrrrrror onlajnowe 6/10 dać mogę dać:)

Critters 
Administrator

Wysłany: 2016-04-10, 23:28   

Slepy napisał/a:
sceny ataków to taka szarpanina, że chuja widać

Różnie. Moim zdaniem scena zejścia pana z banku świetnie skręcona pod względem ataku(i klimatu), morderstwo policjanta również. Nie zawsze ataki wyglądają 'czysto', ale trzeba wziąć pod uwagę, że wzięli tam jednak żywe psy(i odrobinę kukiełek), a nie cgi, więc pewnie na zbyt wiele też nie mogli sobie pozwolić żeby wizualnie to nie poszło w serowatość i tego moim zdaniem udało im się uniknąć.

Slepy napisał/a:
bohatery takie, że ma sie ich tam gdzie słońce nie dochodzi, czyli w sumie tam gdzie 3/4 akcji filmiku

Bohatery takie se. Dzieciak mnie nie wkurwiał, co samo w sobie sprawia, że oceniam film wyżej bo dzieci z reguły wkurwiają mnie najbardziej. Córka zasługiwała na biczslapa - przyznaję, ale matka i ojciec spoko ludzie. Może i zbytnio mnie ich problemy nie obeszły, ale jak sobie tak myślę, to w animalach mało kiedy mnie obchodzą główni bohaterowie(nawet w 'Rogue' Vartan mnie raczej wkurwiał), więc to nie jest dla mnie specjalny minus, o ile są wiarygodni(a tutaj są).

Może po prostu po latach cgi festów od Syfy i Asylum, po chujowych filmach o fajnym potencjale, zwyczajnie cieszą mnie filmy, które są skręcone w starym, dobrym stylu, bez udziału serialowych pizdeczek, mtv sraki itd. 'The Pack' trzyma w napięciu, jest bardzo ładnie nakręcone, nie ma cgi, psy wyglądają dość skurwysyńsko, no ogólnie dla mnie takie mocne 8/10.

Odpowiedz do tematu