..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Slepy
2009-08-15, 14:44
Deadly Prey (Żywy Cel) 1987
Autor Wiadomość
Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2016-01-30, 01:04   

To lepsze - http://quentin.pl/2008/06/Rogue.html

Quentin napisał/a:
W „Rogue” nie ma znaczenia, który z bohaterów kiedy zginie. A na dodatek gdzieś się chyba zawieruszył kawałek scenariusza, bo kilka postaci jest wyjątkowo tajemniczych i choć aż się o to prosi, nie dane nam się o nich nic dowiedzieć. Najlepszy jest kolo, który przyjeżdża z urną z prochami. Coś tam między wierszami można przeczytać, że to prochy jego żony, ale sądząc po jego minach, nic tylko czekać, jak opowie wstrząsającą historię jak to już tu wcześniej byli z żoną i spotkali tego wielkiego krokodyla i teraz przyjechał się na nim zemścić. Czekam do tej pory choć film skończyłem oglądać pół godziny temu. Albo ta babka co trzy i pół roku walczy. Ale o co? Mądry jestem, więc się domyśliłem, że z rakiem, ale jak mówię, to tylko domysły. Zabieg to pewnie celowy, ale moim zdaniem zupełnie nietrafiony i tak, jak mówię – człowiek ma wrażenie, że dziesięć kartek ze scenariuszem, gdzieś się zawieruszyło w akcji.

Nie no, jednak dałn :lol:

Przemo 
Redaktor
Koniec pieśni.

Wysłany: 2016-01-30, 01:56   

Slepy napisał/a:
To lepsze - http://quentin.pl/2008/06/Rogue.html

Ostatni akapit jest najmocniejszy:
Cytat:

Fajne w tym filmie są tylko krajobrazy. I jeszcze krokodyl jest fajny. Prawdziwy z niego „słodziak” (nie lubię tego słowa, więc nie wiem, dlaczego go teraz używam). Nic tylko zamienić go na pluszową zabawkę i sprzedawać. Byłoby na niego warto wydać pieniądze, bo na sam film to już szkoda złamanego centa.

Makabra, prawdziwy prototyp psychiatryczny. Teksty brzmią jakby je rozkminiał na telefonie w przerwie między robieniem sobie selfie z kija i spuszczaniem z kija.

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2016-01-30, 02:10   

Slepy napisał/a:
Nie no, jednak dałn

Myślisz? :lol:

Przemo napisał/a:
Teksty brzmią jakby je rozkminiał na telefonie w przerwie między robieniem sobie selfie z kija i spuszczaniem z kija.

Wygrałeś internety!

No proszę ile mamy rozrywki z jakiegoś chujowego bloga tworzonego przez kompletnego dałna. No i weź tu zgódź się, że nie powinno się śmiać z upośledzonych :-?

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2016-01-30, 12:01   

On pisze "nieprzerwanie" od 2004 roku (kto da więcej? :lol: ). Upośledzony ale przynajmniej ambitny. Doceńmy to :lol:

Cytat:
nic tylko czekać, jak opowie wstrząsającą historię jak to już tu wcześniej byli z żoną i spotkali tego wielkiego krokodyla i teraz przyjechał się na nim zemścić. Czekam do tej pory choć film skończyłem oglądać pół godziny temu

Dalej czeka? Jak myślicie? :lol:

Przemo 
Redaktor
Koniec pieśni.

Wysłany: 2016-01-30, 12:21   

Critters napisał/a:
Wygrałeś internety!

A jak. I wszystkie gimnazjalistki moje :lol:

Critters napisał/a:
No proszę ile mamy rozrywki z jakiegoś chujowego bloga tworzonego przez kompletnego dałna. No i weź tu zgódź się, że nie powinno się śmiać z upośledzonych

To jest fenomen, że niektórym opłaca się chorować i nie zdrowieć. Drakul, Kick i ferajna ma nowego kumpla na spotkania rehabilitacjyjne :) Nawet trochę szkoda, że lektura w którymś momencie się kończy - usiłowałem przez kilka stron dokopać się do innych recek ale typ ogląda takie gówna, że nie idzie się przebić do normalnych tytułów.

Król Zombich napisał/a:
Upośledzony ale przynajmniej ambitny. Doceńmy to

No już doceniliśmy :lol:

Król Zombich napisał/a:
Dalej czeka? Jak myślicie?

Zależy ile działa narkotyk :lol:

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2016-01-30, 12:49   

Przemo napisał/a:

To jest fenomen, że niektórym opłaca się chorować i nie zdrowieć. Drakul, Kick i ferajna ma nowego kumpla na spotkania rehabilitacjyjne

I jeszcze Pastor z Arena Horror :lol:

Btw. gość się odgraża, że zrecenzuje resztę filmografii Priora. I co teraz będzie? :lol:

Przemo 
Redaktor
Koniec pieśni.

Wysłany: 2016-01-30, 14:06   

Król Zombich napisał/a:
I jeszcze Pastor z Arena Horror

Fakt, kiedyś to były czasy :lol:

Król Zombich napisał/a:
I co teraz będzie?

:lol:

Rypol 
Gawial gangesowy

Wysłany: 2016-01-30, 21:07   

Fredziu weź banana do chuja Pana i zrób gościowi atak wściekłego Kurafona Panoćka. A tak poważnie to styl kicka - takie niby śmieszne odniesienia i pier. . . o niczym. To jednak Dracul pisze lepiej, bo pani dawała mu 5, a ten Kłentin to chyba z litości dostawał promocję do następnej klasy.

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2016-01-30, 21:21   

Król Zombich napisał/a:
I jeszcze Pastor z Arena Horror

Pastor to był(jest? Nie odwiedzałem tej strony od lat, jeśli jeszcze istnieje) taki dość uczciwy 'ziom' z osiedla. Nie potrafił pisać, ale też nie próbował bawić się w mega krytyka, w żenujące złośliwości dla ubogich. Jak mu się coś podobało to chwalił, jak nie, to pisał, że słabe, ale była w tym pewna szczerość i prostolinijność.

Teraz każdy chce być mega cwany, mega dowcipny i mega cool. Każdy chce zabłysnąć żartem, wrzucić 'cool' zdjęcie, pokazać się. Problem polega na tym, że przytłaczająca większość tych ludzi, to debile, którym się wydaje, że mają ciętą ripostę, że są zabawni, podczas gdy(jak w tym przypadku) to zwykłe imbecyle bez odrobiny polotu, czy warsztatu. Ludziom, którzy mają cięte pióro pisanie płynnych i interesujących tekstów przychodzi łatwo i ciekawie się to czyta. Tutaj mój intelekt wycofał się po kilku zdaniach i nigdy więcej na nic z tego bloga nie spojrzę i nigdy więcej go nie odwiedzę bo jest po prostu żenujący, nawet nie żenująco zabawny jak recki Kicka, czy Drakula na HO, tylko zwyczajnie chujowy.

Czytając coś na tym poziomie zaczynasz nawet współczuć filmom, których zwyczajnie nie lubisz, twórcom, których nie cenisz.

Proponuję zatem olać ciepłym moczem ;-) Pośmialiśmy się, zażenowaliśmy, a za tydzień pewnie pojawi się inny link, do innego kretyńskiego bloga.

F.P.V.iolence 
Kajman karłowaty

Wysłany: 2016-01-31, 21:13   

Critters napisał/a:
większość tych ludzi, to debile, którym się wydaje, że mają ciętą ripostę, że są zabawni, podczas gdy(jak w tym przypadku) to zwykłe imbecyle bez odrobiny polotu, czy warsztatu.
Dokładnie tak. Niby strata czasu, ale trochę takie "guilty pleasure" czytanie tego.
Critters napisał/a:
za tydzień pewnie pojawi się inny link, do innego kretyńskiego bloga
Nie nie, mi to wystarczy ;)

Odpowiedz do tematu